rodzina cruz joyce

    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Pią Mar 27, 2015 11:55 pm

    First topic message reminder :

    rodzina cruz joyce - Page 11 Design-modern-loft
    rodzina cruz joyce - Page 11 Modern-loft-5
    rodzina cruz joyce - Page 11 Interior-modern-loft
    rodzina cruz joyce - Page 11 Modern-loft-3
    rodzina cruz joyce - Page 11 Modern-loft-83
    rodzina cruz joyce - Page 11 Traditional-nursery


    Ostatnio zmieniony przez madeline cruz dnia Sro Sty 13, 2016 11:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Nie Paź 11, 2015 9:30 pm

    posłuchała go w milczeniu, uspokoiła się. teraz przydałaby jej się joga na odstresowanie. patrzyła na niego chłodnym wzrokiem, ale z lekko zaszklonymi oczami, nad którymi nie mogła zapanować i które teraz zdradzały jej prawdziwe uczucia.
    - śpisz na kanapie. - oznajmiła tylko i poszła do łazienki wziąć relaksującą kąpiel i pójść do łóżka spać sama.
    w ogóle on chce dzieci, a ona huczne wesele, nie dogadają się xdd
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Nie Paź 11, 2015 9:34 pm

    niby się nie dogadują a i tak są otp. na zawsze.
    spakował niewiele rzeczy bo nie było mu to wszystko potrzebne, wziął poduszkę i kołdrę dla siebie i faktycznie spał na kanapie.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Sro Sty 13, 2016 11:49 pm

    przysypiał na kanapie xd
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Sty 13, 2016 11:55 pm

    rozwiesiła pranie na suszarce, znalazła w internetach przepis na jutrzejszy obiad i porysowała parę pomysłów na nowe sukienki dla annie aż w końcu się zmęczyła tym wszystkim, więc przyszła poprzeszkadzać blaise'owi i trzepnęła go zwiniętą gazetą w nogi.
    - nie śpij! - od razu usadowiła swój zadek na skrawku kanapy, przesuwając swoim ciałem jego. - musimy jeszcze raz przećwiczyć odpowiedzi na jutrzejszą rozmowę kwalifikacyjną do przedszkola. - oznajmiła poważnie. bo bardzo chciała, żeby annie dostała się do przedszkola tam gdzie książę george xd wreszcie pamiętałam, żeby zmienić nazwę mieszkania ;x
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Czw Sty 14, 2016 12:01 am

    woow, nie no w końcu widać, że razem tu mieszkają xd blaise w przeciwieństwie do maddie pracował od samego rana, a właściwie to od jakiejś 3 nad ranem aż do 20 i jak przyszedł do domu to od razu padł. nie ogarniał życia codziennego, tego, że jutro musi gdzieś iść. przytulił się do poduszki. - daj mi już dzisiaj spokój, co? siedziałem przy tym komputerze tyle godzin a ty mi jeszcze teraz głowę zawracasz. jutro. idę spać. - nawet się z kanapy nie ruszył tylko wtulił się w poduszkę i udawał, że śpi.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Czw Sty 14, 2016 12:06 am

    ona też ciężko pracowała! bycie gosposią domową jest bardzo trudne, tym bardziej jeśli się nie ma własnej służącej i ma się tylko dziewiętnaście lat.
    - jutro już będzie za późno, żeby wszystko przećwiczyć, a ja nie zamierzam improwizować! - złapała jego nogi i zaczęła nimi machać na prawo i lewo. - wiem, że udajesz. gdybyś naprawdę chciał spać, leżałbyś w łóżku, a nie na kanapie. - zmarszczyła nos niezadowolona, że ją ignoruje.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Czw Sty 14, 2016 12:10 am

