winter

    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    winter  Empty winter

    Pisanie by winter capaldi Sob Lip 09, 2022 2:02 am

    winter  Amber-Love-Island
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    winter  Empty Re: winter

    Pisanie by nico joyce Sob Lip 09, 2022 10:07 am

    nico kibicował jej w love island ale nie kuma że to siostra summer, jak ja pozna to będzie nią zachwycony i z wyglądu i z charakteru!
    przyjaciółki z gia, mogą się poznać na jakimś fancy przyjęciu które będzie się odbywać w stanie papy gii xd uzna że jest idealna kandydatka dla mateo i będzie próbowała ich spiknac.
    jeśli tak będzie to eve nie będzie jej lubić i będzie czuć się zakompleksiona przy niej trochę! pomimo że jest team naturalność!
    spotykali się chwilę z perrym, ale wiadomo bardziej dla ploteczek!
    alexander poznał ją w hollywood i krążyły jakieś spekulacje że są razem więc teraz mogą wrócić xd
    tony pozna ja przez summer i będzie próbował pojednać siostry i znaleźć im bonding xd
    ellis pozna ja na jakimś fancy evencie na którym będzie pomagał/kelnerowal i na pewno dostrzeże że nie jest taka powierzchowna jak się wydaje. tak, oczywiście będzie próbował z nią randkowac xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    winter  Empty Re: winter

    Pisanie by ashley whittemore Sob Lip 09, 2022 3:02 pm

    Ok! Bedzie sie krecila przy alecu dla plotek. Ellis przyda jej sie do zdjec na instagrama i bedzie jej token gay best friend xd
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    winter  Empty Re: winter

    Pisanie by ted cavendish Sob Lip 09, 2022 8:07 pm

    summer ma do niej kompleksy i irytuje ją, że siostra skupia na sobie calkowitą uwagę gdzie się nie pojawi.
    mateo uważa, że jest pustakiem i będzie się irytować, że gia probuje ich zeswatać, ale jak zobaczy, że eve jest zazdrosna to jednak będzie chciał to wykorzystać na swoją korzyść.
    z leah się nie znoszą, ale wstawiają na swoje insta wspólne fotki jakby były najlepszymi przyjaciółkami, żeby podbijać sobie popularność (i podbierać sobie followersów).
    ben będzie ją podrywać nie zważając na to, że jest spoza jego ligi, nie wiem z jakim skutkiem, ale się domyślam xd
    kręci z gabrielem, żeby podkręcić popularność, ale on będzie chciał ją trzymać w ukryciu ze względu na florence.  
    wesley oglądał z kolegami dla żartów love island, więc te głupki scotty i kyle nie umieją się przy niej zachować i robia przypały, przez co winter i wes wylądują w jakiejś dziwnej sytuacji (ale dzięki której wes dostrzeże, że jest w niej coś więcej niż gwiazdka tv)
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    winter  Empty Re: winter

    Pisanie by beau miller Sob Lip 09, 2022 10:38 pm

    wszystko spoko! bedzie myslala, ze ben jest jej fanem i bedzie go traktowac poblazliwie. ukrywanie przed florence bedzie ja irytowalo!

    Sponsored content

    winter  Empty Re: winter

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 10:40 pm