louis i anderson

    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Kwi 20, 2021 7:25 pm

    First topic message reminder :

    louis i anderson - Page 14 Casa-de-Montana-by-Cabin-Fever-Interiors
    louis i anderson - Page 14 28-kristi-hi-res-3-5a6f7b428023b900372c0579
    louis i anderson - Page 14 Cool-mens-game-room-home-lounge-ideas
    louis i anderson - Page 14 C15
    louis i anderson - Page 14 A-bedroom-with-a-bed-frame-with-headboard-wardrobe-bedside-t-5c56c1cf76e4dc45a64e9592ff594165
    louis i anderson - Page 14 6527313526d081567b0fa7fb0331fd81


    Ostatnio zmieniony przez louis wilson dnia Sob Wrz 18, 2021 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Sro Mar 23, 2022 8:41 pm

    biedny anderson xd
    ona by nie poleciała bo była jego siostrą, ale może jakby nie była to by poleciała, skąd wiesz! jednak dobrze, że nie miała do niego takich ciągot xd to byłoby okropne! - no dobrze, już dobrze, rozumiem. też ci nie będę niczego opowiadać na te tematy - to też by chyba było dziwne, nawet jeżeli by opowiadał bez szczegółów ale co tam - weź nie przesadzaj, nie jestem aż takim sztywniakiem, jo! - próbował dalej się bronić - naprawdę masz mnie za takiego poważnego gościa, no weź - dźgnął ją lekko palcem w ramię - jak widać hanna i tiffy poleciały - westchnął.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by jo wilson Sro Mar 23, 2022 8:54 pm

    to byłoby co najwyżej niczym w gry o tron, a nie okropne xd
    - musiały mieć gorszy dzień - żartowała dalej z jego dziewczyn/swoich koleżanek. pewnie wkrótce się ulotniła dokarmić swój domowy drób.
    zacznij coś next!
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Sro Mar 23, 2022 8:59 pm

    wrócił do swoich obowiązków.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 26, 2022 8:42 pm

    nudzilo mu sie, a jeszcze nie byl czas na pojscie do klubu wiec przyszedl do chlopakow I zaczal Salic do drzwi.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Sob Mar 26, 2022 8:45 pm

    dobrze, że jeszcze ktoś tu był! louis właśnie się szykował na pójście do klubu, bo właśnie już piwkował i jarał zioło. grał na konsoli, więc musiał sam pójść otworzyć drzwi - o siema stary, zapraszam - zaprosił go do środka.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 26, 2022 9:01 pm

    - siema - powiedzial wesolo I wszedl do srodka. - co robicie? - ruszyl w kierunku kuchni. zapomnial po drodze zachaczyc o sklep wiec mial nadzieje, ze chlopacy maja jakies zapasy piwka, z ktorych bedzie mogl skorzystac xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Sob Mar 26, 2022 9:03 pm

    - anderson gdzieś poszedł, a ja robię sobie biforek przed imprezką. chcesz piwko? albo coś zjeść? mamy jakąś pizzę jeszcze z kolacji, częstuj się - ale był szlachetny pod wpływem, nie ma co. na pewno bardziej wyluzowany niż zazwyczaj - idziesz potem do klubu? - zapytał siadając sobie na krześle w kuchni.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 26, 2022 9:31 pm

    - pizza! - zawolal radosnie I klasnal w dlonie. chwycil dwa kawalki pizzy I zlozyl je. nie chcial marnowac energii I czasu skoro mogl zjesc wszystko od razu xd - taki jest plan - powiedzial z pennia buzia I chwycil piwko. - myslalem, ze pojdziemy wszyscy razem - byl zawiedziony, ze Anderson zwial xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Sob Mar 26, 2022 9:35 pm

