dziedziniec

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dziedziniec - Page 21 Empty dziedziniec

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:22 am

    First topic message reminder :

    dziedziniec - Page 21 71d4ca27d86f492b4ac9fdce589fa4d7
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jo wilson Pon Kwi 22, 2024 7:41 pm

    nie mogę się przyzwyczaić do jego nowego ryjka xd
    jo wracała z zajęć, nie zignorowała go i podeszła! wyciągnęła z plecaka pojemnik z sałatką, którą zrobiła. może specjalnie dla niego, była wegan sto procent xd - masz - oznajmiła bez wyjaśnienia.
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by robin wilson Pon Kwi 22, 2024 7:51 pm

    jeszcze się nie rozruszał xd
    uśmiechnął się na jej widok, bo uznał, że już się na niego nie gniewa. właściwie on też był na nią zły, że gadała o jego związku, ale ogólnie nie lubił, kiedy się kłócili.
    - "masz, otruj się" czy "masz, kochany braciszku"? - spytał kontrolnie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jo wilson Pon Kwi 22, 2024 7:53 pm

    możliwe xd
    też nie lubiła kiedy się kłócili, bo jednak byli blisko więc nieodzywanie się kilka dni kiedy teraz mieszkali tak blisko było po prostu dziwne!
    - masz i ciesz się, że cię karmie - powiedziała coś pomiędzy w ramach kompromisu - a otruć cię może stołówka uniwersytecka - postraszyła go trochę.
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by robin wilson Pon Kwi 22, 2024 8:05 pm

    nie mogli się do siebie nie odzywać, bo to była zdrada dla tych jo i robina z przeszłości, którzy przez długie miesiące się nie widzieli.
    - dziękuję, siostrzyczko, jesteś kochana - specjalnie powiedział przesłodzonym tonem, ale naprawdę doceniał to wyciągnięcie dłoni czy tam sałaty. - dzięki za tę radę, czy mogę się odwdzięczyć swoją, czy nadal nie chcesz mnie słuchać? - spytał poważniej.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jo wilson Pon Kwi 22, 2024 8:09 pm

    dokładnie tak!
    - możesz to powtórzyć żebym to nagrała i odtwarzała kiedy będziesz na mnie zły? - poprosiła z cwanym uśmieszkiem - czekam z niecierpliwością na złotą radę starszego brata - przestąpiła z nogi na nogę. myślała, że to kulinarna rada!
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by robin wilson Pon Kwi 22, 2024 8:18 pm

    - możesz to sobie odtwarzać nawet wtedy, kiedy ty będziesz zła, żeby sobie przypomnieć, jak bardzo mnie uwielbiasz - stwierdził z rozbawieniem. ale może preferowałby, żeby faktycznie miała takie narzędzie! posłał jej uśmiech, który miał wprowadzić ją w odpowiedni nastrój. - znasz emmę henry, sekretarkę dziekana? zakręcona dziewczyna, nie zliczę, ile razy próbowała mnie zaprosić na randkę... - zaczął pokrętnie. - w każdym razie ostatnio dziekan poprosił mnie, żebym poszedł do niej z kilkoma innymi pracownikami, nazwał nas drużyną gwiazd - dążył do tematu xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jo wilson Pon Kwi 22, 2024 8:22 pm

    - wtedy będzie działać na twoją korzyść - a nie o to tu chodziło, halo! i tak wszyscy uwielbiali robina i wkurzało to jo. szczególnie kiedy jej koleżanki się do niego przymilały!
    - słyszałam, że próbowała zaprosić prawie każdego na randkę, nawet studentów, ale co to ma do rzeczy? - nie rozumiała aluzji - czy po prostu chcesz się pochwalić że dziekan pearce cię lubi i docenia? - to bylo akurat do przewidzenia!
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by robin wilson Pon Kwi 22, 2024 8:28 pm

    - tak, i nie będziesz zła - uśmiechnął się czarująco. skoro wszyscy uwielbiali robina, to powinna być fanką w pierwszym rzędzie! - ja słyszałem, że niektórzy wykładowcy lubią przyjmować jej zaproszenia... - próbował jakoś łagodnie dojść do tematu. - nie o to chodzi - zaśmiał się na komentarz o dziekanie, chociaż to była pochwała samego siebie na zasadzie 'ojej, jak to się tu znalazło?' xd - kiedy tam przyszliśmy, to akurat wychodził od niej thomas - powiedział spokojnie. - a w jej mieszkaniu stały dwa puste kieliszki po szampanie - przedstawił jej sytuację i popatrzył niepewnie, czekając na jej reakcję.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jo wilson Pon Kwi 22, 2024 8:41 pm

    - jak mogłabym być na ciebie zła? - zaśmiała się i uśmiechnęła lekko złośliwie. ta wieczna popularność i uwielbienie robina jednak trochę ją irytowały. byl przez to wiecznie na piedestale i nawet jej znajomi ją wtedy olewali! - dlaczego rozmawiamy o tandetnej sekretarce dziekana? - westchnęła zniecierpliwiona bo owijał w bawełnę! - nie - zaśmiała się nie wierząc - thomas nie spotkałby sie z kimś takim jak ona - była zbyt głupia w oczach jo. liczyła na przytaknięcie brata!
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by robin wilson Pon Kwi 22, 2024 8:48 pm

    - też nie wiem - uśmiechnął się tak, jakby naprawdę nie miał pojęcia, co mogłoby ich poróżnić. ale wiedział! to wszystko wina thomasa, że przestał być ulubioną osobą siostry! nie zdawał sobie sprawy z tego, że już wśród innych osób wywoływał jej irytację. - przykro mi, jo - rozłożył ręce i popatrzył na nią współczującym wzrokiem. już mówiącym 'ojojoj, biedna jo, dała się znowu nabrać'. - mówię tylko, co widziałem - a ona mogła sobie dopisać resztę. chciał ją chronić, ale nie zdążył.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jo wilson Pon Kwi 22, 2024 8:57 pm

    to że się jej czepiał ich poróżniło, niech nie odwraca kota ogonem xd
    widać było, że mina jej zrzedła i pojawiła się niepewność, ale nie miała zamiaru dawać satysfakcji bratu - jasne, dzięki - uśmiechnęła się od niechcenia, machnęła ręką na pożegnanie i uciekła. obudził w niej wątpliwości!
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by robin wilson Pon Kwi 22, 2024 9:00 pm

    teraz był pewien, że miał powody, żeby się czepiać, ale wcale nie cieszyło go to, że jo została tak potraktowana. będzie musiał się skonfrontować z thomasem!
    wysyłał jej potem zdjęcia słodkich zwierzątek, żeby ją podprogowo pocieszyć i przypomnieć, kto o nią zawsze dba xd

    Sponsored content

    dziedziniec - Page 21 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 11:00 am