tunel

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    tunel - Page 6 Empty tunel

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:44 pm

    First topic message reminder :

    tunel - Page 6 5
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by joy lancaster Wto Sie 11, 2015 9:15 pm

    nawet nie wiem czyj to ryjek i nie ogarnęłabym że go zmieniłaś dopóki nie powiedziałaś ;x jechała na deskorolce bo pędziła nakarmić latające w lesie nietoperze ;x - z drogi! - pisnęła próbując wyminąć nico.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by nicodem way Wto Sie 11, 2015 9:18 pm

    toż to następny najlepszy kumpel sugga, jim chapman xd nie ogarnęłabyś?! wow xd wpadła prosto na niego, bo się zachwiała i nie wyrobiła na prostej drodze. złapał ją mocno, żeby mu nie upadła i nie rozbiła sobie głowy - wszystko w porządku? gdzie ty się tak dziewczyno spieszysz? - zapytał na raz.
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by joy lancaster Wto Sie 11, 2015 9:21 pm

    no nie ogarnęłabym bo nie grałaś ze mną nigdy nic i nie wiem jaki miał ryj, a jutuberów nie odróżniam sorry.
    dobrze, że ją złapał i miał trochę siły to się oboje nie wyjebali. zaśmiała się i zeskoczyła z deski żeby chwycić ją w łapki. przeczesała swoje rozwichrzone ciemne kłaczki i rozejrzała się wokół - do lasu - odparła jak gdyby nigdy nic i wzruszyła ramionami.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by nicodem way Wto Sie 11, 2015 9:23 pm

    aaa no tak, bo nie zdążyłyśmy aggie nico, bo wtedy miałaś dramkę z harrym. chciałam napisać z hazzą, jezu nie. spojrzał się na nią roześmiany - do lasu? na deskorolce jedziesz do lasu? a co ty tam chcesz robić, ćmy łapać? - zapytał. nie znał dziewczyny, poza tym nie chciał też żeby coś się jej stało ;x nico wiecznie zajmuje się wszystkimi ludźmi na świecie, nawet elsę zgarniał z chodnika sprzed swojego domu jak była pijana xdddd
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by joy lancaster Wto Sie 11, 2015 9:32 pm

    hazza nie. możemy jeszcze nimi zagrać, ale dziś mi się nie chce.
    kochany chłopak, nie ma co! - nie ćmy, tylko nietoperze - zaprzeczyła od razu - i nie łapać tylko karmić - hahahahahaha, ta to miała zainteresowania. pewnie karmiła też inne zwierzęta i opiekowała się psiakami w schronisku, aww.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by nicodem way Wto Sie 11, 2015 9:38 pm

    tak, chcę ją kiedyś zarezerwować na grę, może mu się uda ją rozbawić ;x
    nico uwielbiał sprawiać przyjemność innym ludziom. milioner z dobrymi manierami się znalazł. ciekawe, czy aggie wiedziała o tych jego dochodach, pewnie wiedziała skoro byli razem. podrapał się po czole skonsternowany - mówisz poważnie? a mogę pójść z tobą? chciałbym to zobaczyć - zajarał się jak dzieciak. nico jest głupi widocznie xd
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by joy lancaster Wto Sie 11, 2015 9:44 pm

    wszystkich mi rezerwujesz, he he
    na pewno wiedziała a i tak miała to w dupie tak na prawdę. serio taka była. nie obchodziły ją hajsy, tytuły i nic z tych rzeczy... tylko to czy ktoś się jej podobał czy nie. ma awek z pingwinem więc musi być głupi z lekka. podrapała się po czole - no jak chcesz to możesz, nietoperzów wystarczy - było ich pod dostatkiem w lesie to mogła się trochę podzielić.
    nicodem way

    nicodem way

    hamilton
    nawigacja
    pan milioner
    31

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by nicodem way Wto Sie 11, 2015 9:47 pm

