• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

supermarket

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

supermarket - Page 11 Empty supermarket

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:29 am

First topic message reminder :

supermarket - Page 11 CharmingEnviousEelelephant-size_restricted
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 6:36 pm

quinn najwyraźniej chodzi tylko do supermarketu xd męczennica supermarketu! przyszła tutaj po jedzonko, bo jej marty kazał. natknęła się na hugo i do niego podeszła - cześć - przywitała się z zacieszem na twarzy ale nie miała do czego zacieszać bo wszystko było beznadziejne w domu.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 6:42 pm

haha moze marty dal jej kare i tylko do supermarketu jej wolno bylo wychodzic xd
- czesc - usmiechnal sie lekko, ale zaraz powrocil wzrokiem do pudelek platkow sniadaniowych, ktorym sie wlasnie przygladal. - nie moge sie zdecydowac pomiedzy coco pops, a cheerios - poinformowal ja. mial nadzieje, ze mu pomoze xd
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 6:45 pm

ona generalnie miała szlaban do końca szkoły i faktycznie mogła iść tylko do sklepu, ale moje postacie ostatnio sporo w spożywczakach siedzą xd - ooo oba są dobre, ale osobiście wolę na śniadanie cheeriosy, moje ulubione - uśmiechnęła się i poprawiła włosy - co tam u ciebie? - zagaiła.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 6:54 pm

nowe najbardziej trendy miejsce na spotkania xd przynajmniej moga od razu zakupy zrobic przy okazji.
- tez je lubie - odlozyl coco popsy z powrotem na polke, a cheeriosy do koszyka. - dobrze, ciesze sie, ze nowy rok szkolny juz sie zaczal - nie lubil wakacji bo sie nudzil! - a u ciebie? - odwrocil sie do niej i chwycil swoj koszyk w obier rece.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 7:02 pm

taki drugi plac zabaw? nowe miejsce do dram? xd
- a ja mam szkołę, uczę się intensywnie, piszę nowe gry, mam szlaban do końca szkoły - pochwaliła mu się rozbawiona - i de facto wolno mi wychodzić tylko na zakupy i nigdzie więcej, ale dzisiaj mojego brata nie ma w domu bo poszedł sobie "na randkę" jak to on twierdzi czy gdzieś tam i go nie ma więc mogę nagiąć trochę zasady - uśmiechnęła się diabelsko.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 7:16 pm

tak xd
- masz szlapan? - zapytal lekko zdziwiony. quinn wydawala mu sie na tyle dorosla by nie dostawac juz szlabanow. on byl zawsze grzeczny wiec od dawna nie musial za nim pokutowac. - czy przez to nagiecie zasad nie bedziesz miala wiecej klopotow? - dalej pytal zmartwiony.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 7:19 pm

supermarket i plac zabaw, no kto by pomyślał!
- rodzice mi go dali za to co się stało po poprzedniej imprezie w moim domu. nie miałam wyboru się na niego nie zgodzić, bo inaczej wylądowałabym przecież w tokio, albo w las vegas, ale to w zależności do tego czy trafiłabym do dziadka czy do dziadków - rozłożyła ręce bezradnie i wzięła sobie jakieś chipsiki do koszyka - a kto mnie zgłosi? rodzice są w londynie, a marty cholera wie gdzie i mnie to jakoś nie interesuje - zachichotała - a poza tym, no weeeeź, trochę nagnijmy zasady, bo zabieram cię ze sobą - złapała go pod rękę.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 7:28 pm

najbardziej nieodpowiednie miejsca na dramki, a jednak hehe
- no tak - pokiwal glowa ze zrozumieniem. juz lepiej miec szlaban w st albans niz bilet w jedna strone do tokio lub las vegas. - zabierasz mnie ze soba? - przejal sie troche bo nie wiedzial co to znaczy! no i mial w planach pouczyc sie troche przed spaniem.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 7:36 pm

