przyczepa iana w środku lasu

    ian randolph

    ian randolph

    ottawa
    -
    mcdreamy
    32

    przyczepa iana w środku lasu - Page 2 Empty przyczepa iana w środku lasu

    Pisanie by ian randolph Nie Wrz 18, 2022 8:07 pm

    First topic message reminder :

    przyczepa iana w środku lasu - Page 2 Camping-trailer-with-slide-out-and-awning-out-at-a-campsite-picture-id1292571509?b=1&k=20&m=1292571509&s=170667a&w=0&h=6ZvOZ6hGJgmnZjeGWBieQ4fsK66qkKPMC64gB6lGb30=
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    przyczepa iana w środku lasu - Page 2 Empty Re: przyczepa iana w środku lasu

    Pisanie by robin wilson Pią Paź 06, 2023 7:14 pm

    najpierw chciałam napisać, że łowili ryby, ale to nie rozrywka dla robina xd
    - dzięki - chętnie sięgnął po puszkę, oczywiście pod warunkiem że ian potem wrzuci ją do recyklingu. - może też powinienem zamieszkać w takiej przyczepie - zaczął dywagować. tu i tak były lepsze warunki niż w chacie na antarktydzie.
    ian randolph

    ian randolph

    ottawa
    -
    mcdreamy
    32

    przyczepa iana w środku lasu - Page 2 Empty Re: przyczepa iana w środku lasu

    Pisanie by ian randolph Pią Paź 06, 2023 7:21 pm

    nawet ja pamiętam, że był team przyroda!
    miał za przyczepą kosze do segregacji, pokazał je nawet kiedyś robinowi i to był dobry przykład dla jego dzieci! - czy ty niedawno nie przeprowadziłeś się do miasta z odludzia właśnie? - zasmiał się. myślał, że to było celowo.
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    przyczepa iana w środku lasu - Page 2 Empty Re: przyczepa iana w środku lasu

    Pisanie by robin wilson Pią Paź 06, 2023 7:35 pm

    moment, w którym pokazał mu kosze do segregacji, był tym, w którym robin stwierdził, że może się zaprzyjaźnić z ianem xd
    - no właśnie, dlatego nie jestem przyzwyczajony do spotykania tylu osób na ulicy i tego, że zawsze mam zasięg - zawtórował mu śmiechem.
    ian randolph

    ian randolph

    ottawa
    -
    mcdreamy
    32

    przyczepa iana w środku lasu - Page 2 Empty Re: przyczepa iana w środku lasu

    Pisanie by ian randolph Pią Paź 06, 2023 7:39 pm

    przyjaźń od pierwszej segregacji xd
    - dojazdy do miasta zajmują czterdzieści minut, nie wiem czy tyle chciałoby ci się jeździć na uczelnie, mi się nie chce tyle jeździć - zaśmiał sie. pewnie sypiał w dyżurkach jak już bardzo padał xd może ianowi pozwoliliby robić zajęcia zdalnie z przyczepy xd
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    przyczepa iana w środku lasu - Page 2 Empty Re: przyczepa iana w środku lasu

    Pisanie by robin wilson Pią Paź 06, 2023 7:50 pm

    dał mu cały wywód na temat tego, że faktycznie nie ma co jeździć, jeśli autobusy tu nie dojeżdżają, a potem spędzili męski wieczór w dziczy.

    Sponsored content

    przyczepa iana w środku lasu - Page 2 Empty Re: przyczepa iana w środku lasu

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 6:38 pm