salon gier

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    salon gier - Page 3 Empty salon gier

    Pisanie by st. albans Czw Wrz 03, 2015 10:28 pm

    First topic message reminder :

    salon gier - Page 3 IMG_1787-1024x682
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by benjamin moore Nie Paź 11, 2015 5:25 pm

    co ty mi tutaj proponujesz w ogóle........ stary dobry nożownik by się przydał a nie.
    bazyl taka kochana ciapa. jak ja kocham te twoje ciapy. zaśmiał się - tak, jestem pewien, że dobrze gotuję. ugotuję twoje ulubione danie, kupię dobre wino, tym razem lepiej się poznamy. ostatnia impreza była wielkim niewypałem, a ja teraz gdziekolwiek bym nie wyszedł to nikt mi nie daje spokoju to wolę spotkać sie w domu - pokiwał głową z przekonaniem. - to co, zgadzasz się na takie luźne spotkanie? - zapytał.
    alice takahashi

    alice takahashi

    pjongjang
    oceanografia
    cutiepie
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by alice takahashi Nie Paź 11, 2015 5:29 pm

    jason ma maczete, jest fajniejszy.
    ja też kocham swoje ciapy. zmrużyła oczyska - nawet nie wiesz co lubię jeść, a twierdzisz że ugotujesz moje ulubione danie - zaśmiała się - śledzisz mnie? - zapytała żartując. nie chciałaby kolejnego stalkera w swoim życiu. pewnie jej mąż już próbował ją wyśledzić, to wystarczyło - okej, ale pod warunkiem że pozwolisz mi pomóc przy kolacji - nie mogła przecież po prostu przyjść na gotowe, miałaby wyrzuty sumienia że nic nie zrobiła.
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by benjamin moore Nie Paź 11, 2015 5:39 pm

    wolę siekierę i kastet xd
    dobrze, że się w tym zgadzamy. - serio? zapraszam cię na spotkanie do siebie i chcesz jeszcze przyjść do mnie i mi pomóc w gotowaniu? - zrobił wielkie oczy. - gdzieś ty się przez te wszystkie lata ukrywała dziewczyno? jesteś cudowna - pocałował ją w oba policzki. - to co, kiedy masz czas? bardziej w weekend czy na tygodniu? - zapytał.
    alice takahashi

    alice takahashi

    pjongjang
    oceanografia
    cutiepie
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by alice takahashi Nie Paź 11, 2015 5:49 pm

    to wolisz tego ze lśnienia skoro wolisz siekiery! chciałam ci wrzucić gifka, ale nie moge znaleźć ;c
    - gotowanie relaksuje, nie widzę w tym nic złego - uwielbiała eksperymentować z gotowaniem odkąd tutaj przyjechała. pewnie w korei jadła tylko ryż. jezu jak rasistowsko to brzmi xd - daleko stąd - odparła na jego pytanie i nie skłamała w zasadzie bo faktycznie daleko stąd mieszkała - obojętne - zaśmiała się na jego ekscytację tym wszystkim.
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by benjamin moore Nie Paź 11, 2015 5:53 pm

    ahahah, nie umiesz znaleźć gifka xd tak, wolę tego ze lśnienia.
    wcale nie rasistowsko, a co oni innego niby jedzą. ryż to podstawa ich żywienia, halo xd - to może lepiej będzie jak się spotkamy na tygodniu. właściwie pod koniec tygodnia. w piątek, wieczorem pasuje? - klasnął w dłonie na potwierdzenie swoich słów.
    alice takahashi

    alice takahashi

    pjongjang
    oceanografia
    cutiepie
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by alice takahashi Nie Paź 11, 2015 5:56 pm

    no nie umiem ;c
    to i tak brzmi z lekka rasistowsko. może bataty też jedzą, nie wiem w sumie - okej, to jesteśmy umówieni. do tego czasu przejdę całego donkey konga - przybiła mu piąteczkę, a potem poszła gdzieś xd next!
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by benjamin moore Nie Paź 11, 2015 6:02 pm

    poszedł do kumpli.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by leonard mayhew Pon Gru 28, 2015 2:39 pm

    na pewno był tutaj wielki basen z kolorowymi kulkami, w którym tarzał się leo. pewnie wychylał głowę i krzyczał co jakiś czas 'bazinga!'. zupełnie jak szeldon ;x
    cherry mahony

    cherry mahony

    rushden
    fotografia
    sleeping beauty
    32

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by cherry mahony Pon Gru 28, 2015 2:41 pm

    nie wiem co mogła tu robić cherry, ale może leo ją tu zaciągnął i robiła za jego opiekunkę. miała potwornego kaca, więc nie wskoczyła jeszcze do kulek, bo zbierała siły. - leooo, chodźmy gdzie indziej. - krzyknęła do niego kiedy po raz kolejny się w nich zanurzył.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by leonard mayhew Pon Gru 28, 2015 2:49 pm

    ależ ona nie rozrywkowa. leo wczoraj miał spokojny wieczór. położył się spać o 23 (zupełnie jak ja) i wstał wcześnie (zupełnie jak ja) więc był pełen energii. dlatego właśnie chciał dzisiaj spędzić aktywnie dzień. wyskoczył z tego basenu i gapiąc się wielkimi słodkimi oczyskami na cherry odparł - jeszcze nie! jeszcze nie! - zamrugał oczyskami.
    cherry mahony

