• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

schody

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

schody - Page 9 Empty schody

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:42 am

First topic message reminder :

schody - Page 9 Giphy
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by quinn singleton Wto Sie 17, 2021 8:00 pm

- totalnie, od czegoś są rodzice, żeby nie odkupowali, nie? z resztą, to nie moje mieszkanie i tak, a mój brat... i tak będzie miał na to wszystko wywalone. marty robił gorsze rzeczy niż ja i jakoś żyje - machnęła ręką. bratu wszystko wybaczali, to jej, ukochanej córeczce by nie wybaczyli?! to się jeszcze quinnie zdziwi jak zdemoluje cały dom - tak, tak - nawet nie zwróciła uwagi na to, że stefka przekręciła imię kolesia od którego kupowała dragi - a nie wiem, jeszcze. pewnie za tydzień w weekend albo nawet w ten weekend, a to się marty zdziwi - już pisała do znajomych, żeby w sobotę wpadali na wódkę a przy okazji podyktowała stefci adres.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by stephanie miranda Wto Sie 17, 2021 8:10 pm

- mhmm, no tak... - poczuła się bardzo nieswojo kiedy quinn tak opowiadała o rodzicach i odkupywaniu rzeczy. mogła udawać, że jest obyta, że chodzi na imprezy, cokolwiek, ale jednak nie mogła udawać, że ma rodziców i pieniądze. - super, to widzimy się wtedy! na pewno będę! - zapewniła ją, posyłając jej jeszcze szeroki uśmiech, pożegnała się i poszła, bo jednak wzmianki o bogatych rodzicach nią potargały. next!
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by gigi abbott Nie Sie 22, 2021 4:08 pm

siedziala tutaj i przygladala sie przechodzacym obok ludziom.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by mary donaldson Nie Sie 22, 2021 4:12 pm

wracała od jubilera gdzie oglądała pierścionki zaręczynowe, żeby w razie czego wiedzieć, który zasugerować thomasowi.
- gigi, jak dawno cię nie widziałam! - podbiegła tę parę schodków jak już ją dostrzegła. mary teraz cały czas spędzała na łażeniu za thomasem, więc zapomniała o swoich koleżankach, ups.
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by gigi abbott Nie Sie 22, 2021 4:17 pm

gigi nie miala zadnych innych kolezanek oprocz mary, ale wcale jej nie przeszkadzalo, ze ja ignorowala. lubila spedzac czas ze sama soba i nawet ona jej czasami przeszkadzala swoim bezsensownym gadaniem. - tak - odpowiedziala krotko.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by mary donaldson Nie Sie 22, 2021 4:19 pm

miała trochę spokoju od trajkotania mary xd
- co u ciebie? - spytała siadając obok niej na schodach. - zanim spytasz, od razu mogę ci powiedzieć, że z thomasem układa się po prostu re-we-la-cyjnie - zaczęła gadać swoim szczebioczącym głosem i nie czekała, żeby dowiadywać się co słychać u koleżanki.
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by gigi abbott Nie Sie 22, 2021 4:28 pm

otworzyla buzie i juz miala odpowiadac na pytanie mary, ale ta oczywiscie zaczela paplac o sobie. wywrocila oczami i nawet nie sluchala jej dobrze. - swietnie, ciesze sie, ze sie wam uklada - powiedziala od niechcenia bo tak naprawde nie obchodzilo ja to. lubila ja bardziej gdy planowaly jak sledzic thomasa lub jak porwac jo. teraz mary byla szczesliwa i nudna.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by mary donaldson Nie Sie 22, 2021 4:31 pm

dobre z nich koleżanki skoro żadnej tak naprawdę nie interesowało co słychać u tej drugiej.
- cieszę się, że tak mówisz! - zaklaskała w dłonie jarając się ze swojego związku i z tego, że gigi cieszy się ich szczęściem. - bo teraz mamy nową misję, musimy dyskretnie zasugerować thomasowi, żeby mi się oświadczył. - wymyśliła. gigi była dobra w takich misjach, więc może jej pomoże. np. porwie thomasa i torturami zmusi go do oświadczyn xd
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by gigi abbott Nie Sie 22, 2021 4:40 pm

