miejsce do siedzenia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    miejsce do siedzenia Empty miejsce do siedzenia

    Pisanie by st. albans Sro Wrz 14, 2022 9:41 pm

    miejsce do siedzenia IMG-20171214-WA0006
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by augustus goodman Pią Wrz 16, 2022 9:34 pm

    siedział na pufie zjarany i jadł watę cukrową xd możliwe że nie było tu takowej więc wniósł ją nielegalnie. ale cały się oblepił więc laski siedzące obok patrzyły na niego z politowaniem. jak zawsze zero szans na podryw.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 16, 2022 9:37 pm

    czyli już miał blanta i anderson nie musiał mu nic proponować xd nielegalna wata cukrowa to kolejny powód, dla którego wes mógł się na niego obrazić.
    anderson padł na pufę obok z piwkiem w jednej ręce i skrętem w drugiej.
    - augustusus - przywitał się z nim oficjalnie i już też nie ogarniał jak widać. zarechotał jak mu się przyjrzał i dostrzegł watę - skąd masz?
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by augustus goodman Pią Wrz 16, 2022 9:41 pm

    zjarał się w domu może i nie przewidział skutków ubocznych. ale chętnie przygarnie więcej bo nie robił przypałów jeszcze.
    anderson wyczilowany myślał, że ruby dała mu tyle przestrzeni bo jest dobrą dziewczyną xd
    - andeeeerson - równie oficjalnie go powitał - ze sklepu - przyznał się od razu, że nie stąd - chcesz? - i podał mu watę na patyku, a w zasadzie wsadził mu ją w twarz dosłownie bo nie ogarniał, że siedzi tak blisko.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 16, 2022 9:44 pm

    a powinien być opiekunem na tej imprezie i pilnować brata i jego znajomych xd tak, anderson cieszył się, że może wyjść na imprezę i ruby mu nie marudzi, że za dużo jara/pije xd
    nie zdążył odpowiedzieć, że chce, ale na szczęście gus zrozumiał jego chęci i już dostał watę... trochę za bardzo na twarzy, ale efekt prawie osiągnięty. wystawił język i lizał watę podstawioną przez gusa, ale nie przejął od niego patyka.
    - smakuje jak chmurka - oblizał oblepione usta.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by augustus goodman Pią Wrz 16, 2022 10:00 pm

    był weekend więc gus zrzucał odpowiedzialność z barków i zamieniał się w imprezowicza, na swoim poziomie oczywiście.
    a ruby siedziała wkurzona w domu, ups!
    czyli anderson jadł mu z ręki! - jak puszysta, pełna radości chmurka - poprawił go i sam też przystawił buzie z drugiej strony żeby lizać watę. wyglądało jakby to była jakaś romantyczna randka haha.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 16, 2022 10:05 pm

    jak widać nieźle mu szło wyluzowanie się xd
    anderson chciał ją zabrać ze sobą, ale skoro nie zareagowała na jego zaproszenia to jej strata!
    wspaniale, anderson je gusowi z ręki, oscar i rosie spijają sobie z dzióbków... impreza integracyjna xd
    hahahah nie zauwazył nic podejrzanego we wspólnym jedzeniu waty. dobrze, że ruby go nie zastała w tej sytuacji, bo znowu by się wkurzyła, że tym razem świrował z chłopakami.
    - przerwa - odsunął się od waty, żeby napić się piwa i zaciągnąć się skrętem. miał ręce zajęte, więc nic dziwnego, że nie przejął waty. ale skoro gus się z nim dzielił to on też wspaniałomyślnie wsadził mu skręta do buzi, którego cały czas trzymał czekajac aż kolega się zaciągnie.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by augustus goodman Pią Wrz 16, 2022 10:11 pm

    nie miał z tym nigdy problemów xd
    to ich dzielenie wyglądało tak jakby byli parą i się dzielili po prostu jedzeniem i piciem. jakby tak ktoś z boku spojrzał! kolejny przypał, tym razem andersona wezmą za geja, a nie marcusa haha.
    - dobre! - krzyknął z wrażenia kiedy się zaciągnął i aż zakręciło mu się w głowie - teraz musimy dokończyć jedzenie tej chmurki - rzucił się na watę jedząc ją tak łapczywie że spotkał się z nosem andersona, który jadł z drugiej strony. romantycznie xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 16, 2022 10:21 pm

