• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

zizzi

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

zizzi - Page 3 Empty zizzi

Pisanie by st. albans Sob Lip 16, 2022 10:56 am

First topic message reminder :

zizzi - Page 3 Seating-area
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by summer capaldi Nie Maj 28, 2023 8:03 pm

winter oczekiwała, że będzie noszona na rękach, ale summer nie była pod wrażeniem jej zaręczyn. ona się przespała z przyszłym królem anglii xd czy ktoś jeszcze pamięta to randomowe wydarzenie xd wywróciła oczami na słowa siostry.
- wow, gratulacje, zaręczyłaś się - powiedziała bez entuzjazmu. - czy to znaczy, że wyjeżdżasz do hiszpanii? - miała nadzieję, że nie będzie musiała jej już oglądać w mieście.
winter capaldi

winter capaldi

newquay

reality star
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by winter capaldi Nie Maj 28, 2023 8:07 pm

haha takie wazne wydarzenie, a zapomniane xd
gratulacje nie byly szczere wiec winter ich nie przyjela xd - najchetniej bys sie chciala mnie pozbyc - prychnela. - trzeba bylo od razu powiedziec, ze nie chcesz byc w zyciu swojego siostrzenca.. nie wiedzialam, ze az tak mnie nienawidzisz - powiedziala teatralnie I odwrocila glowe, wycierajac suchy policzek I udajac, ze sie wzruszyla. mogla swirowac I zwalac na harmony. jednak ciaza sie oplacala xd
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by summer capaldi Nie Maj 28, 2023 8:13 pm

ważne, ale nierealistyczne i nie wiadomo, jak do tego doszło xd
mamusia już się przejmowała humorami winter i chciała ją ugłaskać, ale summer nie dawała się wkręcić.
- taaa, bo będziesz chciała, żebym ci pomagała z bombelkiem, juz to widzę - wyśmiała ją. wiedziała, jakie mają relacje i że winter wcale nie chciała jej przy swoim dziecku, żeby summer go nie popsuła. - przynajmniej jak znikniesz, to nie będziesz już próbowała mi zabierać znajomych - dodała, bo ciągle była zazdrosna o nico. winter miała farta, że summer nie skumała się, kto jest prawdziwym ojcem jej dziecka i nie ujawniła jej sekretu po królewskich zaręczynach.
winter capaldi

winter capaldi

newquay

reality star
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by winter capaldi Nie Maj 28, 2023 8:18 pm

wykorzystywala I przymilala sie do mamusi. summer juz w ogole zejdzie na dalszy plan kiedy pojawi sie maluch. - taka z ciebie siostra - prychnela. dobrze czula, ze winter nie chcialaby dopuszczac ja do dziecka, ale nie mialaby przeciwko gdyby do niej wpadala pozmywac naczynia czy cos xd slyszac jej slowa zmierzyla ja wzrokiem. - jeszcze zobaczymy - dramatycznie rzucila serwetke na swoj talerz. - zle sie poczulam przez summer, chce wracac do domu - poinormowala mame. pewnie byla zawiedziona jej zachowaniem xd skoro siostra nie chciala swietowac to zostala sama.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by summer capaldi Nie Maj 28, 2023 8:21 pm

summer nie miała szans dorównać oczekiwaniom mamusi. dobrze, że trafiła jej się taka idealna córka jak winter.
nawpychała sobie jedzenia do kieszeni i też poszła. mama do niej wydzwaniała, żeby przeprosiła siostrę, ale nie zamierzała się angażować.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 8:20 pm

umówił się z ruby na świąteczną kolację, ale był spóźniony i przyszedł prosto po pracy i nawet nie zdązył się przebrać z mikołajowego kostiumu. dlatego jak tylko tu wszedł, to obległy go dzieci, które myślały, że przyniósł im prezenty.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 8:27 pm

znowu mikolaj xd
nie byla jak peggy I nie tworzyla harmonogramow na kazda sekunde dnia, ale cenila punktualnosc. zaczela sie niecierpliwic kiedy sie spoznial. nie zwrocila uwagi na mikolaja I dopiero po chwili udalo jej sie uslyszec glos andersona pomiedzy krzykami dzieci. odwrocila sie I patrzyla jak sobie radzi z dziecmi. nie miala zamiaru pomagac xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 8:32 pm