    - anderson zaraz wróci, powiedział, że wychodzi tylko na chwilę bo musi iść coś załatwić - machnął ręką i patrzył na niego jak zajadał się pizzą. widać było, że to chyba uszczęśliwił tą propozycją - to zgarniemy andersona po drodze jak się nie zjawi i pójdziemy wszyscy razem, ok? - zaproponował - czekaj chwilę, w salonie mam zioło - wyszczerzył się i poszedł do salonu na chwilkę. wrócił ze skrętem dla siebie i dla niego i ze swoim piwem.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 26, 2022 9:44 pm

    bardzo go uszczesliwil. byl prostym chlopakiem! pizza, piwko I ziolo to jedyne czego potrzebowal. - niech tak bedzie - zgodzil sie. - jestes najlepszy! - zawolal za nim. wepchnal do buzi ostatni kawalek pizzy, po czym wytatl tluste rece w spodnie. - myslisz, ze hanna tez dzisiaj wychodzi? - zapytal nagle. nie wiedzial, ze kreci z Louisem. bardziej myslal o tym, ze od jakiegos czasu jej nie widzial I chetnie by z nia spedzil wieczor xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Sob Mar 26, 2022 9:47 pm

    - zawsze do usług - puścił do niego oczko. zawsze dogadzał chłopakom przynosząc im coś do jedzenia i do picia, był prawie jak ich ziomeczkowy ojciec, który o nich dba kiedy im się coś dzieje albo czegoś potrzebują xd - hanna? dlaczego w ogóle o nią pytasz? - zapytał zainteresowany. to się by zdziwił, że hanka kręci też z flynnem. i kółeczko wzajemnej adoracji się zamyka!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 26, 2022 10:03 pm

    na pewno go doceniali. moze nawet flynn odwdzieczy mu sie kupieniem drinka w klubie. to pewnie I tak wiecej niz co dostawal w podziece od andersona xd - stesknilem sie zasmial sie glupkowato. - ale masz racje, powinienem do niej napisac - nie powiedzial tego na glos, ale flynn uznal, ze tak pomyslal xd wyciagnal telefon.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Sob Mar 26, 2022 10:11 pm

    łoo, jak flynna stać na postawienie louisowi drinka w klubie to już faktycznie dużo więcej niż anderson xd - będziesz do niej pisać? hmm - zastanowił się teraz on na głos - łączy was coś? - hehe, nie był niby zazdrosny, ale myślał, że randka to jednak randka a nie jednorazowa promocja jego osoby xd - wiesz, ostatnio zabrałem hannę na randkę - przyznał mu się w końcu.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 26, 2022 11:00 pm

    chociaz cos z tego mial xd bycie ojcem grupy to ciezkie zadanie.
    - juz napisalem - pochwalil sie. - laczy na przyjazn - zasmial sie glupkowato I poruszyl brwiami wien Louis mogl sie domyslic, ze w tej przyjazni byly tez innr benefity. - dobrze dla ciebie - nie przejal sie tym, ze chodzil z nia na randki.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Sob Mar 26, 2022 11:09 pm

    - mhm - zrozumiał o co mu chodziło. wiadomo, że hanna niczego mu nie obiecywała, ani on nie obiecywał niczego jej, jednak to trochę mu zaburzyło jej postrzeganie - wiesz co, nie wiem czy to dobry pomysł, żebyśmy szli w trójkę na tą imprezę jeżeli pojawilibyśmy się ja i ty i hanna. byłoby to dla mnie niezręczne - przyznał się mu - więc ja zostanę w domu - dopił swoje piwo.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 26, 2022 11:15 pm

    - nie przesadzaj - poklepal go po plecach. nie czesto czul sie niezrecznie wiec to mu nie przeszkadzalo. nie wiem czy Louis zdecydowal sie zostac, ale flynn dokonczyl piwko I polecial na impreze.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Sob Mar 26, 2022 11:19 pm

    louis za to został w domu i poszedł spać.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Maj 03, 2022 7:34 pm

    wrócił do domu po pierdyliardzie lat z wycieczki po europie. teraz siedział na środku swojego pokoju i przeglądał zdjęcia na laptopie, jarając przy tym jointa.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Maj 03, 2022 7:40 pm

    anderson wchodząc do domu od razu wyczuł zapach louisa, więc rzucił się biegiem do jego pokoju i dosłownie wskoczył na niego, żeby go przytulić, przygniatając przy tym louisa i jego laptopa.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Maj 03, 2022 7:46 pm

