• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

u caspa i leo

faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

u caspa i leo - Page 3 Empty u caspa i leo

Pisanie by faye mayhew Czw Maj 13, 2021 7:53 pm

First topic message reminder :

u caspa i leo - Page 3 Pinterest-se
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by jack carswell Wto Cze 15, 2021 9:09 pm

jack się obrazi hehehehehe. był w sumie trochę obrażalski to do niego pasowało ;x
pewnie byli open 24.
- to skomplikowane - zaśmiał się krótko. co miał jej powiedzieć? że rozmyślał nad tym dlaczego archie nie odpowiada na jego smsy i ma wyłączony telefon? lame! - co robisz? - zajrzał jej w książkę i zobaczył jakieś znaczki i symbole których nie rozumiał. zawsze był pod wrażeniem.
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by joy hurd Wto Cze 15, 2021 9:12 pm

ojojoj, jak przykro xd nie moja postać więc archie na pewno się przejmie xd
musiała znów przerwać swoje wyliczenia - liczę zadanie na jutrzejsze zajęcia - odpowiedziała mu i napiła się herbatki - jak chcesz, możesz się tutaj przysiąść, ja nie będę ci wcale przeszkadzać - zaproponowała mu, bo miała miejsce wolne - a potem muszę sprawdzić zadania mojej uczennicy, także, nic ciekawego, a co u ciebie? - zapytała grzecznościowo.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by jack carswell Wto Cze 15, 2021 9:27 pm

twoje postacie takie bezduszne. szczególnie faceci, już to ustaliłyśmy!
pewnie przysiadł się nie zamawiając nawet nic - czyli ci przeszkadzam? - zapytał unosząc brew ku górze - dużo masz dziewczyn na swoim kierunku? rozmyślamy w samorządzie jak przyciągnąć więcej kobiet na kierunki ścisłe - wyjaśnił swoje pytanie. pewni tą uczennicą której prace sprawdzała była romy xd
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by joy hurd Wto Cze 15, 2021 9:31 pm

kiedy? znowu coś ustaliłaś beze mnie? xD a co liam ma do tego, on się tylko świetnie bawi xd
brawo geniuszu, oczywiście, że sprawdzała prace romy. nie ma nikogo innego w sumie xd - nie, nie przeszkadzasz mi, siadaj sobie - zapewniła go i nadal rozwiązywała zadanie. a jak skończyła to skończyła również herbatkę i mogła już z nim gadać - większość to niestety faceci, na dodatek liczący na to, że na matematyce kogoś zaliczą. na moim roku jest gdzieś z 10 dziewczyn - wzruszyła ramionami.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by jack carswell Wto Cze 15, 2021 9:34 pm

ustaliłyśmy to wczoraj na czacie że żadnego nic nie obchodzi, halo! taką masz krótką pamięć ;x
mogła mieć jakieś wymyślone uczennice też!
patrzył tak chwile jak pracuje i dał się jej skupić. dopiero kiedy skończyła zbliżył się wyraźnie zainteresowany tematem - tylko dziesięć? to bardzo mało - westchnął to była luka nad którą będą musieli popracować - co cię skłoniło do takich studiów? - dalej badał.
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by joy hurd Wto Cze 15, 2021 9:43 pm

xddd łe tam, się czepiasz! mówiłam tylko o felixie... a potem ustaliłyśmy jeszcze parę innych rzeczy xd
- no niestety nie mam więcej koleżanek. nikogo ci nie wymyślę przecież - westchnęła chowając książki z powrotem do torby - co mnie skłoniło? od dzieciaka kochałam liczyć i interesowałam się naukami ścisłymi, tak jakoś wyszło. mama zauważyła dość wcześnie mój talent i oto jestem. mój ojciec jest prawnikiem a mama uczy tańczyć więc to dość nietypowe jak na moją rodzinę - odrzuciła włosy do tyłu.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by jack carswell Wto Cze 15, 2021 9:50 pm

było późno, już nie pamiętam!
słuchał jej uważnie bo to była cenna wiedza. jutro na zebraniu poruszy te kwestie + na pewno pokłóci się z peggy xd - czyli musimy celować w licea o profilach ścisłych bo tam będą dziewczyny, które są tym zainteresowane - mówił trochę do siebie, trochę do joy - albo musimy udać się ze studentkami kierunków ścisłych do przedszkoli i tam zaszczepić miłość do matematyki, czy fizyki - rozkminiał dalej, a potem wpadł na genialny pomysł - lubisz dzieci? - bo chciał wrobić joy z tour po przedszkolach xd
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by joy hurd Wto Cze 15, 2021 9:53 pm

