sala muzyczna

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sala muzyczna - Page 3 Empty sala muzyczna

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:19 am

    First topic message reminder :

    sala muzyczna - Page 3 IncompleteSelfishKitty-size_restricted
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by danielle hurd Sob Gru 31, 2022 12:03 am

    to nie miasto, to bóg dramek.
    następnym razem jeszcze zabije dziadka, dramka xd
    uśmiechnęła się na jego stanowczą wypowiedź. gabriel też był facetem który stanowczo wypowiadał się w jej obecności więc raczej przywykła do takiego obejścia dlatego zaczęła grać i na tym się skupiła. wstała i nawet ukłoniła się kiedy zaczął jej prawi komplementy - studiuje, ale na co dzień ma przyjemność grać w londyńskiej orkiestrze filharmonicznej - pochwaliła się. jeszcze musi awansować do orkiestry symfonicznej xd
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by ludwig abrams Sob Gru 31, 2022 12:10 am

    ups.
    biedny frank xd
    - wow - usmiechnal sie. wygladal jakby byl pod wrazeniem jej osiagniec, ale nie wiadomo czy zachwyt byl prawdziwy czy udawany xd nie pierwszy raz byl w towarzystwie utalentowanej osoby. - musze koniecznie zobaczyc cie w londynie - wprosil sie na jej wystep.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by danielle hurd Sob Gru 31, 2022 12:15 am

    haha, bo wróżę mu śmierć? i tak jest stary xd
    dani go nie znała więc uznała, że się nią zachwycał. nie wiedziała, że był kłamcą i manipulantem. nie dotarła tutaj jeszcze jego reputacja. wstała i zaczeła się powoli zbierać - czy to jakaś sugestia że powinnam zostawić ci bilety? - napomknęła niby luzacko wkładając wiolonczelę do futerału - znasz się na muzyce czy tylko udajesz? - zapytała wprost. mógł być jakimś słabym podrywaczem jak nico.
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by ludwig abrams Sob Gru 31, 2022 12:30 am

    planujesz morderstwo dziadka xd za idealne zycie mial hurd xd
    - to sugestia, ze powinnas sie ze mna spotkac po - nie marnowal czasu. jesli dotychczas nie byla pewna co mu chodzilo po glowie to teraz miala potwierdzenie. byl pewny siebie i nie przyjmowal odmowy xd - na codzien mam przyjemnosc tanczyc w londynskim royal opera house wiec lubie myslec, ze wiem co nieco o muzyce - zasmial sie i sam sie zaczal chwalic. jego ojciec byl kompozytorem i nasluchal sie muzyki klasycznej od malego, ale wolal sie chwalic swoimi sukcesami xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by danielle hurd Sob Gru 31, 2022 12:34 am

    nie planuje xd rozmyślam o tym xd
    - i że to niby jakaś randka? - nie znała jego imienia nawet. zarzuciła sobie futerał z wiolonczelą na plecy. jej znak rozpoznawczy - czy nie powinieneś się na początek przedstawić? - zasugerowała że brak mu dobrych manier - och - myślała, że może jednak jest jakimś prostakiem, ale to co powiedział jej nawet zaimponowało - masz moją uwagę - doceniła, że nie jest byle kim xd
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by ludwig abrams Sob Gru 31, 2022 12:42 am

    moze dagna sie zgodzi xd
    - moze byc jesli chcesz - powiedzial spokojnie. jesli chciala isc na randke, mogli isc na randke. jesli wystarczyl jej szybki numerek to jemu tez odpowiadalo jak najbardziej xd powinna docenic jego pewnosc siebie. zasmiala sie kiedy wykazala zainteresowanie po jego przechwalkach. - ludwig - wyciagnal do niej reke.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by danielle hurd Sob Gru 31, 2022 12:56 am

    hahahahahahah.
    był elastyczny, wszystkie laski powinny to docenić - a ty chcesz? - dopytywała dalej. wierzyła w to, że może się spodobać jakiemuś kolesiowi na tyle żeby od razu zabrał ją na randkę. gabek robił podobnie xd - danielle - uścisnęła jego ręke, ale zaraz schyliła się żeby schować smyczek. mógł chociaż popatrzeć na jej tyłek. nie robiła tego specjalnie xd
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by ludwig abrams Sob Gru 31, 2022 1:04 am

