diana

    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty diana

    Pisanie by Gość Sro Kwi 11, 2012 7:42 pm

    First topic message reminder :

    no dobra! więc jak wpadła do mieszkania to od razu dzwoniła do tatusia i teraz jęczała mu do słuchawki łażąc po domu w samym jedwabnym szlafroczku... albo nie. pod spodem też miała jakąś piżameczkę z jedwabiu czy innej drogiej tkaniny i obżerała się lodami, bo to krytyczna sytuacja.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 12:47 pm

    roześmiał się i pokręcił głową. czasami była tak uroczo dziecinna, że nie mógł się jej oprzeć. - okej... - powiedział z rozbawieniem i nachylił się nad nią by pocałować ją namiętnie bo na pewno od wczorajszego wieczoru ogromnie się za tym stęsknił. przesunął jedną ręką po jej żebrach w kierunku piersi bo chociaż to mógł zrobić.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 12:52 pm

    przeszedł ją dreszcz i sama położyła mu jedną rękę gdzieś u dołu pleców, by zaraz wsunąć ją w jego majteczki na pupie. dwa razy napisałam pipie i nie mogłam trafić w u ;x - masz prezerwatywy, simon? - zapytała poważnie, bo w razie gdyby do czegoś doszlo to musiała wiedzieć, czy będzie odpowiednie zabezpieczenie.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 12:57 pm

    oderwał się od niej lekko zdziwiony. - eeee mam... - powiedział wzruszając ramionami bo to było raczej oczywiste, chociaż może nie dla wszystkich. z resztą z drugiej strony i tak nie sądził, że diana tak szybko mu się odda skoro i tak już tyle czekał.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:02 pm

    uśmiechnęła się na jego słowa i mocniej go do siebie przyciągnęła by wpić się w jego wargi, które całowała gorąco i tak jakby świat miał się zaraz skończyć. - kocham cię, simon. - mruknęła żeby nie miał żadnych wątpliwości, a swoimi biodrami poruszała by jakoś obudzić jego pytona.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:05 pm

    to się pewnie biedak zdezorientował. xd - ja ciebie też. - odpowiedział jej chociaż gdzieś głęboko w sercu nie był co do tego tak do końca przekonany. jednak nie mógł jej odpowiedzieć ja cię chyba też, bo by go zaraz wyrzuciła. po za tym naprawdę mu na niej zależało, więc uważał to już za początki miłości a to jest jakiś punkt zaczepienia.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:09 pm

    pewnie leciał na jej kasę i to, że ma marmury w łazience. odetchnęła z ulgą, bo wierzyła mu w stu procentach. nie mogła wymyślić dlaczego miałby ją oszukiwać, skoro tyle już ze sobą przeszli. no może nie jakoś wiele, ale już kilka kłótni za nimi, a on dalej z nią był. nie pomyślała sobie o tym, że po kazdej kłótni leciał do jeroma. - zróbmy to - poprawiła sobie poduszkę pod głową i oblizała usta.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:11 pm

    Spojrzał na nią mrużąc oczy. - skarbie jesteś pewna? wiesz, że nie musimy... - powiedział ostrożnie patrząc głęboko w jej urocze oczęta. nie chciał by czuła się w jakikolwiek sposób zobowiązana do tego czy coś w tym stylu.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:14 pm

    - ale chcemy. - powiedziała mrużąc swoje oczy. - ja chcę. a ty? - pogładziła go po policzku. bo może akurat on nie chciał tego robić z nią. w końcu ma wolną wolę, nie zmusi go do seksu. jak nie on to ktoś inny. no dobra, w takich kategoriach o tym akurat nie myślała.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:20 pm

    - oczywiście, że chcę, skarbie. - westchnął ciężko i pogładził ją po policzku delikatnie. zaraz czule ją pocałował. - ale jesteś pewna? - chciał się sam upewnić, żeby potem się na niego nie darła że ją zgwałcił czy coś podobnego chociaż ja nie wiem czy akurat byłaby zdolna oskarżyć go o cos takiego...
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:24 pm

