miejsce do siedzenia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    miejsce do siedzenia - Page 3 Empty miejsce do siedzenia

    Pisanie by st. albans Sro Wrz 14, 2022 9:41 pm

    First topic message reminder :

    miejsce do siedzenia - Page 3 IMG-20171214-WA0006
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    miejsce do siedzenia - Page 3 Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by nari yoon Nie Wrz 18, 2022 1:08 am

    miala nadzieje, ze nie zauwazy, ze mogla usiasc gdzies indziej. nie byla gotowa sie przyznac, ze woli jego.
    - mi tez - przyznala sie cicho. bylo jej dziwnie milo kiedy tak sie ulozyl. kreowala sie na oschla osobe, ale tez potrzebowala czulosci. troche zepsol moment. zabrzmialo to dla niej jakby juz sie pakowal do niej zeby ja przeleciec. przekrecila sie na bok zeby go widziec i zarzucila mu reke na szyje. dla stabilnosci. - zapomnij, ze zaprosze cie do siebie - od razu mu to wybila z glowy.
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    22

    miejsce do siedzenia - Page 3 Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by tony robinson Nie Wrz 18, 2022 1:17 am

    na jej szczęście nie zauważył!
    nie miał zamiaru odklejać się od niej więc dalej opierał podbródek o jej ramię. tak było mu wygodnie i bezpiecznie! zabrzmiał niefortunnie i nie chciał tego! no ale cóż, było za późno - nie o to mi chodziło - zaśmiał się. przynajmniej nie teraz - myślałem o tym żeby cie odprowadzić - wyjaśnił. przynajmniej będzie wiedział gdzie mieszka hehe. ale miał dobre zamiary!
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    miejsce do siedzenia - Page 3 Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by nari yoon Nie Wrz 18, 2022 1:28 am

    uff!
    tony byl przystojny wiec nie opieralaby mu sie za bardzo, ale chciala stwarzac pozory, ze jest inaczej. latwiej by mu bylo ja zaliczyc zanim sie poznali. - okej.. - jej mina zlagodniala. - mozesz mnie odprowadzic - nie wyczula podstepu xd docenila jego mily gest.
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    22

    miejsce do siedzenia - Page 3 Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by tony robinson Nie Wrz 18, 2022 1:31 am

    doceniła go, wow!
    - w takim razie - wskazał na miejsce gdzie można było dostać drinki - bierzemy po jednym na drogę i idziemy - tak zrobili i tony faktycznie ją odprowadził i o dziwo lub nie ale nie pocałował! mogła być pod wrażeniem lub się wkurzać, zostawiam do twojej decyzji hehe.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    miejsce do siedzenia - Page 3 Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by nari yoon Nie Wrz 18, 2022 1:32 am

    czesciowo byla zadowolona, ze nic nie probowal, ale z drugiej strony zaczela sie zastanawiac w jakim kierunku idzie ich znajomosci i czy moze mu sie nie podoba xd zawsze niedobrze xd

    Sponsored content

    miejsce do siedzenia - Page 3 Empty Re: miejsce do siedzenia

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 2:47 am