rosie anderson - omer nudelman

    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    rosie anderson - omer nudelman  Empty rosie anderson - omer nudelman

    Pisanie by rosie anderson Sob Sie 07, 2021 1:55 am


    rosemary Anderson


    PODSTAWY


    IMIĘ I NAZWISKO: rosemary anderson

    WIEK: 18

    DATA URODZENIA: 27.02

    MIEJSCE URODZENIA: ottawa

    ORIENTACJA: hetero

    SMAK: slony

    KIERUNEK: licealistka


    OSOBOWOŚĆ



    LUBI: przytulac sie, dac sie poniesc emocjom, rodzinne wypady,  tanczyc, malowac sie, wygladac na starsza, eksperymentowac w roznych zyciowych kategoriach, miec starszych znajomych,  ogladac teen mums by sie zniechecic do seksu, beyonce, doja cat, cardi b I inne mocne kobiety

    NIE LUBI: gdy ja pytaja o id, nieslownych osob, nachalnych kolesi, byc ignorowana, marnowac dnia, gdy ktos ja traktuje jak dzieciaka (posrod znajomych bo w rodzinie sie do tego przyzwyczaila!)

    ZALETY: slodziak, punktualna, ulozona, odpowiedzialna, odwazna, energiczna, zawsze sie slucha rodzicow I starszego braciszka, odbiera wszystkie telefony, zawsze sie melduje komu trzeba, wzorowa uczennica, dojrzala jak na swoj wiek, zorganizowana (jakos musi polaczyc zycie grzecznej mlodszej siostry z imprezkami!)

    WADY:  mistrzyni wymykania sie z domu, klamczucha troche I co gorsze wychodzi jej to bardzo dobrze!

    FOBIE: nastoletnia ciaza

    MARZENIA: byc jak samantha z sex and the city

    NAŁOGI: brak


    HISTORIA


    RODZINA: mamusia, tatus, theo i vicky I jeszcze jedna siostra

    BIOGRAFIA: najmlodsza siostra anderson! w koncu I ona dotarla do st albans. rosie stesknila sie za rodzenstwem I blagala rodzicow tak dlugo az ja w koncu do nich wyslali! kosztowalo ja to troche poswiecenia w stylu dobrych ocen, ale postarala sie. teraz poznaje miasto I nowych znajomych. ogolnie jest zachwycona!


    omer nudelman
    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    rosie anderson - omer nudelman  Empty Re: rosie anderson - omer nudelman

    Pisanie by st. albans Sob Sie 07, 2021 2:12 am


    WITAMY W ST. ALBANS


    AKCEPTUJĘ


      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 9:23 pm