gabinet lekarski

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    gabinet lekarski - Page 3 Empty gabinet lekarski

    Pisanie by st. albans Czw Sty 26, 2023 8:54 pm

    First topic message reminder :

    gabinet lekarski - Page 3 Giphy
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by hanna haworth Nie Kwi 21, 2024 7:53 pm

    - no nie wiem, tyle lat tułania się po szpitalach, a potem nagle pstryk i po wszystkim? to musiała być magia - drażniła się z nim rozbawiona. - nawet nie wiesz, jak mi ulżyło - ułożyła dłoń na sercu. ale mógł wiedzieć i wyczytać to z jej wyników na ciśnieniomierzu xd - to znaczy, wiesz, do dupy, że się rozwodzisz i w ogóle - dodała pospiesznie. nie chciała mu teraz wyjaśniać, że ulżyło jej, bo to oznaczało, że dobrze wyczuła z jego strony flirt i wcale się tak nie sfrajerzyła z tym pocałunkiem. nie wyciągała z niego więcej informacji, ale czuła, że oboje znaleźli się w bezpiecznej strefie, w której mogli się przed sobą otworzyć.
    ian randolph

    ian randolph

    ottawa
    -
    mcdreamy
    32

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by ian randolph Nie Kwi 21, 2024 8:01 pm

    - czyli nie wierzysz w moje umiejętności? - to była ujma na jego ego! - po co mi było te pięć lat studiów, trzy lata rezydentury, a potem specjalizacja - niby żartował, ale wiadomo miał duże ego więc gdzieś to ubodło. hania nie znała jego mrocznej i ambitnej strony!
    - nie musisz mi współczuć, to nie twoja sprawa - próbował zbagatelizować temat, ale faktycznie i tak otworzyli się na siebie za zamkniętymi drzwiami gabinetu - masz lekko podwyższone ciśnienie - zauważył zdejmując apart. ciekawe dlaczego xd - ale tak na serio - spojrzał teraz na nią poważnie - czujesz się dobrze? - musiał wiedzieć, na sto procent!
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by hanna haworth Nie Kwi 21, 2024 8:11 pm

    - a wystarczyłoby obejrzeć wszystkie sezony grey's anatomy - zażartowała, bo wiedziała, że ian jest drażliwy na punkcie tego serialu. nie wiedziała jeszcze, że z jego ambicji nie można żartować xd - a nie, to zajęłoby dłużej - zaśmiała się. zaraz jednak zrobiło się poważniej. - moja relacja z ojcem to też nie twoja sprawa, a i tak cię nią zarzuciłam - zauważyła. poznali teraz o sobie tak osobiste rzeczy, że nie było już odwrotu. odwzajemniła jego poważne spojrzenie. - już mi lepiej - skinęła głową. - kto by pomyślał, że gadanie pomaga? masz magiczne dłonie i uszy - pochwaliła go. naprawdę czuła się lepiej dzięki temu, że mu się wygadała i że nie uznał jej za wariatkę. to już coś xd
    ian randolph

    ian randolph

    ottawa
    -
    mcdreamy
    32

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by ian randolph Nie Kwi 21, 2024 8:20 pm

    - jestem stary duchem, wole ostry dyżur - przyznał się do tego na głos choć wiedział że seriale medyczne to była tandeta i stwarzały krzywy obraz lekarzy. każdy miał jednak swoje guilty pleasure! - jeśli kwestionujesz moją medyczną wiedzę, to kwestionujesz też to - dotknął jej blizny, której nie było zbytnio widać, ale jednak była! siła wyższa! - więc oboje zarzuciliśmy się sprawami, których w relacji lekarz-pacjent nigdy nie powinno być - zauważył, już dawno przekroczyli tą granicę jednak! - więc kryzys zażegnany? - zapytał chcąc się upewnić - uznajmy że jestem magicznym ianem, tak będzie łatwiej - zaśmiał się chowając wszystko do szafek skoro jednak hania czuła się dobrze.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by hanna haworth Nie Kwi 21, 2024 8:32 pm

    ian sam się przyznał do tego, że jest stary, ale hania jeszcze nie połączyła wątków.
    - to dlaczego nie pracujesz na ostrym dyżurze? - spytała całkiem na serio. też była ambitna, więc jego historia dążenia do celu mogła ją zainteresować. - nie kwestionuję, bo oboje wiemy, że gdyby to zależało od magii, a nie medycyny, to wyciągnąłbyś mi dzisiaj tę nerkę - nacisnęła palcem w miejscu, które przed chwilą on dotykał. - ale nie jesteśmy po prostu lekarzem i pacjentką, prawda? - popatrzyła na niego. już nawet nie chodziło o ten pocałunek, ale ogólnie o ich relację, żarty, smski i tak dalej. - kryzys nadal trwa, ale akceptuję, żeby na ten moment jeszcze nie wycinać nerki - stwierdziła. musiał to uznać za sukces, bo niczego więcej nie mogła obiecać. magic ian jak magic mike? xd kolejne dwuznaczne skojarzenie, które jej rzucał. nic dziwnego, że potem miała gorące sny z jego udziałem! - powinieneś sobie zmienić tabliczkę na drzwiach - poradziła mu.
    ian randolph

