eleanor

    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty eleanor

    Pisanie by eleanor carden Pon Gru 29, 2014 7:51 pm

    First topic message reminder :

    eleanor - Page 3 Warm-industrial-design1-600x941
    eleanor - Page 3 Elegant-modern-dining-room-600x900
    eleanor - Page 3 Mustard-yellow-armchair-600x900
    eleanor - Page 3 Modern-open-apartment-600x856
    eleanor - Page 3 Concrete-pillars-600x930
    eleanor - Page 3 Glass-bathtub-600x372
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by harry styles Pon Sty 19, 2015 11:34 pm

    przyjechał jak najszybciej się dało, skoro eleanor go potrzebowała! wpadł jak do siebie. - ale twoja siostra to szmata! jak się masz? - zaczął ją oglądać i patrzeć czy nie ma podbitego oka czy co.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Pon Sty 19, 2015 11:36 pm

    elka chlipała gdzieś w poduszkę, była kompletnie załamana. straciła miłość swojego życia a jej siostra wydała się jej teraz największą suką na świecie - nienawidzę jej! po cholerę o tym mówiła! jest największą suką jaką kiedykolwiek znałam... przytul mnie harry - wyciągnęła do niego ręce. potrzebowała przytulasków.
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by harry styles Pon Sty 19, 2015 11:41 pm

    raz dwa ją do siebie przytulił. - może jakoś to odkręcisz? - zapytał niepewnie gryząc policzek od wewnętrznej strony. było mu przykro, że tak wszystko się potoczyło. beznadziejną siostrą była ta emma. dobrze, ze jego była super i kryła go za każdym razem, jak było to koniecznie. jak na przykład z tą kubą w sylwestra. pocałował ją w czubek głowy. - chcesz się upić?
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Pon Sty 19, 2015 11:46 pm

    jej siostra przysporzyła jej tylko problemów. miała ją ochotę zamordować! w sumie zaraz harry będzie miał smsa, to się upiją porządnie xd elka pokiwała głową strasznie chlipiąc - nie da się tego odkręcić, on we wszystko uwierzył! ja to tak bardzo kocham, on jest dla mnie bardzo ważny, nie wiem dlaczego tak zrobiłam - wyjęczała i wtuliła się w niego znów - upijmy się harry, tak, chcę zapomnieć o tym okropnym dniu. tak ładnie pachniesz - wciągnęła zapach jego koszuli.
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by harry styles Pon Sty 19, 2015 11:52 pm

    - może nie jest aż tak ważny jak ci się wydaje? - przesunął palcem po jej policzku, żeby zetrzeć jej łezkę. westchnął jak się tak do niego tuliła. musiał pozostać w miarę ogarnięty, żeby sprawy nie zaszły zbyt daleko. eleanor była seksowną laseczką, ale miał taylor, musiał się aż odsunąć. - jutro będziesz pamiętać ze zdwojoną siłą - zaśmiał się krótko i poszedł do jej lodówki po wódę.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Wto Sty 20, 2015 12:00 am

    - ale ten dzień jest jednym z najgorszych w moim życiu! co mi po tym, że przespałam się z zaynem, ja chcę swojego dżoniego, tego mojego kochanego johnniego. moja siostra jest suką bez serca - chlipała dalej, zabierając mu tą wódkę, musiała się napić od razu bo nie wytrzymie bez alkoholu ani sekundy dłużej - harry, tylko obiecaj mi, że chociaż ty mnie dzisiaj nie zostawisz, prooszę? - zrobiła oczka do niego ładne. nadal go próbowała zmacać xd
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by harry styles Wto Sty 20, 2015 12:02 am

    - jak cię kocha to ci wybaczy - próbował ją pocieszyć, ale w międzyczasie dostał smsa od taylor, dlatego zaraz do niej zadzwonił. trzymał telefon między policzkiem a ramieniem a jednocześnie robił drinki dla siebie i elki. - taylor jest w ciąży - szepnął jej tylko jak próbował się połączyć. kazał jej się zamknąć, bo są sprawy ważne i ważniejsze, a teraz miał jedną z najważniejszych rozmów w swoim życiu. z miłością jego życia, he he he.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Wto Sty 20, 2015 12:10 am

    elka przytuliła go, kiedy dowiedziała się, że jego dziewczyna jest w ciąży i podniosła oba kciuki do góry, że jest szczęśliwa, nawet się uśmiechała. stuknęli się drineczkami, kiedy rozmawiał. czekała aż skończy, bawiła się telefonem.
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by harry styles Wto Sty 20, 2015 12:18 am

