ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by st. albans Wto Lip 12, 2022 2:23 pm

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Betty-ford-center
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by archie holtzman Sob Lip 16, 2022 6:40 pm

    przylecial tu od razu jak dowiedzial sie o lilibet. pewnie odpoczywala czy cos wiec sam przysnal na krzesle.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by lilibet windsor Sob Lip 16, 2022 6:48 pm

    była nafaszerowana lekami uspokajającymi więc faktycznie spała, a jak się obudziła i otworzyła ok to dostrzegła braciszka - nic mi nie jest - mruknęła na powitanie. dzień dobry xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by archie holtzman Sob Lip 16, 2022 6:53 pm

    ocknal sie i przetarl twarz dlonia kiedy uslyszal jej glos. - mhm - mruknal jeszcze troche zaspany. - i dlatego tu jestes - pokazal na szpitalne akcesoria. zrezygnowal dla niej z takiej fantastycznej wycieczki i nie doceniala tego xd
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by lilibet windsor Sob Lip 16, 2022 6:56 pm

    archie uważał to za błogosławieństwo, że mógł stamtąd uciec xd
    - martwisz się? - zapytała żartobliwie choć okoliczności były mało śmieszne xd leki z niej nie zeszły więc nie potrafiła być do końca poważna.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by archie holtzman Sob Lip 16, 2022 7:01 pm

    haha czekal na dobra wymowke xd
    - nigdy w zyciu, jestem tu tylko dlatego zeby moc ci potem przypominac o tej chwili - tez zazartowal. wiedzial, ze sie z nia nie dogada wiec nie bylo sensu produkowac sie z kazaniami. zreszta cieszyl sie, ze nie skonczylo sie gorzej.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by lilibet windsor Sob Lip 16, 2022 7:12 pm

    lilibet go uratowała xd
    dobrze, że nie próbował jej przemówić do rozumu. w tym stanie by nic nie zdziałał xd
    - jesteś moim sumieniem? - zaśmiała się i spojrzała na niego - czy ty nie byłeś na jakiejś wycieczce? w australii? - nie kojarzyła xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by archie holtzman Sob Lip 16, 2022 7:16 pm

    zamiast sie wkurzac na jej glupote bedzie wdzieczny xd
    domyslal sie xd normalnie nie dzialalo, a co dopiero po lekach. - moze - zagapil sie na nia. moze jak pomysli, ze ma zwidy i gada ze swoim sumieniem to sie opamieta xd - w afryce - poprawil ja. - bylem, ale przylecialem od razu jak dowiedzialem sie, ze tu jestes - taki dobry brat!
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by lilibet windsor Sob Lip 16, 2022 7:24 pm

    ups?
    pewnie i rodzice tu przyjechali więc archie nie miał wyjścia. hahaha, moze sumienie przemówiłoby jej do rozumu! - nie istotne - zamachała ręką i podniosła się - kiedy wychodzę? - uznała, że już powinna, będzie miała niemiłą niespodziankę.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by archie holtzman Sob Lip 16, 2022 7:30 pm

    jedyny plus tej sytuacji byl taki, ze archie moze zobaczyc mamusie xd
    - kiedy wychodzisz? - chwycil butelke wody i zaczal obkrecac ja w dloniach. - nie w najblizszym czasie - poinformowal ja, po czym otworzyl wode i upil lyka.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by lilibet windsor Sob Lip 16, 2022 7:36 pm

    największa nagroda xd
    - że co? - zmartwiła się jego obwieszczeniem - nic mi nie jest, mogłabym wyjść dzisiaj - oznajmiła przygładzając włosy i próbując wyjść na bardziej ogarniętą. oczywiście tylko takie pozory stwarzała, ups.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by archie holtzman Sob Lip 16, 2022 7:44 pm

    tak xd
    - lili.. - westchnal i poprawil sie na krzesle. - potrzebujesz pomocy i tu ja dostaniesz - mowil do niej spokojnie. wiedzial, ze jej sie to nie spodoba. martwil sie juz od dawna o jej przygody z narkotykami i cieszyl sie, ze w koncu jest zmuszona do zmiany. to nie bedzie latwe, ale mial nadzieje.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by lilibet windsor Sob Lip 16, 2022 7:55 pm

    słyszała już jak zaczynał poważnie mówić więc momentalnie przybrała bojową minę choć było to ciężkie skoro była nafaszerowana lekami.
    - nie - zaraz się podniosła próbując zebrać do wyjścia - nie, nie, nie - pokręciła głową i zrzuciła z siebie kołdrę żeby wstać - nie - powtórzyła ponownie. jakby to coś dało xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by archie holtzman Sob Lip 16, 2022 8:02 pm

