ice cream sundae

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ice cream sundae - Page 9 Empty ice cream sundae

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:12 pm

    First topic message reminder :

    ice cream sundae - Page 9 DSC_0714_edited-1
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by benjamin moore Nie Wrz 13, 2015 9:39 pm

    nie wiem, bo tak xd - to co chciałabyś dostać od świętego mikołaja, hm? pokój na świecie czy może na przykład wieczne bogactwo? - zażartował. - a może coś znacznie prostszego, na przykład płytę ulubionego zespołu czy bilety na koncert? - sypał pomysłami. - nie krępuj się, alice. jak masz ochotę na ciastko, to bierz. przecież mogę się z tobą podzielić - puścił jej oczko - hmm, owszem, miałem ciekawe życie. ale z tobą też jest ciekawie - przyznał - jesteś kochaną osobą, naprawdę. dawno nie rozmawiałem z taką fajną dziewczyną jak ty - poklepał ją po łapce.
    alice takahashi

    alice takahashi

    pjongjang
    oceanografia
    cutiepie
    29

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by alice takahashi Nie Wrz 13, 2015 9:48 pm

    - chce żebyśmy poszli na imprezę - oznajmiła - ale nie taką zwykłą - zaznaczyła zaraz - najpierw kilka drinków w jakimś małym barze z przyjemną muzyką, potem kilka godzin w szalonym klubie gdzie tańczylibyśmy w tłumie innych ludzi do białego rana, a potem powrót gdy słońce będzie wschodzić - pewnie nigdy nie była na takiej szalonej imprezie - żadnego podrywania innych osób. ja - wskazała na siebie - ty -wskazała na benka - i dużo zabawy - to pewnie bedzie najbardziej szalona noc jej życia xd - no weź.......... - zaraz na jego komplementy zamilkła i zrobiła się cała czerwona.
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by benjamin moore Nie Wrz 13, 2015 9:53 pm

    - jesteś niesamowita, naprawdę. nie ma problemu. powiedz tylko kiedy i jestem tylko i wyłącznie dla ciebie. zobaczysz, zapamiętasz tę noc do końca swojego życia. sprawię, że będzie wyjątkowa - obiecał jej. ben jak wiadomo należy do romantyków, to sprawi, że alice będzie niedługo za nim szalała xd sama z resztą powiedziała, że żadnego podrywania innych osób, to będzie mógł poderwać ją. jak się zrobiła cała czerwona na twarzy to pogładził ją po policzku - nie wstydź się, bo nie ma czego alice - spojrzał jej prosto w oczy, nie ma jak dobra bajera.
    alice takahashi

    alice takahashi

    pjongjang
    oceanografia
    cutiepie
    29

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by alice takahashi Nie Wrz 13, 2015 9:57 pm

    no tak, nie zastrzegła że nie może jej podrywać więc mógł to robić! pewnie nawet jej to do głowy nie przyszło bo ona tylko chciała poznać smak życia. sama pewnie bałaby się iść na imprezę, ale w towarzystwie benka mogła szaleć do woli! czuła, że pali się w środku ze wstydu jak dotknął jej policzka. uśmiechnęła się momentalnie i wstała - chodźmy już - poprosiła. potrzebowała teraz świeżego powietrza. pewnie benek odprowadził ją do akademika, gdzie wleciała jak poparzona bo ten prawił jej tyle komplementów po drodze i przez niego ciągle się wstydziła i była speszona ;c
    frankie ross

    frankie ross

    bangladesz
    pani wykładowca
    maneater
    33

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by frankie ross Sob Paź 17, 2015 7:35 pm

    btw jak masz lepsze propozycje, to proszę bardzo xd
    zajadała się w sobotni wieczór lodami. nie miała ochoty na imprezkę, poza tym od czasu do czasu lubiła się odłączać od świata. przeglądała insta i tyle.
    brooklyn lee

    brooklyn lee

    dublin
    muzyk
    gwiazda z dzieciństwa
    31

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by brooklyn lee Sob Paź 17, 2015 7:39 pm

    propozycje chłopców?
    też przyszedł na lody. tu robili najlepsze samorobne i nawet sprzedawali w pudełkach, więc kupował jakiś family pack pięciokilogramowy, żeby mieć co jeść podczas oglądania telewizji.
    frankie ross

    frankie ross

    bangladesz
    pani wykładowca
    maneater
    33

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by frankie ross Sob Paź 17, 2015 7:41 pm

    tak. lepsze od chevrina, który mi się znudził, no i lepsze od tego dylana. sama też szukam.
    zwrócił jej uwagę, bo przecież wiadomo, ładni panowie zwracają jej uwagę. oblizała powoli łyżeczkę, w taki sposób, żeby do niej podszedł i też się nią zainteresował. ona była tylko od tego, żeby ruchać niewinnych chłopców, albo żeby to oni ruchali ją.
    brooklyn lee

    brooklyn lee

    dublin
    muzyk
    gwiazda z dzieciństwa
    31

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by brooklyn lee Sob Paź 17, 2015 7:54 pm