    raczej nie, bo serio się w nim zakochała. ale nic nie trwa wiecznie, więc pewnie niedługo jej serce będzie leżało w kawałkach u jego stop. - tak, simon. - uśmiechnęła się szeroko i pokiwała glową. - jeśli chcesz, możemy najpierw zrobić coś innego. zjeść, wziąć prysznic. ale i tak chcę już być naprawdę twoja. - złapała go za rękę, po czym pocałowała gdzieś w palec. - tylko twoja. - mówiła jak najbardziej poważnie. no proszę, proszę. nesso ma usmanov.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:29 pm

    no proszę proszę, diana ma uczucia. a to dopiero. uśmiechnął się do niej. - jesteś wspaniała, diana. - mruknął jej na uszko i pocałował jej szyję. może powiedziałby coś więcej ale uważał że słowa są zbędne i mogą porozmawiać po tym jak się z nią prześpi. przesunął dłoń w stronę jej majtek chociaż nie chciał tak szybciutko przechodzić do rzeczy.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:33 pm

    ona jest chyba najłagodniejsza z moich wszystkich postaci xd bez kitu. uśmiechnęła się jedynie na jego słowa i przymknęła oczy. kiedyś zastanawiała się, czy nie nagrać swojego pierwszego razu, ale dzisiaj jej to wypadlo z głowy. sama też sięgnęła do swoich majtek, ale nie do tego co tam było tylko do samego materiału. uniosła tyłek i wyjęła go z tych stringów, chyba że spała w jakiś figach luźniejszych i odrzuciła je gdzieś na podłogę albo po prostu na bok, licząc, że nie zaplączą się w nie później.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:39 pm

    no tak... z pewnością. to by było raczej głupie. nagrać to. szczególnie że on wcale by się z tego nie cieszył. zsunął się ustami z jej ust gdzieś w stronę piersi dziewczyny. Zastanawiał się dalej czy jest dziewicą, bo nie odpowiedziała mu wtedy na to pytanie, ale z drugiej strony nie zawracał sobie tym tak bardzo głowy teraz.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:42 pm

    ale pisała mu to kiedyś w smsie. chyba, że nie odczytywał ich wtedy i od razu kasował. to by bylo całkiem prawdopodobne. każdą komórką swojego ciała odbierała jego pieszczoty, a swoje oczy dalej miała zamknięte. miziała jego kark i plecy. nie miała pojęcia, cóż więcej miałaby robić, więc leżała po prostu jak kłoda pod nim xd to chyba nie będzie jego najlepszy seks.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:45 pm

    a rzeczywiście. więc cóż. wiedział więc tym bardziej obchodził się z nią delikatnie. długo ją całował i dotykał. chciał by to było najprzyjemniejsze wspomnienie jakie ma, chociaż nie był do końca pewien czy tak się da. ale nie mógł za długo się tak bawić bo sam był napalony skoro już się zgodziła, więc kiedy stwierdził, że wystarczy to zrzucił z siebie bokserki i delikatnie w nią wszedł, żeby się nie przestraszyła.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:49 pm

    jedną nogę miała pewnie zgiętą, ale drugą z kolei wyprostowana. sama nie była pewna jak najlepiej powinna leżeć by było jej wygodnie. była już napalona, kiedy poczuła go w sobie, ale mimo wszystko jęknęła nieco płaczliwie. oo chwili jednak uśmiechnęła się do niego przepraszająco, bo nie chciała go rozdrażnić, żeby czasami jej tu nie uciekł zaraz, skoro już to rozpoczęli. odchyliła głowę i czekała aż to wszystko się skończy, bo cholernie ją bolalo.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:53 pm

    starał się być bardzo delikatny, ale niekoniecznie jak inaczej miał to zrobić. całował co chwila jej buźkę, żeby nie było jej tak źle. w przeciwieństwie do niej jemu było dobrze, tylko martwił się trochę że jej jest niekomfortowo. kiedy skończył szybko z niej wyszedł i ucałował ją. - kocham cię. - szepnął jej na uszko i pomasował jej brzuch.
    avatar

    Gość
    Gość

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Gość Pią Maj 25, 2012 1:56 pm

    odetchnęła z niejaką ulgą, kiedy wszystko się skończyło i objęła go mocno ramionami. - ja ciebie też, simon. - i tulili się cały dzień, pewnie. a później pozwolila mu iść albo jednak wcale nie, bo uznała go za swojego męża i będzie musial teraz cały czas z nią mieszkać. okej! aż taką fantyczką jego osoby nie była.

    Sponsored content

    diana - Page 11 Empty Re: diana

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 7:38 am