trzepak

    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    trzepak - Page 3 Empty trzepak

    Pisanie by wendy eyre Nie Sie 30, 2015 7:02 pm

    First topic message reminder :

    trzepak - Page 3 Wolnemedia-net
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by marylin larsen Sro Wrz 23, 2015 2:18 pm

    eh to studenckie życie.
    - bo czemu? - pytała dalej bo była ciekawa co się stało i o co poszło. skoro daniel wie, że aggie przespała się z willem to pewnie na willa też się obraził, eh. a tak dobrze im szło zacieśnianie braterskich więzi. - no właśnie dla mnie to co się u ciebie dzieje jest ważne. - westchnęła bo aggie chyba czasem nie ogarniała, że marysia się o nią bardzo martwi! - u mnie? - zaśmiała się. - jak zawsze. - wzruszyła ramionami i bujała się lekko w tył i przód tym razem bo na boki się jej znudziło.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by aggie holtzman Sro Wrz 23, 2015 2:22 pm

    mi sie już skończyło, ups?
    - ale się czepiasz - mruknęła bo wcale nie chciała o tym gadać. zlazła z trzepaka i sobie poszła. nie chciała nikomu uświadamiać że jest szmatą xd zacznij kimś ;x
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by marylin larsen Sro Wrz 23, 2015 2:25 pm

    marysia ją goniła ale aggie się pewnie obraziła i już ani słowem się do niej nie odezwała ;x
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by jasmine teager Nie Paź 18, 2015 7:30 pm

    siedziała sobie na trzepaku, zajadała się owocowym lizakiem i popijała wszystko sokiem pomarańczowym. była już po treningu, to mogła sobie na wszystko pozwolić.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by matt caplan Nie Paź 18, 2015 7:39 pm

    zjarał się, poprzesuwał meble w salonie, zawinął dywan i przyniósł go na barkach na trzepak xd oparł go, nie przejmując się, że ktoś siedzi na trzepaku.
    - aaaa - złapał się za głowę. - zapomniałem trzepaczki! - oznajmił. chociaż nikt w st. albans już chyba takiego wynalazku nie posiadał.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by jasmine teager Nie Paź 18, 2015 7:48 pm

    pewnie któreś z rodziców posiadało takowe urządzenie. jasmine zdziwiła się, że ktoś jeszcze o tej porze właściwie chce trzepać dywan. zeskoczyła z trzepaka i spojrzała na chłopaka - o tej porze chcesz trzepać dywany? wszystko z tobą w porządku? - złapała go za ramię. ten też się zdziwił, bo wyrosła znikąd xd
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by matt caplan Nie Paź 18, 2015 7:49 pm

    wszyscy powyrzucali trzepaczki, bo nikt już nie trzepał dywanów. w ogóle teraz zaczęłam rozkminiać, że od wieków nie widziałam nawet żadnego trzepaka i nie wiem czy jeszcze istnieją xdd widział przecież, że siedziała na trzepaku! pisałam, że się tym nie przejął. chyba że znikąd zeskoczyła i nagle była przed nim zamiast na trzepaku.
    - każda pora jest dobra, żeby trzepać dywan. - wyszczerzył się.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by jasmine teager Nie Paź 18, 2015 7:54 pm

    jaką masz rozkminę dagna xd wiesz, ja mam takowy trzepak u siebie na podwórku, to patrzę na niego codziennie jak tylko przyjeżdżam do rodziców na weekend. to muszą jakieś istnieć! postukała go po głowie, bo miała go za nienormalnego w tym momencie. lubiła go, bo znała jeszcze jego brata, skoro też coś do niej świrował. - oj matt matt, teraz już nikt nie trzepie dywanów. dywany się pierze - zaśmiała się i spojrzała na dywan.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by matt caplan Nie Paź 18, 2015 7:56 pm

    to pewnie przez to, że ja kiedyś też miałam trzepaki z każdej strony, a teraz chadzam takimi drogami, że ich nie widzę. dziękuję, że mnie oświeciłaś! myślałam, że się nie znają... w sumie każdy zna bliźniaków. może znała tylko cody'ego i rozpoznała, że to matt, skoro nie zaczął ich rozmowy od jakiejś bajerki.
    - to po co są trzepaki? raczej nie po to, żeby na nich siedzieć! - złapał się pod boczki niezadowolony, ale zaraz wrócił do realizacji planu i zarzucił dywan na trzepak.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by jasmine teager Nie Paź 18, 2015 7:59 pm