mam jeszcze na przyszły rok niewykorzystane zdjęcie xd
powinna mu pomóc, miała doświadczenie po zeszłorocznej pracy elfki. ciekawe czemu nie chciała w tym roku pracować ze swoim chłopakiem. pewnie nie miała czasu, bo chodziła na ważny staż! udało mu się uwolnić z objęć dzieci i ruszył do stolika, ale i tak podążyły za nim.
- zaraz się przebiorę! - powitał ruby tymi słowami zamiast buziaczkiem. - cholera, zostawiłem torbę w pracy - zorientował się, a dzieci już przeżywały, że mikołaj przeklnął.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 8:41 pm

haha xd
miala w tym roku wazniejsze zajecia I wolala sie skupic na nich. teraz sie widywala z andersonem czesciej to nie musieli razem pracowac xd westchnela widzac gromade dzieci idaca za chlopakiem. - swietnie - przewrocila oczami. - wiec dzisiaj zjesz kolacje z nimi - pokazala na dzieci.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 8:49 pm

anderson był prawdziwym mikołajem, cały rok się obijał i raz w roku pracował xd
- nie chcesz jeść z mikołajem? nie byłaś grzeczną dziewczynką? - zamachał brewkami i zaczął ściągać swój czerwony kubrak, co wyglądało jakby mikołaj robił striptiz. dzieci zasłaniały oczy. nie wiem, czy miała kiedyś fantazje o naughty santa, ale własnie to się działo xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 8:58 pm

znalazl swoje powolanie xd
skrzywila sie na jego teksty. moze by podeszla do tego bardziej pozytywnie gdyby dookola nie bylo dzieciarni. - chcialam zjesc z andersonem, a nie mikolajem - przygladala sie mu jak sie rozbiera. nie obchodzilo ja czy dzieci beda mialy traume, rodzice powinni ich pilnowac xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 9:03 pm

tak!
- ta-dam! to ja, anderson, nie rozpoznałaś mnie? - zaprezentował swój kolorowy t-shirt pod kombinezonem. usiadł na krzesełku i odgonił dzieci, mówiąc, że dzisiaj ma wolne i przyjdzie do nich w święta, tylko muszą przygotować ciasteczka. - myślisz, że mogę ściągnąć te spodnie i zostać w samych gatkach czy to byłoby przegięcie? są niewygodne - upewniał się u niej. dobrze go wychowała, że najpierw pytał o pozwolenie, a nie rozbierał się na środku restauracji.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 9:07 pm

- ta broda cie postarza - mruknela. zepsul jej humor pojawiajac sie w tym kostiumie. - chyba nie pytasz na serio? - spojrzala na nim wzrokiem, ktory mowil, ze absolutnie nie moze sciagac spodni. spalilaby sie ze wstydu.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 9:15 pm

- taki był zamysł - ściągnął brodę i czapkę, żeby wyglądać już bardziej normalnie i potargał swoje włosy wymięte przez cały dzień siedzenia w kostiumie. powinna czuć się zaszczycona, że ma indywidualne spotkanie z najgorętszą osobą w mieście w tym okresie. zrozumiał jej wzrok i westchnął. - szkoda. ściągnę je potem u ciebie - szczerzył się i zapowiadał dalszą część wieczoru.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 9:19 pm

nie chciala spotkania z najpopularniejsza osoba w miescie tylko z andersonem. - mam dzisiaj duzo pracy, ktora musze skonczyc na jutro - przekazala mu zle wiesci. - dlatego prosilam cie zebys byl dzisiaj na czas - wypomniala mu jego blad.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 9:23 pm

takie minusy spotykania się z celebrytą. teraz już wiedziała, co dani i annie przechodzą ze swoimi książętami xd
- jak to? to nasze ostatnie spotkanie przed świętami! - przypomniał jej. nastawiał się na to, że wykorzystają ją w pełni. to nic, że jechali jednym pociągiem na lotnisko. dzisiaj mieli wymienić się prezentami!
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 9:27 pm

hahah xd
- wiem, ale tak wyszlo - nico sie obijal w pracy I pewnie miala jej wiecej niz powinna. staz byl dla niej wazny I niestety wygrywal z wymienianiem sie prezentami. moga sie wymienic z pociagu.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 9:31 pm

