korytarz

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    korytarz Empty korytarz

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:20 am

    korytarz Original
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by summer capaldi Pon Cze 14, 2021 7:26 pm

    wkręciła jej się faza na jeżdżenie wszędzie na wrotkach, więc teraz w ten sposob przemierzała korytarze uczelni.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by sophie holtzman Pon Cze 14, 2021 7:29 pm

    moja ulubiona miejscówka xddd
    sophie za to oczywiście szła grzecznie tym korytarzem i idąc tak zakopana w papierach wpadła prosto na summer i nie zdążyła jej złapać w locie - ojezusie przepraszam! - powiedziała prawie że na jednym wdechu zbierając papiery i summer.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by summer capaldi Pon Cze 14, 2021 7:37 pm

    czy one się znają? uznaję, że się znają skoro są zielone i summer kumpluje się ze wszystkimi. nawet jeśli widziały się dwa razy w życiu to summer już ją traktowała jak swoją.
    - stara, przetrwałam całe dwa dni przez przewrotki! dwa dni! teraz będę musiała zacząć liczyć od początku. - zamachała nogami w powietrzu, bo wylądowała na tyłku.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by sophie holtzman Pon Cze 14, 2021 7:41 pm

    zieloni są jedną wielką paczką halo! muszą się znać. zaśmiała się i podała jej rękę, żeby wstała - sorry summer, nie chciałam cię wywalić, po prostu nie zauważyłam cię spod tony tych papierów - spojrzała na to co jej się rozwaliło i westchnęła. przez to, że w weekend imprezowała zawaliła sprawy!
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by summer capaldi Pon Cze 14, 2021 7:43 pm

    złapała papiery, które leżały wokół niej i rozsypała je tak jakby zrobiła raining money i jeszcze bardziej pomieszała jej te wszystkie papierki. oby to nie było nic ważnego! ale kto by się przejmował, na pewno nie summer.
    - papierki: złe. wrotki: dobre. - oznajmiła i złapała sophie za ramię. - pomóż wstać staruszce, bo coś mnie w krzyżu łupie. - zaczęła się wdrapywać po sophie do góry.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by sophie holtzman Pon Cze 14, 2021 7:48 pm

    - nienawidzę papierów! mogłam w weekend nie imprezować, bo teraz nawet nie wiem za co mam się wziąć tutaj! - roześmiała się i pomogła ją postawić na nogi biedaczkę - mam nadzieję, że nie będziesz miała przeze mnie siniaków na tym swoim chudym tyłeczku - zmartwiła się i zaczęła ją otrzepywać z kurzu.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by summer capaldi Pon Cze 14, 2021 8:01 pm

    rozdziawiła usta.
    - nigdy więcej nie mów takich heretyzmów! - używała słów, których nie znała, więc je przekręcała xd no ale się przejęła kiedy sophie powiedziała, ze mogła nie imprezować w weekend. - los ci pokazał, że masz rzucić wszystko w cholerę. - zauważyła i nawet nie próbowała podnosić z ziemi tych papierów skoro były nieważne. złapała się za pośladki, chyba musiała sprawdzić czy są jeszcze na miejscu. - jak nie będę mogła siedzieć to cały tydzień będziesz za mną chodzić jako mój sługa i podkładać mi poduszki pod tyłek. - zarządziła. w sumie summer chodząca z poduszką i siadająca na niej na wykładach to widok wcale nie mniej normalny niż summer na wrotkach.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by sophie holtzman Pon Cze 14, 2021 8:04 pm

    nie skomentowała jej przekręcenia słów, bo nie była aż taka czepialska, żeby się z nią kłócić. nie była własnym ojcem ani tym bardziej matką i może to dobrze - to są bardzo ważne papiery wbrew pozorom, bo dzięki nim patrick mnie może nie zabije, bo mam ogarnąć projekt o którym zapomniałam a świętowałam urodziny valentino - zaśmiała się i ogarnęła te papiery, miała ich całkiem sporo - ależ oczywiście, nie ma problemu - puściła do niej oczko.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by summer capaldi Pon Cze 14, 2021 8:10 pm