    - przykro mi - wcale nie bylo xd polozyl jej reke na kolanie kiedy juz szykowala sie do ucieczki. - to dla twojego dobra, nie masz wyjscia - poinformowal ja, ze maja tu zamiar trzymac ja wbrew jej woli. podziekuje im jak wydobrzeje!
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by lilibet windsor Sob Lip 16, 2022 8:12 pm

    hahaha, wcale nie było. ale z niego chujek xd jak z postaci dagny xd
    - dla mojego dobra? - powtarzała za nim - skąd możesz wiedzieć co jest dobre dla mnie? - oburzała się - ani ty, ani max nic o tym nie wiecie a i tak sie wtrącacie! - wytknęla mu i przy okazji wciągnęła to w maxa xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by archie holtzman Sob Lip 16, 2022 8:22 pm

    to z troski xd tego postaci dagny nie moga powiedziec xd
    - dla twojego dobra - powtorzyl tym razem bardziej stanowczo. - mam problem i potrzebujesz pomocy - probowal jej to uswiadomic. - co ma do tego max? - tym razem mu to nie przeszkadzalo o ile probowal ogarnac lili, a nie dobrac sie do niej.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by lilibet windsor Sob Lip 16, 2022 8:30 pm

    haha true.
    była naburmuszona bo może i miał rację, że miała problem, ale to jeszcze do niej nie docierało! - to samo co ty - wytknęła mu - niby się mną opiekujecie i martwicie, ale tak na prawdę jesteście zajęci swoimi sprawami, wyjeżdżacie na wycieczki, albo wyrzucacie mnie z mieszkania kiedy potrzebuje wasze obecności - rzucała przykładami chaotycznie. troche zrzuciła winę na maxa bo tak na prawdę na fazie próbowała się do niego dobrać.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by archie holtzman Sob Lip 16, 2022 8:40 pm

    wylapal o wyrzucaniu jej z mieszkania, a skoro do niego pasowala wycieczka to uznal, ze max byl odpowiedzialny za to drugie. - hej - jego glos zlagodnial. - teraz jestem tu, nie licza sie inne sprawy - przesiadl sie na jej lozko. - chce cie wspierac - nie wiedzial, ze potrzebowala jego obecnosci. z jego perspektywy wygladalo to inaczej.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by lilibet windsor Sob Lip 16, 2022 8:49 pm

    dobrze, że kojarzył za co był odpowiedzialny xd
    - teraz tak mówisz - mrukneła niezadowolona ciągle chcąc wydostać się stąd - zaraz znowu uciekniesz do anglii, a ja utknę tutaj - to akurat była prawda. zaraz jednak przytuliła się do niego potrzebując wsparcia. potem pewnie wparowali rodzice i grali razem w karty czy coś xd dawali jej wygrywać! gramy next!
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by charlotte windsor Nie Lip 17, 2022 5:22 pm

    walczyła z syndromami odstawienia i osłabiona leżała w prywatnym apartamencie, do którego wstęp miała tylko jedna pielęgniarka. nikt inny nie mógł widzieć księżniczki w takim stanie.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by george windsor Nie Lip 17, 2022 5:26 pm

    jedna pielęgniarka i książę, który zmusił całą obsługę do tego żeby tu go wpuścili. wparował bez żadnych kwiatów otwierając drzwi na szerokość na tyle że odbiły się od ściany i narobiły hałasu - widzę, że czujesz się dobrze - tak, był zły na nią.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by charlotte windsor Nie Lip 17, 2022 5:30 pm

    otwierając drzwi na całą szerokość wpuścił do pokoju światło, przed którym charlotte ukrywała się za zaciągniętymi zasłonami. była na tym etapie gdzie światło ją bolało xd więc jeśli george to miał na myśli poprzez 'dobre samopoczucie'... to tak, czuła się wyśmienicie. zarzuciła więc kołdrę na twarz, żeby się schować przed światłem (nie bratem).
    - zamknij drzwi - wyburkała spod kołdry.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by george windsor Nie Lip 17, 2022 5:34 pm

    charlotte jak wampir xd ciekawe jak jej koleżanka z pokoju obok się czuła xd
    raczej mówił to w ironicznym tonie i nie miał dla niej współczucia. sama się w to wpakowala. normalnie miał mało empatii, tym bardziej w tej sytuacji.
    - okej - trzasnął nimi równie głośno i podszedł po czym chwycił kołdrę i zdjął z jej głowy. brutalnie.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by charlotte windsor Nie Lip 17, 2022 5:39 pm

    pewnie podobnie xd
    hałas też ją zabolał i kołdra na głowie nie dała rady tego stłumić. czuła się paskudnie i od dwóch dni wymiotowała pod siebie i miała drgawki, więc george i tak zastał ją w miarę w dobrym stanie.
    - rodzice też przyjechali? - musiała wiedzieć z czym sie mierzy.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by george windsor Nie Lip 17, 2022 5:46 pm

    ale jej nikt nie przeszkadzał xd
    jeśli nie wymiotowała pod siebie to faktycznie zastał ja w niezłym stanie. nawet jeśli by rzygał to nie miałby litości, sorry. był na nią wściekły, że jest aż tak nierozważna xd
    - na twoje szczęście reszta rodziny nie chcę patrzeć na ciebie w tym żałosnym stanie - na dzień dobry ja- skrytykował - wyglądasz jak gówno - podsumował i odsłonił jej zasłony. niech cierpi xd

    Sponsored content

    ekskluzywna klinika leczenia uzależnień Empty Re: ekskluzywna klinika leczenia uzależnień

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 3:48 pm