teraz to się wykręcasz!!!
- możliwe, że tak, musisz celować w dziewczynki takie jak ja. ciche, zamknięte w sobie i ledwo mamroczące cokolwiek pod nosem - opisywała siebie a potem się roześmiała - błagam cię? czy ja wyglądam ci na przedszkolankę? albo na laskę, która w ogóle cokolwiek ma wspólnego z jakimikolwiek dzieciakami? bo raczej nie bardzo - rozłożyła bezradnie ręce.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by jack carswell Wto Cze 15, 2021 10:00 pm

nie wiem o czym mówisz xddddd
- eej - pstryknął ją w czoło - na pewno nie jesteś cicho, ledwo mamroczącą dziewczyną - uważał ją za inteligentną i pełną wdzięku młodą kobietę. nie był szowinistą! - no weeeeeź - spojrzał na nią błagalnie - nie mam wielu koleżanek na kierunkach ścisłych - westchnął - pojedziemy do kilku przedszkoli, opowiesz jak ciekawa jest matematyka - zaczął ją zachęcać - w zamian postawię ci obiad - i próbował ją przekupić xd
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by joy hurd Wto Cze 15, 2021 10:03 pm

weź se historię przejrzyj xd
- nie rób tak więcej - skrzywiła się jak ją pstryknął w czoło - niech ci będzie, że pójdę. kiedy mam to zrobić? tylko problem jest jeden, nie lubię się uśmiechać i nie jestem chodzącym promyczkiem słońca - zastrzegła od razu, żeby potem się nie rozczarował - obiad, ta, niech będzie obiad - zgodziła się na to przekupstwo.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by jack carswell Wto Cze 15, 2021 10:08 pm

już już xd
- okej - usiadł zaraz spokojnie bo jak go skarciła to poczuł się trochę nieswojo - nie musisz być promyczkiem słońca, po prostu nie zniechęcaj ich do siebie - wyjaśnił. te dzieci pewnie zjedzą joy - zatem obiad - walnął podekscytowana dłonią w stół - odezwę się do ciebie w sprawie wyjazdu - wskazał na telefon, a potem uciekł planować!
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by joy hurd Wto Cze 15, 2021 10:10 pm

no!
wróciła do nauki a potem nad ranem stąd wyszła xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by andy harris Sro Cze 23, 2021 6:46 pm

przechodzil obok i przypomnialo mu sie, ze faye mu kiedys polecala to miejsce. wszedl do srodka i stal w kolejce by zamowic sobie herbatke.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by faye mayhew Sro Cze 23, 2021 6:50 pm

faye wróciła już do pracy, bo nie mogła siedzieć bez przerwy w domu. nos się już zrastał, wszystko wracało do normy. akurat latała między stolikami, a wracając do baru zauważyła andiego - o cześć - ucieszyła się na jego widok - fajnie, że przyszedłeś - odstawiła tacę i oddała ją zoe - chcesz coś zamówić? może ci coś polecić? - zapytała odgarniając włosy z twarzy.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by andy harris Sro Cze 23, 2021 6:59 pm

- czesc - usmiechnal sie szeroko gdy przy barze pojawila sie faye. spojrzal na menu i chwile sie zastanawial. - mam ochote na cos orzezwiajacego do picia. i moze cos slodkiego do tego - powiedzial w koncu.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by faye mayhew Sro Cze 23, 2021 7:02 pm

- to idealnie. mamy autorską lemoniadę specjalnie dla ciebie. albo mrożoną herbatę, jak wolisz - uśmiechnęła się do niego i machnęła że zaraz przyjdzie - chodź, usiądziemy sobie pogadamy chwilę. nie mamy dużo klientów, ojciec i wujek chyba nie zauważą że mnie chwilę nie ma - ogarnęła mu do picia to co chciał i poszli do jednego ze stolików - co tam u ciebie! nadal cię nie przeprosiłam za to nieporozumienie w zoo - było jej meega głupio.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by andy harris Sro Cze 23, 2021 7:17 pm

- w takim razie poprosze lemoniade - zdecydowal. - w razie czego powiemy, ze cie zagadalem - zasmial sie krotko, po czym ruszyl za nia. usiadl sobie wygodnie na fotelu i polozyl picie na stoliku. - po staremu. i nic sie nie stalo - machnal reka. - lepiej powiedz jak sie goja twoje obrazenia - powiedzial z lekkim rozbawieniem. ale naprawde chcial wiedziec.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by faye mayhew Sro Cze 23, 2021 7:22 pm