    skończył rozmawiać z taylor i miał łzy szczęścia w oczach. - będę ojcem! - aż pisnął i przytulił mocniej eleanor, a później zaczął ją podrzucać. - ale jestem szczęsliwy! - takie zachwyty powinny być wręcz zabronione. zwłaszcza, ze ta właśnie przeżywała załamanie nerwowe, złamane serce i wszystkie możliwe nieszczęścia.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Wto Sty 20, 2015 12:22 am

    klaskała i cieszyła się razem z nim, było szczęście w nieszczęściu - nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę harry, że ty i taylor będziecie mieli dziecko, albo dzieci bo nigdy nic nie wiadomo. jesteście razem taką dobraną parą - przytuliła się do niego i pociągnęła nosem. przypomniało się potem jej, że przecież chłopak ją rzucił i znów wylądowała w ramionach swojego przyjaciela - ja to chcę być jak ty i taylor. albo ty i louis. wszystko jedno. chcę byc szczęśliwa - pociągała żałośnie nosem.
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by harry styles Wto Sty 20, 2015 12:33 am

    zmarszczył czoło na wzmiankę o louisie, ale nie chciał sobie psuć humoru byłym chłopakiem, skoro teraz to w ogóle historia, skoro będzie miał dziecko! zastanawiał się już czy to bedzie chłopiec, czy dziewczynka... jak będzie miało na imię. jak będzie wyglądało i w ogóle. złapał ją za ręce i poszli w tan z tego wszystkiego. pewnie grała jakaś czarna muzyka, jakiś tu pak im rapował czy coś, a oni do tego tańczyli walca. - daj spokój, nie potrzebujesz nikogo żeby być szczęśliwą - przypomniał jej zaraz.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Wto Sty 20, 2015 12:38 am

    ale ona chciała być kochana, mieć kogoś, kogo będzie mogła przytulić, pocałować, sypiać i trzymać się za rączkę kiedy po obiedzie słodko się śpi. tańczyła razem z nim tego walca, chociaż wcale nie miała na to ochoty, ani humoru. wyobraziła sobie jak będzie wyglądało dziecko taylor i hazzy, wiedziała że będzie śliczniutkie po mamusi a niegrzeczne po tatusiu. oby tylko nie skończyło jak wujek louis xd popatrz, będą wujkami xddd jak uroczo ;x - powinieneś przecież mnie rozumieć, sam byłeś dwa razy zakochany - wytknęła mu - a ja pierwszy raz jestem i wszystko zepsułam, bo chciało mi się zayna ruchać - westchnęła w jego ramię.
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by harry styles Wto Sty 20, 2015 12:43 am

    - lepiej, że spieprzyłaś wszystko przez zayna niż liama - próbował ją pocieszać, ale mu nie szło, bo nigdy nie miał do tego talentu. upili się i zasnęli na jej kanapie.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by john singleton Czw Lut 19, 2015 12:34 am

    przemyślał wszystko, a rozmyślał całą noc. w końcu zebrał się na odwagę i przyszedł. no i zapukał. puk puk he he.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Czw Lut 19, 2015 12:37 am

    eleanor praktycznie już spała, przysnęło się jej z książką w dłoni o jakichś ciekawych rozwiązaniach technicznych jak planować przestrzeń bo musiała się w końcu ogarnąć ze studiami. taka kompletnie zaspana, zarzuciła na siebie sweterek i poszła otworzyć drzwi. zrobił się przeciąg, a ona miała na sobie spódniczkę i koszulkę to objęła się rękoma w talii - johnny, co tutaj robisz o tej porze w środku nocy? wejdź - zaprosiła go do środka, przecierając dłonią buźkę.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by john singleton Czw Lut 19, 2015 12:45 am

    wskoczył wręcz do środka, zrzucił z siebie kurtkę i nerwowo przygryzał dolną wargę. w końcu poszli do kuchni, gdzie elka robiła im herbatkę a johnny stał i się na nią gapił - dobra, słuchaj nie wytrzymam już - jęknął krzyżując rączki na wysokości klaty - ja też ciebie bardzo kocham - wyznał w odpowiedzi na jej ostatnie wyznanie, które uczyniła w jego mieszkaniu, a on wtedy nic nie odpowiedział.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Czw Lut 19, 2015 12:50 am

