biblioteka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    biblioteka - Page 11 Empty biblioteka

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:21 am

    First topic message reminder :

    biblioteka - Page 11 Tumblr_ndp7z5xwh11s90pjno1_500
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ellis akanabi Sob Mar 05, 2022 12:16 am

    nie było aż tyle warte, raczej dorabiał za paranascie funtów. jego ciało było plastyczne to studentki malarstwa, takie jak ash pewnie szalały na jego punkcie i chciały go malować. szkoda, że takiego brania nie miał xd - jestem pożyteczny dla społeczeństwa - odparł na serio nie dodając ciągle dwa do dwóch. nie obudził się do końca.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by vivien fontaine Sob Mar 05, 2022 12:22 am

    pewnie byl wsrod nich tak popularny, ze wykladowcy zabronili proszenia go o pomoc w projektach xd mogl o tym porozmawiac z marcusem xd skoro nawet na jego temat krazyly plotki to dla ellisa nie bylo nadziei xd - w jaki sposob? sama o tym zdecyduje - zaciagnela sie dalej go wkrecajac.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ellis akanabi Sob Mar 05, 2022 12:28 am

    zabronili bo był na każdym obrazie. zabierali mu interes i potem biedak musiał kombinować! dogadali by się w kwestii brania he he. ellis był stracony, większość dziewczyn myślała że jest gejem a on po prostu szukał prawdziwej, szczerej miłości! porownalanym do postaci z teda lasso ale to nie ma sensu bo nie oglądałaś ech xd - przeprowadziłem wczoraj staruszkę przez ulicę - oznajmił. był pomocny!
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by vivien fontaine Sob Mar 05, 2022 12:37 am

    biedny ellis, taki niezrozumiany! i nawet dobrze zarobic na tym nie mogl. obejrze teda lasso jak ty obejrzysz new girl xd - przez oznakowane przejscie czy zwykla ulice? - podchwytliwe pytanie. na swiatlach mogla sobie poradzic sama, a przechodzenie nie na pasach bylo niegrzeczne. w kazdym razie coraz lepiej sie bawila. mozliwe, ze to zasluga ziola.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ellis akanabi Sob Mar 05, 2022 12:41 am

    to jest szantaż z tą new girl xd wymaga to ode mnie dodatkowego zaangażowania. a ellis faktycznie był biedny! - no jasne że przez przejście - przestrzegał prawa, nie przechodzil na przypale i babci też by tak nie przeprowadził - ale bez świateł - zastrzegł zaraz żeby podkreślić powagę sytuacji ona bawiła się dobrze a ledwo rozbudzony ellis gadał żeby gadać bo był pobudzony po drzemce.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by vivien fontaine Sob Mar 05, 2022 12:51 am

    hehe xd ja zaczelam ogladac teda lasso i nie bardzo mi sie podobalo wiec kolejne podejscie tez by wymagalo dodatkowego zaangazowania. ale przynajmniej bysmy rozumialy reference xd - no dobrze, niech ci bedzie. dzisiaj ujdziesz z zyciem - spojrzala na jego zaspana buzke.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ellis akanabi Sob Mar 05, 2022 12:58 am

    mam w głowie new girl ale ilość filmów i seriali do obejrzenia mnie przytłacza xd
    usiadł po turecku i wyciągnął się żeby jego obolałe od tej podłogi ciało trochę się ogarnęło - wydostanę się stąd o tej porze? - zmartwił się nagle. rano miał trening! musial skoro świt pędzić do londynu!
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by vivien fontaine Sob Mar 05, 2022 1:03 am

    ech xd
    - obawiam sie, ze tu utknelismy - zaciagnela sie ostatni raz i zgasila skreta zeby go schowac na pozniej. byla oszczedna xd - jest juz pozno, pewnie nas tu zamkneli - spojrzala na czas w telefonie. nie przejmowala sie tym zbytnio bo jej sie nigdzie nie spieszylo.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ellis akanabi Sob Mar 05, 2022 1:12 am

    no ech!
    - jak to? - on się zmartwił jednak. miał mnóstwo planów od rana, nie mógł sobie odpuścić! - jesteś pewna? - wstał i był zdecydowanie bardziej zdenerwowany niż wyluzowany jak przed chwilą - może któreś okno? - zaczął się szarpać z jednym ale bezskutecznie.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by vivien fontaine Sob Mar 05, 2022 1:16 am

    - no tak - rozlozyla rece w gescie bezradnosci. - ale nie martw sie, nie umrzemy z glodu - wyjela z torebki zimnego burgera, ktorego zwinela na pozniej ze stolowki. nie ruszyla sie z miejsca kiedy ellis probowal sie wydostac.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ellis akanabi Sob Mar 05, 2022 1:22 am

    viv taka spokojna a ellis miał coraz to większa histerię ups - nie jestem głodny - odparł widząc tego mało apetycznego burgera. tak na prawdę nie jadł pewnie z dziesięć godzin ale jeszcze sobie o tym nie przypomniał xd - muszę się stąd wydostać - oznajmil poważnie. był gotów zrobić dziurę w murze.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by vivien fontaine Sob Mar 05, 2022 1:33 am

    jesli faktycznie tu utkneli to nie widziala sensu w panikowaniu. najwyzej sie tu przespi. ellis mial gorzej skoro juz byl po drzemce. teraz zostalo mu tylko czytanie ksiazek albo silowanie sie z oknami. - dlaczego? przed chwila smacznie spales - przypomniala mu.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ellis akanabi Sob Mar 05, 2022 1:36 am