zyly w swoim swiecie, ale przynajmniej sie potrafily dogadac.
spojrzala na nia. kolejna potencjalna misja zainteresowala sie bardziej niz czymkolwiek co mowila przedtem. z checia by porwala thomasa na tortury xd - mozemy go zwiazac i zrobic pranie mozgu tak, ze oswiadczyny beda jedyna rzecza, o ktorej mysli - zaczela wymyslac. juz sobie wyobrazala jak go zamknie w piwnicy i pusci mu nagranie z mary w roli glownej, ktore bedzie musial ogladac non stop przez tydzien.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by mary donaldson Nie Sie 22, 2021 4:49 pm

każda wyciagała własne korzyści z tej znajomości i dobrze na tym wychodziły.
- tak! nie może myśleć o niczym innym! - przytakiwała jej na jej plany, wcale nie przejmując się tym, że to będzie obejmowało zrobienie prania mózgu jej chłopakowi xd thomas i tak już miał pranie mózgu przez spędzanie czasu z mary. - chociaż to powinno być proste zadanie, bo na pewno podswiadomie chce ze mną spędzić całe życie. - dodała jeszcze, pewna co do ich miłości.
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by gigi abbott Nie Sie 22, 2021 4:55 pm

byly zbyt nienormalne by miec normalne relacje, ech.
- szkoda bo lubie wyzwania - im bardziej thomas sie opieral tym lepiej gigi sie bawila. ciekawe jak one chcialy go porwac takiego wielkiego dziada. mary bedzie musiala mu cos podrzucic zeby mogly go zaciagnac gdziekolwiek.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by mary donaldson Nie Sie 22, 2021 4:58 pm

ich relacja ze sobą i tak była bardziej normalna niż ich relacje z innymi ludźmi xd
mary była przekonana, że uda jej się gdzieś zaciągnąć po dobroci xd thomas na pewno chętnie pójdzie za nią do jakiejś szopy czy piwnicy i nie będzie miał żadnych obaw o własne życie. powinien w ostatniej chwili wysłać smska z prośbą o ratunek do jo i ta go wybawi xd
- wyzwaniem będzie znaleźć idealną suknię ślubną, wtedy też mi pomożesz. - już wybiegała myślami naprzód.
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by gigi abbott Nie Sie 22, 2021 5:09 pm

to prawda xd byly siebie warte.
tak, thomas od razu za nia poleci i nawet pomoze im sie zwiazac xd a potem bedzie grzecznie siedzial i powtarzal po mary, ze chce z nia brac slub tak dlugo az w koncu w to uwierzy xd thomas pewnie juz i tak stracil checi do zycia wiec mu obojetnie czy mu cos zrobi. ale tak, jo powinna go ratowac xd - nie znam sie na sukniach - zanudzi sie jak bedzie musiala z nia isc je przymierzac.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by mary donaldson Nie Sie 22, 2021 5:16 pm

thomas będzie myślał, że jak się zgodzi i weźmie z nią ślub to mary da mu spokój. tak samo jak z tym, że zgodził się na związek. zamiast tego tylko coraz bardziej się pogrążał, biedak.
- trudno, do wszystkiego cię przygotuję! będziesz tylko siedzieć i pić szampana i patrzeć jak przymierzam kolejne suknie i mówić, w których wyglądam pięknie, a w których jeszcze piękniej. - już fantazjowała, bo myślenie o wybieraniu sukni ślubnej było tak samo fajne jak ślub sam w sobie. - ale co za sierota ze mnie, ciągle opowiadam o sobie, a nie powiedziałaś co u ciebie. - pacnęła się w czoło.
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by gigi abbott Nie Sie 22, 2021 5:20 pm

