• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

will

wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

will - Page 3 Empty will

Pisanie by wilhelmina lore Sro Lip 13, 2022 10:51 pm

First topic message reminder :

will - Page 3 Small-living-room-ideas-brick-wall-wooden-kitchen-island-brown-velvet-sofa-glass-divider-industrial-style
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by wilhelmina lore Nie Paź 22, 2023 7:07 pm

- to nie jest równa wymiana - wskazała na siebie i jego. z nim nie miała w planie żadnych cielesnych sprawek robić! - mam taką nadzieję - prychnęła i podeszła żeby podać mu jedzenie - powinna spalić się ze wstydu i przenieść na inny kontynent - marzenia will xd
oscar romero

oscar romero

dublin
oceanografia
śpiący królewicz
26

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by oscar romero Nie Paź 22, 2023 7:10 pm

- mam ją zawołać z powrotem? - wskazał na drzwi i zrobił taką minę, jakby naprawdę to rozważał, ale mówił tak poważnie jak will przed chwilą o zakochaniu. - spalić ze wstydu przez to, że cię zostawiła, a nie przez to, że zostanie przyłapana na seksie ze mną - doprecyzował, żeby nie było wątpliwości, że seks z nim to nie jest nic złego xd chętnie zaczął pałaszować jedzenie, w końcu to on je wybrał i przyniósł.
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by wilhelmina lore Nie Paź 22, 2023 7:13 pm

- hmmm - udawała, że się zastanawia i patrzy w kierunku drzwi - lepiej nie, była taka sobie - nie zarekomendowała jej oscarowi w łóżku - zbyt dużo gadała - a powinna robić inne rzeczy! - nie rozmawiamy tu o mojej relacji z nią tylko o tym, że proszę cię o przysługę jako dobrego kumpla - wskazała na niego pałeczkami, a potem wsadziła jej w jedzonko i też pałaszowała.
oscar romero

oscar romero

dublin
oceanografia
śpiący królewicz
26

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by oscar romero Nie Paź 22, 2023 7:19 pm

- ha! - zawołał zwycięsko. - czyli jestem lepszy - podsumował to tak, jak chciał. z nim przynajmniej will chciała gadać. głównie dlatego, że nie chciala robić innych rzeczy xd - co z ciebie za kumpela, że chcesz mnie wpakować w seks ze swoją upiorną byłą? - może tydzień temu byłby zainteresowany, ale teraz czekał na magicznego loda od reginy xd
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by wilhelmina lore Nie Paź 22, 2023 7:24 pm

- tylko dlatego że przyniosłeś w dobrym momencie jedzenie i piwko - zastrzegła. niech sobie nie schlebia za bardzo xd
- najlepsza? oferuję ci laskę, którą możesz wyruchać i porzucić - ona by po rękach całowała gdyby on podsunął jej taką ofertę. ale to dlatego, że nie czekała na magicznego loda od reginy xd
oscar romero

oscar romero

dublin
oceanografia
śpiący królewicz
26

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by oscar romero Nie Paź 22, 2023 7:27 pm

- no właśnie, bo jestem najlepszy - kiwał głową z pełnym przekonaniem. wykorzystywał okazję, że mógł się popisywać swoim idealnym wyczuciem czasu i w ogóle wszystkim idealnym. - taaaak, ale to nie jest jakaś tam zwykła laska, tylko taka, która już została naznaczona przez ciebie - znalazł wymówkę, dzięki powoływał się na wyższe uczucia will i nie musiał się powoływać na własne.
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by wilhelmina lore Nie Paź 22, 2023 7:36 pm

- brakuje ci komplementów? - tak się dopominał xd - laski w łóżku ci nie mówią? - cisnęła mu żeby nie myślał, że jest tak super, fajny, fantastyczny xd - gdybyś ty mnie poprosił o poderwanie nari, albo innej z twoich eks to po prostu bym to zrobiła - łatwo jej było to mówić bo żadna z eks oscara nie leciała na dziewczyny chyba xd
oscar romero

oscar romero

dublin
oceanografia
śpiący królewicz
26

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by oscar romero Nie Paź 22, 2023 7:41 pm

- dziewczyny w łóżku chwalą inne moje aspekty - zamachał pałeczkami w okolicy krocza - więc twoje komplementy wiele dla mnie znaczą - posłał jej słodkie buziaczki, żeby ją jeszcze bardziej podrażnić. - jesteś taka kochana - złapał się za serce, wzruszony jej deklaracjami. - czy jak już się z nią prześpię, to mam ci zdać relację? - gadał o tym, choć nie traktował tych dywagacji poważnie.
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by wilhelmina lore Nie Paź 22, 2023 7:46 pm

- jesteś pewien że to nie tylko twoja fantazja? - zamachała też pałeczkami nad jego kroczem, ale bez podteksów - słodka i kochana, nie zapominaj - oczywiście zdawała sobie sprawę, że ani jedno, ani drugie do niej nie pasuje xd - wystarczy jedna fotka jak zapłakana ucieka, czy to wiele? - gdyby była normalna to by poprosiła i zatrzepotała oczętami, ale to była will więc tylko się na niego gapiła xd
oscar romero

oscar romero

dublin
oceanografia
śpiący królewicz
26

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by oscar romero Nie Paź 22, 2023 7:50 pm

- nie masz jak sprawdzić, więc musisz mi uwierzyć na słowo - chojrakował przy niej, bo wiedział, że i tak nie znała się na seksie z facetami i nie mogła się wypowiadać xd - i urocza - zaśmiał się, bo żadne z tych słów nie pasowało do niej, co innego do reggie. - rozpoczniesz nową serię fotograficzną: zapłakane laski uciekajace po seksie? - zainteresował się.
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by wilhelmina lore Nie Paź 22, 2023 7:54 pm

- zawsze mogę cię namówić żebyś tylko zdjął spodnie - uważała że miała do tego predyspozycje skoro inni ściągali żeby mogła zrobić zdjęcia - i urocza - zgodziła się i przytaknęła, dalej w formie żartu oczywiście - może tak, może właśnie te wszystkie doświadczenia mnie do tego natchną, a ty się przyczynisz - namawiała go dla dobra sztuki xd
oscar romero

oscar romero

dublin
oceanografia
śpiący królewicz
26

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by oscar romero Nie Paź 22, 2023 8:00 pm

- musiałabyś poznać całokształt - uważał, że oprócz tego, co miał w majtkach, dodatkowym plusem były te magiczne sztuczki, które tym wyczyniał xd - cóż, jeśli tego potrzebujesz, żeby zapomnieć o przeszłości - zasugerował jej, że nie do końca pogodziła się z tym, co wydarzyło się między nią a violet. najlepiej znał się na tym, jak trudno pogodzić się z przeszłością.
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by wilhelmina lore Nie Paź 22, 2023 8:04 pm

- nie, dziękuje - powiedziała stanowczo, wiadomo że myśl o spółkowaniu z facetami o dotykaniu penisa w ten sposób ją obrzydzała - już dawno tym zapomniałam - broniła się, bo uważała że to wszystko za nią - nieważne - odwołała swoją propozycję, a potem oglądali głupkowate programy w tv i każde próbowało nie myśleć o wiadomo kim xd pewnie bezskutecznie!

Sponsored content

will - Page 3 Empty Re: will

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 1:54 pm