    ellis generalnie żył z ciągłym niedoborem jedzenia i snu więc taka drzemka była czasami dla niego zbawienna i regenerująca, choć nie korzystał z niej czesto i raczej przypadkowo - ale już nie śpię i czuję się spięty - wytłumaczył po czym usiadł po turecku przed nią - pomasuj mnie - poprosił, chciał coś relaksującego poczuć xd
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by vivien fontaine Sob Mar 05, 2022 1:49 am

    ona za to nie miala problemow z jedzeniem i nawet to, ktore nie wygladalo zbyt dobrze jej nie zniechecalo. dlatego zabarala sie za tego burgera skoro on pogardzil. zasmiala sie gdy poprosil o masaz. - moja babcia mowila, ze mam magiczne rece - wsadzila bulke do buzi i pomachala dlonmi prezentujac mu swoje zgrabne palce.
    ellis akanabi

    ellis akanabi

    tonbridge
    royal academy of dance/ekonomia
    black swan
    24

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ellis akanabi Sob Mar 05, 2022 1:51 am

    viv była jak śmieciarka, a ellis nie dojadal. często nie czuł głosy, w sumie był niedożywiony i przywykł do tego stanu - to pokaż na co cię stać z tymi magicznymi rękoma - zażądał żartobliwie. i jak go wymalowała to zrelaksował się na tyle żeby zasnąć. ale kiedy tylko rano usłyszał sprzątaczkę to wybiegł i go wypuściła. dzięki temu zdąży na treningi w londynie. ale biedak się zmachał!
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by vivien fontaine Sob Mar 05, 2022 1:58 am

    a viv pewnie spala tu az ktos ja obudzil i przypomnial, ze za chwile zaczyna sie jej zmiana xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ashley whittemore Wto Kwi 26, 2022 8:35 pm

    stanela przed biblioteka, ale nie po to by do niej wejsc. przegladala sie w swoim odbiciu w szybie i poprawiala cycki.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by alexander pearce Wto Kwi 26, 2022 8:41 pm

    a alec z niej wychodził i prawie na nią wpadł. zauważył co robi i sam się zagapił na jej cycki - niespodziewane wykorzystanie drzwi do biblioteki - odparł żartobliwie na 'dzień dobry' - zazwyczaj ludzie wchodzą do środka i zostają tam żeby poczytać - objaśnił jej niczym kapitan oczywisty.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ashley whittemore Wto Kwi 26, 2022 8:55 pm

    zauwazyla, ze spojrzal na jej cycki i mimo wszystko miala z tego satysfakcje. - jestem kreatywna - przypomniala mu nadal macajac sie. - nie czuje takiej potrzeby - poinformowala go i w koncu spojrzala na niego.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by alexander pearce Wto Kwi 26, 2022 9:03 pm

    sorry, jeśli je wypinała to jak miałby nie spojrzeć!
    - wiem o tym - zaśmiał się przywołując na myśl wspomnienia kiedy była kreatywna podczas ich spotkań i nie tylko w łóżku. doceniał to! - w porządku - poprawił książkę, którą trzymał pod pachą. pewnie jakiś dramat, który omawiał ze studenciakami na zajęciach - dalej jesteś na mnie zła? - dopytał wprost. ostatnio ich spotkanie zakończyło się kłótnią, trochę sprowokowaną przez leah, ale gilbertówna miała swój charakterek i alec o tym wiedział.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ashley whittemore Wto Kwi 26, 2022 9:18 pm

    mogl sie powstrzymac!
    - troche - mruknela. nadal byla zazdrosna, ale pogodzila sie juz w miare z tym co sie stalo. wiedziala tez, ze niestety on mial racje i nie mogla oczekiwac, ze nigdy z nikim nie bedzie spal. pech chcial, ze akurat trafil na jej kolezanke.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by alexander pearce Wto Kwi 26, 2022 9:22 pm

    był facetem, wzrokowcem... to go usprawiedliwia xd
    - okej - przyjął do wiadomości. nie chciał jej robić przykrości sypiając z jej koleżankami. tak wyszło! xd - jesteś zła bo ja i leah wylądowaliśmy w łóżku? - dopytał próbując poznać jej motywację - czy dlatego, że my no wiesz... nie zrobiliśmy tego? - hahahahah, ciekawski xd on by chętnie z nią to zrobił, ale bał się że znowu przywiąże sie.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ashley whittemore Wto Kwi 26, 2022 9:31 pm

    ta xd
    tak wyszlo.. haha, najlepsza wymowka xd - bo wyladowaliscie w lozku - skrzywila sie na sama mysl o tym co robili. spojrzala na swoje paznokcie zastanawiajac sie czy odpowiedziec na jego drugie pytanie. zdecydowala sie jednak przyznac. - to tez - mruknela i spojrzala na niego.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by alexander pearce Wto Kwi 26, 2022 9:39 pm

    wiadomo że najlepsza!
    obserwował jej mowę ciała kiedy to mówiła. w końcu chwycił jej dłoń i schował wraz ze swoją do kieszeni płaszcza. chciał żeby to było nie zauważone. miał sprytne metody hahahaha - ash... - tyle zdołał powiedzieć, bo nie wiedział jak wytłumaczyć jej, że gdyby się przespali ze sobą to pewnie znowu chciałby mieć ją w swoim życiu co było niezbyt możliwe w danym momencie.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by ashley whittemore Wto Kwi 26, 2022 9:44 pm

    serce zabilo jej szybciej gdy niespodziewanie chwycil ja za reke. skarcila sie w myslach za taka reakcje, ale latwiej to bylo kontrolowac kiedy wiedziala co nadchodzi. scisnela mocniej jego dlon. - wiem - odwrocila glowe zeby nie widzial jej smutnego wzroku. wiedziala, ze nie moga sie spotykac i bylo jej z tym ciezko.

    Sponsored content

    biblioteka - Page 11 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 3:46 pm