aggie

    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    aggie - Page 9 Empty aggie

    Pisanie by aggie holtzman Pon Mar 16, 2015 10:44 pm

    First topic message reminder :

    aggie - Page 9 Lovely-feminine-apartment-in-sweden-6
    aggie - Page 9 Lovely-feminine-apartment-in-sweden-3
    aggie - Page 9 Lovely-feminine-apartment-in-sweden-2
    aggie - Page 9 Lovely-feminine-apartment-in-sweden-9
    aggie - Page 9 Lovely-feminine-apartment-in-sweden-11
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by harry windsor Wto Wrz 08, 2015 6:10 pm

    jak go będzie ograniczać xd dobrze, że harry i tak nie chciał ruchać nikogo innego niż ona, więc z tym nie będzie miał wcale problemu. przypał. jak ci mówię coś złego to od razu sobie wizualizujesz, a teraz takich prostych rzeczy nie potrafisz sobie wyobrazić. - przynajmniej będziesz miała więcej świeżego tlenu w domu - a pewnie potrzebowała skoro jarała tyle. - to na pewno, byłaby zazdrosna - roześmiał się na widok jej klejnotów. - oczywiście, że tak - podniósł się, żeby tego całusa przerodzić w pocałunek.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by aggie holtzman Wto Wrz 08, 2015 6:16 pm

    nie wiem, zamknie go w piwnicy i słuch o nim zaginie ;x dobrze, że nie chciał. pewnie pamiętał jak aggie wpadała w szał kiedy spał z marysią czy gigi dlatego nie chciał tego z żadną inną robić. bo brzydkie rzeczy takie jak tatuśkowe gatki łatwiej sobie wyobrazić aniżeli miłe rzeczy ;x może lubię mieć koszmary! - wole mieć więcej ciebie tutaj niż tlenu - bo harry był jej tlenem awwwwwww - oczywiście, że tak bo na pewno wyglądam w koronie lepiej niż ona - chichotała sobie z elki. dobrze, że z nim mogła się z tego pośmiać troszkę - hej, hej - złapała jego mordkę w łapki - to że właśnie skończyliśmy uprawiać dziki seks nie oznacza, że teraz bezkarnie możesz mnie całować - zaraz usiadła sobie na nim. złapała go za nadgarstki i przygwoździła jego łapki do materaca. ale była napastliwa xd potem pewnie jeszcze raz go wyruchała i zasnęli ze zmęczenia, aww.
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by connor holtzman Sob Paź 10, 2015 6:22 pm

    przyszedł ją odwiedzić i pożyczyć kasę, bo nie miał.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by aggie holtzman Sob Paź 10, 2015 6:44 pm

    ups! aggie mogła od haryego pożyczyć. właśnie leżała w łóżku z nogami zarzuconymi na ścianę i czytała książkę. podeszła leniwie do drzwi naciągając lepiej na tyłek dres bo jej spadał - no co tam? - mruknęła opierając się o drzwi i patrząc na braciszka.
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by connor holtzman Sob Paź 10, 2015 6:50 pm

    jego rodzina jest bogata, ciekawe dlaczego matka mu nie dała kasy. pewnie myślała, że wyda na dziwki ups. wszedł do środka, pocałował ją w policzek na przywitanie. - pożyczysz mi trochę kasy do końca przyszłego tygodnia? - zapytał wprost. nie chciało mu się bawić w ceregiele.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by aggie holtzman Sob Paź 10, 2015 7:00 pm

    matka chciała pewnie żeby sam stanął na nogi a nie od niej ciagnął ;x - mogłeś przynajmniej zapytać jak się mam - zaśmiała się zamykając za nim drzwi - spoko - wyciągneła plik funtów ze słoika w kształcie robota - nie musisz mi oddawać w przyszłym tygodniu skoro nie masz - włożyła mu hajs do kieszeni spodni i poklepała w tym miejscu jeszcze xd
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by connor holtzman Sob Paź 10, 2015 7:07 pm

    - przecież widzę, że u ciebie wszystko w porządku. masz nadal dwie nogi i ręce, głowy ci nie urwało, żyjesz i masz się dobrze, ale i tak z grzeczności zapytam czy wszystko u ciebie okej? - mruknął pod nosem niezadowolony. nie miał ani ochoty ani humoru żeby żartować. użerał się z prawnikami i policją, ech taka już jego karma. nie dość, że będzie zawsze sam to będzie harował na swoją córkę do końca życia. trudno. - dzięki siostrzyczko, kochana jesteś. muszę w tym tygodniu zapłacić za prawnika i alimenty, na alimenty nie mam a prawnik też czeka - westchnął.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by aggie holtzman Sob Paź 10, 2015 7:18 pm