    cherry mahony

    rushden
    fotografia
    sleeping beauty
    32

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by cherry mahony Pon Gru 28, 2015 2:52 pm

    a cherry za to wczoraj balowała do samego rana zapewne, więc kiedy leo ją ściągnął rano (pewnie po 12...) z łóżka swoim telefonem to była pół przytomna. ale nie mogła mu odmówić. - leo, a jakbyśmy tak poszli w jakieś cichsze miejsce? - zaproponowała, bo jego tarzanie się w kulkach przyprawiało ją o większy ból głowy niż dzwoniący telefon.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by leonard mayhew Pon Gru 28, 2015 2:59 pm

    leo niezbyt ogarniał że cherry ma kaca i potrzebuje odpoczynku. ale nie wiem czego cherry się po nim spodziewała skoro on rzadko kiedy ogarniał - w cichsze miejsce? - zastanowił się nad tym chwile - czyli gdzie? do kościoła? będziemy się modlić? - skrzywił się na mordce. nie chciał się modlić, chciał się bawić. nie wiem dlaczego kościół mu się kojarzył z ciszą. mi się raczej kojarzył z organami czy coś.
    cherry mahony

    cherry mahony

    rushden
    fotografia
    sleeping beauty
    32

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by cherry mahony Pon Gru 28, 2015 3:04 pm

    mi się kościół kojarzy ze starymi babami, które śpiewają w strasznie oryginalny sposób xd leo chyba dawno nie miał kaca, skoro nie ogarniał takich rzeczy. - kościół? - zdziwiła się, że właśnie to mu na myśl przyszło. - nie, zwariowałeś? gdzieś.... - zaczęła i zamyśliła się bo w sumie sama nie wiedziała gdzie mogliby iść. - wszędzie, byle się stąd wydostać, chodźmy na piwo, leo. - zaproponowała. zawsze lepsze to niż te kulki!
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by leonard mayhew Pon Gru 28, 2015 3:07 pm

    z tym też mi się kojarzy w sumie. ale bardziej z organami, które kalają moje uszy bo osoby które na nich grają wcale nie potrafią grać zazwyczaj ;x - okej to piwo! - zaczął się wygrzebywać z kulek ale nie po to żeby wyjść tylko po to żeby z kieszeni bluzy wyjąc butelkę piwa, którą tam kitrał. magazynował to na czarną godzinę jak widać. miał bardzo dumną minę i wręczył butelkę cherry - taaaadam! - zachichotał.
    cherry mahony

    cherry mahony

    rushden
    fotografia
    sleeping beauty
    32

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by cherry mahony Pon Gru 28, 2015 3:13 pm

    rzadko bywam w kościele, więc trudno mi powiedzieć jak to tak naprawdę z tymi organami jest. a nawet jak jestem to się wyłączam i robię to co inni xd liczyła na to, że leo się wygrzebuje z tych kulek, żeby porwać ją do jakiegoś baru, w którym na pewno lepiej by się poczuła, ale nie. wyciągnął piwo. złapała się za głowę. - nie przekonam cię do wyjścia stąd co? - zaśmiała się i na poprawę samopoczucia wypiła połowę puszki od razu. liczyła na to, że się znów nawali i będzie jej wszystko jedno.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by leonard mayhew Pon Gru 28, 2015 3:19 pm

    ja też rzadko tam bywam, ale pamiętam jak byłam dzieciakiem i kiedyś tam chodziłam. trauma mi została ;x to się przeliczyła bo leo miał tu w planie zostać aż nie zgłodnieje ;x przynajmniej miał piwo i mogł w ten sposób udobruchać i cherry i siebie ;x - no jasne, że nie - znowu zanurzył się na chwile w kulkach, aby potem znów zerknąć na cherry - lepiej to wypij i chodź do mnie - mrugnął. nie chciał się bawić sam.
    cherry mahony

    cherry mahony

    rushden
    fotografia
    sleeping beauty
    32

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by cherry mahony Pon Gru 28, 2015 3:27 pm

    ja na szczęście mam krótką pamięć, po za tym jako dziecko też nie byłam najczęstszym gościem w kościele xd cherry pozostało liczyć na to, że leo jednak szybko zgłodnieje i będzie po prosblemie. w końcu kulki wyciągają z człowieka całą masę energii. - to brzmi jakbyś mi dawał jakiś magiczny eliksir. - zaśmiała się i dopiła piwo do końca po czym rzeczywiście wskoczyła do kulek. skoro i tak się nie wymiga od siedzenia tu to może przynajmniej się pobawi. - ścigamy się? - zaproponowała.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by leonard mayhew Pon Gru 28, 2015 3:32 pm

    - ścigamy się! - na pewno przegrał ze dwa razy i to cherry musiała mu kupować piwo na pocieszenie ;x ja lece, chyba wieczorem bede!

    Sponsored content

    salon gier - Page 3 Empty Re: salon gier

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » salon gier
      » salon
      » Salon
      » salon
      » salon

      Obecny czas to Sro Maj 29, 2024 8:54 am