    ja też miałam je z każdej strony, spędziłam pół dzieciństwa na trzepaku przed domem. a potem już nie było trzepaka przed domem tylko jakieś głupie boisko, na które nie chciało mi się wychodzić. trzepaki są najfajniejsze. idź starymi dróżkami, znajdziesz trzepak! złapała go za klamoty i odciągnęła od tego trzepaka. - no i czym zamierzasz go wytrzepać? dłońmi? w ogóle skądś ty żeś go wytrzasnął... - złapała się za głowę. nina zapewne zadowolona nie była jak ujrzała to przemeblowanie w domu xd
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by matt caplan Nie Paź 18, 2015 8:03 pm

    wiadomo, trzepaki jeszcze lepsze od podwórka. mam nie po drodze do trzepaka teraz, musiałabym specjalnie zrobić sobie wyprawę, żeby go zobaczyć xd
    - jak to skąd? z salonu. - postukał palcem w dywan. w ogóle do niego nie docierało, że to jest głupi pomysł. chłopaki mu tam kibicowali jak postanowił posprzątać. pewnie postanowili zrobić gruntowne porządki i dlatego matt wyniósł dywan, a kto inny rozkręcił lampy. no zdarza się... w tym mieszkaniu szczególnie.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by jasmine teager Nie Paź 18, 2015 8:08 pm

    to idź sobie specjalnie w dzień wolny, pooglądaj trzepaki i posiedź na jednym, a potem zdasz mi relacje z wyprawy xd
    chłopaki zawsze będą mu kibicować, szczególnie jak ciągle chodzą zjarani albo pijani. spojrzala raz na dywan, raz na matta i wzięła się pod boczki. - nie będziemy trzepać żadnego dywanu, bo to jest zły pomysł. zaniesiemy go do pralni razem, jeżeli już ci tak bardzo zależy na czystości. co wyście w ogóle narobili, że tak wam się zebrało na czyszczenie mieszkania, co? - westchnęła i ściągnęła dywan z trzepaka. - chodź, pomóż mi matt - stukała butem do rytmu.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by matt caplan Nie Paź 18, 2015 8:17 pm

    jakbym miała dzien wolny xd nie no, bez przesady, aż tak daleko nie mam.
    - trzepanie dywanów jest doskonałym pomysłem! gdyby nie było, na świecie nie postanowionoby tylu trzepaków! - upierał się przy swoim. skrzyżował ręce. nie będzie mu jakaś dziewczyna rozkazywać. - nie zaniosę go pralni, bo sam chciałem go wyczyścić, ja sam. - wypiął dumnie pierś, bo miał się za jakiegoś superbohatera. - robimy porządki, bo z nas porządne chłopaki. - zarechotał ze swojego żarciku. dziwne, ze jeszcze zadawała głupie pytania i nie domyślała się, że są wszyscy zjarani jak zawsze.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by jasmine teager Nie Paź 18, 2015 8:20 pm

    wyprawy krajoznawcze są zawsze spoko xd
    - matt, to czym chcesz wytrzepać ten dywan? proszę bardzo, wykaż się inwencją twórczą i trzep w takim razie jak ci tak bardzo zależy. do pomocy masz tylko dłonie. chętnie na to popatrzę - zaśmiała się i zawiesiła dywan z powrotem na swoje miejsce. skończyła swój lizak i popiła go soczkiem. czekała na to co znowu wymyśli. - porządne chłopaki to są takie, które bez przerwy nie jarają zioła, zajmują się czymś bardziej kreatywnym niż trzepanie dywanów i przynajmniej ogarniają co się wokół nich dzieje - poklepała go po ramieniu pokrzepiająco. to nawet cody był współwłaścicielem mini zoo...
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by matt caplan Nie Paź 18, 2015 8:25 pm

    szczególnie jak się mieszka w małym mieście, które zna się na pamięć.
    - zabiorę dywan z powrotem i wrócę z trzepaczką. - ściągnął dywan z trzepaka i uklęknął na chodniku, żeby go zwinąć. - nudne te twoje porządne chłopaki. - stwierdził od razu, chichrając się pod nosem nie wiadomo z czego. pewnie z żarciku, który powiedział sam sobie w swojej głowie. zarzucił dywan na plecy.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by jasmine teager Nie Paź 18, 2015 8:28 pm

    tak, to szczególnie ułatwia wyprawy krajoznawcze.
    - to już jak chcesz, ja nie widzę w tym żadnego sensu, żebyś latał z tym dywanem do domu i przynosił stamtąd trzepaczkę, której zapewne i tak nie posiadasz. - zaśmiała się i poprawiła swoje puchate włosy. - mogę ci towarzyszyć w drodze do domu? dawno nie widziałam się z twoim bratem, a pewnie go tam znajdę - wcisnęła dlonie w kieszenie.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by matt caplan Nie Paź 18, 2015 8:31 pm

