• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

night club

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

night club - Page 2 Empty night club

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:36 am

First topic message reminder :

night club - Page 2 Tumblr_mbk32vsGtU1qdey9ho1_500
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by george windsor Sro Kwi 21, 2021 8:36 pm

george zdawał sobie sprawę z tego że jest atrakcyjna i że na pewno podoba się innym facetom, ale w tym momencie wolałby żeby inni faceci przynajmniej udawali że jej nie zauważają. nie miał ochoty się dziś dzielić ani szampanem, ani gigi - doprawdy? - podał jej szampana i jednocześnie zaglądał w cycki - masz jakiś pomysł na to? - zakładał, że miała!
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by gigi abbott Sro Kwi 21, 2021 8:45 pm

chwycila od niego kieliszek, po czym pociagnela lyka szampana. smakowal jej, ale czego sie mozna bylo spodziewac. taki wazniak musial wiedziec co dobre. - mam - usmiechnela sie do niego. odlozyla szampana na stolik obok, po czym zaczela georgowi wywijac tylkiem przed nosem.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by george windsor Sro Kwi 21, 2021 8:55 pm

no jasne, że znał się na alkoholach, co jak co... był pijakiem xd
a nawet jeśli na czymś się nie znał, ale chciał zamówić najlepsze to zawsze zamawiał najdroższe.
- czuję, że to może mi pomóc - oparł się wygodne odprężając i patrząc na jej tyłek. pewnie skoro miała krótką sukienkę to widział jej majtki. to faktycznie go rozluźniało. za chwile jednak chwycił ją za dłoń i obrócił do siebie przodem - teraz chce tutaj popatrzeć - odparł z satysfakcją.
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by gigi abbott Sro Kwi 21, 2021 9:00 pm

to byla dobra strategia. - taka mam nadzieje - zamruczala. wiedziala, ze to na niego zadziala. moze I byl wazna osoba, ale kazdy facet byl prosty. wystarczylo pokazac im cycki I juz zapominali o caly swiecie. dala mu sie obrodzic, po czym podeszla jeszcze blizej. - jak sobie zyczysz - zaczela sie ocierac o niego przy tym lap dansie.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by george windsor Sro Kwi 21, 2021 9:08 pm

no jasne, że george miał takie potrzeby jak każdy facet. ale w przeciwieństwie do każdego faceta jego życiorys był nieco bardziej skomplikowany... przez co czasami musiał się tłumaczyć ze swoich wybryków. pewnie podjarało go to, że gigi była taka uległa. przynajmniej teraz mu się tak wydawało. pewnie jak zaczęła się ocierać to nie mógł się opanować i położył dłoń na jej udzie po czym sunął nią coraz wyżej.
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by gigi abbott Sro Kwi 21, 2021 9:14 pm

moze udawanie uleglej I slodkiej bylo strategia gigi. gdyby od razu dala po sobie poznac, ze jest wariatka to pewnie nie byloby tylu chetnych to sypiania z nia. gdy jej dotknal polozyla swoja dlon na jego. ale nie po to by ja z siebie zwalic. przesunela ja jeszcze wyzej.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by george windsor Sro Kwi 21, 2021 9:20 pm

kryptowariatka, znam, grałam takimi xd są najlepsze!
dobrze, że nie zaciągała facetów i nie pożerała swoich ofiar bo george byłby wtedy w niebezpieczeństwie.
podobało mu się to jak reagowała na jego gesty. kiedy przesunęła dłoń wyżej zerknął na nią - jesteś odważna - uśmiechnął się.
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by gigi abbott Sro Kwi 21, 2021 9:27 pm

heheh
lepiej zeby sie przedwczesnie nie cieszyl. nigdy nie wiadomo! podobno kazdy seryjny morderca zaczyna od znecania sie nad zwierzetami, wiec kto wie czy z czasem nie zacznie zajmowac sie ludzmi. - wiem czego chce - odwzajemnila usmiech. a teraz wiedziala, ze chce George'a I nie miala zamiaru marnowac czasu.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by george windsor Sro Kwi 21, 2021 9:39 pm

zaskoczę cię, ale george nagle miał zmianę humoru o sto osiemdziesiąt stopni i poczuł że zamiast seksu wolałby siedzieć w domu i zachlewać się butelką whisky. dlatego zdjął rękę z jej uda i wstał - wspaniale, ja też wiem czego chce - nagle pojawili się jego goryle i odprowadzili go do wyjścia zostawiając gigi samą xd czy jest szansa że się na niego wkurwi? ja liczę na to. george'a niekoniecznie to obchodziło, ale nie wiedział jeszcze z kim zadarł. oby go nie zabiła i nie zjadła ;x
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by gigi abbott Sro Kwi 21, 2021 9:54 pm

wkurwila sie niezle na niego I poszla szukac kogos innego z kim mogla sie poruchac. nie wybaczy mu tego szybko ;x
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by francois joyce Nie Maj 09, 2021 8:03 pm

imprezował tu bo musiał się odstresować całym tygodniem.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by nico joyce Nie Maj 09, 2021 8:10 pm

nico imprezował bo dziś był pierwszy dzień na wolności. hahaha, jakby siedział trzydzieści lat. szedł pewnie do kibla i zatoczył się szturchając franka w ramię.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by francois joyce Nie Maj 09, 2021 8:13 pm

