avatar

    Go??
    Gość

    las - Page 5 Empty las

    Pisanie by Go?? Czw Mar 01, 2012 3:04 pm

    First topic message reminder :

    no dobra. oliver zabrał valerkę na poznanie trochę złego świata mafii, jakąkolwiek oni mafią czy gangiem są. bo nie zapominajmy, że valeria miała kilka zastrzeżeń, co do ich wspólnego obcowania. teraz szalenie podekscytowana siedziała na siedzeniu pasażera w samochodzie olivera. oczywiście starała się tego nie okazywać, by nie uważał ją za gówniarę, jak to mówił leo. dlatego patrzyła przez okno. w radio grała jakaś muzyczka. valeria się nie odzywała, bo pewnie piszczałaby z podnietki. xd
    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by st. albans Sob Maj 19, 2012 8:52 pm

    - ja o tobie też. ale ten gówniarz nie chciał nas sobie przedstawić. - spiorunował willa wzrokiem. - wstydzisz się wujka vinca? w ogóle! w ogóle widziałem się z alishą i chyba przestała mnie lubić bo trochę byłem dla niej niemiły. - wsadził piwo w rękę lenniego. - możesz dopić, stary - zawsze robił wiochę, bo był niewychowany. tak to jest jak się stara wywchowywać dziecko bezstresowo. - odleję się, ok! - odszedł nieco od niech i szczał pod jakieś wielkie drzewko.


    Ostatnio zmieniony przez vincent dnia Sob Maj 19, 2012 9:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
    avatar

    Gość
    Gość

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 8:58 pm

    - bo teraz pewnie zostaniecie najlepszymi kumplami i o mnie zapomnicie! - zaśmiał się, chociaż pewnie w głębi serca naprawdę tak myślał. a chyba już nie miał więcej przyjaciół. - to nie bądź niemiły dla mojej siostry! coś ci mówiłem! - kopnął go lekko w kolano, bo on chyba nadal siedzial, a vinc stał, to mu było tak wygodnie. - mamy jeszcze dużo. - skinął na całą siatkę piwa, bo pewnie naprawdę zamierzali zostać tutaj do rana. zignorował fakt, że vincent poszedł się odlać, bo nie potrzebował wiedzieć wszystkiego pokolei, co się dzieje w jego życiu.
    avatar

    Gość
    Gość

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 9:03 pm

    - Nie przesadzaj z tym gówniarstwem Willa, czasami mam wrażenie jakby był z dziesięć razy starszy ode mnie - zaśmiał się i dopił piwo Vinca, chociaż powinien się brzydzić, bo słyszał, że byl w jakims dzikim kraju to z pewnością miał jakąś groźną chorobę typu malaria. - Co ty, nie da się o tobie zapomnieć, Willy - zacmokał mu koło ucha i poklepał go po plecach, przyglądając się tyłkowi Vinca, a potem swojemu piwu.
    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by st. albans Sob Maj 19, 2012 9:09 pm

    strzepnął mocz z fiutka i zaraz go schował w gaciach by podejść do nich zapinając portki. usiadł obok willa, bo był ciekawszy od lenniego. albo po prostu obok tego drugiego nie było miejsca. no i śmierdział potem, plus miał wszy i łupeż. a vincent jako model musiał o siebie wybitnie dbać. - to co? grupowy uścisk, jak sobie tak słodzimy? - zerknął na obu by zaraz zarechotać ponownie i sięgnąć po piwsko. cudownie było pić za nieswoje. - ej, to ty jesteś z tą dziwką? - spojrzał na lenniego lciząc, że jednak nie, bo akurat ta dziwka mu się wymsknęła, ale to nie jego wina że will tak wiecznie o niej gadał. i skąd miał wiedzieć, ze to jest temat tabu? ach ten vinc.
    avatar

    Gość
    Gość

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 9:16 pm

    - jak dobrze wiedzieć, że chociaż jeden z was mnie popiera. - poklepał lenny'ego po plecach. ale jak się okazuje, każdy z nich popierał go w różnych kwestiach. lenny na przykład nie uważał go za gówniarza, ale za to vincent dostrzegał, co z antoinette za numer. - nie zachowuj się jak baba, vincent, już wystarczy, że jesteś modelką. - zaśmiał się głupawo. właściwie chciałam napisać modelem, ale mi się pomyliło, to niech tak zostanie. - to on. nieważne. - wywrócił oczami, bo nie chciał poruszać tego tematu. i lenny pewnie wiedział, że will rozpowiada wszystkim naokoło, że antoinette jest dziwką, więc nawet nie zaprzeczał.
    avatar

    Gość
    Gość

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 9:19 pm

    - Co? - Prychnął i aż się podniósł, bo ta zniewaga krwi wymaga! - Antoinette nie jest żadną dziwką - zamachał rękoma jak pingwin nielot i odrzucił swoje piwo na bok, gotów walczyć o honor swojej ukochanej. - To, że jej nie lubisz, Will, nie znaczy że masz nastawiać przeciwko niej wszystkich dookoła! - Zauważyl i pewnie się popluł z wrażenia. Albo jednak nie.....
    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by st. albans Sob Maj 19, 2012 9:24 pm

    - spierdalaj, will - mruknął otwierając sobie piwo i pił, kiedy ten się tak na niego uniósł i skrzyczał biednego vinca. to znaczy krzyczał na willa, ale vincent też się przestrazył dlatego on naprawdę opluł się piwskiem. - cholera, człowieku. siadaj, przecież każda laska się dziwką. sory, ale taka prawda. moja siostra siostra willa, zasrana effie i nawet górwniara lilka. moja matka pewnie też jest dziwką, ale wolę tak akurat o niej nie myśleć. - westchnął mierzwiąc swoje włosy. - laski to zdziry.... - pokiwał głową, wstał i poszedł.
    avatar

    Gość
    Gość

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 9:32 pm

    wkurzył się, kiedy lenny się tak uniósł, a tym bardziej, kiedy vincent powiedział, że alisha jest dziwką! tego nie mógł zaakceptować. chociaż pewnie zgadzał się z vincentem w kwestii tego, że laski to zdziry. no, prawie wszystkie.
    - odechciało mi się tu z wami siedzieć. - burknął więc, zawinął manatki i zaraz go już nie było.
    avatar

    Gość
    Gość

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 9:39 pm

    Lenny też uciekł, bo obraził się na Vinca, pewnie splunął mu nawet pod nogi!

    Sponsored content

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 6:09 am