• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

księgarnia

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

księgarnia - Page 13 Empty księgarnia

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:00 am

First topic message reminder :

księgarnia - Page 13 35e1548119528a94a4ddc81c0acf2fba
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by francois joyce Wto Sty 11, 2022 10:42 pm

jak usłyszał początek to już mógł się tylko domyślać o co chodzi. a potem powiedziała mu o siostrze... - och... no patrz, to zupełnie jak ze mną. to ja byłem twoją siostrą, która pojawiła się w poukładanej już rodzinie i wszyscy myśleli, że mój ojciec to najgorszy człowiek na ziemi - powiedział szczerze - więc... wiesz, po mnie doskonale że to wymaga czasu, prawda? i że nad tymi relacjami trzeba pracować, prawda? - bo zanim annie, nico i on doszli do porozumienia trochę minęło - daj jej szansę - pomiział ją po ramieniu.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by ruby fletcher Wto Sty 11, 2022 10:47 pm

- zupelnie tak samo - powtorzyla I pokiwala glowa. - wiem, ze powinnam dac jej szanse, ale nie moge sobie poradzic z tym jak okropnie poczulam sie zraniona tym co zrobil moj ojciec - wyznala mu, po czym westchnela. sama Annie pewnie dawala podobne rady bo franek wcale nie jest taki zly I nalezala mu sie szansa. troche trudno bylo teraz sluchac takich samych rzeczy.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by francois joyce Wto Sty 11, 2022 10:49 pm

- wiem, przechodziłem to na własnej skórze. o mało co rodzina mojego ojca się przeze mnie nie rozpadła, ale teraz? po kilku miesiącach dogadujemy się. po prostu. maddie mnie zaczęła tolerować, blaise się już do mnie przyzwyczaił, annie i nico również chociaż wiem ruby to nie jest takie proste - zapewnił ją - usiądź z nią kiedyś i porozmawiajcie od serca. tak ze mną zrobił ojciec i maddie, a potem też i annie - z nico nie gadał bo nie był stworzony do głębokich tematów xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by ruby fletcher Wto Sty 11, 2022 11:04 pm

usmiechnela sie smutno kiedy opowiadal jak dobrze im sie teraz ukladalo. - wszyscy od razu ja zaakceptowali I wychodzi na to, ze tylko ja mam z tym problem - wzruszyla ramionami I odwrocila wzrok. - to dla mnie za duza zmiana, nie potrafie sie do tego tak szybko przyzwyczaic - zalila mu sie dalej. troche zaczynala miec przez to wyrzuty sumienia.ming wydawala sie taka slodka I niewinna.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by francois joyce Wto Sty 11, 2022 11:10 pm

- nie dziwię się, dla ciebie to jest totalnie nowa sytuacja - powiedział spokojnym tonem - nic na siłę na pewno nie zrobicie, ale porozmawiaj z nią proszę. możesz mi to obiecać jako męskiej wersji twojej siostry? może to czas na poukładanie sobie tej relacji w głowie i na żywo - zaproponował jej
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by ruby fletcher Wto Sty 11, 2022 11:13 pm

zasmiala sie krotko kiedy nazwal siebie meska wersja ming. - porozmawiam z nia, obiecuje - pokiwala glowa. troche jej zajmie przygotowanie sie do tego psychicznie, ale robila postepy skoro zgodzila pomyslec nad rozmowa z nia. - dzieki, jak zawsze mi pomogles - przyznala z lekkim rozbawieniem I przytulila go.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by francois joyce Wto Sty 11, 2022 11:16 pm

musiał do niej jakoś przemówić, więc uznał że odwołanie się do swojej wersji jako ming ją na pewno przekona! pogładził ją po plecach i się od niej odsunął - zawsze możesz na mnie liczyć - zapewnił ją łagodnym tonem - ruby, muszę już iść, daj mi znać jak będziesz potrzebować jeszcze jakiejś porady, na razie - pocałował ją w policzek, zapłacił za notatniki, za ten z pandą też i wrócił do domu.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by vicky anderson Nie Lut 06, 2022 6:17 pm