    tak bo potem nie mogę się dobić do niektórych z nich xddd
    ma awek z pingwinem to jest głupi, weź propsy za tłumaczenie xd brawo aggie, że widziała w nim coś więcej niż tylko hajsy. musieli się bardzo kochać, może nawet chciał się jej kiedyś oświadczyć ale to było już dawno i nieprawda - to super. aha i w ogóle to nico jestem - przedstawił się bo nie był chamem - chodźmy - zaproponował.
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by joy lancaster Wto Sie 11, 2015 9:53 pm

    tacy są rozchwytywani...
    byli szczeniakami jak byli razem więc to było bardzo dawno temu ;x aggie nie jest materialistką. moje tłumaczenia są najlepsze - to chodźmy - pociągnęła go za łapkę i poszli do lasu xd
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by harper carden Sro Sie 19, 2015 8:01 pm

    wracała tędy ze szpitala do dzieci, bo ile mogła się nimi zajmować opiekunka.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by rudy berube Sro Sie 19, 2015 8:04 pm

    szedł sobie w całkiem zacnym humorze. nie wiedział, że jego była dziewczyna przeżywa teraz straszny dramat (w środku którego nie ma czasu na randki w ciemno rudy'ego i mii ustawione przez siostry carden, oh no), a rodzinka carden coraz bardziej go irytowała. na widok harper skinął w ramach powitania, gotowy przejść dalej.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by harper carden Sro Sie 19, 2015 8:12 pm

    harper była ostatnio jeszcze bardziej wredna. tak odreagowywała chorobę siostry i to że musiała tolerować i być w miarę miła dla jej chłopaka, którego dalej nie lubiła. takie ciężkie jej życie. dlatego gdy nawiązała kontakt wzrokowy z rudym to nawet nie przywitała się z nim tylko wywróciła oczami i odwróciła głowę.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by rudy berube Sro Sie 19, 2015 8:38 pm

    - a wy teraz co, wszystkie zmówiłyście się przeciw mnie? - mruknął, bo się zdenerwował, że nawet mu nie zamachała jak na awku! najpierw słodka mia, z którą wcześniej nie zamienił więcej niż dwóch zdań, się na niego uwzięła, a teraz kolejna siostra carden.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by harper carden Sro Sie 19, 2015 8:52 pm

    - przykro mi cię zawodzić, ale nie wszystko kręci się wokół ciebie - mruknęła do niego. nie lubiła go jakoś specjalnie, więc nie musiała udawać, że jest dla niego miła. tym lepiej, bo chyba nie byłoby ją na takie coś stać.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by rudy berube Sro Sie 19, 2015 8:56 pm

    - to dlatego nie jestem godny nawet przywitania? - denerwował się już na wstępie. zaraz się wkurzy i będzie musiał pobiec przyłożyć pięścią w ścianę albo przypadkowego faceta. bo kobiety nie uderzy, a już na pewno nie matki dwójki dzieci. dżentelmen!
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by harper carden Sro Sie 19, 2015 9:04 pm

    - cześć. zadowolony? - wywróciła oczami. jaki rudy, denerwował się o byle gówno. jakby się przyjaźnili to wiadomo, ale tak nie było, a harper prawie zawsze była wredna. nie pokłócił się dobrze z gio to teraz szukał innej ofiary. wow, bardzo dżentelmen.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by rudy berube Sro Sie 19, 2015 9:08 pm

    - o co ci chodzi?! - ręce mu opadły. - mia ci coś nagadała? ja pierdolę, wy siostry to jesteście naprawdę... - zacisnął pięści. harper jakoś zawsze trzymała jego stronę, a teraz? nawet z ethanem dzisiaj dyskutował na temat szaleństw cardenek, których nie można trzymać na swobodzie, bo wszędzie się pałętają pod nogami.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by harper carden Sro Sie 19, 2015 9:43 pm

