louis i anderson

    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 8 Empty louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Kwi 20, 2021 7:25 pm

    First topic message reminder :

    louis i anderson - Page 8 Casa-de-Montana-by-Cabin-Fever-Interiors
    louis i anderson - Page 8 28-kristi-hi-res-3-5a6f7b428023b900372c0579
    louis i anderson - Page 8 Cool-mens-game-room-home-lounge-ideas
    louis i anderson - Page 8 C15
    louis i anderson - Page 8 A-bedroom-with-a-bed-frame-with-headboard-wardrobe-bedside-t-5c56c1cf76e4dc45a64e9592ff594165
    louis i anderson - Page 8 6527313526d081567b0fa7fb0331fd81


    Ostatnio zmieniony przez louis wilson dnia Sob Wrz 18, 2021 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Sie 10, 2021 9:00 pm

    pacnął się w czoło jak usłyszał tego suchara - dobre, suchutkie ale szanuję - pokiwał głową rozbawiony. louis będzie mógł wykorzystać jego ukryte talenty wnętrzarskie do roboty, zamierzał również zatrudnić tutaj tiffy która znała się na jakiś dodatkach no i zapewne jo, która bedzie po prostu skazana na pomoc własnemu kochanemu braciszkowi - taboret śmierdzi, więc nie wiem gdzie go postawisz, ale na pewno nie będzie to tutaj. a wracając do tego czy wszystko ma pasować, to wszystko ma pasować i koniec - zarządził - no już już anderson, nie marudź - wyciągnął ku niemu ręce, żeby się podszedł przytulić xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Sie 10, 2021 9:09 pm

    louis na pewno miał wizję, że mieszkanie będzie wyglądało stylowo, a jak ekipa anderson + tiffy + jo weźmie się za dekorację wnętrz to louis się przeżegna i pożałuje, że kiedykolwiek zabrał się za zmiany.
    - nie słuchaj go taboreciku, wcale nie śmierdzisz i znajdziemy ci idealne miejsce. - nachylił się do nóżek od taboretu, ciągle na nim siedząc i udawał, że do niego mowi i go głaszcze. zaraz jednak się wyprostował z lekkim skrzywieniem na twarzy. - faktycznie śmierdzi. - musiał przyznac mu rację. ale co tam, bezdomny ned i tak się ucieszy z prezentu. wstał i przytulił się do louisa. - muszę się naprzytulać na zapas. kto mnie będzie tulił do snu i śpiewał kołysanki. - marudził. pewnie przez kołysanki miał na myśli wspólne śpiewanie jakiś rapsów o dużych tylkach jak oboje byli zjarani i odlatywali do krainy snów.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Sie 10, 2021 9:15 pm

    louis miał wizję jaką miał, a co z tego im wyjdzie to nigdy nie wiadomo! sama nie wiem jeszcze jak będzie wyglądało ich mieszkanie, zapraszam do przesyłania propozycji xd
    - a nie mówiłem! - zaśmiał się. przytulił go do siebie mocno - no właśnie nie wiem kto. myślę, ze znajdziesz sobie takiego drugiego louisa i zobaczysz, że będziesz z niego zadowolony. wiesz już gdzie się zawiniesz na ten czas remontu czy jeszcze nie? bo ja sam nie wiem - zauważył. tiffy nie miała dla niego żadnego miejsca, wątpił żeby go jo przyjęła bo miała własne życie i własnych chłopców a brat to jednak upierdliwe stworzenie jest.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Sie 10, 2021 9:24 pm

    ostatnio miałam problem ze znalezieniem mieszkań, więc nie wiem czy znajdę coś fajnego xd zachciało ci się zmian xd
    - nie ma drugiego takiego jak ty, nie musisz się martwić o to, że znajdę zastępstwo. - poklepał go po klacie jak już się odsunęli od siebie z przytulaska. - też jeszcze nie wiem. może będę chodzić do wszystkich po kolei wieczorem na piwo i zostawać na noc i nikt się nie skuma, że u nich pomieszkuję. - powiedział calkiem serio, bo aktualnie to była najlepsza opcja. poszedłby do marty'ego, ale bał się spotkań z quinn albo do dani, ale zniknęła z radaru. to nie były dobre opcje!
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Sie 10, 2021 9:30 pm