jednak bardziej kontrowersyjny jest ten plac xd
- oj no weź, ja jestem od miesiąca grzeczna, jak będę raz niegrzeczna to mi się nic nie stanie, a przy okazji powiem, że to wina martiego, że mnie nie pilnował znów i rodzice będą krzyczeć na niego a nie na mnie - ona to miała dopiero głowę do interesów. chciała wkopać własnego brata w kłopoty, żeby to trochę elka na niego nakrzyczała a nie ciągle na nią i na nią - to co? no weź, potowarzysz mi trochę - mruknęła mu do ucha.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 7:51 pm

dzieci beda mialy traume od tego patrzenia na ciagle dramki xd
- no nie wiem, nie chce bys przeze mnie miala problemy - zaczal sie troche jakac i az mu sie rece spocily z nerwowo. mialby wyrzuty sumienia gdyby sie zgodzil i potem przez niego jej sie dostalo! - no dobrze - zgodzil sie przez to, ze zestresowal sie kiedy byla tak blisko niego.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 7:58 pm

biedne małe dzieciaki!
położyła podbródek na jego ramieniu - oj hugo, wszystko się załatwi. moim rodzicom powie się że to wina mojego głupszego braciszka, że mnie pilnował ja pogram ładnymi dużymi oczami i mi wybaczą. czasem trzeba pokręcić żeby się dobrze zakręcić - powiedziała szeptem - lubie cię hugo, wiesz? jesteś bardzo w porządku chłopakiem - pocałowała go w policzek.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 8:03 pm

trudno! niech sobie znajda inny plac zabaw xd
- mhm - pokiwal glowa. odjelo mu mowe przez to, ze tak sie do niego przymilala i nie byl w stanie nic innego z siebie wydusic. - tez cie lubie - odpowiedzial z uprzejmosci, ale mowil prawde. odsunal sie od niej i szybko chwycil opakowanie soczkow w kartoniku. - wolisz jablkowy czy pomaranczowy? - zapytal, probujac zmienic temat.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 8:09 pm

będą musiały sobie poradzić z traumami potem xddd
- pomarańczowy jest najlepszy - powiedziała biorąc jeden dla siebie do koszyka, bo przecież po coś tutaj przyszła, prawda? musiała udawać dobrą siostrę - nie musisz się tak przy mnie stresować. mam nadzieję, że się mnie nie boisz mimo wszystko, nie? nie jestem aż taka straszna - zapewniła go. bo faktycznie nie była - to, że mam tyle pomysłów w głowie i mnóstwo tatuaży, to nic nie znaczy - zaśmiała się.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 8:13 pm

ups xd
podal jej sok pomaranczowy, a dla siebie wzial jablkowy. - nie boje - zapewnil ja, ale sklamal bo bal sie wszystkich dziewczyn xd. nawet tych slodkich. czasami mial lepszy dzien i nie pocil sie az tak z nerwow, ale nie kiedy quinn mruczala mu do ucha.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 8:18 pm

- ja nie jestem aż taka zła. wiem, że może zachowuję się jak jakaś wariatka czasem, ale uwierz mi, w duchu jestem kochana i kocham wszystko i wszystkich. obiecuję! przyrzekam na moją mamusię. a jak przyrzekam na moją mamusię to mówię prawdę - zapewne tak było xd na tatusia też przyrzekała czasem, ale elka była jej bliższa sercu niż john. johna uważała za lekką pierdołę, kochała go nad życie ale no cóż.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 8:26 pm

- nie uwazam cie za wariatke - powiedzial z przejeciem. nie chcial by myslala, ze tak o niej mysli! byla calkiem mila i problem lezal po jego stronie. byl za niesmialy zeby czuc sie swobodnie przy kims tak pewnym siebie jak quinn.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 8:29 pm