moze bedzie myslal, ze jak wezma slub to mary w koncu sie znudzi i bedzie mogl robic co chce. albo wezma rozwod i poszuka sobie innego glupka.
- to brzmi jak swietna zabawa - mruknela niezadowolona. szampan nie byl w stanie jej przekonac. moze sie nacpa zeby przyjemniej jej minal czas. po kwasie nudne sukienki slubne na pewno beda ciekawsze. - nic tak ekscytujacego jak u ciebie - wzruszyla ramionami. nie miala co opowiadac.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by mary donaldson Nie Sie 22, 2021 5:29 pm

będzie na to liczył i się przeliczy i utknie z mary do końca życia, ups.
- też tak uważam! - zapiszczała i wyściskała gigi z tej ekscytacji, że już wkrótce będą wybierać jej suknię ślubną i będzie szła do ołtarza. - niemożliwe! na pewno coś się dzieje! opowiadaj - dźgała ją w ramię, licząc na szalone przygody. - podoba ci się ktoś? - oczywiście tylko sprawy sercowe ją interesowały.
gigi abbott

gigi abbott

maryland
stomatologia
bully
22

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by gigi abbott Nie Sie 22, 2021 5:33 pm

ups.
zesztywniala gdy mary sie na nia rzucila z usciskami. nigdy sie chyba nie przyzwyczai do takich czulosci. pewnie mowila juz o tym mary, ale skoro do niej nic nie dochodzi wiec musiala to zaakceptowac. - nie - odpowiedziala keidy juz uwolnila sie z jej uscisku. sprawy sercowe to bylo ostatnie co ja interesowalo.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by mary donaldson Nie Sie 22, 2021 5:44 pm

skoro gigi nie chciała gadać o swoich obiektach zainteresowań to mary zagadała ją na temat thomasa i opowiadała jej wszystkie ich randki po kolei, więc gigi miała dość i uciekła. next!
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by martha holmes Pon Sie 30, 2021 7:56 pm

siedziała na schodach i rozmawiała z kimś przez telefon.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by marcus hurd Pon Sie 30, 2021 8:00 pm

chcial juz podejsc pod te schody, ale gdy zorientowal sie kto na nich siedzi to obrocil sie na piecie i zdecydowal, ze wybierze inna droge.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by martha holmes Pon Sie 30, 2021 8:04 pm

zauważyła go i skończyła rozmowę, szybko zeszła po tych schodach. złapała go za ramię - unikasz mnie - zaśmiała się już z tej całej sytuacji.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by marcus hurd Pon Sie 30, 2021 8:16 pm

odwrocil sie i spojrzal na jej dlon na swoim ramieniu. - tak - przyznal sie bo nie mial zamiaru udawac, ze wcale tego nie robi. uwolnil swoje ramie z jej uscisku i wyciagnal papierosy by jednego zapalic.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by martha holmes Pon Sie 30, 2021 8:17 pm

- to już na tym etapie całkiem zabawne marcus - przyznała mu się - nie musisz mnie unikać, tak czy inaczej będziemy na siebie wpadać w tym mieście do końca życia - zabrała mu jednego papierosa z paczki i zapaliła sobie też - czujesz się już lepiej? - zapytała żeby zagaić jakąkolwiek rozmowę neutralną.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by marcus hurd Pon Sie 30, 2021 8:29 pm

- nie wydaje mi sie - mruknal bo jemu do smiechu nie bylo. mial w planach ja unikac do czasu az zrobi sie miedzy nimi bardziej normalnie. czyli pewnie nie za szybko. przynajmniej wedlug niego. - tak, nic takiego mi sie nie stalo - wzruszyl ramionami.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by martha holmes Pon Sie 30, 2021 8:35 pm

- no już, nie dramatyzuj - dźgnęła go palcem w ramię - z resztą, dostałam propozycję wyjazdu do galerii do nowego jorku, więc może już niedługo nie będziesz musiał w ogóle mnie widywać - pochwaliła mu się, bo dla niej to był awans w pracy - wyluzuj i oddychaj - zaciągnęła się papierosem i strzepnęła popiół gdzieś obok.

Sponsored content

schody - Page 9 Empty Re: schody

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» schody
» schody
» schody
» schody
» schody

Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 2:13 am