baza dla najlepszych ziomeczków

    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by matt caplan Sob Lut 21, 2015 5:16 pm

    First topic message reminder :

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Apt
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Wto Cze 23, 2015 2:28 pm

    leo taka ciapa że wszyscy chcieli go obronić, a tu porywacz wziął ich z zaskoczenia i "porwał" bliźniaków xd przecierał oczyska i pociągał nosem, w końcu wylazł zza telewizora ubrany w swoją piżamkę - tu jestem - jęknął. pewnie trzymał jeszcze pluszowego misia w łapce i wyglądał jak pięciolatek!
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by bridget kay Wto Cze 23, 2015 2:33 pm

    leo oczywiście najbardziej na tym wszystkim ucierpiał, ja wiem! biedaczek.
    - leeoś! dlaczego się chowasz? - zamrugała oczętami, patrząc na ten obrazek zmizerniałego leo. dobrze, że chociaż miał swojego misia do towarzystwa i wcale nie musiał być sam w mieszkaniu.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Wto Cze 23, 2015 2:38 pm

    zawsze najbiedniejszy, ech!
    - bo... - pociągnął nosem - bo...... - znów się zasmarkał - bo zostawili mnie i wokół czai się niebezpieczeństwo - rozryczał się na środku ściskając mocniej misiaczka i wgl wyglądał żałośnie, ale to chyba normalne dla niego akurat.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by bridget kay Wto Cze 23, 2015 2:44 pm

    bridget też było smutno, że bliźniaki wyjechały, ale żyła w przekonaniu, że po wakacjach znowu wszyscy będą się spotykać razem. leo był rzeczywiście pokrzywdzony, skoro został sam w mieszkaniu. inna sprawa, że to mieszkanie i tak było bazą dla całej paczki i wszyscy w nim przesiadywali, więc leo wcale nie zostawał sam.
    - leeeeeeoooooooo - zaraz do niego doskoczyła, żeby go przytulić mocno i głaskać po pleckach.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Wto Cze 23, 2015 2:47 pm

    jak się do niego przytuliła to tylko jeszcze bardziej się rozryczał i zasmarkał ją od góry do dołu he he. nie chcial sam mieszkac, bał się ciemności, bliźniaki go porzuciły...... a nie, on myślał że ich porwano przecież - dlaaaaaaaczego oni zniknęli - jęknął jej żałośnie i piskliwie do ucha przy okazji pociągając nosem.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by bridget kay Wto Cze 23, 2015 2:52 pm

    przytulała go jeszcze mocniej, żeby wszystkie smutki i smarki z niego wyszły i żeby zostało tylko miejsce na radość.
    - przecież wrócą. prędzej niż się spodziewamy. - zapewniła go, bo najbardziej optymistycznie ze wszystkich podchodziła do ich powrotu. słowo się już rozeszło, że bliźniaki wyjechały, chociaż wszyscy pewnie byli zaskoczeni, że matt się nie pożegnał i nawet nikogo nie ostrzegł.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Wto Cze 23, 2015 3:01 pm

    że też się jego smarków nie brzydziła ;x
    - skąd wiesz, że wrócą skoro nawet nie wiadomo gdzie sąąąą - dalej jęczał i miętosił jej bluzeczkę. dobrze, że nie padł na kolana z rozpaczy. tak, leo dalej nie ogarniał gdzie pojechali i czy pojechali i czy zostali porwani, w ogóle typowe.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by bridget kay Wto Cze 23, 2015 3:06 pm

    bridget miała otwarte serce dla swoich przyjaciół i to uwzględniało otwartość na ich smarki.
    - przecież nie są tak daleko. na pewno zatrzymali się w swoim starym mieszkaniu, więc nie mają żadnych problemów z miejscem pobytu. - próbowała mu przetłumaczyć, bo pokrętnie zrozumiała jego wypowiedź. wszyscy już wiedzieli, że są w belfaście!
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Wto Cze 23, 2015 3:16 pm

    - w mieszkaniu!? jakim mieszkaniu!? - zaczął machać łapkami. on na przykład nie ogarniał że są w belfaście ;x - przecież porywacz by ich tam nie zabrał! - zdenerwował się że bree nie doceniała porywacza. poszedł zakopać się pod kołderką i rozpaczać. next!
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by bridget kay Wto Cze 23, 2015 3:26 pm

    bridget próbowała mu wytłumaczyć, że wcale nie zostali porwani, ale nie wiem czy leo dopuszczał takie myśli do siebie.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by casper williams Sro Cze 24, 2015 4:56 pm

    od samego rana siedział tutaj z leosiem i z niną, grali w gry, które dostała ona na urodziny. palili jointy, czilowali. leo może już skumał, że nina tak jakby się tutaj wprowadziła, a może nie - ejj, nie no, ja się tak nie bawię, mayhew! - rzucił sie na niego rozbawiony, bo chodziło mu o grę.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Sro Cze 24, 2015 5:02 pm

    nina pewnie zgona zaliczyła i leo zaniósł ją do swojego pokoju żeby spała xd zrzucił pewnie wszystkie pionki z planszy bo nie lubił przegrywać, szczególnie z casprem - mówię ci że to ja wygrałem!!! - jęczał bo casper pewnie go cielskiem przygniótł - weźże bo mnie zgnieciesz! - próbował się uwolnić.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by casper williams Sro Cze 24, 2015 5:05 pm

    leo przy casprze wyglądał jak karaczan, skoro dzieliło ich kilkanaście centymetrów. tak, możliwe, że nina już zaliczyła zgona, ale ci się bawili za to przedobrze - nie, bo to ja wygrałem!!! ja i koniec, a jak się z tym nie zgadzasz, to sam się spróbuj wydostać - zasmiał się i zaczął go gilgotać. casper wiedział gdzie leo miał łaskotki. no i oczywiście wiedział jak sprawić, żeby leo się uśmiechnął.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Sro Cze 24, 2015 5:13 pm

