miejsce do tańca

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    miejsce do tańca - Page 2 Empty miejsce do tańca

    Pisanie by st. albans Sro Wrz 14, 2022 9:40 pm

    First topic message reminder :

    miejsce do tańca - Page 2 So-you-think-you-can-dance-prancercize
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by ivy rallakis Sob Wrz 17, 2022 7:01 pm

    zapomnial, ze nie moze sie zachowywac zwyt swobodnie jesli nie chcial wkurzyc peggy. nie uczyl sie na bledach.
    - nie wiedzialam, ze bylam w opalach - smiala sie dalej. dala mu sie przestawic i wylozyla sie na trawie. - widze maly traktor - pokazala na gwiazdy.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by marty singleton Sob Wrz 17, 2022 7:11 pm

    żaden z zielonych nie uczył się na błędach więc to akurat żadna nowość!
    -ty nie, ale ja tak - wrócił do pozycji siedzącej, ale zaraz wokół nich zaczęli tańczyć ludzie więc spojrzał na dziewczynę - to chyba nienajlepsze miejsce na ogladanie gwiazd - mogli ją podeptać! wow, mówił tak roztropnie bo od czasu przypału z danielem nie pił pewnie aż tak dużo. czyli wyciągnął jakieś wnioski.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by ivy rallakis Sob Wrz 17, 2022 7:22 pm

    nawet przy rezimie peggy nie bylo szansy na poprawe.
    - mi pasuje - nie chcialo jej sie ruszyc. dopoki prawie ktos jej faktycznie nie podeptal. uciekla szukac lepszego miejsca na wylegiwanie sie.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by romy luddington Sob Wrz 17, 2022 8:35 pm

    wiła sie pijana na parkiecie. myslała, że normalnie, ale tanczyła zdecydowanie zbyt seksownie xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by philip lore Sob Wrz 17, 2022 8:47 pm

    philip był mokry po kąpieli w stawie. nie najlepszy pomysł xd nie mógł przylgnąć do żadnej seksownie tańczącej dziewczyny, więc mógł je tylko obserwować. zauważył romy i nawet się zapatrzył. marcusa nie było w pobliżu to mógł xd
    roxanne lore

    roxanne lore

    manchester
    liceum
    cute but will bite
    19

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by roxanne lore Sob Wrz 17, 2022 8:54 pm

    dlugo nie popatrzyl bo zaraz wyrosla przed nim roxy. - ktora laska cie wrzucila do wody? - zaczela sie z niego smiac. wyobrazala sobie scene, w ktorej laduje w wodzie. cokolwiek zrobil na pewno mu sie nalezalo xd
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by romy luddington Sob Wrz 17, 2022 9:01 pm

    romy natomiast dalej się wiła i była na tyle zakręcona że widząc roxy podeszła do niej - zatańczysz ze mną? - zachichotała na widok koleżanki. ciekawe po której stronie była? stefki czy romy? będą się kłócić przy niej pewnie xd - ty nie! - wskazała na philipa naburmuszona! dalej była zła że tylko ja przeleciał xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by philip lore Sob Wrz 17, 2022 9:08 pm

    - ta, z którą uprawiałem namiętny seks w stawie - odpowiedział siostrze, pewnie specjalnie, żeby musiała sobie zasłonić uszy i uciec od niego. nie chciał spędzać imprezy z siostrą, to psuło jego vibe. nawet jeśli to od niej dowiedział się o tej imprezie xd stefka twierdziła, że roxy jest jej koleżanką, więc jak romy ukradnie także i ją to będzie śmiertelnie obrażona xd - o mnie będzie ci przyjemniej się pocierać - powiedział do romy beztrosko. dobrze, że marcus uwięziony to mu nie przywali.
    roxanne lore

    roxanne lore

    manchester
    liceum
    cute but will bite
    19

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by roxanne lore Sob Wrz 17, 2022 9:19 pm

    - eww! - skrzywila sie. byla za mloda zeby sluchac takich rzeczy. roxy nie wiedziala, ze dziewczyny sa poklocone. zreszta nie znala ich wystarczajaco dobrze zeby sie tak angazowac I brac strony. - romy! - ucieszyla sie. - zostaw moje kolezanki w spokoju! - walnela philipa w ramie I objela romy zeby ja uratowac. szkoda ze juz za pozno xd
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by romy luddington Sob Wrz 17, 2022 9:23 pm

    nie wiem kto był lepszym bratem, philip który opowiadał o seksie, czy perry który prawie ją poderwał xd
    roxy ich nie znała, a pewnie finalnie i tak będzie słuchać jakiejś ich kłótni! - nie! - sprzeciwiła się jego zaczepkom, miała chłopaka w sumie! mogłaby na pokaz się o niego poocierać żeby wkurzyć teda, ale jednak nie. chciała być dobrą dziewczyną - roxy! - objęła ją lekko się chwiejąc - znasz go?! - zapytała z wyrzutem.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by philip lore Sob Wrz 17, 2022 9:30 pm

    powinna pogodzić się z tym, że nie miała dobrych braci xd
    zaśmiał się z reakcji roxy, dokładnie takiej, której się spodziewał. specjalnie chciał ją podrażnić.
    roxy zaangażowana przypadkiem w koleżeńskie dramki ups.
    - młoda, nie podskakuj, znałem wszystkie twoje koleżanki zanim jeszcze tu przyjechałaś - zastrzegł siostrze. co oznaczało nic innego jak to, że zaliczył wszystkie jej koleżanki xd w tym mieście ciężko było znaleźć taką, której philip nie wziął w obroty - widać obracamy się w tym samym towarzystwie - zaśmiał się do romy niezrażony.
    roxanne lore

    roxanne lore

    manchester
    liceum
    cute but will bite
    19

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by roxanne lore Sob Wrz 17, 2022 9:38 pm

    siostra tez nie roznila sie od braci wiec roxy kiepsko trafila jesli chodzi o dobry przyklad xd
    moze chociaz ich klotnia bedzie entertaining.
    - teraz juz masz zakaz zblizania sie! - rozkazala mu. to nie bylo nic nowego, ze Philip ruchal kazda laske, ktora sie napatoczyla. ale teraz kiedy sie z nimi kumplowala nie chciala myslec o tym, ze je obraca. - niestety - przewrocila oczami.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by romy luddington Sob Wrz 17, 2022 9:46 pm

    no roxy nie miała dobrych wzorców!
    romy przymilała się do roxy kiedy słyszała te obraźliwe słowa od philipa. nie wiem czego się spodziewała po nim. chyba miała trochę inne postrzeganie facetów xd - już nigdy więcej nie zobaczysz mnie nago!!! - rzuciła wkurzona jego pewnoscią siebie i próbowała go walnąć piąstką w twarz, ale wyszło to załośnie więc zawstydzona tym zachowaniem uciekła! przynajmniej roxy wiedziała, że faktycznie spał z jej koleżanki ups!
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by philip lore Sob Wrz 17, 2022 9:49 pm

    nie wzruszył się ani atakiem romy ani jej groźbami, że więcej nie zobaczy jej nago. nie miał potrzeby xd
    - nie zachowuj się jak twoja koleżanka - powiedział do roxy. próbował ją ostrzec przed lądowaniem w łóżku z takimi typami jak on. kochany brat xd wiedział przed czym ją trzeba chronić! poszedł po więcej alko.

    Sponsored content

    miejsce do tańca - Page 2 Empty Re: miejsce do tańca

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 8:18 am