    zaraz ktoś z boku pomyśli, że to generalnie jakaś imprezka lgbt skoro wyglądała też jak ślub wesa i kyle'a.
    - wiem - powiedział dumnie i zabrał mu skręta, żeby za dużo mu nie spalił. zaraz skupił się na jedzeniu waty - nie podrywaj mnie, mam dziewczynę - zarechotał kiedy ich nosy się spotkały. biedny anderson, ledwo przeszedł do porządku dziennego z nazywaniem ruby swoją dziewczyną, a to już było nieaktualne.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by augustus goodman Pią Wrz 16, 2022 10:27 pm

    haha ups?
    anderson, jak pilnował zioła! gdyby gus wiedział o tym to zabrałby swoje. pewnie trzymał je w tyłku jakiegoś pluszaka bo chował je przed mamą hehe.
    - nie jesteś w moim typie! - bąknął od razu żeby hurd sobie za dużo nie pomyślał. zapomniał dodać, że faceci generalnie nie są w jego typie - nawet nie poznałem twojej dziewczyny - wytknął mu - może ją wymyśliłeś - teraz już tak było haha.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 16, 2022 10:34 pm

    nie mógł pozwolić na to, żeby wypalił mu całe zioło. nie chciał być frajerem jak gus, któremu anderson wyjadł połowę waty xd
    - zwykle jak nie jestem w czyimś typie to najbardziej jest mną zainteresowany - gadał od rzeczy. widać poczuł się urażony, że gus nie byłby nim potencjalnie zainteresowany, nawet jeśli był sto procent hetero - nie pokazałem ci jej, żebyś mi jej nie ukradł - wypalił. zabrzmiało jakby gus był zagrożeniem dla andersona. w sumie..... kolejny niepozorny, który robi zamieszanie wśród niewieścich serc st. albans!
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by augustus goodman Pią Wrz 16, 2022 10:54 pm

    gus zawsze był frajerem xd
    - może on jest w twoim typie! - wskazał na jakiegoś gościa który miał bad trip i zawiesił mu się mózg kiedy spoglądał na hurda i wyglądało to tak jakby cały czas się na niego gapił. gus był sto procent hetero! - ja? - upewnił się, że mówi o nim bo nie poderwał dziewczyny od czasu liceum. taki niepozorny xd a potem zaczął się oglądać za siebie czy na pewno chodzi o niego xd nie wierzył xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 16, 2022 10:58 pm

    ups! dlatego anderson to wykorzystywał, a swojego pilnował xd
    zerknął na kolesia w zawieszce i przesunął się trochę, żeby ukryć się za gusem. poczuł się dziwnie będąc takim obserwowanym.
    - niech twoja fryzura mnie zasłoni - przełożył skręta do dłoni z butelką, a drugą zaczął majstrować przy jego włosach, zasłaniajac się kosmykami. - no tak, bo nigdy nie gadasz z żadnymi dziewczynami to pewnie byś oszalał mając taką okazję - wytłumaczył mój swój punkt widzenia i nie, gus nie wychodził w nim na podrywacza i zagrożenie xd
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by augustus goodman Pią Wrz 16, 2022 11:08 pm

    samolub xd
    jak zaczął mu majtać coś między włosami to wstał i całkowicie go odsłonił. nie po to je tak długo układał, że miał mu zepsuć fryzurę! - nie! - wskazał na niego prawie jak na niegrzecznego psa xd - gadam... - nie zgodził się z nim - czasami... - pewnie wliczał w to matki w przedszkolu! - popatrz! - rzucił mu wyzwanie, że zagada do jakiejś i podszedł do pierwszej lepszej. ale wtedy okazało się, ze czeka na swojego super zazdrosnego chłopaka, który wkurzył się na gusa, podrywającego jego laskę. prawie oberwał, ale uciekł w las haha.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 16, 2022 11:12 pm

    zawsze żerował na znajomych, co poradzić.
    obserwował gusa i rechotał widząc jego nieudane zaloty. zamiast mu pomóc to się rozproszył i wciągnął go melanż.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 17, 2022 4:43 pm

    vicky napisała do sally z adresem imprezy, co sally zrozumiała jako to, że ma po nią przyjechać ją odebrać, a kto wie, może vicky chciała tylko więcej znajomych zaprosić xd przyjechała w dresie i bluzie założonej na piżamę. tak się złożyło, że szukając vicky natknęła się na jakąś nową kolezankę ze studiow, która ją zagadała.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by vicky anderson Sob Wrz 17, 2022 4:52 pm