    - w takim razie to wszystko wina valentino i musisz mu powiedzieć, że on musi wszystko za ciebie zrobić, bo to sprawa życia i śmieci. - zaplanowała. no ładnie zrzucała wszystko na biednego valentino! summer na pewno była z nimi na tej samej imprezie, także wiedziała, że balowali do rana. dobrze, że ona nie miała takich obowiązków, żeby wisiało nad nią widmo śmierci i mogła beztrosko się bawić. podłapała i zaczęła wyć: - och ochh ale mnie boli, gdzie moja poduszka?! - śmiała się.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by sophie holtzman Pon Cze 14, 2021 8:15 pm

    klepnęła ją w tyłek i pokazała jej język - chodź lepiej idziemy na piwo a nie będziesz się tutaj nad sobą rozczulać - zauważyła rozbawiona, poprawiając sobie w rękach te papiery, żeby jej się ponownie nie rozwaliły - ciekawe jakby patrick bardzo się wkurzył za to, że nadal zawalam jego robotę... chociaż może nie, bo to chodząca oaza spokoju - ta mhm, jak przyłożył felixowi to chyba niekoniecznie xd - kupię ci poduszkę po drodze - zachęciła ją.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by summer capaldi Pon Cze 14, 2021 8:20 pm

    - jeszcze mnie pokrzywdzoną bijesz! - potrząsnęła głową zawiedziona jej zachowaniem. - nie przekonasz się jeśli nie zawalisz! - zaśmiała się i klasnęła w dłonie. - widzisz, nawet wyjdzie lepiej jeśli zawalisz, bo przynajmniej się dowiesz na przyszłość. - szukała wszędzie pozytywów xd - albo chodźmy do shisha baru, tam mają milion poduszek do siedzenia. - zaproponowała. jej dwa razy nie trzeba powtarzać, że idziemy na piwo.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by sophie holtzman Pon Cze 14, 2021 8:24 pm

    - oj weź już nie przesadzaj summer! dobra, tylko może ja te papiery faktycznie odstawię do domu a potem idziemy się napić. szkoda, że u mnie są pewnie rodzice i siostra, to nie da rady u mnie bo ta nasza chata idealnie nadaje się na to, żeby tam coś w końcu popsuć i się napić - westchnęła - a romy w kółko się tylko uczy w pokoju - mruknęła - a to ja zgarniam opierdol że wracam nad ranem! - wyżaliła się jej - idziemy! - zarządziła.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by summer capaldi Pon Cze 14, 2021 8:33 pm

    - to chodźmy do mnie, w akademiku nikt nigdy nie krzyczy, że chce się uczyć w pokoju. - wyśmiała romy i poszły odłożyć papierki, a potem do tego szisza baru mimo wszystko. a summer nadal była na wrotkach, bo nawet nie miała ze sobą butow.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by jack carswell Sro Cze 23, 2021 6:49 pm

    wywieszał właśnie ogłoszenie o naborze do samorządu szkolnego. był trochę zestresowany, miał masę pracy i generalnie nie wysypiał się ostatnio biedak!
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by valentino eyre Sro Cze 23, 2021 6:54 pm

    wracal z proby do przedstawienia na koniec roku. wysmarowany byl wiec farba do twarzy, ktora zostawil bo pasowala mu do dzisiejszej stylowki. jack przykol jego uwage, wiec potrzedl do niego. - hejka, co to? - spojrzal na kartke, ktora wieszal.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by jack carswell Sro Cze 23, 2021 7:00 pm

    jaki ekscentryk!
    jack znał wszystkich na uczelni więc znał też valentino żeby uniknąć zbędnego zapoznawania się. odwrócił się i zlustrował go wzrokiem. trochę go podziwiał za to, że chodził w takich frywolnych stylówkach. jack bałby się wpierdolu lub linczu - hejka - przypiła ogłoszenie pinezką - szukamy nowych członków - wskazał na ogłoszenie.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by valentino eyre Sro Cze 23, 2021 7:09 pm

    jack sie wszystkiego bal. powinien brac przyklad z valentino! on go wyzwoli hehe
    na pewno kilka razy prawie go pobili, ale na szczescie byl wysportowany i szybko biegal. pewnie dlatego tyle cwiczyl. - o, moze sie zapisze - zasmial sie i zalozyl kosmyk wlosow za ucho.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by jack carswell Sro Cze 23, 2021 7:18 pm