    nie bylo powodu zeby jakakolwiek mu odmowila. - chcialbym - potwierdzil. byla ladna i utalentowana wiec podobala mu sie. nawet gdyby odmowila to by go nie zniechecilo. byl ambitny xd przekrzywil glowe i przygladal sie jej tylkowi. mial dobry refleks wiec wyprostowal sie zanim sie odwrocila i poslal jej usmiech. - wiec danielle.. jestesmy umowieni? - liczyl, ze sie zgodzi.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by danielle hurd Sob Gru 31, 2022 1:13 am

    był za ładny zeby mu odmawiać xd
    wszystkie ładne i utalentowane laski mu się podobały, to chyba był jego typ. choć na pewno nie marnował czasu xd nie zczaila że się gapił na szczęście, za to była pod wrażeniem jego osoby i trudno było jej to ukryć - jesteśmy - pożegnała go uśmiechem - zostawię ci bilety na noworoczny koncert - zaznaczyła kiedy ma się pojawić i wyszła bo musiała się wyspać po takich ciężkich próbach xd
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by ludwig abrams Sob Gru 31, 2022 1:16 am

    ucieszyl sie, ze tak szybko chciala go zobaczyc xd wrocil do siebie zadowolony.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by philip lore Pon Paź 02, 2023 6:39 pm

    dzisiaj były urodziny sary, a że ostatnio wszyscy mu o niej przypominali, to się upił i w takim stanie przyszedł na uczelnię. tyle że nie dotarł na swoje zajęcia, tylko zawędrował przypadkiem tutaj i teraz rozjebany siedział z głową opartą o stojak do nut.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by lizzie foster Pon Paź 02, 2023 6:55 pm

    szukala kogos innego, ale za to znalazla philipa. nie rozpoznala go od razu. po prostu wygladal na kogos kto potrzebuje pomocy. podeszla sprawdzic co mu jest. - halo? - pochylila sie nad nim I pogladzila go po plecach.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by philip lore Pon Paź 02, 2023 6:57 pm

    był w stanie półodlotu, więc na głos i dotyk ocknął się i podskoczył na krzesełku. odcisnęło mu się na policzku wyżłobienie ze stojaka i miał całe włosy potargane.
    - co jest, kurwa? - wymamrotał, próbując wyostrzyć obraz.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by lizzie foster Pon Paź 02, 2023 7:08 pm

    odsunela sie od niego kiedy podskoczyl. - nie wiem, moze ty mi powiedz? - przyjrzala mu sie. wygladal zalosnie, ale nie chciala tego mowic na glos bo w jego stanie takie komentarze by nie pomogly. - chcesz wody? - zaoferowala, ze sie podzieli swoja.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by philip lore Pon Paź 02, 2023 7:26 pm

    plamy przed nim w końcu się wyostrzyły i dwie sylwetki rozmazanej lizzie połączyły się w jedną dobrze widoczną.
    - no jasne, że to ty - prychnął. przycisnął plecy o oparcie krzesełka, ale było widać, że jest w stanie nieważkości. - a masz coś mocniejszego? - rzucił od razu.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by lizzie foster Pon Paź 02, 2023 7:29 pm

    nie zdziwilo ja, ze byl niemily. - powinienes sie cieszyc, ze to ja, a nie jakis profesor - skrzyzowala rece na cyckach. - nie, tylko wode - nie wspominala, ze juz byl wystarczajaco porobiony bo I tak by nic to nie dalo.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by philip lore Pon Paź 02, 2023 7:34 pm

    nie włączył mu się po alkoholu przytulaśny philip.
    - nie boję się profesorów - zaśmiał się głupio. - bardziej się boję ciebie - dodał, co mogło brzmieć bez sensu albo jako żart, ale może jednak pijany philip zdradzał uczucia trzeźwego philipa. - wolę coś mocniejszego - skrzyżował ręce obrażony.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by lizzie foster Pon Paź 02, 2023 7:41 pm

