posłanie 1 - anderson flynn marty

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by st. albans Sob Sie 12, 2023 6:15 pm

    posłanie 1 - anderson flynn marty A-bed-in-the-hay
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by hanna haworth Nie Wrz 17, 2023 4:25 pm

    rozsiadła się i czekała na flynna.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by flynn caplan Nie Wrz 17, 2023 4:28 pm

    myslal, ze chciala go zaskoczyc spontanicznym seksem na sianie. - jestem! - klapnal obok niej.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by hanna haworth Nie Wrz 17, 2023 4:32 pm

    to niestety chłopak się rozczaruje!
    uśmiechnęła się szeroko na jego widok, bo autentycznie się ucieszyła z jego obecności, ale jednak jej kolejne słowa mogły obniżyć jego entuzjazm.
    - to dobrze, bo musimy porozmawiać - brzmiało poważnie, wiadomo.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by flynn caplan Nie Wrz 17, 2023 4:38 pm

    - okej - poprawil sie I usiadl prosto. nie lubil powaznych rozmow, troche go jej powazna mina zestresowala. nie wiedzial co nabroil. - to dlatego, ze nie pozmywalem po sobie naczyn po sniadaniu? - zazartowal.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by hanna haworth Nie Wrz 17, 2023 4:51 pm

    - o tym możesz porozmawiać z panią babcią lub tedem - tylko oni się tym przejmowali. podchodziła do tej rozmowy raczej na luzie. nie wiedziała, że flynn już się zestresował. - myślę, że powinniśmy odwołać nasz układ na wyłączność - co nie oznaczało, że zamierzała całkowicie rezygnować z seksu z flynnem, to nie było rozstanie xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by flynn caplan Nie Wrz 17, 2023 4:57 pm

    ulzylo mu, ze to nic powazniejszego, ale byl ciekawy co hanne sklonilo do tej decyzji. - dlaczego? - nie wiedzial czy chciala ogolnie rezygnowac z seksu. zaakceptowal by to, ale myslal, ze dobrze sie bawia razem.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by hanna haworth Nie Wrz 17, 2023 5:02 pm

    tak myślał, ale jednak to on był tym, który złamał ich układ na wyłączność, a hania pozostała wierna xd
    - myślę, że jedno z nas chciałoby to robić z kimś jeszcze - i nie miała tu na myśli swojej słabości do pewnego lekarza albo tego, że jej inny friend with benefit tony (niewykorzystana relka!) właśnie został singlem.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by flynn caplan Nie Wrz 17, 2023 5:08 pm

    haha ups xd
    ruth znowu byla niedostepna wiec nie pomyslal o sobie. - gratulacje - zasmial sie I poklepal ja po ramieniu. to nie byla tragedia bo znaczylo, ze on tez mogl krecic z innymi laskami bez wyrzutow sumienia. nie wiedzial, ze o nim myslala xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by hanna haworth Nie Wrz 17, 2023 5:16 pm

    zmarszczyła czoło z jego gratulacji i domyśliła się, że nie ogarnął, o co jej chodzi.
    - tak, ja też jestem dumna, że to rozgryzłam - pociągnęła. - teraz możesz podrywać kogo tylko chcesz. to która będzie pierwsza? - zamachała brewkami, uznając, że to normalna rozmowa do przeprowadzenia w tych warunkach xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by flynn caplan Nie Wrz 17, 2023 5:27 pm

    powinna wiedziec, ze nie mowi sie do niego szyfrem tylko wprost. inaczej sam sie nie domysli. - caly swiat stoi teraz otworem - machnal rekami, myslac o dziewczynach, ktore moze teraz podrywac. nie pomyslal o rudej bo ja podrywal jak mial uklad z hanka xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by hanna haworth Nie Wrz 17, 2023 5:30 pm

    myślała, że coś ogarnął, skoro ostatnio wypytywała go o ruth xd kibicowała im, mimo że póki co nie zamierzała rezygnować z seksu z flynnem. zdrowy układ xd była gotowa się wycofac, jeśli z ruth wyjdzie coś poważniejszego, choć znała flynna i nie spodziewała się niczego poważnego.
    - trzeba zacząć od tych, które są najbliżej - zasugerowała mu. na przykład w pokoju sąsiednim do hanki xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by flynn caplan Nie Wrz 17, 2023 5:37 pm

    moze tez mial podswiadomi wyrzuty sumienia, ze z nia spal I chcial udawac, ze nia nia nie leci xd
    haha dobra hanka xd dobrze, ze byla laskawa na tyle zeby sie podzielic seksem z flynnem.
    rozejrzal sie. myslal, ze mowila doslownie. - vicky I ivy nie sa w moim typie - one byly tylko kolezankami. bedzie musial szukac dalej.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by hanna haworth Nie Wrz 17, 2023 5:45 pm

    do ostatniej chwili nie wyszło na jaw, że flynn i ruth zdradzili hanię i teraz jeszcze ona organizowała wszystko tak, żeby ich spiknąć. chamstwo xd
    zaśmiała się na jego poszukiwania i wiedziała, że musi mu dokładniej podpowiedzieć.
    - w twoim typie są zadziorne, ale inteligentne dziewczyny - stwierdziła. - jak ja lub ruth - rzuciła bez namysłu.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by flynn caplan Nie Wrz 17, 2023 5:51 pm

    ups xd
    spojrzal na nia I mogla widziec, ze w glowie uklada sobie wszystko powoli. przestraszyl sie troche kiedy ujela to w taki sposob. nie chcial o tym gadac wiec zabral ja na piwo.

    Sponsored content

    posłanie 1 - anderson flynn marty Empty Re: posłanie 1 - anderson flynn marty

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 4:50 pm