dmuchany basen

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dmuchany basen Empty dmuchany basen

    Pisanie by st. albans Sob Sie 29, 2015 10:42 pm

    dmuchany basen Indoorswimming1
    (pośrodku pokoju)
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 3:28 pm

    wpadła jako pierwsza do tego basenu cała w ubraniu i śmiała się najgłośniej jak tylko umiała. bawiła się wręcz idealnie!
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 3:35 pm

    neil się rozebrał cały, bo i tak był ubabrany po wstępie do imprezy, czyli bitwie na jedzenie. wskoczył z bomby do tego basenu bez gatek.
    - juhuuu! - zawołał. neil jak zawsze debil.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 3:37 pm

    aubrey śmiała się jeszcze głośniej kiedy doskoczył do niej neil. - weeeeeeeź neeeil... - powiedziała rozbawiona odsuwając się od niego. - nie możesz sobie tak bez gaci latać wszędzie. - śmiała się dalej.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 3:42 pm

    - wcale nie wszędzie, tylko tutaj. - odparł, jakby to robiło jakąś wielką różnicę. w dłoni miał butelkę, z której pociągnął jakby siedział sobie w jacuzzi z szampanem. rozłożył ręce, żeby obejmować basen i tak dalej. w ogóle pewnie przez ten skok do basenu, woda rozbryzgła się wszędzie po pokoju. - nico nie widzi - poruszył zabawnie brwiami, bo wieści się już rozeszły!
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 3:46 pm

    - tutaj to tak jakby wszędzie. - powiedziała 'obejmując' rękami pokój, bo przecież byli na samym środku i wszyscy ich widzieli! - a skąd wiesz, co? - zaśmiała się. - tylko czeka pewnie na moment, żeby cię stąd wywalić. - kiwała głową. nie, żeby uważała nico za jakiegoś super groźnego gostka, ale może chciała przestraszyć dla zabawy neila xd
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 3:52 pm

    - przecież się schowałem pod wodą! to, że patrzysz, to już twoja wina! - zakrył szybko dłońmi krocze, żeby nie podglądała. roześmiał się. - niech tylko spróbuje! czeka go sromotna klęska, kiedy tylko uświadomisz mu, że zawsze kochałaś mnie bardziej od niego. - teraz zamiast trzymać krocze złapał się za serce.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 3:55 pm

    - niektórych rzeczy po prostu nie da się nie zauważyć, co nie! - pokręciła głową. zastanawiała się chwilę jak neil wpadł na taki głupi pomysł, żeby wskoczyć tu bez ciuchów, ale potem stwierdziła, ze to przecież neil i już ją nic nie zastanawiało. zaśmiała się głośno na jego kolejne słowa.- naprawdę tak sądzisz? proponuję, żebyś teraz do niego podszedł i mu to uświadomił, żeby biedak nie wpadł w depresję. - powiedziała rozbawiona
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 3:59 pm

    - bo są takie duże i rzucające się w oczy. - przytaknął jej. rany, bliźniaki też ostatnio gadali o rozmiarach swoich penisów. nie wiem czemu to jakiś temat na topie xd - chyba właśnie tym bardziej wpadnie w depresję, kiedy się dowie o naszej miłości. - zastanowił się chwilę. - mam lepszy pomysł. musimy się spakować i uciec na bermudy! - oświeciło go.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 4:05 pm

    - albo takie małe, że trzeba się dłużej przyglądać żeby coś zauważyć. - zaśmiała się i wzruszyła ramionami. haha, to są zdecydowanie tematy na poziomie całej ich paczki. - no ale nie dowie się tego ode mnie, halo. - ochlapała go wodą, żeby zaczął ogarniać bardziej. - weź, neil. przecież on i tak nas znajdzie. pewnie wczepił ci czipa w tyłek, żebyś mu nigdy mnie nie zabrał. - kiwała głową z powagą.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 4:08 pm

