music room

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    music room Empty music room

    Pisanie by st. albans Wto Lip 28, 2015 12:21 pm

    music room 11032996293_3baa36be60_b
    louis eyre

    louis eyre

    stąd
    medycyna
    cool kid
    34

    music room Empty Re: music room

    Pisanie by louis eyre Pią Lip 31, 2015 9:12 pm

    to lu z piper byli tutaj!
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    music room Empty Re: music room

    Pisanie by piper singleton Pią Lip 31, 2015 9:15 pm

    pierwszy raz ubrała się tak ładnie. w dodatku pomalowała się i wyglądała trochę inaczej niż zwykle. ale bardzo ładnie! nie kręciły ją zwykle takie rzeczy, bo nigdy nie chciała być księżniczką, ale cieszyła się, że lu ją tu zabrał. - nigdy nie byłam w takim wielkim domu - zaśmiała się i chwyciła louisa za ramię.
    louis eyre

    louis eyre

    stąd
    medycyna
    cool kid
    34

    music room Empty Re: music room

    Pisanie by louis eyre Pią Lip 31, 2015 9:17 pm

    louis pewnie odkąd ją zobaczył zdążył jej z milion razy powiedzieć jak pięknie wygląda i nie mógł się tym nacieszyć. nie, żeby na co dzień ładnie nie wyglądała ale dzisiaj była wyjątkowa. - ja też. - zaśmiał się. - ale nie da się ukryć, że jest tutaj bardzo ładnie, prawda?
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    music room Empty Re: music room

    Pisanie by piper singleton Pią Lip 31, 2015 9:25 pm

    a jej o dziwo podobały się jego komplementy. zwykle na to nie leciała. najwyraźniej musiał je jej prawić odpowiedni facet! - tak - powiedziała z lekkim zachwytem i spojrzała na żyrandol. - ciekawe ile można by kupić za taki jeden kryształ - dalej się mu przyglądała.
    louis eyre

    louis eyre

    stąd
    medycyna
    cool kid
    34

    music room Empty Re: music room

    Pisanie by louis eyre Pią Lip 31, 2015 9:30 pm

    louis po prostu umiał jej prawić komplementy.... nie każdy to potrafi to trudna sztuka! a po za tym rzeczywiście był dla niej najodpowiedniejszy xd zaśmiał się. - pewnie pół miasteczka co najmniej... - odpowiedział i ją objął. - chciałabyś w takim mieszkać? - zapytał. jeśli powie, że tak będzie musiał ją zasmucić, bo nigdy go nie będzie stać nawet na 1/4 takiego pałacu....
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    music room Empty Re: music room

    Pisanie by piper singleton Pią Lip 31, 2015 9:41 pm

    tak, trudna. szczególnie jeśli osoba, która jej prawiła te komplementy w ogóle jej nie interesowała. zresztą louis był taki uroczy, że pewnie nie walił do niej jakimiś nędznymi tekstami jak jej rówieśnicy. - czy ja wiem - wzruszyła ramionami i się w niego wtuliła. - pogubiłabym się w takim wielgachnym domu - chciała przyłożyć buzię do jego klaty, ale powstrzymała się, bo przypomniało się jej, że ma masę fluidu na twarzy. - ale w sumie nawet nie musiałabym wychodzić na dwór, żeby pojeździć na desce - zaśmiała się.
    louis eyre

    louis eyre

    stąd
    medycyna
    cool kid
    34

    music room Empty Re: music room

    Pisanie by louis eyre Pią Lip 31, 2015 9:48 pm

    on na pewno mówił coś na poziomie. w końcu nie był głupcem. zaśmiał się na jej słowa. - to rzeczywiście jest jakieś pocieszenie... niestety muszę cię zasmucić, chyba nigdy nie będę w stanie pozwolić sobie na taki pałacyk, więc będziesz musiała mieszkać ze mną w tym małym mieszkanku, które mam. - powiedział całując ją w czoło.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    music room Empty Re: music room

    Pisanie by piper singleton Pią Lip 31, 2015 9:53 pm

    nie był głupcem i właśnie dlatego jej się tak podobał. w końcu jakiś facet na poziomie, a nie żaden gówniarz. - nie potrzebuje żadnego pałacu - zapewniła go. - twoje mieszkanko bardzo mi się podoba. dlatego tak często tam bywam - zaśmiała się, układając dłonie na jego klacie, na których ułożyła swój policzek.

    Sponsored content

    music room Empty Re: music room

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 12:12 pm