• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

charlotte

charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty charlotte

Pisanie by charlotte windsor Sob Cze 19, 2021 5:24 pm

charlotte Dreamy-scandinavian-loft-apartment-dailydreamdecor3
charlotte Dreamy-scandinavian-loft-apartment-dailydreamdecor5
charlotte Dreamy-scandinavian-loft-apartment-dailydreamdecor6
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Pon Lis 01, 2021 7:59 pm

leżała na kanapie po tym jak przepompowali jej żołądek i teraz nudziła się jak mops, przeglądając magazyn o architekturze wnętrz.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by george windsor Pon Lis 01, 2021 8:06 pm

george zaciągnął tutaj arthura pod pozorem rozkazu bo uznał, że dotrzymanie towarzystwa siostrze będzie odpowiednie w tej sytuacji. rodzeństwo musi być twoim sojusznikiem, a nie wrogiem. wlazł jak do siebie bo ochroniarze siostry od razu go wpuścili bez dwóch zdań - haloo, gdzie nasza książęcą ćpunka? - zażartował na dzień dobry bo uznał że charlotte ma właśnie takie podejście do tego.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by arthur windsor Pon Lis 01, 2021 8:13 pm

arthur wcale nie chcial odwiedzac charlotte, ale jesli kazal mu george to nie mial innego wyboru. obrazony wszedl za bratem i bez przywitania usiadl sie po turecku na lozku charlotte. zabral jej z rak gazete i sam zaczal ja przegladac.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Pon Lis 01, 2021 8:19 pm

charlotte co prawda strasznie się nudziło, ale nie na tyle, żeby spędzać czas ze swoją rodziną. już wystarczające zjebki dostała od wszystkich seniorów rodu.
- halo, ochrona?! mówiłam, żeby nikogo nie wpuszczać! - zawołała niezadowolona do swoich mietkow i wyrwała arthurowi gazetę, żeby walnąć nią go w głowę.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by george windsor Pon Lis 01, 2021 8:31 pm

chciał umknąć, ale nie zdążył przed charlotte - oni słuchają tylko mnie - wyjaśnił z dumnym uśmieszkiem i odprawił ich jednym ruchem dłoni do innego pokoju - chcieliśmy z arthurem dotrzymać ci towarzystwa, doceń to - wskazał na brata, ale ten siedział jakiś nieobecny więc wyrwał jedną ze stron w jakiejś gazecie i rzucił zawiniątkiem w brata. oczekiwał że przyzna mu rację w tym co mówił!
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by arthur windsor Pon Lis 01, 2021 8:39 pm

poslal charlotte niezadowolone spojrzenie gdy walnela go gazeta. oddalby jej, ale byla w takim stanie, ze nie wypadalo sie z nia bic. przeniosl wrok na george'a kiedy oberwal od niego kulka z kartki. - ja chcialem ci dac spokoj, ale george mnie zmusil - poprawil go.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Pon Lis 01, 2021 8:48 pm

rodzina królewska, poważane osoby, a zachowują się jak dzieci w przedszkolu xd
- po chuj mi ochroniarze, którzy mnie nie słuchają? zwalniam was! - warknęła na nich jak sobie wychodzili, ale najwyraźniej ją zignorowali i czekali na rozkazy george'a xd - nie musisz zawsze słuchać george'a. musisz nauczyć się być bardziej asertywnym - skupiła się na młodszym bracie, żeby nie gadać o sobie i swoich wadach.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by george windsor Pon Lis 01, 2021 8:54 pm

nieznane oblicze windsorów.
- tylko ja, ojciec, dziadek i prababcia możemy ich zwolnić - odparł dumnie że należy do tego elitarnego grona i może wszystkich rozstawiać po kątach jak chce - hej! - wycelował w nich - macie być asertywni tylko na pokaz, a tak na prawdę musicie słuchać mnie - rozwalił się na jakimś fotelu - masz jakiegoś szampana? - zapytał bo chciał się napić. pewnie charlotte miała bana na wszelakie używki i było pusto.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by arthur windsor Pon Lis 01, 2021 9:03 pm

