louis i anderson

    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 15 Empty louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Kwi 20, 2021 7:25 pm

    First topic message reminder :

    louis i anderson - Page 15 Casa-de-Montana-by-Cabin-Fever-Interiors
    louis i anderson - Page 15 28-kristi-hi-res-3-5a6f7b428023b900372c0579
    louis i anderson - Page 15 Cool-mens-game-room-home-lounge-ideas
    louis i anderson - Page 15 C15
    louis i anderson - Page 15 A-bedroom-with-a-bed-frame-with-headboard-wardrobe-bedside-t-5c56c1cf76e4dc45a64e9592ff594165
    louis i anderson - Page 15 6527313526d081567b0fa7fb0331fd81


    Ostatnio zmieniony przez louis wilson dnia Sob Wrz 18, 2021 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 15 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Maj 03, 2022 8:25 pm

    louisa i andersona łączył inny poziom uczuć i emocji niż andersona i ruby xD sorry ruby, louis był pierwszy! i zawsze będzie pierwszy, na zawsze xd - lepiej mnie zapytaj czego nie jadłem - zaśmiał się z tego, bo zapewne skorzystał ze wszystkich dobroci, które były mu serwowane pod nos. łaził po knajpach i zajadał się specjałami z każdego kraju, sporo imprezował, ale również zwiedzał bo obiecał peggy potem, że jej o wszystkim opowie i pokaże te zdjęcia - jarałem tylko w amsterdamie, ale jeden koleś na imprezie w rzymie dał mi magiczne tabletki. miałem tripa roku - pochwalił mu się choć nie było czym - a najlepiej całują hiszpanki - zawahlował śmiesznie brwiami - phi, w wakacje to będziemy podróżować nie tylko po europie - pacnął go w ramię - mhm, czyli pożyczałeś ciuchy, oj anderson - zmierzwił jego włosy.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 15 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Maj 03, 2022 8:35 pm

    wiadomo, piosenka nie kłamie, nothing compares.
    słuchał jego historii z zainteresowaniem i przybijał mu piąteczki na wszystkie kolejne wrażenia.
    - nic dziwnego, że nie miałeś czasu do mnie pisac jak tyle robiłeś - pokazał mu język - a co, masz już plany? - wiadomo, że anderson nie miał żadnych i będzie improwizować - no co, mi się skończyły - rozłożył ręce. to oznaczało tylko jedno... sugestię, że louis przyjechał i musi zrobić generalne pranie xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 15 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Maj 03, 2022 8:43 pm

    biedna ruby!
    - stary, nie miałem czasu, tyle się działo - westchnął i pokręcił głową - mam, chciałbym w wakacje pojechać do usa. nie chcesz czasem ze mną się tam urwać? zwiedzimy fajne miejsca, poznamy jakieś fajne dziewczyny, impreza dzień w dzień. to musi się udać - już się jarał tym co będzie robić w wakacje. - nie robiłeś prania tyle czasu! a mówiłem ci jak używa się pralkę... matko kochana, czy ja będę miał w czym jutro iść na uczelnię? - zapytał się go rozbawiony.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 15 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Maj 03, 2022 8:49 pm

    - teraz będziesz musiał nadrabiać i mi wszystko opowiadać - dalej był żądny historii louisa, który dopiero zarysował co i jak. - wiesz, że nie planuję tak bardzo do przodu - zaśmiał się. nawet nie wiedział co będzie robić jutro - ale na ile chciałbyś tam jechać? tydzień? - zaczął jednak dopytywać, bo nawet zaczął brać pod uwagę to, że nie mógł wyjechać na całe lato i zostawić ruby. - taaa, zostały jakieś koszule, których nie tykałem... i stroje halloweenowe, ale nie wszystkie, niektóre nosiłem - machnął ręką w stronę szafy. ciekawe co miał w tej chwili na sobie anderson xd obstawiam piżamę-kombinezon pingwina, ale to raczej jego standardowy strój niewzbudzający podejrzeń.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    louis i anderson - Page 15 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by louis wilson Wto Maj 03, 2022 8:59 pm

    - wiem wiem, mamy dzisiaj przed sobą całą noc, o ile oczywiście nie zasnę w połowie opowieści, bo jestem tak zjechany że od razu jak wróciłem to musiałem zajarać i położyć się na środku pokoju. nawet nie rozpakowałem się ani nic. a właśnie, mam dla ciebie parę ciekawych prezentów. ale pozwolisz, że to dopiero jutro, bo dzisiaj nie chce mi się wstawać, za wygodnie tu - wskazał na łóżko, na którym leżeli - wiem. ale ja planuję. niedługo kończę studia, za chwilę mam obronę i będę chciał wykorzystać chwilę przed pójściem do stałej roboty - zauważył - nie pójdę na uczelnię w koszuli, anderson - wywrócił oczami. nie był aż tak poważny! - czyli jutro wolne - zażartował - ten strój to też trzeba wyprać. mam już dzisiaj wrzucić pranie? - zapytał.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    louis i anderson - Page 15 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by anderson hurd Wto Maj 03, 2022 9:18 pm

    - będę cię potrząsać, żebyś nie spał - oznajmił i zatrząsł jego ramionami, żeby zaprezentować o co mu chodzi. chichrał się przy tym jak przy najlepszym żarcie. zdecydowanie się stęsknił za przyjacielem. na tyle, że nie da mu odpocząć tylko będzie go zamęczać swoją obecnością, taki przyjaciel to skarb! - zobaczymy - zapowiedział, bo nie planował w przód i nie wiedział jak długo ruby z nim wytrzyma, ale i tak musiał brać ją pod uwagę na wszelki wypadek - jesteś styrany, nie pójdziesz jutro na uczelnię, bo ci się nie chce i szukasz wymówki - stwierdził wesoło. - nie musisz, możemy siedzieć w naszym smrodzie - odpowiedział i tak właśnie było. louis ze zmęczenia pewnie szybko odpłynął i anderson wcale go nie budził tylko się w niego wtulił i tak spali do południa, bo on też oczywiście nie poszedł na zajęcia.

    Sponsored content

    louis i anderson - Page 15 Empty Re: louis i anderson

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 11:42 am