- już jest lepiej. zdążyłam nawet wybawić się na urodzinach swojej mamy, więc nie jest aż tak ze mną źle - uśmiechnęła się do niego i dotknęła swojego nosa - będę chyba żyła. nudziło mi się już w domu, to postanowiłam wrócić do pracy. dziewczyny już narzekały, że mnie tu brakowało - zaśmiała się - nico nie powinien był się tak wobec ciebie zachowywać, ale jeżeli jest ok to ok - powiedziała pewna siebie - i jak ci się tu podoba? - zapytała.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by andy harris Sro Cze 23, 2021 7:35 pm

- to najwazniejsze - usmiechnal sie. - bylo minelo - wkurzyl sie wtedy, ale nie mial zamiaru sie tym przejmowac. przebaczenie i tak dalej. mial by grzech gdyby sie dalej na to zloscil i nie chcialo mu sie pewnie dodatkowych zdrowasiek modlic dlatego mu od razu wybaczyl xd - podoba mi sie ten klimat. i kolory - rozejrzal sie dookola. - no i lemoniada jest wysmienita - zasmial sie i chwycil szklanke, po czym upil lyka.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by faye mayhew Sro Cze 23, 2021 7:41 pm

- ten lokal i tak parę razy zmieniał wygląd. o widzisz tamte zdjęcia? tam przed pierwotnym lokalem stoją mój ojciec i jego najlepszy przyjaciel, którzy założyli tą kawiarnię. podobno to miejsce widziało wiele rzeczy. od miłości, poprzez zdrady, przez oświadczyny, wesela i smutek. działo się ale znam to tylko z opowiadań mamy i taty - uśmiechnęła się - powiem dziewczynom, że lemoniada zostaje na stałe w karcie bo to dzisiaj eksperyment był mój! - była z siebie dumna, że coś jednak zaproponowała xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by andy harris Sro Cze 23, 2021 7:49 pm

odwrocil sie, spogladajac na zdjecia. - ten wystroj chyba podoba mi sie najbardziej - stwierdzil. - ale w sumie ten tez byl fajny - pokazal palcem na jedne ze zdjec. - popularne to miejsce. w sumie to nie wiem czemu nigdy nie przyszlo mi na mysl by tu przyjsc - dalej patrzyl na zdjecia. zaraz jednak odwrocil sie z powrotem do faye. - jest znakomita. bede ja wszystkim polecal - zasmial sie krotko.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by faye mayhew Sro Cze 23, 2021 7:53 pm

- ojciec i casper przerabiali to miejsce wiele razy, ale jak widzisz, to jest już ostateczna wersja. w ciągu tylu lat otworzyli całą sieć tych kawiarni. najfajniejsza jest jednak tutaj bo to ta pierwsza którą razem założyli i druga w londynie. czasem tam bywałam z mamą zanim jeszcze moje życie wyglądało tak jak teraz - uśmiechnęła się od niego szeroko - w sobotę moja mama ma ślub - pochwaliła mu się - a w ogóle! mój brat w końcu wrócił po pół roku z zagranicy i w końcu nie mieszkam sama - tym też się jarała.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by andy harris Sro Cze 23, 2021 8:10 pm

- st. albans, londyn.. gdzie jeszcze? musze wiedziec w razie bym sie wybieral to tych miejsc. na pewno odwiedze pozostale kawiarnie jesli bede mial taka okazje - upil kilka lykow lemoniady i polozyl szklanke na stolik. - to swietna wiadomosc! gratulacje dla mamy - powiedzial z usmiechem. - na pewno musisz sie cieszyc. co robil za granica? - zainteresowal sie.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by faye mayhew Sro Cze 23, 2021 8:14 pm

- generalnie możesz sobie wejść na ich stronę internetową i obczaić gdzie konkretnie jeszcze mają oddziały ale nieźle im się wiedzie. na pewno polecam londyn, totalny kosmos. dwa razy większa kawiarnia od tej. tam mają takie świetne huśtawki, uwielbiam tam być - jarała się jak małe dziecko. ona była z resztą małym dzieckiem w ciele dorosłego. coś jak swój ojciec xd - mega się cieszę! mój brat studiował. tylko współczuję mu bo wrócił do rozwalonej rodziny bo on jest synem mojego ojczyma - nie wiedziała jak go nazwać w sumie to rzuciła że to ojczym xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by andy harris Sro Cze 23, 2021 8:24 pm

- hustawki brzmia bardzo zachecajaco, na pewno sie tam przejde gdy tylko bede w londynie - powiedzial z rozbawieniem. byla urocza jak tak sie jarala takimi prostymi rzeczami. mogla z ojcem isc sie bujac xd
- skomplikowana sprawa.. ale najwazniejsze, ze jestescie znowu razem - podsumowal.

Sponsored content

u caspa i leo - Page 3 Empty Re: u caspa i leo

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:51 am