- zapamietam - wzial sobie do serca rade charlotte i nastepnym razem tak latwo nie da sie przekonac by robic to co chce george. o ile zapamieta, ze mial sie mu stawiac! ostatnio calkiem milo spedzali czas kiedy namawial go do picia lub po pijaku go bronil. na wspomnienie o szampanie wyjal z jeszeni swoje tabletki i wysypal je na lozko. zostala mu ostatnia od lucka i mial teraz na nia ochote.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Pon Lis 01, 2021 9:18 pm

- możecie ich zwalniać ile chcecie, i tak uciekałam od nich więcej razy niż jesteście w stanie zliczyć - wywróciła oczami, bo uważała samą siebie za zwinniejszą od ochroniarzy. poza tym nie dopilnowali jej w klubie, więc dawno powinni wylecieć na bruk. no ale znali za dużo sekretów królewskich i musieli pozostać wierni windsorom, tak jak ochroniarze annie xd - ja nie muszę ciebie słuchać - prychnęła obrażona, bo nigdy go nie słuchała i dobrze na tym wychodziła xd - mam earl greya - poinformowała george'a. nawet gdyby miała szampana to by go nie poczęstowała, ale faktycznie służący zrobili przetrzepanie dobytku charlotte i zabrali wszystkie proszki i trunki. dlatego na widok tabletek aż zaświeciły jej się oczy i chwyciła je łapczywie. była na głodzie, wiadomo! - louis, to dlatego jesteś moim ulubionym bratem! - aż jej się zebrało na sentymenty.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by george windsor Pon Lis 01, 2021 9:24 pm

- ale i tak zawsze cie znajdywali - wytknął jej. faktycznie ochrona w st. albans była straszna xd powinni zabić wszystkich żeby zabrali ich tajemnice do grobu, a potem załatwić nową, lepszą!
westchnął na wiadomość że nie ma tu alkoholu i opadł na oparcie fotela. zaraz jednak znikąd arthur wyjął tabletki i george aż się najeżył. doskoczył do łóżka i zgarnął wszystkie jednym machnięciem dłoni - nie ma takiej opcji, chwilowo musimy się ogarnąć i trzymać z dala od skandali i wpadek - mieli naradę rodzinną po wpadce szarlot i okazało się, że poparcie im spadło - szykujcie się znowu na jakąś groźbę małżeństwa z rozsądku - wskazał na nich tajemniczo.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by arthur windsor Pon Lis 01, 2021 9:42 pm

zabicie to jedyne rozwiazanie xd musza sie postarac jesli chca pozyc dluzej.
- nie! - krzyknal na charlotte i przez to, ze sie na niej skupil george wykorzystal okazje by zabrac wszystkie tabletki. - to moje! - zeskoczyl z lozka i chwycil rece brata. - potrzebuje ich! inaczej hector do mnie wroci - zaczal panikowac. na dodatek nie chcial stracic ostatniej tabletki od lucka! na niej najbardziej mu zalezalo bo tesknil za nim! - oddawaj! - probowal wyrwac mu tabletki, ale pewnie nieskutecznie wiec ugryzl go w reke zeby je puscil xd
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Pon Lis 01, 2021 9:50 pm

hehe ich pracodawcy powinni im pogrozić jak się skończy jeśli nie wezmą się w garść.
- jesteśmy zamknięci na cztery spusty, przed drzwiami stoi milion ochroniarzy - machnęła ręką w stronę drzwi, bo pewnie było ich sporo skoro całe rodzeństwo się zebrało w jednym miejscu. - więc tu jesteśmy z daleka od wszelkich skandali. geoooorgieee? proszęęę? - trzepotała rzęsami, bo wierzyła, że jej metoda lepiej na niego zadziała niż agresywna metoda młodszego brata. charlotte zawsze ćpała tylko za zamkniętymi drzwiami i jak do tej pory nie wywoływała żadnych skandali. - świetnie, w końcu możesz rzucić annie i zacząć pokazywać się z florence - zasugerowała, bo obiecała koleżance już jakiś czas temu, że załatwi jej to małżeństwo xd
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by george windsor Pon Lis 01, 2021 9:54 pm

