• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

night club

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

night club - Page 22 Empty night club

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:36 am

First topic message reminder :

night club - Page 22 Tumblr_mbk32vsGtU1qdey9ho1_500
leah gilbert

leah gilbert

nicea/hollywood
marketing
famous for nothing
22

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by leah gilbert Czw Gru 21, 2023 11:28 pm

leah nie zamierzała stawiać następnej kolejki, więc będą musiały jednak zaangażować jakiś chłopaków xd
- chce zostać twoim sugar daddy? - tak to zrozumiała. - powinnaś korzystać - stwierdziła beztrosko. leah też wolałaby mieć męża gwiazdora i niczym się nie przejmować. nigdy nie sądziła, że będzie musiała pracować na siebie, dopóki rodzice nie ograniczyli jej kieszonkowego!
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by ashley whittemore Czw Gru 21, 2023 11:40 pm

nie oczekiwala, ze Leah bedzie chciala wydawac swoja kase xd
- nie - to by nie bylo najgorsze, ale Ashley lubila byc niezalezna I nie do konca by jej odpowiadalo proszenie faceta o kase. - postawil mi warunek. albo rzuce prace albo mnie zostawi - upila kilka lykow drinka na raz.
leah gilbert

leah gilbert

nicea/hollywood
marketing
famous for nothing
22

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by leah gilbert Czw Gru 21, 2023 11:44 pm

dobrze, że wiedziała, czego się po niej spodziewać.
prychnęła, słysząc o dziadkowym zachowaniu alexandra. żałowała, że nie wiedziała o tym, kiedy go ostatnio widziała.
- kiedy facet stawia ci ultimatum, zawsze wybierasz tę drugą rzecz, a nie jego. nieważne co to jest. taylor swift mi to kiedyś powiedziała - oznajmiła.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by ashley whittemore Czw Gru 21, 2023 11:47 pm

Ashley musiala to przetrawic zanim komukolwiek o tym powiedziala. - Taylor swift zawsze ma racje - powiedziala sarkastycznie. nie sluchala jej piosenek, ale jesli mialaby dac rade dziewczynie w takiej samej sytuacji to dokladnie to by jej powiedziala. upily sie I bawily sie cala noc.
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by perry scavo Czw Kwi 04, 2024 8:33 pm

znalazł się tu przypadkiem na jakiejś imprezie i przy wejściu do męskiej toalety całował jakiegoś typa, pewnie philip na niego wpadł wychodząc/wchodząc do toalety - bracie! - zauważył go kątem oka, oderwał się od gościa i poklepał philipa po ramieniu xd
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by philip lore Czw Kwi 04, 2024 8:39 pm

philip chyba zaczął się przyzwyczajać do tego, że napotykał perry'ego całującego się z typami. nie był to pierwszy i zapewne nie ostatni raz xd przynajmniej więcej panienek dla niego!
- jeszcze ci się nie znudziło? - chodziło mu o bratanie się, a nie gejkowanie xd
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by perry scavo Czw Kwi 04, 2024 8:52 pm

powinien przywyknąć i powinien się bać, że to will zabierze mu panienki hehe.
- nie - wskazał na typa, z którym się całował - i nie - wskazał na philipa również. bo ani gejkowanie, ani bratanie mu się nie znudziło - mogę ci pomóc znaleźć kogoś, nie możesz stąd wyjść sam - dbał o dobrostan brata. skoro on już kogoś wyrwał to mógł pomóc philipowi.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by philip lore Czw Kwi 04, 2024 8:57 pm

philipowi zostają wszystkie całkowicie hetero dziewczyny, a roxy hetero chłopaki xd rodzeństwo się podzieliło xd
- a myślałem, że szybko się nudzisz - podsumował. - potrafię sam sobie to załatwić i już jestem w trakcie - ukrócił jego plany. nie potrzebował pomocy perry'ego. a tak naprawdę to nie miał ochoty dzisiaj podrywać żadnych lasek. może rozglądał się za lizzie. też był odmienionym człowiekiem xd
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by perry scavo Czw Kwi 04, 2024 9:07 pm

rozłam xd
wszystkie twoje postacie takie odmienione hehe.
- nie wierzysz w moje dobre i wierne serce? - zażartował. perry potrafił być w stałym związku, choć nie bywał najlepszym chłopakiem - w trakcie? - rozejrzał się - czyli jest niewidzialna? - bo nie widział żadnej laski obok!
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by philip lore Czw Kwi 04, 2024 9:23 pm

nie rozłam, tylko sprawiedliwy podział dóbr xd
- zrobiłeś się miękki, za dużo czasu spędzasz z napoleonem - wywrócił oczami na myśl o rozflaczałym kuzynie/bratanku. - czeka przy barze, zapewne jarając się z koleżankami, że zwróciłem na nią uwagę i planując logistycznie, gdzie współlokatorki mają się podziać, gdy pójdziemy do niej - kłamał, ale tak było zazwyczaj. mógłby zaproponować perry'emu, żeby przygarnął dziewczyny do siebie razem ze swoim chłopakiem, ale nie tym razem xd nie sądził, że ten będzie go sprawdzać, bo miał lepsze rozrywki tu w kącie xd
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by perry scavo Czw Kwi 04, 2024 9:29 pm

- z leonem łączą nas tylko interesy - i więzy krwi, ale tego już nie dodał. może to nie leon tylko inny różowy sprawiał że robił się bardziej miękki! - pamiętaj żeby zawiesić skarpetkę na klamce czy coś - poklepał go znowu po ramieniu pokrzepiająco, a potem faktycznie nie sprawdzając czy mówi prawdę zajął się swoim kolesiem i tylko jego zabrał do siebie xd

Sponsored content

night club - Page 22 Empty Re: night club

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 9:30 pm