pokój winter

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pokój winter Empty pokój winter

    Pisanie by st. albans Nie Lut 05, 2023 9:31 pm

    pokój winter 07
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by summer capaldi Sro Lut 08, 2023 7:33 pm

    wmaszerowała do pokoju winter jak do siebie, bo chciała przydzielić komuś tu spanie. a co zastała?
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Sro Lut 08, 2023 7:38 pm

    zastala winter rozpakowujaca walizke. - juz skoczylas? - myslala, ze gia wyszla spod prysznica. podniosla wzrok I zdziwila sie niezle widzac siostre. - co tu robisz? - zapytala obuzona jakby summer nie miala prawa przyjezdzac do domu bez powiadomienia jej xd
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by summer capaldi Sro Lut 08, 2023 7:40 pm

    winter pewnie puściła muzykę i nie słyszała, że na dole zrobił się harmider.
    - ja przyjechałam tu na ferie - odpowiedziała od razu, podniesionym głosem. - co ty tu robisz?! - spytała z akcentem na "ty", wskazując na nią paluchem. winter psuła vibe jej wyjazdu.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Sro Lut 08, 2023 7:49 pm

    a summer psula vibe jej wyjazdu. moze jej wybaczy jesli przywiozla ze soba jakichs przystojniakow xd
    - ja - pokazala na siebie. - moge tu byc kiedy chce - jakby siostra nie mogla xd - nie moglas jechac na ferie gdzies indziej? - wkurzyla sie. troche tez na siebie. teraz bedzie wiedziala ze musi sprawdzac kiedy summer ma przerwe. zapomniala przez to, ze juz nie studiowala.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by summer capaldi Sro Lut 08, 2023 7:53 pm

    winter i gia pewnie zaplanowały retreat z maseczkami na twarz i malowaniem paznokci, a zwaliła się kupa ludzi, których celem było picie i nakręcanie dramek.
    - bo co, bo twój program zapłacił za to i teraz ja nie mam tu wstępu? - prychnęła. ta fancy chata nie wzięła się znikąd xd - chciałam przyjechać tutaj! obiecałam tony'emu! - zapowiedziała, że przywiozła kogoś ze sobą. "kogoś", czyli kilkanaście osób xd
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Sro Lut 08, 2023 8:06 pm

    chciala odpoczac I sie zrelaksowac, ale przyjechala do niewlasciwego miejsca, ups.
    - wszystko zawsze psujesz! - rzucila sukienke z powrotem do walizki. co nie znaczylo, ze miala zamiar sie spakowac I zostawic chate summer. - skoro Tony jest taki wazny to trzeba bylo go zaprosic na swieta - prychnela.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by summer capaldi Sro Lut 08, 2023 8:16 pm

    powinna pojechać do spa albo na wyspę gabriela xd
    - dzięki, następnym razem go zaproszę - potwierdziła, choć ich kategorie tego, że ktoś jest ważny, nieco się różniły. - masz nam nie przeszkadzać! mamy plany - brzmiało, jakby chcieli się bzykać po całym domu, ale wiadomo, że miała na myśli znacznie większą ekipę.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Sro Lut 08, 2023 8:21 pm

    nastepnym razem powie gabrielowi zeby je zabral na wyspe xd
    - o ile do tego czasu nie bedziesz sie wloczyc z kims innym- nie wierzyla, ze summer byla zdolna do powaznych relacji. - a ty masz nie przeszkadzac mi! - skrzywila sie na sama mysl co summer bedzie robila z Tonym. teraz nie bedzie chciala wychodzic z domu zeby pilnowac gdzie sie bzykaja xd nie chciala siedziec w zakazonych miejcach.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by summer capaldi Sro Lut 08, 2023 8:24 pm

    - to zaproszę wszystkich - wzruszyła ramionami. w jej opinii włóczyła się z wieloma osobami w przyjaźni xd zresztą winter zaraz będzie mogła się o tym przekonać, jak tylko wyjdzie z pokoju. chyba że się zamknie i nie będzie wychodzić z niego, żeby nie natrafić na summer i tony'ego w akcie. - to ty nie przeszkadzaj! - zapętliła się. - ja tu jestem rzadziej, więc ty powinnaś wyjechać - wymyśliła.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Sro Lut 08, 2023 8:35 pm

    - swietnie, mama na pewno sie ucieszy - uwazala, ze jej znajomi byli lepsi od summer I ze matka tak samo myslala. musiala udawac zeby utrzymywac dobre relacje dla social media xd
    - nigdzie nie wyjezdzam - powiedziala stanowczo. wkurzona wyszla szukac gii zeby ja powiadomic, ze maja towarzystwo I zalamala sie jak zobaczyla ilu ludzi przywiosla summer. ale nie mogla wyjechac zeby nie dac jej satysfakcji xd
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by summer capaldi Sro Lut 08, 2023 8:36 pm

    a summer poszła się dobrze bawić i ignorować siostrę xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by nico joyce Pią Lut 10, 2023 10:02 pm

    wlazł przypadkiem (lub nie?) do sypialni winter. może sie zjarał i zgubił. nie zdziwiłabym się xd
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Pią Lut 10, 2023 10:11 pm

    akurat byla w reczniczku po prysznicu I siedziala na lozku, nagladajac balsam na nogi. wiekszosc ludzi wyszla wiec nie sadzila, ze musi zamykac drzwi na klucz. - wypad! - zarzadzila od razu jak zobaczyla otwierajace sie drzwi.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by nico joyce Pią Lut 10, 2023 10:15 pm

    to było spełnienie marzeń nico kiedy zobaczył ją w samym szlafroku xd zastygł gapiąc się na nią i nie słyszał co powiedziała, ale zamiast tego zaproponował na serio - mogę ci nałożyć balsam na nogi? - chciał go wcierać, albo lepiej być tym balsamem xd
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Pią Lut 10, 2023 10:20 pm

