beau miller - hoyeon jung

    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    beau miller - hoyeon jung  Empty beau miller - hoyeon jung

    Pisanie by beau miller Sro Paź 13, 2021 1:11 am


    beau miller


    PODSTAWY


    IMIĘ I NAZWISKO: beau miller (bo-bae park)

    WIEK: 20

    DATA URODZENIA: 04.09

    MIEJSCE URODZENIA: korea

    ORIENTACJA: hetero (jedyna dopuszczalna opcja!)

    SMAK: slodki

    KIERUNEK: medycyna


    OSOBOWOŚĆ



    LUBI:  minimalizm, owsianke, ladne widoki, ciche wieczory, kolorowe zachody slonca, tanczyc gdy nikt nie patrzy

    NIE LUBI: swojego amerykanskiego nazwiska, zimy, imprez, czekolady, przepychu, opowiadac o sobie, inspirujacych cytatow w stylu ‘live laugh love’, chodzic do fryzjera, niedzielnych mszy, swiat dziekczynienia

    ZALETY: zna jezyk migowy (dzieki babci!), ma dobre maniery, samowystarczalna, blyskotliwa, realistka, zaradna, pracowita

    WADY: nieufna, nie lubi rozmawiac z nieznajomymi, posluszna swojej rodzinie

    FOBIE: duze psy

    MARZENIA: odzyskac poczucie wolnosci, ktore stracila przy smierci babci

    NAŁOGI: text text text


    HISTORIA


    RODZINA: rodzice, piatka rodzenstwa

    BIOGRAFIA: beau urodzila sie w korei jako bo-bae. wychowywala ja babcia, z ktora jej sie dobrze zylo. niestety pewnego dnia babcia poczula sie gorzej, a bo-bae trafila do adopcji. byla uroczym dzieckiem wiec szybko zainteresowala sie nia rodzina z Idaho, ktorej do kolekcji brakowalo dzieciaka spoza usa by mogli sie chwalic swoja dobrocia. przechrzcili ja na beau bo jej koreanskie imie bylo za trudne do wymowy. Byla czarna owca w rodzinie. na szczescie dobrze sie uczyla wiec mogla sie zajac tym by nie myslec o tym jak bardzo nie podoba sie jej ameryka. wyslali ja do uk na studia. troche by sie jej pozbyc, a zarazem moc sie chwalic jaka jest utalentowana.


    hoyeon jung
    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    beau miller - hoyeon jung  Empty Re: beau miller - hoyeon jung

    Pisanie by st. albans Sro Paź 13, 2021 1:25 am


    WITAMY W ST. ALBANS


    AKCEPTUJĘ


      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 2:48 am