st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    las - Page 5 Empty las

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:40 pm

    First topic message reminder :

    las - Page 5 6774451012_3ed939aa27_b_large
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by essie becket Nie Mar 15, 2015 6:47 pm

    jezu sorry ale włączyła mi się aktualizacja i myślałam, że już się ponownie to dziadostwo nie włączy... ;x
    no pewnie, że takie paskudne scenariusze jej chodziły po głowie... no mój brat też chodził na takie zastrzyki... coś mi się wydaje, że to nic przyjemnego.. ;x bardzo dobrze, że jeremy chciał ją bronić, bo nigdy nie wiadomo, kiedy to wróci. - miło cię poznać, wybawco. - zaśmiała się bo już było jej lepiej. w dodatku fajnie przytulał, a to też nie było bez znaczenia!
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by jeremy hurd Nie Mar 15, 2015 6:54 pm

    spoko.
    essie pewnie wyobrażała sobie psy właśnie o tak:
    las - Page 5 10408763_574879502663251_7199726749705011002_n
    zastrzyki to nieprzyjemna sprawa, więc na pewno się świetnie przy tym nie bawili ;x w ogóle psom podobno w oczy nie można patrzeć, nie? - mi również miło cię poznać - uśmiechnął się, ale pewnie nawet tego nie widziała, skoro tak się tulili do siebie. - z miłą chęcią ratuje damy z opresji - zaśmiał i w końcu się od niej odkleił. wstał i podał jej dłoń, żeby pomóc jej wstać.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by essie becket Nie Mar 15, 2015 7:03 pm

    hahahaha, internety naprawdę cię niszczą xd ale tak, tak właśnie essie wyobrażała sobie każdego psa. sądziła, że mają nadprzyrodzone moce i nawet takie małe ciułały potrafią nosić całe drzewa. no nie powinno się, bo to dla nich jest zachęta do ataku. - naprawdę? - roześmiała się chwytając jego rękę i wstając. - w takim razie tym lepiej, że cię poznałam. - powiedziała z uśmiechem. - nie obraziłabym się gdybyś ratował mnie od czasu do czasu w jakiś ciężkich sytuacjach. - dodała, bo właśnie mu się zdążyła przyjrzeć i zauważyła, że jest uroczy i przystojny
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by jeremy hurd Nie Mar 15, 2015 7:08 pm

    wcale mnie nie niszczą tylko dają dużo radości xd dopóki nie wejdę na te strony internetów, na które nikt nie powinien wchodzić ;x tyle rzeczy już widziałam, że chyba mnie nic już nie zaskoczy xd no nie powinno się i nie powinno się niby też uciekać, a ja spojrzałam tym psom prosto w oczy i tak się na siebie gapiliśmy przez kilka sekund i ode mnie uciekły i poleciały do mojej przyjaciółki ;o
    - z miłą chęcią zostanę twoim prywatnym ochroniarzem i będę cię bronił przed psami i innymi niebezpiecznymi stworzeniami - zaśmiał się. jemu oczywiście też nie umknęło to jaka jest ładna. dlatego uśmiechnął się jeszcze szerzej.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by essie becket Nie Mar 15, 2015 7:18 pm

    ja jednak wolę obstawiać przy opcji, że cię niszczą, skoro oglądasz takie rzeczy xd ja wolę tego unikać bo jakby mnie wciągnęły jakieś kolorowe kotki i inne ryjące psyche rzeczy. może stwierdziły, że nie mają z tobą szans.
    - to wspaniale. - powiedziała z radością. - umiesz walczyć z większymi psami? bo wiesz... nie zawsze trafią się takie małe psopobodne dziwadła próbujące pożreć mnie żywcem. - powiedziała poważnie, chociaż teraz skoro nie było nic czterłapego w pobliżu to była rozluźniona i zadowolona.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by jeremy hurd Nie Mar 15, 2015 7:55 pm

    ja tam polecam takie oglądanie. jak chcesz to ci mogę najlepsze okazy wysyłać na fejsie jak skibie i dagnie xdd
    - to się okaże wtedy gdy będę musiał cię przed takim obronić - wzruszył ramionami. - ale jestem waleczny, więc myślę, że poradziłbym sobie - zaśmiał się. żartował sobie oczywiście, bo sam bałby się takiego na przykład owczarka niemieckiego, albo innego rottweilera. - zapewniam cię, że spiszę się dobrze - podsumował.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by essie becket Nie Mar 15, 2015 8:02 pm