    zapach louisa xdddd nie spodziewał się, że anderson tak szybko wróci, bo myślał że go nie będzie całą noc. kiedy tak leżeli na jego laptopie, louis się śmiał jak głupi do sera - ktoś tu się widzę za mną stęsknił, cześć anderson - przywitał się z nim radośnie. dawno się nie widzieli! musieli nadrobić zaległości.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Maj 03, 2022 7:49 pm

    anderson wszędzie go wyniucha!
    - nie zostawiaj mnie nigdy więcej! - oplatał go nogami jak ośmiornica, nie pozwalając mu się wyrwać. musiał się nacieszyć jego obecnością w sobie tylko znany sposób xd poza tym jak louis go zostawiał i nie pilnował to jak widać robił różne głupoty typu wchodzenie w oficjalne związki. w końcu zlazł z niego i wyciągnął telefon, na którym pospiesznie coś wyklikał i zaraz już w pokoju rozległo się 'nothing compares 2 u'.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Maj 03, 2022 7:56 pm

    - no już już, byłem tylko na wycieczce! wróciłem i nie zamierzam tymczasowo nigdzie wyjeżdżać! - zaśmiał się z niego a potem popłynęło nothing compares 2 u na co louis zareagował śmiechem i zaczął się gibać w rytm tej muzyki - dobry kawałek - zaciągnął się jointem i podał andersonowi. louis jeszcze nie wiedział, że anderson zmienił status związku, bo nie dzwonił do niego dzień w dzień ani nie zaglądał na fejsa! a może wcale nie miał telefonu, nie wiem. tak czy inaczej nie mieli kontaktu, a przynajmniej nie tak często jak wcześniej.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Maj 03, 2022 8:01 pm

    - prosto z serca - poklepał się po klatce, oczywiście z drugiej strony, a nie po sercu. chętnie przejął jointa, wiadomo, że brakowało mu jarania z przyjacielem. - więc? jak było? - od razu zaczął wypytywać i już się rozsiadł na łóżku louisa. nie zamierzał już dzisiaj stąd wychodzić, będzie spał w pokoju louisa. anderson do niczego się nie przyznawał na fejsie, to nie ten etap. kolegom też nic nie powiedział. na razie był oficjalnie w związku i tylko on i ruby o tym wiedzieli, bo inaczej musieliby się publicznie nazywać dziewczyną/chłopakiem, a to za trudne xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Maj 03, 2022 8:11 pm

    no tak, anderson nigdy się nie przyzna oficjalnie, że ruby to jego dziewczyna xd będzie tak gadał naookoło do końca świata, aż w końcu ruby go rzuci. z resztą, oni i tak ciągle do siebie wracają - kochany jesteś - wstał z podłogi, wziął laptopa, położył go na łóżku i usiadł obok przyjaciela - zajebiście. stary, objechałem tyle ciekawych miejsc. zacząłem od skandynawii, szwecja, norwegia, dania... przepięknie! potem byłem w polsce, zwiedziłem trochę litwę, łotwę, estonię... mam tyle zdjęć - położył się na łóżku rozmarzony - potrzebowałem tego. tej odskoczni ale obiecuję, że już nigdy więcej, no chyba, że z tobą. a co u ciebie? - zapytał spoglądając na andersona.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Maj 03, 2022 8:16 pm

    ostatnio szło mu coraz lepiej wyrażanie o co mu chodzi, chociaż wiadomo, że to nie ten sam poziom co wyznania jakie prezentował louisowi, z piosenką włącznie.
    - stary, wiem gdzie byłeś. ja się pytam co jadłeś, co jarałeś, dziewczyny z jakiego kraju najlepiej całują - ponaglił go, żeby przeszedł do bardziej interesujących wrażeń. - no ja myślę, że następnym razem ze mną. teraz wielki pan światowy przyjechał zamiast poczekać ze mną do wakacji - trzepnął go w ramię - ja siedziałem i tęskniłem i to, że masz bałagan w szafie to wcale nie dlatego, że przytulałem się do twoich koszulek - zażartował.

    Sponsored content

    louis i anderson - Page 14 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Maj 11, 2024 4:02 pm