buffet

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    buffet  - Page 2 Empty buffet

    Pisanie by st. albans Czw Sty 13, 2022 6:39 pm

    First topic message reminder :

    buffet  - Page 2 4O6p8GN
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    23

    buffet  - Page 2 Empty Re: buffet

    Pisanie by tony robinson Sro Sty 26, 2022 7:54 pm

    ta xd
    - wpadłem, można tak powiedzieć - bo dosłownie wpadł na ivy, a to co potem już robili to cóż.... ivy była pewnie dzika, wyglądała na dziką i dziwną w łóżku tak mi się wydaje xd kiedy robiła loda pod stolikiem peterowi pamiętam xd - w takim razie co będzie naszym następnym łupem? - rozejrzał się - może kawior? - wskazał na miseczki obok.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    buffet  - Page 2 Empty Re: buffet

    Pisanie by summer capaldi Sro Sty 26, 2022 7:58 pm

    heheh też pamiętam! dobrze, że nie wpadli z dzieciakiem xd dobrze też, że summer nie wiedziała co robią za jej plecami, bo by się obraziła śmiertelnie. summer taka zaborcza jeśli chodzi o przyjaciół xd popatrzyła na kawior niepewnie.
    - to chyba kiepsko przetrwa podróż do anglii - jaka rozsądna xd - ale to już jak najbardziej - wskazała na wielki talerz z homarem na środku stołu. jakie smakołyki na ostatni dzień wyjazdu xd przez lockdown nie mieli dostaw i musieli wyciągnąć zapasy na wesela xd
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    23

    buffet  - Page 2 Empty Re: buffet

    Pisanie by tony robinson Sro Sty 26, 2022 8:16 pm

    summer nie była taka zaborcza o chłopaków z którymi się ruchała jak o przyjaciół. jednak siedziała w niej mała zazdrośnica!
    - w sumie masz rację - wow jaki rozsądny też xd - ale możemy to w takim razie zjeśc teraz - i napchał sobie buzię kawiorem. nie wiem jak smakuje bo nie jadłam nigdy, ale zakładam że był zjadliwy xd - bierzemy go - prawie podbiegł do weselnego homara ale chytra baba też tam była i prawie go capnęła kiedy jednak tony osłonił homara własnym ciałem.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    buffet  - Page 2 Empty Re: buffet

    Pisanie by summer capaldi Sro Sty 26, 2022 8:21 pm

    chłopcy mało ją interesowali, mogła sobie w każdej chwili przygruchać księcia jednego czy drugiego xddd a przyjaciele byli bardziej cenni!
    też nigdy nie jadałam kawioru, summer też nie, więc korzystała z okazji.
    - i to jedzą bogaci ludzie? wolę big maca z frytkami - skomentowała, no ale homarem i tak się interesowała mocno. tony bohater! summer w ramach szybkiej akcji złapała homara w rękę i zaczęła z nim uciekać jakby od tego zależało jej życie. - wiejeeemy! - zawołała na całą salę, bo tony został gdzieś z tyłu.
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    23

    buffet  - Page 2 Empty Re: buffet

    Pisanie by tony robinson Sro Sty 26, 2022 8:28 pm

    wbrew pozorom taka dzikuska miała branie xd
    - przeciętne, przeciętne - zaczął udawać francuski akcent a'la jakiś fancy krytyk kulinarny. też wolał proste jedzenie! no jasne, że bohater. jak porwała tego homara to aż mu szczena opadła, że robią coś takiego. chwilę mu zajęło ocucenie się i chytra baba go prawie złapała - pęęęęęędzęęęęę! - nie zdążył zabrać koszuli którą zrzucił i uciekał z homarem, summer i świecącą klatą przez pół hotelu. ale udało im się upolować homara, brawo oni! będą jutro zajadać się w samolocie i smrodzić wszystkim xd

    Sponsored content

    buffet  - Page 2 Empty Re: buffet

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Wrz 21, 2024 4:27 am