    większośc moich postaci to karaczany także no, przywykłam. bawili się fantastycznie i nawet przez chwilę leo zapomniał o zniknięciu bliźniaków. tak, casper wiedział jak wywołać u niego uśmiech przez łaskotki, dobrze że nie wywołał też popuszczania z tych łaskotek. wyczołgał się spod niego łapiąc oddech - chyba ci się przytyło williams - powiedział uszczypliwie xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by casper williams Sro Cze 24, 2015 5:16 pm

    walnął go poduszką w głowę, bo i tak wiedział, że leo się próbuje z nim drażnić - mnie? przytyło? to ciekawy pomysł, bo dzień w dzień biegam i staram się trzymać dietę. nieważne z resztą, mayhew. tobie za to chyba ubyło kilogramów biedaku. musimy zrobić babeczki! trzeba cię nakarmić! jutro moją funkcję przejmie nina, ale dzisiaj ja się tobą zaopiekuję - klasnął w dłonie.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Sro Cze 24, 2015 5:23 pm

    oczywiście, że się z nim droczył. przecież oboje byli chudzi jak badyle - babeczki nie ukoją mojego bólu, tylko zioło - zaraz odpalił kolejnego jointa siedząc na środku podłogi - eeeeeej - zerknął na caspra, eksperta od związków - myślisz, że to że zamieszka tutaj oznacza że jesteśmy razem? - pytał a propo niny.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by casper williams Sro Cze 24, 2015 5:27 pm

    na dodatek obaj ostro chodzili na siłownię, widziałaś kiedyś ich klaty.... stalker ze mnie niezły. podrapał się skonsternowany po policzku - dobra, w takim razie palimy zioło, dawaj kolejnego skręta - wziął kilka buchów. oddał jointa leosiowi - leo, nie wiem, bo nie wiem co ustaliliście między sobą. równie dobrze może to być dla ciebie zwykła współlokatorka... - zawiesił głos - która cię kocha - dodał rozbawiony - a ty jak wolałbyś ją traktować? - zapytał zainteresowany
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Sro Cze 24, 2015 5:37 pm

    nie oglądam ich zdjęć, tylko jak szukam leo awków to wtedy coś patrzę, a tak ogólnie to nie ;x pewnie i tak byli mega zjarani, a po tym joincie to tylko na podłodze wtuleni w siebie zasną, aww - ee - podrapał się po czole - nic nie ustalaliśmy, co niby mieliśmy ustalać? - bo nie ogarniał o co chodzi - o boże, mogłem sobie sprawić psa - załamał się.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by casper williams Sro Cze 24, 2015 5:42 pm

    - serio? wolałbyś wymienić ninę na psa? to głupie - walnął go znów w ramię, dobrze, że go nie połamał bo on ma dwa razy większą łapę od niego - leo, mam ci to tłumaczyć po kolei? posłuchaj, skup się na chwilę. zadam ci jedno ważne pytanie. czy chcesz, żeby nina była twoją dziewczyną, taką wiesz, która się tobą opiekuje i daje ci w ogóle poczucie bezpieczeństwa, czy tylko współlokatorką z którą tylko widujesz się raz na sto lat, nie sypiasz z nią i tyle? - zapytał go, biorąc bucha.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Sro Cze 24, 2015 5:50 pm

    zabolało go to uderzenie więc masował się po ramieniu, zmrużył oczka i próbował się skupić. to mu jednak ciężko przychodziło. cały czas potakiwał na znak że go jednak słucha, a kiedy usłyszał jego ostatnie słowa to rozdziawił buzię i pisnął na całe mieszkanie - mamy przestać ze sobą sypiać!??!?!? - aż się za głowę złapał.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by casper williams Sro Cze 24, 2015 5:54 pm

    zaśmiał się, bo po jointach miał niezły odjazd. dobrze, że nie miał zwidów, ale wszystko wydawało mu się bardzo zabawne - czekaj, co ja powiedziałem... nie, nie macie przestać ze sobą sypiać idioto. wy i tak praktycznie jesteście w związku, to w sumie czego się mnie pytasz o zdanie - przytulił się do niego, bo wydawał mu się być bardzo wygodnym oparciem dla głowy - kochasz mnie? znaczy kurwa, nie czekaj, ninę nie mnie? - zamotał się biedak.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Sro Cze 24, 2015 6:22 pm

    wybałuszył oczy - czy kocham ninę? - jęknął - nie wiem, może - westchnął, potem znowu jęknął i tak dalej - nie wiem, wywierasz na mnie presje - powiedział z rozpaczą w głosie bo czuł się zestresowany, zaraz uciekł żeby przytulić się do spiącej niny i zasnąć obok he he.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by casper williams Sro Cze 24, 2015 6:25 pm

    poczuł się porzucony przez leosia, to wydostał się z mieszkania i uciekł do essie. dawaj kogoś następnego.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Pią Cze 26, 2015 9:11 pm

    nina dopiero teraz skończyła ogarniać ich mieszkanie, które zaczęło wyglądać jak składzik bardziej niż jak mieszkanie. usiadła zmęczona na kanapie, zabrała się za czytanie książki.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pią Cze 26, 2015 9:13 pm

    leo wrócił z zakupów, na które nina go wysłała. musiał kupić milion rzeczy których nigdy nie jadł, ale ona jadła więc cóż.... musiał być elastyczny - maaam wszystko! - krzyczał od wejścia obładowany siatami, biedaczek ;c

    Sponsored content

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 15 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 5:22 am