    - dlaczego mnie? - myslala, ze tylko tak gada przez alkohol. - nie mam niczego mocniejszego - I nie miala zamiaru niczego dla niego szukac. - zadzwonic po nico albo marcusa? - uznala, ze oni sobie z nim lepiej poradza. skoro nico mial czas na imprezy to powinien znalezc czas zeby pomoc koledze. Marcus byl w dojrzalym zwiazku xd wiec by go zrozumial. no ale mowienie o uczuciach bylo malo meskie!
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by philip lore Pon Paź 02, 2023 7:55 pm

    - bo taka jesteś - zaśmiał się sam do siebie na tekst, który tylko dla niego był zrozumiały. chociaż akurat to, że wywoływała w nim jakieś ludzkie uczucia, wcale nie był dla niego zabawny, tylko własnie przerażający. - tak! - ożywił się. - niech oni coś przyniosą, rozkręcimy tę impręęę - wystrzelił ręce do góry, pokazując, że jest gotowy do imprezowania. upił się na smutno, ale nie mógł przecież tego po sobie pokazać. lepiej wpaść w wir imprezowy.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by lizzie foster Pon Paź 02, 2023 7:58 pm

    nie rozumiala o co mu chodzi wiec nie kontynuowala tego tematu bo wydawalo jej sie to bez sensu. nie podejrzewala, ze mogl miec do niej jakiekolwiek uczucia. - jesli po nich zadzwonie to po to zeby cie zaprowadzili do domu - teraz nie byla pewna czy to dobry pomysl. - albo ja to zrobie - chwycila go za ramie zeby pomoc mu wstac.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by philip lore Pon Paź 02, 2023 8:01 pm

    nie wyłapała jego wyznania, a on będzie się denerwował na siebie, że za bardzo się otworzył xd
    - nie chcę iść do domu - odepchnął ją. nie włożył w to dużo siły przez swój aktualny stan, ale nie zamierzał dawać się jej kierować. - myślałem, że umiesz się lepiej bawić - skrytykował ją.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by lizzie foster Pon Paź 02, 2023 8:08 pm

    potrzebowala troche wiecej zeby wylapac xd
    westchnela gdy ja odepchnal. - moze gdybym byla w twoim stanie to chetniej bym poszla imprezowac - pochylila sie do niego zeby byc na jego poziomie. - jutro bedziesz zalowal jesli mnie nie posluchasz - probowala do niego przemowic.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by philip lore Pon Paź 02, 2023 8:15 pm

    przy philipie trzeba było łapać wszystkie najmniejsze słówka.
    - dlatego musisz się napić - oznajmił od razu. uważał to za logiczne! - żałował? - powtórzył po niej z prychnięciem. popatrzył na nią swoim nieobecnym wzrokiem. - nie masz pojęcia, czego mogę żałować lub nie - powiedział ostrzejszym tonem.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by lizzie foster Pon Paź 02, 2023 8:20 pm

    moze przypomni sobie pozniej jak bedzie miala czas przemyslec co mowil.
    - moze nastepnym razem - odmowila. przyjrzala sie mu, analizujac jego reakcje. - chyba nie mowimy o tym samym? - wyczula, ze nie mogl sie denerwowac na to, ze sugerowala kaca zabojce.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by philip lore Pon Paź 02, 2023 8:28 pm

    powinna sobie zrobić tablicę jak detektywi i łączyć wszystko ze sobą xd
    - żałuj - stwierdził tylko i poklepał się po kieszeniach w poszukiwaniu paczki papierosów. w końcu ją zlokalizował i wsadził papierosa do ust. - nic ci nie powiem - zachowywał resztki świadomości, że nie powinien zdradzać nic lizzie. - a ty chciałabyś wszystko wiedzieć. jak o sarze - pokręcił głową. chciał się znowu oprzeć, ale przechylił się i nie trafił w oparcie, przez co poleciał bezwładnie na bok.

    Sponsored content

    sala muzyczna - Page 3 Empty Re: sala muzyczna

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 12:49 am