    ja nadal nie zrobiłam nowym postaciom mieszkań i celeste jest bezdomna nadal.....xd znajdziemy coś razem xd
    - w sumie mnie to cieszy, bo byłbym zazdrosny o to, że ktoś zajmuje moje miejsce w twoim sercu - zażartował i poklepał go po ramieniu - jo mnie totalnie nie przyjmie, ma za dużo facetów na głowie, tiffy mieszka z rodzicami i braćmi więc to też odpada, najwyżej będę mieszkał przez miesiąc w hotelu czy coś, to jest jakieś rozwiązanie - westchnął. to smutne, że nie mieli obaj gdzie iść xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Sie 10, 2021 9:45 pm

    chłopakom się najtrudniej szuka, bo zawsze mają jakieś babskie dodatki. chyba że uznamy, że tiffy i jo naprawdę się przyłożyły do dekorowania xd
    - wiedziałem, że wspominasz o nowym louisie tylko po to, żeby mnie wybadać, ty mój zazdrośniku - zaśmiał się. - bez przesady, na pewno ktoś nas przyjmie. albo razem albo osobno, chociaż najlepiej razem, bo to transakcja wiązana. - stwierdził wesoło. wejdą komuś na głowę i nie będą mieli wyboru tylko się nimi zaopiekować. bo inaczej louis i anderson też już nikogo nigdy nie zaproszą do siebie! niby mieli tylu przyjaciół, a jak potrzebowali ich w biedzie to nie mogli na kogo liczyć xd będą się tułać jak vicky, co poradzić. anderson w razie czego będzie mógł pójść na kartony do bezdomnego neda. w sumie peggy może przyjąć louisa, bo ma wolny pokój po elce. ale z andersonem by raczej nie wytrzymała xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Sie 10, 2021 9:51 pm

    coś wymyślimy! najwyżej będzie to kobieco męskie wnętrze xd
    - oczywiście, że tak - zmierzwił mu włosy rozbawiony - zgadzam się, najlepiej razem. może jakaś no nie wiem koleżanka koleżanki nas przyjmie, co? - pacnął go w ramię. wejdą razem wszystkim na głowę jak tak dalej pójdzie, potwierdzam. on nie zamierzał iść w kartony, najwyżej pójdzie do tiffy i patrick go zje xd - zobaczymy z resztą, mamy czas - machnął ręką.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Sie 10, 2021 10:04 pm

    louis dobrze kombinował z koleżanką koleżanki. koleżanka wiedziałaby jak dużo kłopotow może przysporzyć anderson, a koleżanka koleżanki będzie nieświadoma xd
    - powinniśmy wstawić ogłoszenie na facebooka i zobaczysz, że zaraz wszyscy będą się bić o to, żeby nas przyjąć. będą wysyłać do nas cv i przekupywać nas koszami prezentowymi, a my będziemy przebierać w ofertach. - już wymyślał. - a póki co musimy do końca wykorzystać nasze kanapy, żeby dobrze ukończyły swój żywot. - miał przez to na myśli, żeby usiedli swoim szacownymi tyłeczkami i pograli na play station co też uczynili, a potem mogli tulić się do snu i śpiewać kołysanki.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by ted cavendish Sob Sie 21, 2021 9:07 pm

    odbywała się tu jakaś standardowa sobotnia imprezka paczki. ted jak to ted pozbierał wszystkie puste butelki i odniósł do kuchni i teraz zmywał naczynia.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by valentino eyre Sob Sie 21, 2021 9:16 pm

    valentino robil pokaz swoich tanecznych sztuczek w salonie wiec swietnie sie bawil. jego szklanka jednak byla teraz pusta wiec tanecznym krokiem powedrowal w kierunku kuchni. - czesc przystojniaku! - powiedzial wesolo i podszedl do niego by szturnac go bioderkiem.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by ted cavendish Sob Sie 21, 2021 9:20 pm

    teda ominęły jego taneczne pokazy skoro zajął się sprzątaniem.
    - okej, temu panu już nie polewamy - tak zareagował na nazywanie go przystojniakiem, był naprawdę poryty uczuciowo już xd zaśmiał się i w ramach swojego żarciku nawet zabrał mu szklankę z dłoni, którą był gotowy zacząć myć, żeby naprawdę dać mu zakaz na picie do końca wieczoru.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by valentino eyre Sob Sie 21, 2021 9:28 pm

    przgapil taki wystep, ech.
    - hej! - zawolal niezadowolony gdy ted zabral jego szklanke. - nie badz taki skromny - powiedzial z rozbawieniem i ruszyl w kierunku alkoholu by zrobic sobie kolejnego drinka.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by ted cavendish Sob Sie 21, 2021 9:32 pm