    - ale powiedziałaś, że nie da się nie zauważyć. czyli nie trzeba się przyglądać, czyli to ja mam rację. - wyliczył jej od razu, żeby wyszło na jego. nie będzie się śmiała z rozmiaru jego penisa! pokręcił głową. - jak mogłaś dać się tak osaczyć. nie mogłaś poczekać na mnie jeszcze trochę? przecież mówiłem, że już niedługo zakończy się moja tajna misja w kosmosie. - westchnął teatralnie.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 4:15 pm

    - powiedziałam, że niektórych rzeczy nie da się nie zauważyć, nic konkretnego nie wyliczałam... - wzruszyła ramionami, żeby jednak nie wyszło na jego. w sumie to lubiła toczyć z nim takie słowne potyczki bo zawsze było zabawnie. - ej mam swoje potrzeby, tak? zniknąłeś bez słowa na tak długi czas i co? nie możesz ode mnie oczekiwać, ze po czymś takim będę ci wierna. - powiedziała odwracając głowę w bok.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by nicodem way Nie Sie 30, 2015 4:19 pm

    wskoczył do basenu w samych bokserkach. kręcił się w te i we wte, musiał się odprężyć. usiadł sobie z piwkiem w ręku przy aubrey i objął ją ramieniem - no sieeeeema - aubrey dostała buziaczka a neil nie, ahah xd
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 4:22 pm

    - ale żeby od razu wpaść w ramiona innego? myślałem, że łączy nas coś więcej! - przyłożył wierzch dłoni do czoła i odchylił głowę do tyłu, żeby dodać całej scenie dramatyzmu. - o wilku mowa! - zaśmiał się jak do basenu wskoczył nico. - a buziaczek dla mnie to gdzie? - zrobił dzióbek i czekał na buziaczka. nie zapominajmy, że był nagi xd
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 4:27 pm

    - ja też myślałam, że łączy nas coś więcej, ale wszystko skończyło się jak wyleciałeś w kosmos! - pociągnęła nosem i udawała smutną z tego powodu. kiedy doskoczył do nich nico uśmiechnęła się szeroko. - nie ma dla ciebie buziaków. - wyciagnęła przed siebie ręce, żeby neil odsunął twarz.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by nicodem way Nie Sie 30, 2015 4:35 pm

    - właśnie, w ogóle dlaczego siedzisz tak przy mojej dziewczynie kompletnie nagi?! - pogroził mu zabawnie palcem. nico miał to do siebie, że kompletnie się nie denerwował na swoich kumpli - buziaczków nie dostaniesz, nie zasłużyłeś - wystawił język.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 4:38 pm

    myślę, że nico po prostu nie denerwował się na neila, bo wszyscy wiedzieli, że jest głupi, niegroźny i nie zalicza xdd
    - lepiej, żebym to ja był nagi przy twojej dziewczynie, niż twoja dziewczyna naga przy mnie. - powiedział mu mądrość życiową i był z siebie dumny. - sprytnie wymyśliłem, co? - zarechotał. zmierzwił włosy i popił piwko. - ale jesteście. tylko się zeszliście ze sobą i już nie chcecie dawać innym buziaczków. - obraził się.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 4:42 pm

    - to samo mu mówiłam! - powiedziała do nico - ale on nie chciał mnie słuchać. - zrobiła smutna minkę. musiała się wyżalić swojemu facetowi co nie xd - a dlaczego!? co, uważasz, że nie byłabym w stanie siedzieć tu sobie tak bez niczego jak ty? - zapytała. w sumie to pewnie nie byłaby jednak w stanie bo nie była tak wyluzowana jak neil xd albo tak głupia... zależy jak na to spojrzeć xd no i nie zapominajmy, że ona jako jedyna była w pełnym ubraniu! - nie będziemy przecież tracić energii na dawanie buziaków tobie, skoro możemy je dawać sobie, co nie. - uniosła brew.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by nicodem way Nie Sie 30, 2015 4:45 pm