pierwszy dzień na wolności! hehe dobre sobie. dobrze, że nie widział teraz faye, jak ona "świętowała" swoją wolność. ni z tego ni z owego zjawił się tutaj ten degenerat. wylał mu piwo, skoro go szturchnął z impetem - ej, uważaj jak łazisz - warknął na niego. nie zaczynało się przyjemnie xd
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by nico joyce Nie Maj 09, 2021 8:19 pm

faye pewnie rodzice zamknęli w klatce xd
nasze postacie najwyraźniej dziś będą się tylko kłócić ;x - a ty uważasz jak stoisz! - zauważył nie rozpoznając franka bo było za ciemno, za po za tym znowu był pijany, ups.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by francois joyce Nie Maj 09, 2021 8:26 pm

nie, gorzej, ale to zobaczysz jak będziemy grać faye nico xd
taaa, nic przyjemnego. widocznie mamy dzisiaj bojowy nastrój! - nie będę uważał jak stoję, bo to ty na mnie wlazłeś kretynie - złapał go za bluzę czy cokolwiek miał na sobie i zaczął się z nim szarpać. piwo i tak już było wylane, więc wywalone na to. - ja pierdole, to ty pojebusie - warknął na niego. widział go dzisiaj na łamach gazet razem z upokorzoną faye! co za przypał.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by nico joyce Nie Maj 09, 2021 8:30 pm

czyli niespodzianka, ok!
spoczko ja lubie jak się postacie biją xd - nie traciłbym czasu na to, żeby robić to specjalnie - też go chwycił za koszulkę i tak się szarpali pewnie - tak to ja, rozwalaczu rodzin - burknął. nico nawet nie kumał, że znalazł się na okładkach gazet. nie czytał, strata czasu xd
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by francois joyce Nie Maj 09, 2021 8:34 pm

niespodzianka, ale za to jaka smutna!!!
ja nie wiem, dawno moje postacie się nie biły. dawno nie byłam konorem... - nie jestem rozwalaczem rodzin, to nie moja kurwa wina, że nasz ojciec to debil i przespał się z moją matką! ja się na świat nie prosiłem! - to był fakt niezaprzeczalny. nie prosił się. to nie była jego wina, że blaise nie trzymał swojego penisa w spodniach i że zdradzał maddie na lewo i prawo. a szkoda, bo faye i nico zostali okrzyknięci parą degeneratów xd
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by nico joyce Nie Maj 09, 2021 8:40 pm

wszystkie twoje postacie w jakiejś depresji xd
no właśnie nie masz takiego konora.
- to twoja wina - popukał go agresywnie paluchem po klacie - mogłeś się nie wpierdalać! - warknął na niego. gówno go obchodziło jego zdanie. on wiedział najlepiej. maddie pewnie teraz leżała zachlana w domu i nawet jemu to przeszkadzało.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by francois joyce Nie Maj 09, 2021 8:43 pm

faye nie będzie w depresji, xdddd i tylko jedna ma depresję. liczę na to, że może wywołam w nico wyższe uczucia.
nie mam i dobrze.
- tak? no to kurwa bardzo dobrze, że poznałeś w końcu prawdę o swoim kretyńskim ojcu! co, miałeś go pewnie za idealnego tatusia, nie? a tu proszę bardzo, wystarczyło że sobie pojechał do paryża i tadam! wsadził kutasa nie tam gdzie trzeba i teraz mamy to co mamy, braciszku - poklepał go po ramieniu z politowaniem.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by nico joyce Nie Maj 09, 2021 8:49 pm

jak wytrzeźwieje to jest szansa xd
wkurwił się jak nazwał go braciszkiem. zacisnął zęby i pięść jednocześnie, a kiedy już wezbrały w nim emocje to walnął go piąchą w nos - spierdalaj z mojego życia przybłędo! - he he he, chyba przesadził dziś z używkami.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by francois joyce Nie Maj 09, 2021 8:55 pm

szybko wtedy wytrzeźwieje jak się zobaczą xd
strzał go trochę ogłuszył, ale franek nie pozostał mu dłużny i też mu przyłożył w nos, a potem w brzuch i jeszcze kopnął go w jaja - jesteś zwykłym degeneratem i tyle mam ci do powiedzenia. ładnie wyszedłeś dzisiaj w gazecie, na pierwszej stronie z upadłą arystokratką. pierdol się ty chuju, obyś sczezł - splunął na niego.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by nico joyce Nie Maj 09, 2021 8:58 pm

może xd
pewnie próbował się bronić i mu oddać, ale nie oszukujmy się w tym stanie w jakim był to było trudne. dlatego pozostał na podłodze i jacyś kumple zaczęli go zbierać - jeb się - powiedział na odchodne, koledzy wsadzili go w ubera który zawiózł go do domu gdzie jego ranami zajmowała sie annie na pewno.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by francois joyce Nie Maj 09, 2021 9:01 pm

spierdolił z tego klubu.
diana kent

diana kent

derby
-
unlovable
27

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by diana kent Nie Maj 16, 2021 5:22 pm

paliła papierosa przed wejściem, była już nieźle porobiona i miała rozmazany makijaż.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by andy harris Nie Maj 16, 2021 5:28 pm

haha idealne miejsce dla andiego.
tak sie skladalo, ze przechodzil akurat tedy. rozmachal dym, w ktory niechcacy wszedl, po czym spojrzal na diane, dalej idac przed siebie. cos mu jednak zaswitalo w glowie, wiec stanal i odwrocil sie w jej strone. - rachel? - podszedl do niej. nie wiedzial czy to byla faktycznie ona czy jakas inna laska do niej bardzo podobna.

Sponsored content

night club - Page 2 Empty Re: night club

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 5:06 am