    valentino na pewno co sobotę robił taki występ, więc ted widział już inne xd
    - jestem realistą. - stwierdził. a realia były takie, że tylko valentino uważał go za przystojniaka xd chociaż to zawsze coś. ciekawe czy w paczce rozeszło się już info o niewypale jakim był krótki romans leili i teda. na pewno tak było skoro wszyscy byli zawsze na bieżąco ze wszystkim! - podasz mi jeszcze piwo? - dopił szybko swoje i wrócił do mycia talerzy.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by valentino eyre Sob Sie 21, 2021 9:44 pm

    to bardzo prawdopodobne xd
    - chyba pesymista - poprawil go. moze z valentino powinien sie spiknac xd jemu sie wszyscy podobali! na pewno by go docenil bardziej niz leila. przynajmniej dopoki jack sie na niego nie rzuci z pocalunkami xd - jasne - chwycil jego piwko i podal mu je.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by ted cavendish Sob Sie 21, 2021 9:48 pm

    ted jest chyba całkowicie hetero, ale może faktycznie jak skończą mu się opcje i wszystkie dziewczyny dadzą mu kosza to powinien się przerzucić na chłopaków, może tam miałby jakieś szanse xd
    - czyli optymista patrzy w lustro i stwierdza "jestem przystojniakiem", a pesymista "jestem brzydalem"? - też był już po kilku piwkach, więc zaczął wkraczać na niebezpieczne terytorium tej rozkminy. - dzięki - przejął puszkę mokrą ręką i zaraz otworzył i już żłopał. to, że mył naczynia wcale nie oznaczało, że nie bawił się dobrze na tej imprezie xd
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by valentino eyre Sob Sie 21, 2021 9:58 pm

    skoro z dziewczynami mu nie szlo to powinien sprobowac cos innego xd moze jego zycie nabraloby smaczku.
    - dokladnie tak. nie mozesz rozpowszechniac wokol siebie takiej negatywnej energii bo to ma wplyw na innych. jesli myslisz o sobie zle to inni tez nie beda w stanie ujrzec twoich zelet - spojrzal na niego. mowil zupelnie powaznie! jak ted siebie nie bedzie kochac to kto inny go pokocha. oparl sie o blat i przygladal sie jak ted zmywa. wcale go to nie dziwilo bo pewnie nie pierwszy raz to sie zdazylo xd
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by ted cavendish Sob Sie 21, 2021 10:04 pm

    póki co wierzył w to, że znajdzie kiedyś dziewczynę dla siebie. zresztą on chyba miał tylko jeden typ dziewczyny i leciał głównie na zielone xd będzie musiał rozszerzyć poszukiwania choćby w tym aspekcie.
    - skoro nazwałeś mnie przystojniakiem to znaczy, że nie rozpowszechniam wokół siebie negatywnej energii. - stwierdził, chociaż valentino wszystkich nazywał przystojniakami, więc nie powinien czuć się wyjątkowo. poza tym to, że wszystkie laski po kolei go rzucały musiało z czegoś wynikać xd - poza tym ja rozpowszechniam wokół siebie bardzo dobrą energię. jestem dla wszystkich miły, uczynny... - wymieniał, co zresztą potwierdzało jego mycie naczyń. zawsze sprzątał po innych, więc nikt nie był zaskoczony xd
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by valentino eyre Sob Sie 21, 2021 10:10 pm

    zaraz mu sie skoncza zielone dziewczyny i wtedy bedzie mial dobiero problem. zawsze sobie moze adoptowac pieska do towarzystwa.
    - tu sie mylisz - przerwal mu. - czuje od ciebie bijaca negatywna energie, ale to mnie do niczego nie zniecheca - poprawil go. faktycznie wedlug niego wszyscy byli przystojniakami wiec ted nie mial czym sie cieszyc xd - tu nie chodzi o to co robisz dla innych tylko jaki jestes dla siebie - poklepal go po sercu.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by ted cavendish Sob Sie 21, 2021 10:16 pm

    no tak, skoro dziewczynki i chłopcy nie, to chociaż piesek mu dotrzyma towarzystwa.
    - tak tylko gadasz - mruknął, bo zrobiło mu się głupio, że valentino wypominał mu jego negatywną energię. nie da się ukryć, że akcja z leilą mocno obniżyła samoocenę biednego teddy'ego! odłożył ostatni talerz na suszarkę i oparł się o blat koło kolegi, popijając piwo. - co masz przez to na myśli? - zaczął dopytywać, bo po kilku piwkach to, co mówił valentino wydawało się mieć sens (na trzeźwo nie xd).
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by valentino eyre Sob Sie 21, 2021 10:25 pm