    - czego nie zrozumiales? - przewrocila oczami. - jasne, sama nie potrafie - powiedziala sarkastycznie, ale nico zapewne tego nie ogarnal xd w sumie lubila sie wyslugiwac innymi osobami wiec jakby jej wcieral balsam to by mogla sie poczuc fancy. ze nie musi tego robic sama xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by nico joyce Pią Lut 10, 2023 10:23 pm

    - nie powiedziałem, że nie potrafisz - nie chciał żeby poczuła się głupia. choć widząc gen rodziny capaldi raczej była xd - ale bardzo chciałbym to zrobić - podszedł bliżej i aż klęknął żeby ją błagać. to musiało jej się spodobać że padał przed nią na kolana. dobrze, że koledzy tego nie widzieli, siara.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Pią Lut 10, 2023 10:31 pm

    haha moze winter dostala lepsze geny I dla summer zabraklo xd zalozyla noge na noge, oparla sie za soba na rekach I spojrzala na niego przekrecajac glowe. musiala mu sie przyjrzec I ocenic czy zasluguje jej dotykac. to ze padl na kolana pomoglo ja przekonac. - niech bedzie - podala mu balsam I polozyla noge na jego ramieniu. obserwowala czy nie zeglada jej pod szlafroczek xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by nico joyce Pią Lut 10, 2023 10:35 pm

    może dostała lepsze geny żeby wyglądać kobieco co najwyżej xd
    czekał z niecierpliwością na werdykt, a kiedy się zgodziła to na jego twarzy pojawił się uśmiech w kształcie wielkiego banana. był szczęśliwy zupełnie jakby wygrał los na loterii!
    - nie będziesz zawiedziona - zapewnił, a kiedy wyprostowała nogę to nie zaglądał pod szlafroczek bo noga mu wystarczyła żeby się podjarać. nałożył trochę balsamu na dłonie i zaczął go rozsmarowywać. miał tak blisko nos, że wciągał nim zapach jej ciała i balsamu xd psychopata xd
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Pią Lut 10, 2023 10:42 pm

    rodzina Capaldi rozumem nie grzeszyla xd
    obserwowala jego reakcje I jak ja masowal. niepotrzebnie dala mu sie dotykac bo teraz jej sie spodobalo. moze podniecali ja psychopaci xd - troche wyzej - poinstruowala go I odslonila wiecej uda.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by nico joyce Pią Lut 10, 2023 10:49 pm

    to zdecydowanie! xd dagna nie zaprzecza nawet xd
    czy gabek też był psychopatą zatem? mógł mieć minę jak psychopata bo się podjarał, ale do psychopaty było mu daleko. akurat nico najbardziej nieszkodliwy - jak sobie życzysz - mogła się jarać tym, że spełniał jej rozkazy. nałożył więcej balsamu i powędrował wyżej. nie chciał przekraczać granic, chyba że mu pozwoli xd
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Pią Lut 10, 2023 11:04 pm

    haha summer to najlepszy dowod, ze to prawda to nie ma co zaprzeczac xd
    gabek bardziej wygladal na psychopate niz na normalnego. chociaz byl chyba troche za glupi na to. chyba, ze Fernando mu podpowiadal I to on byl umyslem. chwycila jego dlon I przesunela wyrzej, ale nie pozwolila mu dotkac intymnych czesci ciala. - teraz plecy - odwrocila sie I odslonila gorna czesc ciala. mogl sie jarac, ze moze za chwile zobaczy jej cycki. chyba ze mial dobry wzrok I sie odbijaly w oknie xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by nico joyce Pią Lut 10, 2023 11:10 pm

    haha, racja. wina dagny że stworzyła ród capaldich.
    za głupi i za bogaty xd
    nie sądzę, żeby miał dobry wzrok skoro chodził na bombie! - tak jest królowo - nazywał ją 'królową' i pewnie nieświadomie nakręcał. nie musiał dotykać jej intymnych części ciała żeby być podjaranym. nie liczył pewnie na to, że ją wyrucha nawet więc potem będzie musiał sobie dobrze w kiblu zrobić xd zaczął powoli smarować jej plecy, ale rozkojarzył się trochę i zaczął robić palcem wzroki z balsamu na łopatkach winter.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by winter capaldi Pią Lut 10, 2023 11:14 pm

    ups xd
    podobalo jej sie gdy nazwal ja krolowa. w sumie w love island bylo pelno takich glupkow wiec to byl chyba jej typ xd - laskocze - przekrecila glowe zeby na niego spojrzec. zawsze mogl isc do summer zeby go zaspokoila. moze udawac, ze to winter xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by nico joyce Pią Lut 10, 2023 11:19 pm

    haha, nico jako archetyp uczestnika love island i typ winter xd
    summer nie było pod ręką, to prawa ręka będzie musiała go zaspokoić xd
    jak na niego spojrzała to zarechotał głupawo, to był jego odruch obronny - to źle? mogę przestać - zrobi wszystko co rozkaże xd

    Sponsored content

    pokój winter Empty Re: pokój winter

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 11:00 am