    - nic mi nie nagadała i mam gdzieś cokolwiek między wami teraz jest, bo mam o wiele ważniejsze sprawy na głowie - przeczesała dłonią włosy. - sory, ale nie mam humoru ani czasu, pogadamy następnym razem - machnęła mu ręką na pożegnanie i poszła do domu odpocząć.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by rudy berube Sro Sie 19, 2015 9:47 pm

    też nie chciał z nią gadać, więc nawet się nie pożegnał, skoro nie chciała się z nim przywitać xd
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by sebastian echer Sro Wrz 23, 2015 11:12 am

    czekał na neila idiotę bo miał dla niego specjalne zadanie!
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 23, 2015 11:15 am

    neil oczywiście bardzo się bał spotkania z sebą, którego unikał od czasu wpadki w jeziorze. wypchał sobie kieszenie gazem pieprzowym, tępym nożem i tego typu bronią, żeby w razie czego być przygotowanym na ratowanie swojego życia. podszedł do byłego szefa niepewnie.
    - mam pieniądze za wszystkie straty z jeziora. - oznajmił, wyciągając kopertę z banknotami pożyczonymi od kumpli.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by sebastian echer Sro Wrz 23, 2015 11:17 am

    hahahaha, seba czuł respekt przed konorem, a neil przed sebą. za niedługo wielkie korpo z łańcuchem odpowiedzialności stworzą xd
    zaśmiał się widząc ta kopertę i włożył sobie fajke w usta, którą zaraz odpalił - odkułem się już i zapomniałem o tych stratach lepiej zachowaj to dla siebie, albo swojego dzieciaka - bo tak, seba wiedział wszystko. regularnie czytał woof. swoją drogą nie ogarniał jak ktoś mógł dać się zapłodnić takiemu przychlastowi - mam dobrze płatną robotę, chcesz troche zarobić? - zapytał.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 23, 2015 11:21 am

    jak znajdziesz kogoś, kto będzie czuł respekt przed neilem...
    - naprawdę mogę ci to oddać i nigdy więcej mnie nie zobaczysz. - wciskał mu tę kopertę, bo bał się, że jak się odwróci zadowolony, to seba go zabije i w dodatku zabierze kopertę. seba jaka plotkara, że wiedział o takich rzeczach i śledził woof! zmrużył oczy. - co to takiego? - zainteresował się pracą i oczywiście zarobieniem pieniędzy, bo z rozdawania ulotek już go wyrzucili. z drugiej strony nie chciał się narażać na coś niebezpiecznego, na przykład szmuglowanie dragów przez granicę!
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by sebastian echer Sro Wrz 23, 2015 11:36 am

    ralf by czuł ale on nie bawi się w narkotyki tylko w pracoholizm z danielem ;x
    - gdybym chciał twoich pieniędzy, a teoretycznie moich to uwierz mi ale już dawno bym je od ciebie wyegzekwował - zaśmiał się. wcale nie chciał go zabijać, nie był mordercą! jak konor na przykład! oczywiście, że plotkara! i to pewnie największa w mieście! chociaż nie wiem czy mógł pobić bree w tej kwestii - pod londynem kilku bogatych dzieciaków organizuje wielką imprezę z okazji rozpoczęcia roku i potrzebują kogoś kto przez całą noc będzie dostarczał im dragi, dlatego pomyślałem o tobie. nie ma tam jeziora to niczego nie utopisz - wyjaśnił.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 23, 2015 11:40 am

    już wystarczy, że ralf czuje respekt przed danielem.
    - mówiłeś, żebym nigdy nie pokazywał ci się na oczy, a teraz sam chciałeś się spotkać. to podejrzane. - ścisnął kopertę mocniej i gapił się na sebę starając się nie mrugać, bo ten na pewno mógłby go zabić w mrugnienie oka. seba i bree powinni się zaprzyjaźnić i zrobić sobie kącik plotkarski. seba pewnie był woof woof. spojrzał na niego podejrzliwie. - pozwoliłbyś mi wrócić do roboty? gdzie jest haczyk? - bał się, że seba go w coś wkopie.

    Sponsored content

    tunel - Page 6 Empty Re: tunel

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Tunel
      » tunel

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 3:07 am