    oczywiście, że jest ciężkie i blaise o tym wiedział, że ona musi ogarniać ich córkę a to nie jest łatwa sprawa. ale on i tak był zmęczony. uniósł głowę, nawet jeżel miał zamknięte oczy i ledwo ogarniał co właściwie się dzieje. - daj mi święty spokój. nie udaję. przecież do cholery ćwiczyliśmy już to sto razy. - sturlał się na podłogę i z ledwością wstał, żeby iść do sypialni. - po pierwsze, uspokój się. po drugie, czego ty się właściwie boisz. po trzecie... to tylko rozmowa. - wzruszył ramionami i zaraz zniknął w sypialni.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Czw Sty 14, 2016 12:14 am

    pewnie dlatego wysyłają ją do przedszkola xd nie musieliby, w końcu madeline siedziała w domu i nie zamierzała kończyć szkoły i mogłaby się zajmować annie. ale nie, annie musiała iść do przedszkola, poznać księcia george'a i zostać księżniczką. madeline chodziła na jogę i dlatego nie była tak zmęczona jak blaise!
    - nie możemy dać się zaskoczyć! od tego zależy cała przyszłość annie! - podążała za nim. - to znaczy... cała jej przyszła edukacja i w ogóle. - wywróciła oczami, żeby nie było, że zależy jej tylko na królewskich znajomościach.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Czw Sty 14, 2016 12:20 am

    nałożył sobie poduszkę na głowę. - a to nie dlatego, że chodzi tam ten mały książę i chcesz, żeby nasza córka została księżniczką, co? poza tym, że to cudowne i bardzo dobre przedszkole i annie faktycznie będzie miała tam świetną opiekę to tak przy okazji wślizgnie się na dwór królewski i będziemy żyć jak bogowie. maddie, weź się z lekka ogarnij. każde z nas już wie co ma mówić - powiedział zmęczonym i monotonnym tonem. - dasz mi się wyspać czy nie? czy mam iść na kanapę albo do annie? - zapytał.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Czw Sty 14, 2016 12:23 am

    - no. widzę, że łapiesz o co chodzi. - poklepała go po ramieniu. nie obchodziło jej to, że blaise traktuje ją i przedszkole w tym momencie trochę pobłażliwie. wyłapała co chciała i obróciła na swoją korzyść. westchnęła jak tak marudził. - wiesz, że najlepiej się wyśpisz jak będziesz się przytulał do mnie. - przypomniała mu, kręcąc głową, bo głupi chciał gdzieś uciekać!
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Czw Sty 14, 2016 12:30 am

    ciekawe czy maddie będzie płakać jak blaise złoży papiery rozwodowe. o mam, wiem jaką dramę mu wymyślę. powinna sie tu pojawić jakaś jego stara laska, która przyjdzie z jakimś dzieciakiem i będzie mu chciała dzieciaka na zawsze oddać bo może ewentualnie zostanie tatusiem xd hmm. nie wiem czy to będzie spoko zobaczymy.
    wywrócił oczami niezadowolony. - możesz już się w takim razie położyć, bo chcę iść spać? jutro też muszę iść do pracy po rozmowie... - westchnął. - ja dzisiaj się nie rozbieram. będę spał tak. - pewnie w jakichś dresach czy co.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Czw Sty 14, 2016 12:33 am

    po co im kolejne dziecko. oni mają dużo innych potencjalnych dram tak jak jest. przecież madeline to drama queen xd
    - mam się przytulać do takiego śmierdziela?! - potrząsnęła głową tym bardziej. nawet się nie starał! odkąd byli małżeństwem pewnie przestał myć zęby i madeline musiała teraz z tym żyć, do końca życia, na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie. ech! taki los. - dobra, dobra, kładź się, ja też zaraz przyjdę. w takim stanie już pewnie zaśniesz zanim zdążę się położyć. - zaśmiała się. - ale nie martw się, i tak się przytulę, żeby ci się dobrze spało. - zapewniła go słodko.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Czw Sty 14, 2016 12:37 am

    ja jednak sobie sama chcę tą dramę xddd i ją zrobię xd będzie pretekst do rozwodu, bo mooże blaise będzie chciał zostać tatusiem prawdziwym. ups. przyznaj się, że nie chcesz ich rozstawać xd
    zanim cokolwiek zdążył powiedzieć, odpłynął na łóżku.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Czw Sty 14, 2016 12:39 am