    hmm, nie wiem w sumie, z chłopcami mam ostatnio duży problem. alex dunstan, harvey haydon, sean o'pry, arthur sales, adam gallagher, connor hill...
    brooklyn akurat przypadkiem nawiązał z nią kontakt wzrokowy kiedy oblizywała łyżeczkę i przyciągała go ponętnym wzrokiem. uśmiechnął się pod nosem, zapłacił za kubełek lodów i dosiadł się do frankie.
    - u mnie czy u ciebie? - spytał bezpośrednio. zazwyczaj był romantykiem i poszukiwał swojej muzy, ale aktualnie... cóż. przez lolę był w konflikcie ze swoim penisem i potrzebował szybkiego ruchania z kimś kogo nie zna, żeby wszystko wróciło do normy.
    frankie ross

    frankie ross

    bangladesz
    pani wykładowca
    maneater
    33

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by frankie ross Sob Paź 17, 2015 8:00 pm

    zastanawiałam się nad salesem i hillem ;x biorę hilla!
    aż ją wcięło, bo zazwyczaj nie tak zaczynała się rozmowa z przypadkowo poznanym kolesiem. liczyła na jakąś gadkę wstępna, mały podryw a on potraktował ją jak jakąś prostytutkę. w sumie, takową była, ale brała za to kasy w ogóle. uśmiechnęła się, starając zakryć swoje zaskoczenie. - aż tak bardzo jesteś chętny? możemy pójść do ciebie, będzie mi łatwiej potem uciec do siebie jak już będziesz mnie się chciał pozbyć - puściła mu oczko. nie ma co, dobry jest xd
    brooklyn lee

    brooklyn lee

    dublin
    muzyk
    gwiazda z dzieciństwa
    31

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by brooklyn lee Sob Paź 17, 2015 8:05 pm

    borze muszę ci znowu kartę otworzyć, bo już zamknęłam xd sales najlepszy. był pierwszą wersją daniela.
    sama go kusiła, a potem się dziwiła, że był taki bezpośredni. byli w lodziarni, to wydawało jej się, że sytuacja jest dziwna, a pewnie w klubie od razu by to zaakceptowała xd i tak dobrze, że nie zaczął rozmowy od słów "to co, lodzik?" xdddd nie mógł z nią rozmawiać ani poznawać jej imienia, skoro chciał zrobić eksperyment i uruchomić swojego penisa xd
    - nie martw się, gdybyśmy poszli do ciebie, też bym szybko uciekł. - odparł od razu i poszli xd zacznij.
    basil ruth

    basil ruth

    glasgow
    grafika
    król komiksów
    30

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by basil ruth Pon Lis 02, 2015 8:33 pm

    było za zimno, ale on i tak jadł lody bo miał taką ochotę!
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by kathlyn byrd Pon Lis 02, 2015 8:35 pm

    na lody nigdy nie jest za zimno, halo. przyszła tutaj w przerwie od pracy, bo jakoś kompletnie wypadło mi to z głowy, że kathy też pracowała jako barmanka czy coś ;x nie zauważyła bazyla, dla niego chyba lepiej xd wybierała swoje ulubione smaki.
    basil ruth

    basil ruth

    glasgow
    grafika
    król komiksów
    30

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by basil ruth Pon Lis 02, 2015 8:41 pm

    ale bazyl zauważył ją! ha! podskoczył zaraz rozochocony - jakie smaki najbardziej lubisz? - zaczął dopytywać zaciekawiony. ciekawe czy lubili te same. jeśli tak to było to przeznaczenie! ciekawe jeśli się okaże że lubią zupełnie inne xd
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by kathlyn byrd Pon Lis 02, 2015 8:46 pm

    to ciekawe, że w ogóle do niej podszedł po tym jak się ostatnio zachował xd była zaskoczona, bo nie spodziewała się nikogo znajomego spotkać akurat dzisiaj. posłała mu przyjazny uśmiech. tym razem hamowała się z buziakami na przywitanie, zawsze jej uciekał. wcisnęła dłonie do kieszeni kurtki i zaczęła się kołysać na stopach. - aaa, czekolada z miętą i pomarańczowe z konakiem są najlepsze. taka mieszanka lata i jesieni - wyszczerzyła piękne zęby. - a jakie ty lubisz lody? - zapytała.
    basil ruth

    basil ruth

    glasgow
    grafika
    król komiksów
    30

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by basil ruth Pon Lis 02, 2015 9:09 pm

    pewnie marco przemówił mu do rozumu i powiedział żeby wziął się w garść. jak miał poznać kobietę swojego życia skoro się ich bał! powinien być jak raj z teorii wielkiego podrywu. dlaczego ja wcześniej o tym nie pomyślałam!? zasmucił się bo on wolał lody bakaliowe, albo pistacjowe a kathy nawet takich nie wymieniła - lubie wszystkie smaki - oznajmił dyplomatycznie. to nic że skłamał xd
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by kathlyn byrd Pon Lis 02, 2015 9:13 pm