zmienia im kontrakty i groźbą będzie śmierć!
trzymał dumnie rękę pełną tabletek w górze i śmiał się z nich w duchu. sam też czasami coś brał, ale raczej więcej pił niż ćpał więc widok dwóch ćpuno-wariatów go bawił! - nic wam nie dam - powiedział będąc górą ale zaraz brat go ugryzł więc wszystkie tabletki rozsypały się po podłodze - jeśli cokolwiek weźmiecie czeka was miesiąc w wariatkowie lub na odwyku - zagroził im na poważnie, a potem spiorunował wzrokiem siostrę - może ty się zacznij pokazywać z kimś godnym, masz najniższe statystki w rodzinie - a ty - wskazał na brata - przestań latać z chłopakami tylko znajdź jakąś porządną dziewczynę, rodzina ma już dość tuszowania twoich wybryków - najwyraźniej w ten sposob pokazywał troskę o rodzeństwo.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by arthur windsor Pon Lis 01, 2021 10:00 pm

gorzej jak sie zbuntuja i wszyscy wyjda przeciwko nim skoro i tak grozi im smierc. kilku sie poswieci, a reszta moze bedzie miala spokoj.
rzucil sie na podloge i zaczal szukac tabletki, o ktora tak dzielnie walnczyl. prawie ja wlozyl do buzi, ale george zagrozil wariatkowem. - jesli ich nie wezme to i tak tam skoncze - zauwazyl i bezczelnie sie na niego patrzac polozyl tabletke na jezyku i ja polknal. - ludzie chyba nie chceli by wiedziec, ze windsorowie to homofoby - zaczal sie zastanawiac nad slowami george'a - poznalem dziewczyne, jest zboczona - pochwalil sie. chodzilo mu o romy!
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Pon Lis 01, 2021 10:11 pm

patrzyła tęsknie na tableteczki na ziemi i obserwowała arthura kiedy jednak zdecydował się jedną wziąć.
- walić to - skomentowała i też rzuciła się na podłogę, łapiąc pierwszą lepszą, a dodatkowo zabierając kilka w garść i już wciskała pod poduszkę, tak jakby to było świetne miejsce do ukrycia tabletek, którego george nie widzi. - wypraszam sobie, mam najwyższe statystyki, czy któraś z waszych partnerek poświęciła za was życie? niee? to się nie wypowiadajcie - zamachała ręką, odganiając pomysły george'a, żeby zaczęla spotykać się z kimś na pokaz. to nic, że prawie nie znała cedrica, wszyscy i tak dorabiali do niego legendę xd zaśmiała się na słowa arthura. - koniecznie musisz ją przedstawić babci - podjudzała go. charlotte zawsze chciała wychodzić na najporządniejszą, więc musiała teraz udowodnić w rodzinie, że wcale nie jest z nią tak źle mimo aktualnego stanu.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by george windsor Pon Lis 01, 2021 10:20 pm

patrzył z politowaniem na rodzeństwo które czołgało się po podłodze żeby uratować tabletki. nie rozumiał tego głodu więc nie szukał ich razem z nimi ups!
- i tak tam skonczysz - podsumował zachowanie brata z którego wcale nie był dumny - nie homofoby tylko wyznający chrześcijańskie tradycje - poprawił go bo tak kazali mu mówić - tobie się wydaje że masz najwyższe statystyki - a pewnie george miał największe mimo wszystko bo był najmniej crazy z całej trójki xd był tylko zbyt zboczony i żył w fejkowym związku xd - brawo arthur, zamiast babci, przedstaw ją mnie - podsumował. lubił zboczone! a potem odwrócił się na pięcie - wybaczcie, ale muszę to zrobić - ruszył do przedpokoju i rozkazał wszystkim ochroniarzom pozbyć się tych tabletek i ogarnąć rodzeństwo więc charlotte nic nie zaćpała. a george wrócił do swojej willi xd
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Czw Sty 06, 2022 9:28 pm