    elka nie wiedziała co ma teraz zrobić, czy popłakać się ze szczęścia czy podejść do niego i zamknąć go w swoich ramionach. uśmiechnęła się szeroko, podchodząc do niego niepewnie. ujęła jego twarz w swoje dłonie - nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę johnny - pogładziła go po policzkach. na jej twarzy pojawił się wielki uśmiech - ja ciebie bardziej - oparła czoło o jego czoło, bo nie wiedziała czy chce żeby go pocałować.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by john singleton Czw Lut 19, 2015 12:55 am

    a johnny się stresował bardzo, bo bał się że elka nagle powie mu żeby spadał bo przygruchała jakiegoś innego, ciekawszego, odważniejszego typa. tak się jednak nie stało, a kiedy podeszła to praktycznie mogła usłyszeć jak spada mu kamień z serca - może nie sprzeczajmy się o to co? - bo nie chciał walczyć o to kto kogo bardziej kocha. odgarnął jej włosy z czoła i dał buziaczka w usta, ale tak niepewnie jak to on.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Czw Lut 19, 2015 12:59 am

    przyciągnęła go bliżej do siebie i pocałowała go odważniej niż on, bo bardzo za nim tęskniła. praktycznie nie mogła się od niego odkleić, ale przecież nie będzie się na niego rzucać od razu. uśmiechnęła się w jego usta - mhm, nie będziemy się o to kłócić... zostaniesz dzisiaj ze mną? tęskniłam za tobą kochanie - przygryzła niewinnie wargę. zignorowała herbatę, bo nie chciało się jej i tak pić, może nalać im soku potem. teraz zajęła się tuleniem johna.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by john singleton Czw Lut 19, 2015 1:07 am

    lubił jak elka przejmowała inicjatywę to dlatego nic nie robił. kiedy go pocałowała objął ją powolutku w pasie napawając się tą chwilą - oczywiście, że zostanę - chwycił ją za rękę i pociągnął do salonu, gdzie klapnęli na kanapie - co robiłaś? przeszkodziłem ci w czymś? - dopytywał, bo jak zwykle czuł się winny. zaraz zobaczył ksiażkę którą czytała - ojej, uczyłaś się - jęknął smutnym głosikiem, przez niego nie zda egzaminu!
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Czw Lut 19, 2015 1:12 am

    przytuliła się do niego, rzucając gdzieś tą książkę na stolik żeby im nie przeszkadzała - właściwie to czytałam ale chyba z tego wszystkiego zasnęłam, taka byłam zafascynowana książką - zaśmiała się. dla niego to była czarna magia, żeby czytać takie skomplikowane mapy a ona musiała to mieć w małym paluszku. nie mogła się napawać tym, że był znowu blisko niej, zaczęła bawić się jego włosami - jesteś zmęczony, znowu grałeś długo? - zapytała siadając mu na kolanach.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by john singleton Czw Lut 19, 2015 1:21 am

    chciał złapać tą książkę w locie, bo jak elka mogła tak pomiatać skarbnicą wiedzy. nie miał jednak super refleksu więc jej nie złapał więc tylko westchnął - pewnie musisz się uczyć, a ja ci zawracam głowę - jęknął i kiedy usiadła na jego kolanach, objął ją i cmoknął w ramię. to był taki odruch, proszę proszę jak johnny sie uczy - nie grałem - wyjaśnił - toczyłem wczoraj w nocy wojnę z siostrą - która wyzywała elkę od szmat notabene.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by eleanor carden Czw Lut 19, 2015 1:26 am

    - przecież wiem, że i tak grałeś - pocałowała go w nos rozbawiona. brawo, johnny uczy się podstawowych reakcji w związku, jestem z niego bardzo dumna - toczyłeś wojnę z siostrą? a o co? - zapytała zaciekawiona. gdyby tylko dowiedziała się, że piper jej nie lubi to by było jej bardzo przykro. z drugiej strony miała przecież rację, bo skrzywdziła johna. tyle, że nie pozwoli na to żeby stało się tak drugi raz, bo będzie teraz bardzo grzeczniutka - nie zawracasz mi głowy, przecież wiesz - pocałowała go w środek ust.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by john singleton Czw Lut 19, 2015 1:37 am

    - nie ważne, o takie głupoty - machnął ręką i pociągnął ją w stronę sypialni - chodźmy spać - jęknął z błogim uśmiechem i poszli, bo ja też idę papa.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by john singleton Wto Mar 03, 2015 9:20 pm

    pewnie wahał się cały dzień czy jej prezencik przynieść. dopiero teraz zebrał się na odwagę i zapukał do jej drzwi.

    Sponsored content

    eleanor - Page 3 Empty Re: eleanor

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 11:54 am