    lepsze to niz samotnosc do konca zycia.
    - nigdy nie mowie takich rzeczy jesli w nie nie wierze - zapewnil go. caly czas go obserwowal, popijajac swojego drinka. troche mu bylo zal teda przez te akcje z dziewczynami. - powinienes wlozyc wiecej energii w zadbanie o swoje samopoczucie. nikt inny tego za ciebie nie naprawi, to twoje zadanie - dobrze, ze chociaz po alkoholu to mialo sens dla niego xd - inaczej bedziesz sie tylko zawodzil za kazdym razem gdy kolejna osoba nie podola twoim oczekiwania. najpierw musisz sam sobie pomoc - gadal dalej. dla niego ted wygladal jak ofiara losu wiec uwazal ze powinien wykorzystac czas samotnosci by stac sie lepsza wersja siebie.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by ted cavendish Sob Sie 21, 2021 10:30 pm

    westchnął, bo znał valentino na tyle, żeby wiedzieć, że ten nie rzuca słów na wiatr.
    - więc sugerujesz, że nie wyszło mi z leilą, bo mam za niską samoocenę? okej, sam musisz przyznać, że to co zrobiła każdemu mocno zjechałoby samopoczucie. - mruknął. nawet nie ukrywał tego, że był zły na leilę. wszyscy tu się z nią przyjaźnili i nie chciał jej oczerniać ani obracać kogokolwiek przeciwko niej, ale był zraniony i też musiał się wygadać. co do samopoczucia teda to najszczęsliwszy był na tajwanie, ale potem wrócił i wszystko się zjebało. może powinien wyjechać na zawsze.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by valentino eyre Sob Sie 21, 2021 10:42 pm

    - to prawda, ale nie ma co sie uzalac nad soba - wzruszyl ramionami. - przejechales sie na niej, trudno. te emocje powinienes poswiecic na ulepszenie siebie, a nie dyskutowanie z kazdym kto probuje ci poprawic humor - napil sie. - zycie toczy sie dalej. analizowanie wlasnych uczuc jest bardzo waznym krokiem w dbaniu o zdrowie psychiczne, ale wystarczy sie wyplakac i zastanowic sie jak naprawic swoja sytuacje - poklepal go po ramieniu.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by ted cavendish Sob Sie 21, 2021 10:46 pm

    - wcale się nad sobą nie użalałem, to ty zacząłeś mówić coś o mojej negatywnej aurze - przypomniał mu i nawet się zaśmiał, bo po tych paru piwach może trochę go nawet bawiła jego beznadziejność. lepiej w tę stronę niż gdyby siedział i nie marudził wszystkim jaki to jest porzucony i nieszczęśliwy. - więc jak naprawić swoją sytuację? - spytał skoro valentino już zaczął temat. kolejny przewodnik duchowy dla kolejnej mojej postaci xd ted nawet lubił swoje życie i poza sytuacją rodzinną nie miał na co narzekać, ale jednak te kolejne odrzucenia przez płeć piękną potrafiły go dobić!
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by valentino eyre Sob Sie 21, 2021 10:58 pm

    - dlatego ze twoja negatywna ura mnie przytlacza. wyczulem ja z drugiego konca domu - rowniez sie zasmial skoro juz sobie zartowali. - nie wiem, to twoja sytuacja - wzruszyl ramionami. moje postacie nie moga sie powstrzymac by mieszac w zyciu twoich xd - najlepiej bedzie jesli znajdziemy ci kogos na jedna nos - wymyslil. rebound zawsze byl najlepszy po rozstaniu.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by ted cavendish Sob Sie 21, 2021 11:02 pm

    - to dlatego, że masz radary ustawione na za dużą czułość. - stwierdził. tylko valentino był w stanie gadać o aurze teda, nikt inny nie zwracał na takie rzeczy uwagi. e tam mieszać xd próbować ich naprowadzić na dobrą drogę. gorzej, że moje nie słuchają xd - nieeee, to nie wchodzi w grę. ja taki nie jestem. poza tym to nie fair wobec pań. - odpowiedział od razu. teddy dżentelmen, traktował szlachetnie wszystkie dziewczyny, a one go porzucały, bo wolały bad boyów xd poza tym on sam nie mógłby mieć jednorazowego numerka, bo od razu się angazował emocjonalnie w relację.

    Sponsored content

    louis i anderson - Page 8 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 9:04 am