    nico napił się piwa, oddał jej butelkę żeby też się napiła. ciekawe jak bardzo neil będzie skrzywdzony jak kylie prześpi się z innym facetem, pozdrawiam ;x pocałował aubrey znowu prosto w usta - aubrey to odważna dziewczyna, ale wolałbym, żebyś jednak została w ubraniu. przynajmniej na razie - puścił jej oczko. zaraz zabierze ją stąd, zdejmie z niej ciuchy i będa się ruchać, bo co mają robić xd - po prostu nie zasłużyłeś i tyle, biedaku - zmierzwił mu włosy.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 4:54 pm

    neil wiedział, że kylie sypia z innymi chłopakami. to po prostu on nie sypiał z innymi dziewczynami. to był sprawiedliwy układ xd
    - znajdźcie sobie pokój - zaczął ich chlapać wodą, kiedy tak się publicznie przy nim całowali. mogliby mieć więcej godności i szacunku do niego niż robić z niego piąte koło u wozu xd nie, zeby się tym przejmował, bo raczej niczym się nie przejmował i prędzej to on by się między nich wciskał radośnie niż oni by chcieli z niego robić piąte koło u wozu. - to jak mogę sobie zasłużyc? - dopytywał się.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 4:59 pm

    haha, układ idealny xd wzięła od nico butelkę i się napiła.
    - no dobraa.... - zgodziła się z nim. skoro nie chciał, żeby się na razie rozbierała to pozostanie w tych wszystkich ubraniach xd zaśmiała się na narzekanie neila. - nie! właśnie, że nie będziemy szukać pokoju bo tu jest fajnie. - powiedziała i zaczęła ściskać nico i dawać mu buziaczki śmiejąc się przy tym. chociaż wątpiła w to, że to zdenerwuje neila. - nie zasłużysz sobie niczym bo do tego trzeba być zajebistym a tobie troszeczkę brakuje. - zaśmiała się.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by nicodem way Nie Sie 30, 2015 5:08 pm

    ktoś na pewno będzie płakał xddd
    - po pierwsze, trzeba być kobietą. musiałbyś się zamienić w aubrey, a do tego ci brakuje sporo - zaśmiał się, całując też i macając się z aubrey centralnie przy neilu. ściągnął z aubrey jakiś sweterek czy co tam miała i rzucił w przechodzącą osobę, żeby też do nich dołączyła - och neil. ty biedaku. musisz znaleźć sobie dziewczynę. tyle jest samotnych w naszej ekipie, żyć nie umierać bracie - sprzedał mu kuksańca.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by neil fairbrother Nie Sie 30, 2015 5:23 pm

    - bezwstydnicy! - dalej ich chlapał jak tak się całowali. dobrze, że go to nie podniecało, bo byłby przypał, jakby mu teraz stanął w tym basenie hehe. - ja chciałem buziaczki od ciebie, a nie tam od helgi. - zwrócił się do nico, który najwyraźniej nie znał jego potrzeb.
    aubrey norton

    aubrey norton

    los angeles
    kryminologia
    miłał
    32

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by aubrey norton Nie Sie 30, 2015 5:25 pm

    zaśmiała się kiedy neil ich tak chlapał wodą. pewnie jak nico z niej ściągnął bluzeczkę to była w samym staniku, ale jakoś to przetrwa, ciepło było xd a jak zmarznie to ją rozgrzeje. - a idź pan - machnęła na neila ręką. - nie dostaniesz buziaków od mojego faceta. - chlapnęła go, żeby trochę ostudzić jego zapały do buziaków.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by nicodem way Nie Sie 30, 2015 5:27 pm

    chichrał się jak mały dzieciak z tego, że ich chlapał - dobra, pocałuję cię ale pod jednym małym warunkiem. jak mi to wyląduje na jutubie to cię zabiję - popchnął go i znienacka pocałował. nie tak pocałował pocałował, tylko po prostu dał mu takiego buziaczka jak aubrey dostała - zadowolony? - przysunął się bliżej aubrey i przytulił się do jej cycków.

    Sponsored content

    dmuchany basen Empty Re: dmuchany basen

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 3:42 pm