domek chujka

    avatar

    Go??
    Gość

    domek chujka Empty Re: domek chujka

    Pisanie by Go?? Pią Mar 23, 2012 5:44 pm

    W sumie nie wiem w którym z pomieszczeń ona siedziała, czy na przykład na razie jej do siebie bnie starał przekonać czy coś podobnego chociaż to psychol to raczej nie...... ale była spanikowana i kiedyś próbowała uciec nawet! ale niestety ją złapał ;c więc dalej sobie tęskniła do st. albans.
    avatar

    Gość
    Gość

    domek chujka Empty Re: domek chujka

    Pisanie by Gość Pią Mar 23, 2012 5:48 pm

    pewnie nigdy w życiu by nie pomyślała o tym, że będzie tęskniła za tą dziurą! ale kiedy tutaj za oknem dalej leżał śnieg i nawet słońce było mroźne, a hullo stał w samych majtkach w progu drzwi, człowiek zachowywał się nie tak jak zawsze. głupiał i wariował. - cześć, ślicznotko. - była przywiązana do łóżka, bo niewyżyty hullo ją gwałcił całymi dniami i nocami!
    avatar

    Go??
    Gość

    domek chujka Empty Re: domek chujka

    Pisanie by Go?? Pią Mar 23, 2012 5:52 pm

    więc pewnie tym bardziej chciała uciec, ale skoro ją przywiązał do łóżka no to nie miała jak uciekać. pewnie jeszcze miała w ustach jakąś brudną szmatę żeby się nie darła chociaż tutaj to i tak nikt by jej nie usłyszał. odwróciła głowę kiedy wszedł do pomieszczenia, nie mogła na niego patrzeć bo od razu robiło się jej niedobrze.
    avatar

    Gość
    Gość

    domek chujka Empty Re: domek chujka

    Pisanie by Gość Pią Mar 23, 2012 5:56 pm

    nic w ryju nie miała! on lubił kiedy takie jak samantha go gryzły, darły się i tak dalej. przypomniał mi się ten kochany gwałciciel! hahahah. nieważne. i zdjęcie w szpitalu z nim ;3 no nic. - tęskniłaś? - zakręcił bioderkami i podszedł do niej. przez ramię miał przerzuconego jakiegoś lisa, którego złapał w lesie, kiedy był taki zaspany po zimowym śnie. jego ruda kita błyszczała, ale po brzuchu faceta leciała jeszcze krew od zwierzęcia.
    avatar

    Go??
    Gość

    domek chujka Empty Re: domek chujka

    Pisanie by Go?? Pią Mar 23, 2012 6:03 pm

    fuj fuj... ;c - nie. - warknęła nawet na niego nie spoglądając. nie chciała! i pewnie prawie się porzygała, widząc tego lisa! paskudna sprawa.
    avatar

    Gość
    Gość

    domek chujka Empty Re: domek chujka

    Pisanie by Gość Pią Mar 23, 2012 6:06 pm

    roześmiał się do niej pieszczotliwie. - ja za tobą też, kruszynko. przyniosłem ci futro na czapkę. podobno w nocy pogoda ma spaść do minus piętnaście. a idziemy w nocy na spacer. - pewnie mu się już znudziła i chciał ją zakopać pod zamarzniętą ziemią... albo utopić w kilometrowej warstwie śniegu, czy co tam miał zamiar z nią zrobić.
    avatar

    Go??
    Gość

    domek chujka Empty Re: domek chujka

    Pisanie by Go?? Pią Mar 23, 2012 6:09 pm

    - zostawisz mnie?!- jęknęła ciągle na niego nie patrząc. - nie dobrze mi jak się zbliżasz. nie chcę żadnych spacerów chcę wrócić do domu! - rozpłakała się bo pewnie cały czas płakała u niego tutaj bo była tak zestresowana ogromnie teraz.
    avatar

    Gość
    Gość

    domek chujka Empty domek chujka

    Pisanie by Gość Pią Mar 23, 2012 6:17 pm

    - no...już mi nie jesteś potrzebna. - roześmiał się wrednie. rzucił na nią tego lisa i poszedł szukać nowej ofiary!

    Sponsored content

    domek chujka Empty Re: domek chujka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 2:54 am