    nie chcę ich rozstawać z takich dziwnych powodów, podczas gdy madeline znowu dała się aresztować albo wszczynała cat fight w sklepie albo nadal kradła i rzygała i chciała zrobić z annie księżniczkę i modelkę xd tyle powodów! poszła się umyć, a potem mocno przytuliła.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Wrz 28, 2016 8:34 pm

    oczywiście zacznę tutaj. madeline właśnie wróciła z zajęć ze szkoły wieczorowej, przez którą właściwie mijała się z rodzinką. całymi dniami nic nie robiła w domu, a potem siedziała w szkole zamiast z córką i mężem.
    - ta gruba baba zadała nam zadanie domowe! wyobrażasz sobie?! czy ona myśli, że my nie mamy co robić w domu?! - wołała od progu, zdejmując buty. zaraz przyleciała do niej annie i zmieniła ton. - a jak się ma moja księżniczuniuniunia. - całuski, przytulaski i tak dalej. przeszły do blaise'a, gdziekolwiek się znajdował.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Sro Wrz 28, 2016 8:37 pm

    sto lat nie grałam. moje biedne palce zardzewiały :c blaise jak nie zajmował się swoją córką to chodził w kółko do pracy. dostał awans, teraz był nie byle kim a dyrektorem swojej placówki. maddie poszła do szkoły, on został dyrektorem. żyć nie umierać. odwzajemnił jej przytulaski i buziaczki, posadził ją sobie na kolanach a mała annie się im przyglądała. - widzisz jak mamusia narzeka? pomogę ci jak będziesz chciała. - pstryknął ją w nos.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Wrz 28, 2016 8:42 pm

    spoko, my też nie pamiętamy jak to się robi xd blejsowi dobrze się powodzi skoro jest w wieku mojego chłopaka, a już jest dyrektorem placówki. szkoda, że mój nie jest taki ustawiony. też bym się mogła obijać jak madeline. to znaczy na pewno blejs zachęcał ją do kształcenia się i dlatego miała wybór szkoła albo drugie dziecko (oba były jego pomysłami, na które niechętnie przystawała xd) i wybrała szkołę. z dwojga złego...
    - zrobisz za mnie wszystkie prace domowe? - spytała zachwycona. - no, jakby nie patrzeć ma to sens, biorąc pod uwagę, że to był twój pomysł. - zmarszczyła nosek i objęła go za szyję.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Sro Wrz 28, 2016 8:46 pm

    jak dobrze, że to tylko rpg i mogę napisać co tylko żywnie mi się podoba xd blaise widocznie był bardzo uzdolniony jak na swój wiek. na dodatek zapierniczał dzień w dzień jak mały samochodzik i zarabiał te swoje wielkie miliony. czy ja wiem czy byś chciała siedzieć w domu jak maddie... zanudziłabyś się na śmierć xd
    zaczął się śmiać - ale ty głupoty opowiadasz. nie zamierzam za ciebie niczego robić. pomaganie a robienie za ciebie prac domowych to dwie różne rzeczy są - dźgnął ją lekko w brzuch. - kąpiel odprężająca? - zaproponował i ubuział ją w policzek.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Wrz 28, 2016 8:53 pm

    nawet nie chodzi o siedzenie w domu, tylko o to, że nie ma jakiejś presji. w sensie madeline mogłaby nigdy w życiu nie ukończyć szkoły, a i tak ich rodzinka by tego nie odczuła i blejs oddawałby górę ciężko zarobionych pieniędzy na nieswoje dziecko xd tylko trochę słabo, że był najmłodszym dyrektorem ever, a jego żona nawet nie kwapiła się skończyć liceum.
    - halo halo, takie teksty to zostaw dla annie jak zacznie przylatywać z dziwnymi zadaniami z fizyki, które żadne z nas nie będzie rozumiało i będzie kazało jej samej rozwiązywać, bo inaczej się nie nauczy. - wywróciła oczami. annie podsłuchiwała, ciekawe czy zapamięta, że mamusia taka głupia i nie będzie ogarniała zadań domowych córki. - nie probuj przekupić mnie kąpielami! - odparła od razu.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Sro Wrz 28, 2016 8:59 pm