były tutaj bo vicky szukała jakiejś książki, ale potem zaczęły się trochę wygłupiać, a finalnie wylądowały pomiędzy półkami i się całowały trochę!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by archie holtzman Nie Lut 06, 2022 6:22 pm

archie nie szukal niczego specyficznego wiec przechadzal sie po alejkach i ogladal co tu maja. zamiast ciekawej ksiazki znalazl jednak vicky migdalaca sie z jakas dziewczyna. - och - wymsknelo mu sie bo troche byl tym zaskoczony. - sorry - nie chcial tego widziec ale nie mogl odwrocic wzroku.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by esther may Nie Lut 06, 2022 6:26 pm

esther za to nie wiedziała jak duże znaczenie ma to spotkanie przypadkowego chłopaka w księgarni.
- kup bilet jak chcesz popatrzeć - mruknęła do niego widząc, że stoi i nadal się na nie gapi. sięgnęła po pierwszą lepszą książkę, którą otworzyła i zasłoniła siebie i vicky za nią.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by vicky anderson Nie Lut 06, 2022 6:36 pm

archie tak się gapił, że ktoś mógł go wziąć za zboczeńca xd
była tak skupiona na całowaniu, że gdyby nie jego głos to nie przerwałaby na pewno. zaśmiała się kiedy esther zasłoniła je książką - to mój przyjaciel - oznajmiła cicho i dała jej buziaka w policzek. zaraz powolnym ruchem odsłoniła ich twarze zza książki - cześć - przywitała się.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by archie holtzman Nie Lut 06, 2022 6:43 pm

ups xd nie chcial wychodzic na zboczenca, ale po raz pierwszy widzial na wlasne oczy to, ze vicky tez ruszyla dalej i to, ze nie maja szans na bycie razem stalo sie bardziej realne. sam zajal sie rafe wiec nie powinien byc zawiedziony, ale jednak nie potrafil sie pozbyc tego uczucia zazdrosci.
- nie chce patrzec - odpowiedzial, ale nadal sie gapil. - czesc - usmiechnal sie do vicky. - przyszlem po to - chwycil pierwsza lepsza ksiazke i spojrzal na jej okladke, na ktorej byl bobas i rady dla nowych mam.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by esther may Nie Lut 06, 2022 6:55 pm

- cześć kolego vicky - przywitała się z nim, ale z nieszczególnym entuzjazmem. przez to gapienie się pewnie uznała go za homofoba xddd - gratulacje - odparła drwiąco tak jakby uznała, że to archie jest w ciąży i skinęła głową w stronę książki dla mam. - chodźmy już? jestem głodna - oparła brodę na ramieniu vicky i wbiła w nią błagalny wzrok.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by vicky anderson Nie Lut 06, 2022 7:00 pm

wiedział jak czuła się ona kiedy na wycieczce paradował z rafe! pewnie podobnie jak on teraz!
wskazała na książkę i zaśmiała się - czy ja o czymś nie wiem? - wbiła wzrok w książkę próbując dać mu sygnał żeby spojrzał na okładkę jednak - to co? ta mała wietnamska knajpa na rogu? - zaproponowała. tam pewnie często chodzili z archiem, ale teraz ona zabierała tam swoje randki, w sumie to jedną, esther!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by archie holtzman Nie Lut 06, 2022 7:06 pm

on przynajmniej jej oszczedzil patrzenia jak sie z nim caluje!
spojrzal na ksiazke, ale nie mial zamiaru jej odkladac. byloby jeszcze bardziej niezrecznie. zasmial sie wiec tylko. - to dla lilibet, jako przestroga - wymyslil. - dobry wybor - chcial juz isc, ale nogi przestaly mu pracowac.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by esther may Nie Lut 06, 2022 7:14 pm