    - nie mów mi jak mam żyć! - uparł się przy swoim. mógł sobie robić co chciał, tym bardziej kiedy zajarał. - jasne, skoro wolisz jego towarzystwo ode mnie. ale on też wiecznie jara i nie ogarnia co się dzieje. i mamy wielkie porządki, więc nie jesteśmy gotowi na przyjmowanie gości. - wymieniał jej. - ale wpadaj. - zaśmiał się wesoło z niczego i ruszył z tym dywanem na plecach jak na wielką wyprawę.
    jasmine teager

    jasmine teager

    liverpool
    wychowanie fizyczne
    pani kapitan
    30

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by jasmine teager Nie Paź 18, 2015 8:35 pm

    - no już dobrze dobrze, nie denerwuj sie aż tak bardzo mattie - wyszczerzyła się do niego jakby jej jakieś zdjęcie teraz robił. poszła w jego ślady, zabrała swój kartonik z sokiem przy okazji. - wiem przecież jaki jest twój brat. nie znam go tak dobrze jak ty ale wystarczająco na tyle, żeby wiedzieć, że też chodzi wiecznie zjarany. - westchnęła cicho. - to co, idziemy? - klasnęła w dłonie uradowana.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by matt caplan Nie Paź 18, 2015 8:38 pm

    poszli na wyprawę jak do mordoru z tym dywanem.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 6:25 pm

    lekko się czymś naćpała i zwisała do góry nogami z trzepaka i śpiewała jakieś disco przeboje.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    31

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 6:31 pm

    faye bardzo usilnie próbowała rozbudzić w sobie imprezowiczkę, jednak wychodziło jej to marnie bo obracała się w towarzystwie totalnych sztywniaków. nie potrafiła nikogo wyciągnąć na imprezę, a kiedy zaczynała mówić o alkoholu to ci ją wyklinali i nazywali szarlatanem xd szła więc tędy zawiedziona kolejną nieudaną próbą namówienia znajomych na picie i prawie wlazła na else, ale w zasadzie tak sie zamyśliła że nie na nią wlazła, ale walnęła głową w rurę od trzepaka, ups.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 6:34 pm

    elsa miała przymknięte oczy, a pod powiekami lśniły jej dyskotekowe kule i piękne kolory. zdecydowanie dobrze się bawiła. kiedy ktoś walnął w rurę otworzyła niechętnie oczy i się zaśmiała.- będziesz mieć takieeeego siniaka. - pokazała jej jakiego i dalej się śmiała, pomachała nogami, ale że bała się, że straci równowagę to przestała.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    31

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 6:41 pm

    widziałam, że marysi zrobiłaś mieszkanie w końcu leniu ;x
    faye aż cofnęła tak walnęła się w głowę. pewnie zobaczyła gwiazdki i dopiero po chwili wróciła do stanu normalności - wcale, że nie - wyciągnęła z plecaka zmrożoną butelkę wódki i przyłożyła do czoła. mówiłam, że chciała pić xd
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by elsa ayers Sro Paź 28, 2015 6:46 pm

    przypomniałam sobie xd
    a elsa dalej się śmiała. obróciła się tak, że teraz sobie na trzepaku siedziała. miała takie zdolności akrobatyczne. - ejejej..... tego się nie używa do takich celów.... - skrzywiła się momentalnie bo faye niszczyła dobrą wódkę! w dodatku zimna.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    31

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by faye valentine Sro Paź 28, 2015 6:52 pm

    brawo!
    elsa musiała być taka gibka i elastyczna skoro tylu facetów wyruchała. lub to oni wyruchali ją ;x zmarszczyła czoło słysząc jak się czepiała - co - zerknęła na butelkę - wiem do jakich celów używa się alkoholu - odpowiedziała dumnie - ale obawiam się, że jeśli wypiję to sama to mogę już nie wstać - spojrzała na butelkę, a potem na elsę.

    Sponsored content

    trzepak - Page 3 Empty Re: trzepak

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 9:09 am