    maddie leżała praktycznie na kasie, nie tylko bogatemu mężowi ale też dzięki rodzicom, który zapewne coś tam jej zapisali w majątku. nie ma co, wszystko fajnie. chociaż ja to bym dziecka jak na razie nie chciała, bogatego blejsa a i owszem.
    uniósł jednego palca do góry. - hola hola, moja panno, ja akurat z fizyki jestem dobry. dla mnie wszystkie przedmioty ścisłe to praktycznie pikuś. do ciebie może chodzić z ortografią czy coś. - zażartował z niej znów i pocałował ją w czoło. - musisz się odprężyć słoneczko. miałaś dzisiaj za sobą ciężki dzień. trzeba iść spać. ja osobiście nie pogardziłbym już łóżkiem. annie też już chyba nie ogarnia. - spojrzał na córkę i zobaczył małą jak ziewa.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Wrz 28, 2016 9:07 pm

    rodzice jej zostawili wielki spadek, była ustawiona do końca życia. musiałam się chwilę zastanowić, bo wydawało mi się, ze tylko matka umarła, ale potem mi się przypomniało, że zginęli razem ;x już nic nie pamiętam. madeline zapracowała na bogatego blejsa, skoro najpierw się użerała z dzieckiem, a nie przeszła od razu do przyjemności xd należała jej się nagroda lol xd
    spojrzała na annie. - ale z tego naszego tatusia mądrala, co? - potargała go po włosach, śmiejąc się do małej, a ta zaraz zaczęła powtarzać melodyjnie "mąlala mąlala". ok, zaraz annie ziewała xd znudziło jej się gadanie, a madeline westchneła ciężko. - to nie fair, ledwo się z wami dzisiaj widziałam, a teraz wszyscy chcą już iść spać. - mruknęła niezadowolona. cały dzień siedziała sama w wielkim pustym domu, potem musiała wytrzymywać na głupich lekcjach dla idiotów i co dostawała w zamian?
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Sro Wrz 28, 2016 9:13 pm

    zginęli razem w wypadku, jak mieliśmy tutaj apokalipsę śnieżną. trzeba to koniecznie powtórzyć, to było spoko. dramy <3 blejs w ogóle to jest ewenement. utrzymuje nie swoje dziecko, utrzymuje młodszą od siebie o pięć lat żonę i jest szczęśliwy. maddie ma tak w sumie bogatego sponsora xd a może zacznie kręcić filmiki na jutubie i będzie kolejną vloggerką?
    pomiział ją po policzku. - to co proponujesz? - zapytał spoglądając się na małą a potem popatrzył w oczy maddie. nie żebym napisała że spojrzał w oczy annie, no skądże. pocałował swoją żonę w usta, a nie był to krótki pocałunek. - nadrobimy w weekend, obiecuję - mruknął miziając ją kciukiem po policzku.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Wrz 28, 2016 9:32 pm

    najpierw trzeba poustalać co u kogo słychac, potem jakąś imprezę dużą zrobić czy inny event. madeline chciala być projektantką mody... no ale poki co utknęła jako bogata kura domowa. bree będzie próbowała rozkręcać karierę youtuberki, chociaż wiadomo z jakim skutkiem.
    spojrzała na blejsa, spojrzała na annie.
    - w porządku, ja też jestem już zmęczona. - westchnęła. - chodźmy spać. - rzuciła, chociaż nie była z tej całej sytuacji zadowolona, w sensie z tego, jak jej życie teraz wygląda... więc już ona się postara, żeby było lepiej! poszli spać.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Sro Wrz 28, 2016 9:34 pm

    ja na przykład zapomniałam, że mam aż tyle postaci... ech. duże eventy są pro.
    poszli spać.

    Sponsored content

    rodzina cruz joyce - Page 11 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 7:34 am