- zamiast kupować jej książkę po prostu używajcie gumek - rzuciła swoim standardowym cynicznym tonem (wcale nie miała powodów, by być szczególnie dla niego niemiła). - taka elegancka restauracja? rozpieszczasz mnie - roześmiała się i ubuziała vicky w ramię. dla niej była wyjątkowo miła xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by vicky anderson Nie Lut 06, 2022 7:22 pm

nie robiła tego specjalnie przecież xd
- lilibet to jego siostra - wyjaśniła esther, bo nie chciała sobie wyobrażać jak lili i archie to robią - ale faktycznie myślę, że nie zatrzymasz jej przed uprawianiem seksu więc po prostu kup jej gumki - przytaknęła na jej pomysł - dla mojej dziewczyny wszystko - wypaliła choć nie wiem czy był na etapie nazywania tego co było pomiędzy nimi. vicky jednak uznała, że tak chce ja nazwać, a potem objęła ją w pasie - musimy iść - oznajmiła archiemu skoro ten najwyraźniej nie miał zamiaru się ruszyć xd i tak było wystarczająco dziwnie.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by archie holtzman Nie Lut 06, 2022 7:31 pm

moze gdyby spotkal esther w innych okolicznosciach to by uznal jej teksty za zabawne, ale teraz nie polubil jej. - tak - zdazyl tylko tyle powiedziec. odlozyl ksiazke z powrotem na polke, po czym odwrocil sie. z tego wszystkiego zapomnial sie pozegnac i szybkim krokiem uciekl ze sklepu.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by esther may Nie Lut 06, 2022 7:43 pm

zdziwiła się gdy vicky nazwała ją swoją dziewczyną, ale jednocześnie zrobiło jej się bardzo miło z tego powodu. poszły do tej knajpy i esther zapomniała, że ktoś taki mało istotny jak archie w ogóle istnieje.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by faye mayhew Sob Lut 12, 2022 6:07 pm

szukała nowych książek na nowe wykłady które ją zainteresowały i teraz siedziała w dziale na temat mechaniki i mechatroniki, czyli tam gdzie teoretycznie powinno znajdować się paru facetów a znajdowała się jednak ona.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by andy harris Sob Lut 12, 2022 6:17 pm

Andy przyszedl tu poszukac jakiejs ciekawej ksiazki na temat fotografii. przechodzil obok alejki, w ktorej byla faye wiec podszedl do niej sie przywitac. - czesc - usmiechnal sie. - czego szukasz? - zainteresowal sie.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by faye mayhew Sob Lut 12, 2022 6:19 pm

- ooo andy, cześć! - powiedziała uradowana, że go zobaczyła. dawno go nie widziała, od kiedy chyba namówił ją, żeby została w kraju to sie nie widzieli! andy taki bohater. zamknęła książkę, którą właśnie przeglądała - potrzebuję inspiracji do następnych wykładów, wiesz. zaczyna się robić coraz trudniej a ja muszę już myśleć co zrobię na swoją pracę dyplomową - wytłumaczyła mu.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by andy harris Sob Lut 12, 2022 6:43 pm

hehe, Andy bohater. powinna to powiedziec tym osoba, ktore go tak nie widzialy.
- I jak ci idzie szukanie inspiracji? znalazlas juz cos? - spojrzal na jej ksiazke. nie mial pojecia o co chodzilo w mechanice wiec imponowalo mu to, ze faye interesowala sie takimi rzeczami. on pewnie tylko umial wymienic baterie w swoim aparacie na klisze I to na tyle jego umiejetnosci xd
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by faye mayhew Sob Lut 12, 2022 6:46 pm

faye mogła to ogłosić całemu światu. jej świat i tak wystarczająco stał już na głowie xd
- znalazłam, właśnie znalazłam dwie książki które będę chciała przeczytać. bardzo skomplikowane rzeczy, ale jakże fascynujące - uśmiechnęła się do niego - mam wrażenie, że nadal ci nie podziękowałam za to, że mnie namówiłeś do pozostania w kraju. to dziękuję - położyła dłoń na jego ramieniu i go po nim poklepała. tak po przyjacielsku.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by andy harris Sob Lut 12, 2022 7:04 pm

ups xd
- nie znam sie na tym, ale wierze cie, ze to fascynujace - zasmial sie. on by sie zanudzil xd - to naprawde nic takiego, ciesze sie, ze moglem sie na cos przydac - usmiechnal sie szczerze. lubil pomagac I cieszyl sie, ze nadal potrafi dawac dobre rady xd

Sponsored content

księgarnia - Page 13 Empty Re: księgarnia

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 8:15 am