|7| zara & cassie f

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |7| zara & cassie f - Page 3 Empty |7| zara & cassie f

    Pisanie by st. albans Nie Kwi 06, 2014 2:05 pm

    First topic message reminder :

    |7| zara & cassie f - Page 3 DSC_0155
    avatar

    Gość
    Gość

    |7| zara & cassie f - Page 3 Empty Re: |7| zara & cassie f

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 7:19 pm

    - mhm.... - pokiwał głową, bo nie będzie jej mówił, ze się nie umówili bo pewnie by go wyrzuciła, a tego nie chciał co nie! dobrze, że on nie wiedział, że znalazła się w szpitalu bo by ją w domu zamknąl u siebie i nigdzie nie wypuszczał i w ogóle by zwariował kompletnie. chociaż to nie pierwsza taka akcja to może nie jednak. - czemu się nie odzywałaś? martwiłem się! - mruknął.
    avatar

    Gość
    Gość

    |7| zara & cassie f - Page 3 Empty Re: |7| zara & cassie f

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 7:23 pm

    rzuciła klucze gdzieś na szafkę, nawet nie patrzyła gdzie i wzruszyła ramionami.
    - miałam sporo na głowie. - wyjaśniła i ściągnęła bluzę, chociaż może u nich tak gorąco jak u nas, kto to wie. w sumie nawet w tym poście zachowuje się jak normalna osoba ;o bez żadnych stanów maniakalnych ani depresyjnych. jestem w szoku! - słyszałam, że ci nie stanął. - a nie, sorry, jednak nie <3
    avatar

    Gość
    Gość

    |7| zara & cassie f - Page 3 Empty Re: |7| zara & cassie f

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 7:27 pm

    - tak sporo na głowie, że nie mogłaś mi napisać smsa, że żyjesz i masz się świetnie? - zapytał unosząc brew. bo jednak było mu przykro, że go tak olewała jednak! no u nas jest gorąco chociaż nie odczuwam tego bo siedzę w chłodnym domu xd - całe miasteczko już wie? - mruknąl niezadowolony. czuł się idiotycznie! i paskudnie! i jak nie facet! i w ogóle.... depresja.
    avatar

    Gość
    Gość

    |7| zara & cassie f - Page 3 Empty Re: |7| zara & cassie f

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 7:33 pm

    - przecież wiesz, że żyję. jestem nieśmiertelna! - zaśmiała się gorzko i uniosła oczy do góry. - co za ironia... - wymamrotała pod nosem. tyle razy próbowała się zabić, że nie sądziła, że to w ogóle możliwe, żeby kiedyś jej się naprawdę udało. w krakowie to w ogóle musi być gorąco ;o - valeria jest moją przyjaciółką. - powiedziała dobitnie i przeniosła wzrok na swoje wyrzeźbione penisy na szafce i zaczęła je układać równo.
    avatar

    Gość
    Gość

    |7| zara & cassie f - Page 3 Empty Re: |7| zara & cassie f

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 7:37 pm

    - taaak, ale kiedyś nieśmiertelność się skończy. - powiedział poirytowany, że kompletnie tego nie rozumiała i sądziła, że jest wszystko zajebiście. a nie bylo! czy ja wiem czy gorąco.... coś ponad 30 dzisiaj było, ale ja byłam tylko chwilę na balkonie więc w sumie nie wiem. ale ja wolę jak jest taka pogoda więc mi odpowiada. - to oznacza, że całe miasteczko musi o tym wiedzieć? - zapytał i pokręcił głową. bo dejzi też go o to zaczepiła. - z resztą to nieważne, bo już się pogodziliśmy. - powiedział wzruszając ramionami.
    avatar

    Gość
    Gość

    |7| zara & cassie f - Page 3 Empty Re: |7| zara & cassie f

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 7:42 pm

    roześmiała się na jego stwierdzenie.
    - posłuchaj się, co wygadujesz. - potrząsnęła głową. nie wiem czemu nie potrafiła z nim jakoś radośnie gadać, skoro teoretycznie przywróciła jej się energia. to on jakieś negatywne fluidy wysyłał, a ona, wiadomo, łatwo na nie reagowała. nie lubię jak jest AŻ tak gorąco. ;c - a czy ja komuś rozpowiadam? powiedziałam o tym tobie, a ty już chyba o tym wcześniej wiedziałeś, co? - zmarszczyła nos. w ogóle złapała jedną z rzeźb penisów i nią wymachiwała. xd - cieszę się. - mruknęła bez entuzjazmu. odłożyła figurkę i usiadła na łóżku. nawet nie proponowała mu nic do picia, była złą gospodynią.
    avatar

    Gość
    Gość

    |7| zara & cassie f - Page 3 Empty Re: |7| zara & cassie f

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 7:49 pm

    dobra, to simon tu jeszcze posiedział i możesz gdzieś zacząc dla cesara, bo simon pewnie leciał się spotkać z valerką.

    Sponsored content

    |7| zara & cassie f - Page 3 Empty Re: |7| zara & cassie f

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 9:14 am