    - tak, wszystko okej. bardzo dobrze, że pytasz - założyła kosmyki włosów za ucho - tak przynajmniej wypada - usiadła na krześle w kuchni i patrzyła na brata. pewnie wyglądał na mega zmęczonego tym wszystkim i mimo że był chujkiem to aggie się o niego martwiła - nie musisz mi się tłumaczyć na co wydajesz pieniądze - wyjaśniła - nie są mi na razie potrzebne. nie planuje kupna domu, samochodu, wielkiego ślubu albo dzieci - zamieszała herbatkę, którą całkiem niedawno sobie zaparzyła.
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by connor holtzman Sob Paź 10, 2015 7:23 pm

    - przecież dobrze wiesz, że teraz nie mam ani ochoty ani siły na tą całą grzecznościową szopkę. może i wyjdę na chama, ale przepraszam aggie, sam siebie już nie ogarniam - westchnął ciężko. prawdą było to, że harował od rana do nocy tylko dlatego, żeby jego córka miała lepiej niż on sam. nawet starał się robić w ten sposób, żeby carly też nie mogła na niego narzekać. teraz zrozumiał, że praca legalna jest cholernie ważna. - widzisz? przynajmniej ty masz wszystko poukładane w życiu. ja teraz nie mam ani szczęścia ani pieniędzy. na chuj to wszystko? - usiadł zmeczony na kanapie. mial dość. - zastanawiałem się czy nie wyjechać do berlina i tam zarobić pieniądze. tylko, że jak wyjadę to carly nie da mi potem żyć - jęknął.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by aggie holtzman Sob Paź 10, 2015 7:31 pm

    zaraz doskoczyła do niego na tą kanapę i przytuliła go bo chciała pocieszyć - chcesz zostawić tutaj swoją córkę i nie brać udziału w jej wychowaniu? - zapytała zdziwiona. ona w życiu nie chciałaby sama wychowywać dziecka, nawet jakby nie dogadywała się ojcem to chciałaby żeby ten był w pobliżu - może najpierw spróbuj zamienić mieszkanie na nieco mniejsze hm? to na pewno pozwoli ci zaoszczędzić trochę pieniędzy - zaproponowała. aggie taka dojrzała!
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by connor holtzman Sob Paź 10, 2015 7:36 pm

    - tylko na miesiąc, góra trzy tygodnie. nie dłużej. muszę przecież jakoś zarobić pieniądze, a w berlinie mógłbym zarobić ich dużo dużo więcej niż w tej zapchlonej dziurze. aggie, ja naprawdę już nie mam na to wszystko siły. zostałem nagle z niczym. mam córkę do wykarmienia, chcę jej zapewnić to co miała wcześniej. szkoda tylko, że nie mogę jej zapewnić rodziny ale to inna historia - wyrzucił z siebie na raz. - może masz rację. nie znasz nikogo, kto by chciał sprzedać mieszkanie? - zapytał.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by aggie holtzman Sob Paź 10, 2015 7:51 pm

    popukała go po czole - ogarnij się, traktuj fakt posiadania córki jako wielki przywilej, a nie wielki obowiązek - westchnęła - jeśli raz nie kupisz jej góry zabawek to nic się nie stanie, zapewniam cię - jakie mu dawała reprymendy. zupełnie jakby to ona była starsza, a przecież tka nie było. aggie taka ogarnięta wow - nie znam, ale od czego jest internet - wręczyła mu swojego lapka żeby czegoś poszukał.
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by connor holtzman Sob Paź 10, 2015 7:55 pm

    zaczął szukać czegoś na jego możliwości. teraz potrzebował jedynie miejsca dla siebie, a nie dla całej rodziny. - ważne, żeby było gdzie wstawić łóżeczko - pokiwał głową. to szukał dalej.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by aggie holtzman Sob Paź 10, 2015 8:03 pm

    udało im się coś znaleźć i konor pewnie zaraz poleciał dogadywać się z właścicielem xd next!

    Sponsored content

    aggie - Page 9 Empty Re: aggie

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 5:40 am