polly siedziała u niej i przedstawiała jej rozkład wydarzeń na najbliższy weekend.
- nuda! - przerwała jej siedząc do góry nogami na kanapie, to znaczy miała nogi oparte o oparcie, a głowa zwisała jej nad podłogą.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by polly cavendish Czw Sty 06, 2022 9:33 pm

westchnela i pomasowala skronie, przymykajac na chwile oczy. - tak, tak. wiem o tym, wszystko zawsze jest nudne, ale niestety musisz spelnic swoje obowiazki - tlumaczyla jej spokojnie chociaz nie miala duzej nadziei, ze charlotte przestanie marudzic.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Czw Sty 06, 2022 9:42 pm

marudziła, ale potem i tak spełniała swoje obowiązki. ale co się polly namęczy to jej.
przekręciła się i usiadła normalnie na kanapie.
- wybierzmy na które wydarzenie mam zabrać rivera następnym razem - wymyśliła. to brzmiało jak lepsza rozrywka!
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by polly cavendish Czw Sty 06, 2022 9:51 pm

wolalaby ominac to marudzenie skoro i tak musiala robic to co musiala. chociaz najwazniejsze, ze w ogole dala sie namowic do spelniania obowiazkow.
- yhym - zerknela na nia. nie podobalo jej sie to, ze tak sie do niego przyczepila. - nie masz na oku kogos innego z kim bys sie chciala pokazac? - chciala sprobowac ja przekonac, ze river do niej nie pasuje.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Czw Sty 06, 2022 10:01 pm

charlotte mimo wszystko miała silne poczucie obowiązku, no i przejmowała się tym jak inni ją postrzegają. tyle że ostatnio miała już dość ciągłego bycia publicznie idealną księżniczką i zaczynała denerwować rodziców, chociażby riverem.
- niech zgadnę. moi rodzice kazali ci znaleźć mi kogoś innego - zaśmiała się pod nosem. - mają pecha, bo nie zamierzam tak łatwo odpuszczać. ostatnio za mało mówiło się o jego obecności. myślisz, że coś zrobiliśmy źle? następnym razem musimy zrobić coś, żeby być na pierwszym planie - planowała. a pewnie mało się mówiło, bo pr-owcy zdusili to w zarodku, żeby kraj się nie dowiedział, że księżniczka prowadza się z eks skazańcem.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by polly cavendish Czw Sty 06, 2022 10:14 pm

to ze zaczynala denerwowac rodzicow dobrze nie wrozylo dla polly. bylo jej wystarczajaco ciezko bez tego. a teraz bala sie, ze rodzice ksiezniczki uznaja, ze nie potrafi sobie z nia poradzic i zechca poszukac kogos lepszego.
nie podobalo sie jej to jak mowila o riverze. wydawal sie byc zbyt mily zeby zaslugiwal na takie traktowanie! - moze jednak zdecydujesz sie na kogos innego skoro z nim ci sie nie udalo? - probowala ja przekonac.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by charlotte windsor Czw Sty 06, 2022 10:30 pm

no tak, zanim polly została asystentką charlotte to charlotte była zawsze grzeczna i poukładana... przynajmniej publicznie. teraz przy polly się rozbrykała!
- nie powiedziałam, że się nie udało. po prostu musimy zrobić coś z pompą - zastanawiała się. - za mało osób go rozpoznało. czy przekazywałaś plotki pocztą pantoflową w toalecie tak jak mówiłam? przysięgam, polly, you had one job... - potrząsnęła glową na niekompetencję swojej asystentki. raz mogła się na coś przydać, a tu taki zawód.

Sponsored content

charlotte Empty Re: charlotte

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 2:24 am