hyde park

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hyde park Empty hyde park

    Pisanie by st. albans Pią Kwi 11, 2014 11:10 am

    hyde park Hyde%20park(1)
    avatar

    Gość
    Gość

    hyde park Empty Re: hyde park

    Pisanie by Gość Sro Maj 28, 2014 11:38 am

    co za pojebany komputer.........
    spacerowali razem z klotką i cieszyli się urokami ładnej pogody. nie wiem czy mathieu był z nimi czy nie, bo nie ogarniam czy jest z klotką, czy u dziadków, czy z czarlim na przykład! - rozmawiałem z moimi doradcami w sprawie sesji o której mówiłaś - zaczął poważnie. pewnie z matką też o tym gadał, ale ta była dalej na niego wściekła, że buja się z dzieciatą modelką xd
    avatar

    Gość
    Gość

    hyde park Empty Re: hyde park

    Pisanie by Gość Sro Maj 28, 2014 11:49 am

    no ja też nie wiem, gdzie jest mathieu xd uznajmy, że na pewno nie z nimi. clotilde nic mu nie mówiła, że ostatnio miała spięcie na ulicy z jego byłą, bo nie chciała mu o niej przypominać. to oczywiste. trzymali się słodko za rączki. - tak? i co ci doradzili? - zapytała lekko się uśmiechając i przysiadając na jakiejś ławeczce.
    avatar

    Gość
    Gość

    hyde park Empty Re: hyde park

    Pisanie by Gość Sro Maj 28, 2014 11:58 am

    zapomniałam o tym spięciu z baśką xd w sumie mogła mu powiedzieć to opieprzyłby aktoreczkę od góry do dołu! przynajmniej byłaby dramka, ale minnie nie ma to nie wiadomo kiedy by była ;x
    - stwierdzili, że to dość dobry pomysł. tylko, że musimy najpierw podać oficjalną informację o tym co nas łączy, bo ostatnio tabloidy nawymyślały niestworzonych historii - pewnie gazety wrzucały ich zdjęcia, zastanawiały się czyto romans, czy tylko się bzykają, czy klotka jest odskocznią od baśki dla alberta. padły nawet pytania, czy mathieu nie jest jego synem i czy w końcu nie postanowił wrócić do matki swojego dziecka xd tak, nic dziwnego że księżna była wkurzona.
    avatar

    Gość
    Gość

    hyde park Empty Re: hyde park

    Pisanie by Gość Sro Maj 28, 2014 12:05 pm

    musimy zagrać nimi w trójkę, jak będzie minnie xd to będzie wtedy dramka xd jezu xd jak w gazetach pisali, że mathieu jest synem alberta to charles na bank chodził wkurwiony! tak mi się wydaje przynajmniej xd tak czy siak zmarszczyła nosek. - a co nas łączy, albert? - bo dla niej było to oczywiste, że są parą ale może on miał inny stosunek do niej i chciał faktycznie tylko od czasu do czasu się z nią pobzykac i wyjść na kawę do starbucksa.
    avatar

    Gość
    Gość

    hyde park Empty Re: hyde park

    Pisanie by Gość Sro Maj 28, 2014 12:14 pm

    no tak, dramka mega. a skoro czarli się wkurzył za nagłówki w gazetach to kolejna drama. jezu, same dramy!
    boże, musiał się chwilę zastanowić nad tym co odpowiedź na jej pytanie! bo wiadomo coś tam jeszcze miał do baśki, takie skomplikowane uczucia łatwo nie mijają! ale z clotilde tak wspaniale mu się spędzało czas. była cudowna, słodka, piękna. takie niewiniątko w przeciwieństwie do barbry! - myślę że to oczywiste. chce być z tobą. nie chcę się dzielić tobą z jakimkolwiek innym facetem - na przykład czarlim! i chodź wiedział, że ten w ogóle klotką się nie interesuje to i tak był o niego zazdrosny.
    chyba powinnam zmienić mu gifek, ale jestem zbyt leniwa...
    avatar

    Gość
    Gość

    hyde park Empty Re: hyde park

    Pisanie by Gość Sro Maj 28, 2014 12:28 pm

    he he he xd ona ma fajowy gifek z nim xd
    uśmiechnęła się do niego szeroko i nie myśląc zbyt długo po prostu go pocałowała. i coś tam jeszcze, ale ja spadam na razie to oni po prostu pogadali sobie o tym, jakąś sesję do jakiego magazynu mogliby sobie strzelić i tyle.

    Sponsored content

    hyde park Empty Re: hyde park

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » hyde park
      » hyde park
      » park
      » park
      » park

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 4:53 pm