    ian randolph

    ottawa
    -
    mcdreamy
    32

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by ian randolph Nie Kwi 21, 2024 8:40 pm

    już dawno powinna go uznać za starucha!
    - pytanie o specjalizację to bardzo osobiste pytanie dla lekarza - wyjaśnił i nie odpowiedział. ciekawe dlaczego faktycznie tam nie pracował. to mogła być kwestia nieprzewidywalności urazów, a ian jednak wolał wiedzieć co go czeka. w dziewięćdziesięciu procentach przypadków mógł pewnie przewidzieć! - prawdopodobnie nie - przytaknął jej, ale jednak uciekł wzrokiem próbując nie eskalować dodatkowego napięcia - obawiam się, że będziesz musiała zaakceptować nerkę - zderzył ją ze smutną rzeczywistością jednak - magiczny ian brzmiałby mało profesjonalnie - nawet rozbawił go ten żarcik hani, ale jednak zdrowy rozsadek brał górę!
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by hanna haworth Nie Kwi 21, 2024 8:47 pm

    miała go za starszego, ale nie aż tak starszego jak thomas, więc nie porównywała swojego zauroczenia do zauroczenia jo.
    - grzebałeś mi we wnętrznościach i nawet nie mogę cię spytać, dlaczego wybrałeś właśnie to? - wypaliła od razu. już nie mówiąc o tym, że przed chwilą odhaczyli znacznie bardziej osobiste informacje na swój temat. przygryzła wargę, kiedy nie patrzył i też już nic nie dodawała. być może przez jego zmieszanie w końcu uderzył ją brak profesjonalizmu w ich relacji. o ile dla niej to nie było nic takiego, to mogło to zagrozić jego karierze. - w takim razie spróbuję ją przeciągnąć na swoją stronę - zgodziła się. wejdzie w negocjacje z nerka xd - chyba że wieść rozniosłaby się po całym kraju i trafiłbyś do nagłówków: "magiczny ian ratuje życie kolejnym pacjentom" - roztaczała przed nim wizję sławy i pochwał xd
    ian randolph

    ian randolph

    ottawa
    -
    mcdreamy
    32

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by ian randolph Nie Kwi 21, 2024 8:56 pm

    był w sumiez dziesięć lat młodszy od thomasa, ale jednak był ojcem i rozwodnikiem z większymi zobowiązaniami niż conway!
    - może innym razem - to brzmiało jak obietnica. ian wyczuł pewnie jak przygryzała wargę i poczuł lekki dreszcz i napięcie bo jednak gdzieś jakieś dziwne, podejrzane iskierki bywały coraz częściej. szczególnie kiedy rozwodził się i mógł sobie pozwolić na bycie wolnym! - powinnaś, bo bez niej nie będziesz funkcjonować - odwrócił się i na nią spojrzał w końcu - niezależnie od tego co myślisz o dawcy - to było na serio- magiczny ian nie chce być brany za znachora - zaśmiał się, to uderzało w jego reputację!
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by hanna haworth Nie Kwi 21, 2024 9:08 pm

    dzięki temu jo będzie miała co wypominać hani xd
    - dobrze, ciąg dalszy nastąpi - zgodziła się wstrzymać z drążeniem tematu, choć oczekiwała kontynuacji. dzień, w którym ian zdradzi jej swoją historię o specjalizacji, będzie dniem, w którym udowodni, że zaufał jej całkowicie. - wiem, wiem, panie doktorze - poddała się, skoro nie chciał razem z nią spiskować przeciw jej nerce. - okej, będziesz magicznym ianem tylko dla mnie - wypaliła. - to znaczy, twoje magiczne dłonie pozostaną naszym sekretem - dodała, żeby z tego wybrnąć, ale tylko się pogrążyła. - lepiej już pójdę, na pewno masz zapchany grafik - zeskoczyła z leżanki i nachyliła się do krzesełka, żeby zabrać swoją torbę. przez to znalazła się za blisko iana i iskierki znowu zaczęły między nimi latać. też wyczuwała, że w związku z jego rozwodem iskierki poczuły się pewniejsze siebie. - dzięki, że mnie przyjąłeś... i za wszystko - uśmiechnęła się wdzięcznie (w obu znaczeniach, z wdzięcznością i gracją) i poszła.
    ian randolph

    ian randolph

    ottawa
    -
    mcdreamy
    32

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by ian randolph Nie Kwi 21, 2024 9:13 pm

    tak xd
    odprowadził ją wzrokiem skoro iskierki skakały i dodał - za miesiąc masz zrobić badania krwi! - i przyjśc do niego na konsultację oczywiście. potem poszedł się szykować do kolejnego zabiegu!

    Sponsored content

    gabinet lekarski - Page 3 Empty Re: gabinet lekarski

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 9:58 pm