- na pewno? bo wiesz, jak tak jest, to mi to powiedz. nie chcę cię krępować albo coś takiego, chcę żebyś czuł się przy mnie bardzo komfortowo - poklepała go po ramieniu - wybacz, że jestem taka bezpośrednia, ale ja już tak mam. jestem mieszanką charakterów moich rodziców, mojego brata i tak jakoś - rozłożyła bezradnie ręce - napijesz się ze mną? - zaproponowała idąc do półki z alkoholem.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 8:50 pm

- nie jestem przyzwyczajony do tego, ze dziewczyna poswieca mi uwage - zdobyl sie na odwage i przyznal sie jej. to bylo dosyc duzym krokiem z jego strony. normalnie od razu by uciekl! quinn jednak miala w sobie cos co sprawialo, ze zaczynal sie czuc coraz pewniej. - co proponujesz? - zapytal. nie pil alkoholu czesto wiec nie znal sie na tym.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 8:56 pm

- naprawdę? a to dlatego się tak denerwujesz przeze mnie, bo poświęcam ci uwagę! teraz już rozumiem - przytuliła się do niego i pocałowala go w policzek znów - ja nie chcę cię skrzywdzić, naprawdę hugo. ja chcę zostać twoją kumpelą a może coś więcej? - puściła do niego oczko - wino. dzisiaj napijemy się wina. po prostu. czerwone może być? - zapytała.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 9:03 pm

zarumienil sie kiedy znowu pocalowala go w policzek. moze kiedys sie do tego przyzwyczai, ale to jeszcze nie byl ten czas. - cos wiecej? - wymamrotal. nie spodziewalby sie tego, ze ktos tak ladny jak ona sie nim zainteresuje w ten sposob. na dodatek zatkala go jej pewnosc siebie i to, ze tak latwo przychodzilo jej mowienie o takich rzeczach. - moze byc czerwone - pokiwal glowa. i tak sie na tym nie znal.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 9:07 pm

- no i super, że czerwone - pokiwała głową, wrzucając mu wino do koszyka, bo był od niej starszy i lepiej wygladał od niej, poważniej. ona pewnie wyglądała przy nim jak jakieś dziecko przy swoim wzroście - a chcesz, ugotuję nam dzisiaj kolację, może być? - zaproponowała miło. nie gotowała zbyt często, ale dzisiaj była w stanie się poświęcić - co lubisz jeść? - zapytała.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 9:22 pm

hugo wygladal jak dzieciak wiec na pewno by sie ucieszyl gdyby wiedzial, ze wyglada od kogos starzej xd
- nie trzeba, nie chce zebys robila sobie klopot - probowal odmowic. czul sie nieswojo gdy dziewczyny sie tak staraly. musial wygladac na niezla sierote skoro obie quinn i jo probowaly go dokarmiac.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by quinn singleton Czw Wrz 16, 2021 9:33 pm

ona na super dorosłą nie wyglądała. albo może i nie, bo pisałam kiedyś jak przekupiła jakiegoś kolesia w alkoholowym, żeby sprzedał romce jakiś alkohol. tak chyba było, ale dzisiaj musiała jakoś inaczej wyglądać niż wcześniej - ale to dla mnie żaden problem, ja mogę gotować. to co, lecimy do ciebie? - zaproponowała.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by hugo moreau Czw Wrz 16, 2021 9:37 pm

dal sie przekonac by isc do niego i ugotowala mu pyszny obiad wiec w koncu mogl zjesc cos pozywnego.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by philip lore Pią Paź 08, 2021 9:01 pm

nadal pracował w supermarkecie, bo jeszcze nie zdołał zarobić tyle, żeby pokryć szkody za zniszczony samochód. pracując tutaj do konca życia nie uzbiera... no ale układał teraz górę z puszek z fasolą na środku sklepu i miał na sobie okropną sklepową kamizelkę.

Sponsored content

supermarket - Page 11 Empty Re: supermarket

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 10:37 pm