    tak na prawdę chciała wysłać smsa do koleżanki żeby przyszła, ale nie pykło i ten sms trafił do sally.
    vicky biegała pijana wokół siedzeń ganiając się jak głupia z summer i ivy pewnie. chyba, że dalej uciekały przed piniatą. zatrzymała się prawie na sally, którą zobaczyła w ostatniej chwili - odbierasz dzieciaki? - zapytała głupio, ale w tym stanie nie potrafiła inaczej.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 17, 2022 4:58 pm

    tak podejrzewałam xd 
    mogły się ganiać i uciekać przed wyobrażonym zagrozeniem jakim była piniata. sally akurat śmiała się z koleżanką z jakiegoś żartu na temat swojego profesora kiedy pojawiła się vicky i przerwała jej dobrą zabawę.
    - można tak powiedzieć - stwierdziła z rozbawieniem. vicky była dla niej dzieciakiem - gotowa? - skinęła na nią dając jej do zrozumienia, że się stąd zmywają.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by vicky anderson Sob Wrz 17, 2022 5:06 pm

    ups xd
    jako jedyne widziały zagrożenie w piniacie. aż dziwnie że się nie zjarały tylko upiły! może po drodze spotkały andersona i doszło zioło!
    zlustrowała wzrokiem koleżankę sally i siostrę, która w tej piżamie prezentowała się nie najlepiej, jak nudziara xd dobrze, że rosie jej nie widziała xd - na co? - zapytała, bo dalej nie kumała.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 17, 2022 5:09 pm

    mnie nic nie zdziwi!
    sally jeszcze była na etapie, że na imprezy przychodziła w piżamie tylko po to, żeby odebrać siostry i zawieźć je bezpiecznie do domu. jeszcze xd 
    - żeby wracać - powiedziała tonem odpowiedzialnej matki - rosie też jedzie z nami? - spytała rozglądając się za najmłodszą.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by vicky anderson Sob Wrz 17, 2022 5:20 pm

    jeszcze xd słowo klucz! ciekawe kto kogo będzie odbierać wkrótce xd
    - nie wracam - oznajmiła. nie miała zamiaru jej sie tłumaczyć skoro była nadgorliwa. vicky była już duża i potrafiła sama wrócić z imprezy - rosie szwenda się z jakimiś chłopakowi - co najmniej jakby miała dziesięciu adoratorów. nie było wśród nich wesa, ups.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 17, 2022 5:26 pm

    role się odwrócą xd
    - nie po to wyrywałam się w środku nocy, żebyś teraz nie chciała wracać - nadal myślała, że vicky specjalnie ją wezwała, tylko w międzyczasie zmieniła zdanie. wcale nie przyjechała tu pilnować siostry hobbystycznie. miała wystarczająco dużo użerania się z dzieciakami, które wypchnęła z własnej macicy - okej, czyli rosie przepadła - przynajmniej wiedziała jak jest xd
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by vicky anderson Sob Wrz 17, 2022 5:31 pm

    ciekawe jak na to zareagują młodsze siostrzyczki!
    - nie ja wyrywałam cię z łóżka, może to była rosie bo potrzebowała spławić tych chłopców - dalej nie kumała, że to ona ją wezwała! nie potrzebowała niańki - poza tym to niesprawiedliwe, że rosie może zostać, a ja nie tylko dlatego że nie biegam za chłopakami - dobrze, że jednak tego nie robiła xd
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 17, 2022 5:41 pm

    to się okaże!
    - i rosie pisała do mnie z twojego telefonu, żebym przyjechała? - wyciągnęła telefon, żeby zaprezentować jej wiadomość. może vicky podświadomie potrzebowała niańki xd - nie jestem naszą mamą i nie przyjechałam zaciągać cię siłą do domu, ale to ty do mnie napisałaś - oznajmiła chłodno - więc decyduj się. muszę wracać do siebie, dzieci śpią - dodała jeszcze i mocniej zacisnęła bluzę zasłaniając piżamę. no właśnie, dzieci spały, mąż pilnował porządku i sally miała spokój. nie korzystała z tego!
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by vicky anderson Sob Wrz 17, 2022 5:45 pm

    tak!
    zerknęła na smsa, ale trochę mieniło się jej w oczach - to miało być do jenny - westchnęła. nie wiem jakim cudem nie napisała do jenny tylko do sally, to nie alfabetyczne xd - w takim razie uznaj to za fałszywy alarm - machnęła ręką i wtedy podszedł ktoś z tacką szotów. pewnie myślał, że vicky go przywołuje. wręczył po szocie vicky, sally i jej koleżance! - łuhu! - uniosła szota i wypiła zaraz.

    Sponsored content

    miejsce do siedzenia Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 3:38 am