    teraz to za późno wymyśliłaś, ech. mogłaś go od początku takiego zrobić xd raj jest uroczy. poklepała go po ramieniu a sama pokiwała głową. - no widzisz. w sumie też lubię wszystkie smaki ale te dwa są moje najbardziej ulubione. naprawdę chcesz ze mną rozmawiać o lodach? - zaśmiała się. dostała swój pucharek i usiadła przy jednym ze stolików. zaczęła pałaszować, bo miała w sumie niewiele czasu.
    basil ruth

    basil ruth

    glasgow
    grafika
    król komiksów
    30

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by basil ruth Pon Lis 02, 2015 9:20 pm

    teraz mam ochote zrobić raja...................................................
    - a dlaczego nie? - usiadł bez pytania przy jej stoliku - dlaczego rozmowa o słodyczach jest niby nudna i nieciekawa? słodycze są przecież super - był jak pięciolatek pod tym względem, uzależniony od wszelkiego rodzaju słodyczy. pewnie zjadałby żelki na śniadanie, ale brat mu zabraniał xd
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by kathlyn byrd Pon Lis 02, 2015 9:24 pm

    aha xd
    zamrugała kilka razy jak się znów przed nią pojawił. - jesteś cholernie szybki, pojawiasz się i znikasz. ciągle na siebie wpadamy, a potem znowu znikasz. a potem znów się pojawiasz - zachichotała, memłając swoje lody. nabrała sobie trochę na wafelka i przyglądała się mieszance miętowych z czekoladą z pomarańczowymi i śmietankowymi. - owszem, może jest i super, ale nie chcę rozmawiać o słodyczach... - westchnęła.
    basil ruth

    basil ruth

    glasgow
    grafika
    król komiksów
    30

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by basil ruth Pon Lis 02, 2015 9:37 pm

    to przez ciebie!!!!
    - jestem jak cień, pojawiam się tylko wtedy kiedy jest przy mnie odpowiednie światło - nie wiem czy to był komplement, ale pewnie bazyl bardzo chciał żeby tak właśnie to zabrzmiało xd pewnie myślał nad tym cały dzień! - dlaczego nie chcesz? - dopytywał się. był ciekaw czy kiedyś była bardzo grubym dzieckiem i teraz wstydziła się rozmów o wszystkim co tuczy.
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by kathlyn byrd Pon Lis 02, 2015 9:41 pm

    ahahah nie musisz dziękować ;x
    - zostałeś nagle poetą? nie znam jeszcze kosmity poety, a tu proszę bardzo, pierwszy w życiu kosmita, który na dodatek używa takich pięknych słów! - klasnęła zadowolona w dłonie i się roześmiała. poprawiła sobie włosy, bo wpadały jej w oczy i spojrzała na niego. - słodki jesteś basil, wiesz? szkoda tylko, że taki nieśmiały - zmierzwiła mu włosy. - jeżeli chcesz rozmawiać o słodyczach, proszę bardzo. trochę to dziecinne, ale niech będzie. to jakie są twoje ulubione żelki? -zapytała od niechcenia.
    basil ruth

    basil ruth

    glasgow
    grafika
    król komiksów
    30

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by basil ruth Pon Lis 02, 2015 9:57 pm

    weź się........ ide spać.
    poczuł się przez chwile doceniony, ale potem kathy nazwała go nieśmiałym i dziecinnym i przez chwilę stracił wiarę w siebie. jednak brat ciągle mu mówił żeby się nie poddawał. dlatego zaraz sie uśmiechnął, chwycił jej buźkę w łapki i dał jej całusa - to też było według ciebie nieśmiałe i dziecinne? - zaśmiał się, a potem poszedł bo był umówiony z kolegami na film.
    kathlyn byrd

    kathlyn byrd

    wenecja
    stomatologia
    lost in life
    31

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by kathlyn byrd Pon Lis 02, 2015 9:59 pm

    jak ją pocałował to była w takim szoku, że zapomniała iść do roboty xd dobranoc staruszko ;x
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by addison lee Pon Lut 08, 2016 8:14 pm

    o borze borze. dobra, addie przyszła tutaj na lody, bo dawno nigdzie nie wychodziła. praktycznie mieszkała w pracy, a kiedy nie pracowała to imprezowała z ekipą. nie mogła się zdecydować to stała przy ladzie jak ta sierota.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by neil fairbrother Pon Lut 08, 2016 8:21 pm

    przyszedł też na lody, bo kylie zabraniała mu jeść w domu. też miała na nie ochotę, ale dbała o linię po porodzie xd więc oczywiście to neil był pokrzywdzony.
    - karmelowe dla tej pani, a dla mnie sorbet jagodowy. - wciął jej się w kolejkę, bo wyglądała jak sierotka marysia.
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by addison lee Pon Lut 08, 2016 8:25 pm

    biedaczek. nie mógł jeść lodów we własnym tymczasowym mieszkaniu. zanim się obejrzała i otworzyła buzię to tamten zaczął już swoje. - ale ja nie chcę... - mruknęła niezadowolona, a pani wcisnęła jej deser o smaku karmelowym z dużą ilością bitej śmietany, żeby w końcu przestała tam stać jak ta sierota. - neeeeeilll - jęknęła i potuptała za nim. - cześć tatusiu. - pocałowała go w końcu w policzek.

    Sponsored content

    ice cream sundae - Page 9 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 5:24 am