    hahaha dawaj, przyda mi się.
    - chyba nie chcesz mi tak powidzieć że mógłbyś spękać i gdzieś uciec i zostawiłbyś mnie samą z tym problemem, co? - roześmiała się, bo wtedy byłoby ciężko a ona pewnie widziałaby już jak ją ten pies rozszarpuje na strzępy tak, że nikt jej więcej nie rozpozna. to z pewnością nie była miła wizja. - uf, odetchnęłam z ulgą. - poklepała go po ramieniu. - co robisz na co dzień? - zapytała ruszając w kierunku wyjścia z lasu, bo z pewnością dzisiaj już nie pobiega...
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by jeremy hurd Nie Mar 15, 2015 8:12 pm

    jak znajdę coś super to ci zaraz wyśle!
    - oczywiście, że nie - udał zszokowanego, że w ogóle jej to przyszło na myśl. - broniłbym cię do utraty sił - zapewniał ją. znając jego to naprawdę od razu rzuciłby się, żeby jej pomóc. szczególnie, że ją już zdążył poznać i polubić. roześmiał się zaraz jak go klepała po ramieniu. - studiuję reżyserię dźwięku - powiedział dumnie. - a ty? - ruszył zaraz za nią.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by essie becket Nie Mar 15, 2015 8:17 pm

    okej xd
    - uf, w takim razie z każdą sekundą lubię cię coraz bardziej, jeremy. - powiedziała z rozbawieniem bo skoro by ją bronił to można być z niego tylko dumnym! ona też go zdążyła polubił. był dość zabawny i otwarty, dobrze im się rozmawiało, chociaż to raczej była na razie rozmowa o niczym. - dziennikarstwo. - powiedziała.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by jeremy hurd Nie Mar 15, 2015 8:35 pm

    - cieszę się - powiedział radośnie. jemu chyba właśnie najlepiej się gadało o takich głupotach. co nie znaczyło oczywiście, że nie można było z nim pogadać na poważniejsze tematy. teraz jednak nie było takiej potrzeby, więc po co. - a więc jesteś panią dziennikarka - zaśmiał się. było mu dzisiaj wesoło. zresztą jak zawsze.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by essie becket Nie Mar 15, 2015 8:42 pm

    bo to są najfajniejsze rozmowy. po co bez potrzeby rozmawiać o jakis poważnych sprawach...
    - jeszcze nie, jeszcze nie... ale niewiele mi już zostało. - roześmiała się. - za to później na pewno będziesz mógł mnie oglądać na ekranie telewizora.... już ja się o to postaram. - puściła mu oczko. na pewno jej marzeniem było prowadzić jakiś poranny program, w którym mogłaby być gwiazdą. bo raczej takie rozmowy w toku to nie jej szczyt marzeń.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by jeremy hurd Nie Mar 15, 2015 8:52 pm

    dlatego właśnie jeremy nie ruszał poważnych tematów jeśli nie wymagała tego sytuacja. i tak było najlepiej. po co się stresować bez potrzeby.
    w ogóle ona jest starsza od niego, hehe. - mam taką nadzieję - wyszczerzył się. - z przyjemnością zasiądę przed telewizorem, żeby popatrzeć na twoje poczynania - roześmiał się. w sumie to była prawda, bo komu by się na nią fajnie nie patrzyło, skoro była ładna. - będę trzymał kciuki za twój sukces - zacisnął nawet kciuki i uniósł ręce w górę, żeby jej pokazać. w rozmowach w toku mogła by się pośmiać z tych ludzi.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by essie becket Nie Mar 15, 2015 9:00 pm

    ona jest starsza od większości facetów tutaj xd
    - dzięki... chociaż nie wiem czy trzymanie kciuków pomaga, wiesz? raczej wolę wierzyć w swoje umiejętności i zdolności do brania tego co chcę niż w to, że ktoś trzyma za mnie kciuki. - zaśmiała się. oczywiście, że w siebie wierzyła. w końcu jak nie ona to kto. - a czym dokładniej będziesz się zajmował? - zapytała bo nie miała zielonego pojęcia na czym plegała reżyseria dźwięku....
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by jeremy hurd Nie Mar 15, 2015 9:08 pm

    hehe xd
    - jasne, że wszystko zależy od ciebie, ale ja i tak będę cię wspierał mentalnie i trzymał za ciebie kciuki - roześmiał się. - a w złych chwilach nawet mogę cię i wesprzeć duchowo i podtrzymać na duchu - poruszył brwiami. już ją polubił, więc założył, że skoro się dogadują, to dopiero początek ich znajomości. - moim głównym celem jest tworzenie ścieżek dźwiękowych do filmów i tak dalej - powiedział. ups, ale zapomniałam już co wyczytałam na ten temat xd
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by essie becket Nie Mar 15, 2015 9:18 pm