    bał się bo miał presje z otoczenia xd
    pewnie już rozpoznawał po twarzach od kogo może potencjalnie dostać wpierdol i wiedział od kogo zwiewać - tak? - zaśmiał się z lekkim niedowierzaniem. valentino nie wyglądał jak typ studenta który był na tyle poważny żeby dołączyć do samorządu.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by valentino eyre Sro Cze 23, 2021 7:29 pm

    a kto nie mial xd
    pewnie tak bylo wlasnie. nie lubil sie bic, wiec wolal uciec. jego buzka byla za cenna by chodzil poobijany! - a co w tym takiego zabawnego? - zapytal powaznie i chwycil sie za boczki. samorzad go nigdy nie obchodzil i zartowal tylko, ale byl konkurencyjny i jesli ktos mu mowil, ze nie da rady to musial to zrobic.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by jack carswell Sro Cze 23, 2021 7:33 pm

    ale on większą od ojca polityka i jego public image xd
    jaki z niego pacyfista! to dlatego wszędzie szlajał się z martym! - co? - spoważniał zaraz widząc, że troche nie powinien się śmiać - nic - podał mu ulotkę - zgłoszenia można zostawiać do najbliższego poniedziałku - mamy kilka działów, ale myślę że najlepiej mógłbyś się sprawdzić w tym dotyczącym wydarzeń kulturalnych - wyjaśnił szybko.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by valentino eyre Sro Cze 23, 2021 7:38 pm

    public image, ojciec, bla bla xd wymowki wymowki hehe. valentino nie byl taki wyrozumialy jak archie i zal mu bylo osob, ktore tak bardzo baly sie byc soba. tego o jacku jeszcze nie wiedzial. chyba, ze ma taki dobry gaydar, ze juz dawno wyczul cos nie tak xd
    pewnie tak! chwycil ulotke i spojrzal na nia. - uwielbiam kulture - rozweselil sie. - to co sie w tym samorzadzie wlasciwie robi? - zapytal. musial sie dobrze przygotowac.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by jack carswell Sro Cze 23, 2021 7:47 pm

    valentino wychowywał się w mniej konserwatywnej rodzinie więc łatwiej mu było! jack tego szczęścia nie miał. gdyby tak było to kto wie, może latał by z pomalowaną twarzą jak on! jack sie dobrze kamuflował hehehe.
    - hm, pomyślmy - oparł się o ściane myśląc jak najlepiej opisać działania samorządu żeby to było zachęcające - organizujemy wszystkie wydarzenia wokół uczelni, mamy wpływ na kształt i kierunek tych wszystkich wydarzeń, chętnie szukamy nowych, innowacyjnych rozwiązań - zaczął opowiadać.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by valentino eyre Sro Cze 23, 2021 8:01 pm

    to prawda, ale zakladam, ze valentino olal by rodzine homofobow i znalazl sobie nowa. zycie bylo zbyt krotkie!
    sluchal go uwaznie. spodobala mu sie nawet mysl organizowania roznych wydarzen. czesto nie podobalo mu sie kilka rzeczy, ktore z checia by zmienil. - w takim razie mysle, ze swietnie sie do tego nadaje - wyszczerzyl sie. - przyda sie wam odrobina moich gejowskich pomyslow - powiedzial z zadowoleniem i zasmial sie. valentino byl dosc popularny i trzymal sie z najrozniejszymi ludzmi, wiec mial dobry insight.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by jack carswell Sro Cze 23, 2021 8:06 pm

    jack chyba nie miał rodziny homofobów, ale na pewno miał rodzinę z wielkimi oczekiwaniami co do niego!
    czyli jack go zachęcił? miał jednak jakieś gadane skoro tak było xd - w takim razie czekamy na zgłoszenia do poniedziałku - odparł zadowolony z zainteresowania valentino - na pewno przyda nam się powiew świeżości i nowych pomysłów - nie wiedział czy konkretnie gejowskich - jakbyś miał jakieś pytania to daj znać - i wręczył mu w tym momencie wizytówkę bo tak heheeheh miał wizytówki jako przewodniczący samorządu, laaaame! sztywniak z niego jednak.

    Sponsored content

    korytarz Empty Re: korytarz

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 10:12 am