- u mnie też tak wyszło, kolejka dzieci się przedłużyła i musiałem zostać dłużej. może jeszcze zaraz odwalisz peggy i powiesz, że twoja praca jest ważniejsza niż moja? - poważne oskarżenia xd marty mu nagadał tyle o swojej rudej, że wiedział, na jakie czerwone lampki musi uważać.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 9:38 pm

nie spodobalo jej sie, ze obraza przyjaciolke! cieszyla sie, ze spedzal produktywnie czas, ale jak to powiedzial w taki sposob to ja wyprowadzil lekko z rownowagi. - moja praca jest wazniejsza. zajmuje sie powaznymi sprawami - nie to co on!
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 9:48 pm

- moja praca też jest ważna - uparł się. - wiesz, co by było, gdybym nie przyszedł do pracy? chciałabyś powiedzieć tym dzieciom, że mikołaja nie ma i święta są odwołane? - wskazał na dzieciaki, które ciągle zerkały na niego. ruby nie mogła zaprzeczyć, jeśli nie chciała wyjść na bezduszną, dobrze to rozegrał xd plus w zeszłym roku też pracowała jako elfka, więc nie mogła mówić, że to bezsensowne zajęcie xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 9:54 pm

w zeszlym roku byla bardziej zdesperowana I potrzebowala obojetnie jakiej pracy xd
- na pewno by sie ktos znalazl na twoje miejsce - troche ja ponioslo I dalej sie klocila o to. niepotrzebnie krytykowal jej prace! teraz byl konkurs kto jest wazniejszy xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 9:57 pm

a teraz wybredna xd
- jasne, że tak, paul bierze połowę zmian - wypalił oczywistym tonem, ale potem się skumał, że podkopał samego siebie. - ale nie mogłem wyjść, kiedy była moja zmiana i te wszystkie dzieci czekały w kolejce - rozłożył ręce, próbując się wytłumaczyć. wiedział, że jego praca nie dorównuje tej ambitnej, którą wykonywała ruby, ale liczył na to, że chociaż zostanie doceniony! - nie chcę się kłócić, wymieńmy się prezentami - zaproponował, żeby rozładować atmosferę. wychylił się pod krzesełko, ale wtedy zorientował się, że... - ummm, pamiętasz tę torbę, którą zostawiłem w pracy? - zrobił niewinną minę, którą miał zarezerwowaną na momenty, kiedy spieprzył, a ruby będzie zła xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 10:05 pm

ups xd
westchnela I odwrocila glowe zeby nie widzial jak przewraca oczami. doceniala jego zaangazowanie kiedy nie marnowal jej czasu xd nie skomentowala juz nic wiecej, zgadzajac sie, ze powinni zakonczyc ta rozmowe. - nieszkodzi, ja twojego nie zapomnialam - wyciagnela prezent I posunela go w jego strone. przejrzala ostatnio wszystkie ich gry zeby upewnic sie, ze na pewno jej nie mial.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by anderson hurd Czw Gru 21, 2023 10:15 pm

popatrzył na zapakowany prezent i zrobił skruszoną minę. było mu naprawdę głupio, że ją rozczarował i to na kilka sposobów.
- nie otwieram go, zanim nie dam ci twojego - zapowiedział. ruby się postarała, a on nie chciał nawet sprawdzać, co to jest xd wiadomo, kusiło go, ale chciał też być idealnym chłopakiem. przynajmniej w święta xd faktycznie skończy się na wymianie prezentów w pociagu.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by ruby fletcher Czw Gru 21, 2023 10:29 pm

obserwowala jego reakcje I poczula sie troche lepiej widzac jego mine.
- nie musisz czekac, nie obraze sie jesli chcesz go otworzyc teraz - to byl test xd wiadomo, uroczo by bylo gdyby razem otwierali prezenty. ale skoro juz go mu dala to chciala zobaczyc czy dobrze trafila. moze nie ufala mu, ze bedzie cierpliwy I nie otworzy prezentu jak wroci do domu xd

Sponsored content

zizzi - Page 3 Empty Re: zizzi

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 2:03 am