    - to świetnie. w sumie... każde wsparcie się przyda. - zaśmiała się, będzie jeszcze bardziej pewna siebie jeśli wszyscy dookoła będą jej powtarzać, że jest zajebista i ma duże szanse na bycie gwiazdą telewizji. essie też miała nadzieję, że to nie będzie pierwsze i jedyne ich spotkanie. lubiła takich ludzi jak jer. dobrze się z nimi dogadywała. - serio?! - zrobiła wielkie oczy. - boże to zajebista praca! - powiedziała zachwycona. - że też nie pomyślałam o tym, żeby pójść na coś takiego. - westchnęła.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by jeremy hurd Nie Mar 15, 2015 9:28 pm

    pogadali jeszcze i odprowadził ją do domu, a teraz daj kogoś innego ;x
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by sebastian echer Pią Kwi 03, 2015 4:09 pm

    siedział na drzewie, bo uciekał przed policją i tutaj się schował.
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by pandora horowitz Pią Kwi 03, 2015 4:11 pm

    przyszła do lasu i stanęła pod drzewem naprzeciwko tego, na którym był seba. oczywiście go nie zauważyła i wyciągnęła sznur, który zaczęła wiązać na gałęzi. chyba miała bardzo złe plany wobec swojej osoby. ups.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by sebastian echer Pią Kwi 03, 2015 4:19 pm

    dobrze, że seba był na tyle ogarnięty i wysportowany że zlazł zaraz z tego drzewa - pojebało ci!? - wrzasnął wkurzony i szedł w jej kierunku z groźną miną. jeszcze tego brakowało żeby miał oglądać jak się wiesza! kto rzeźbiłby mu penisy!
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by pandora horowitz Pią Kwi 03, 2015 4:23 pm

    odwróciła się, kiedy ktoś krzyknął. myślała, że jest sama. taki duży las, a seba musiał znaleźć się akurat tuż obok niej. to nazywa się pech! a potem wszyscy się dziwią, że myśli, że jest nieśmiertelna i nigdy nie umrze, skoro wszyscy jej to uniemożliwiają.
    - nie krzycz tak, bo odstraszasz wszystkie ptaki. - westchnęła, dalej zawiązując sznur. pewnie chciała, żeby ptaszki wokół niej latały i wygwizdywały smutną melodię jak kosogłosy na arenie.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by sebastian echer Pią Kwi 03, 2015 4:31 pm

    seba podszedł do niej bez słowa, chwycił za ręce i przycisnął do drzewa patrząc groźnie - nie pozwole ci tego zrobić - zaprotestował przeciwko wieszaniu się pandzi, która na pewno nieśmiertelna nie była - nie i koniec - stwierdził spokojnym, lekko zachrypniętym głosem i patrzył w jej oczyska.
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by pandora horowitz Pią Kwi 03, 2015 4:41 pm

    - o co ci chodzi? - spytała, mrugając parę razy, kiedy seba tak przyparł ją do muru, a raczej drzewa. najwyraźniej chciała udawać, że przygotowywała sobie tu na tym drzewie huśtawkę, żeby się odczepił i dał jej zakończyć ze sobą raz na zawsze.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by sebastian echer Pią Kwi 03, 2015 4:51 pm

    - o to! - wskazał na sznur zwisający z drzewa. może seba nie był super mądry i może zioło trochę wyżarło mu mózg, ale nie na tyle żeby uwierzyć, że to huśtawka - co to ma znaczyć!? - zapytał oburzony dalej jej nie puszczając bo bał się, że zwieje.
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by pandora horowitz Pią Kwi 03, 2015 4:52 pm

    - chodź się napierdolić. - zaproponowała, żeby się zamknął i poszli się upić, naćpać i wszystko naraz.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by carly luddington Sro Maj 06, 2015 7:13 pm

    wypasała tutaj pana łakomczuszka. pewnie zaczęli prowadzić śledztwo w sprawie śmierci jej ojca bo to gruba ryba była! i jej matka ciągle o tym nawijała.

    Sponsored content

    las - Page 5 Empty Re: las

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:26 am