• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

katedra

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

katedra - Page 10 Empty katedra

Pisanie by st. albans Pon Maj 17, 2021 8:28 pm

First topic message reminder :

katedra - Page 10 Saint-Albans-Cathedral-Hertfordshire-Eng
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by stephanie miranda Sro Paź 05, 2022 9:39 pm

dobrze, że raven nie poznała stefki w momencie, kiedy james i stefka by robili coś razem i zajmowałby się głównie nią.
- ja też się cieszę, że poznałam dziewczynę jamesa - przyznała radośnie - opowiadał o tobie same dobre rzeczy... chociaż oczywiście mam nadzieję, że będę mogła też cię poznać sama... jeśli byś chciała - próbowała się zaprzyjaźniać na siłę.
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by raven duffy Sro Paź 05, 2022 9:47 pm

wtedy by byla zazdrosna o niego tak jak Silas o stefke.
usmiechnela sie. stefce dobrze udalo sie dobierac slowa. raven byla over the moon, ze ma chlopaka I miala motylki w brzuchu za kazdym razem jak ktos tak nazywal james'a. - jasne, chcialabym - energia stefki byla troche too much, ale nie mogla odmowic.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by stephanie miranda Sro Paź 05, 2022 9:53 pm

raven i silas by się dogadali i ustawili taką intrygę, żeby stefka spędzała czas z silasem, a james z raven xd
stefka była zdeterminowana, żeby zaprzyjaźnić się z raven, bo inaczej oznaczałoby to utratę przyjaciela dla jego związku, a na to nie mogła pozwolić. dopiero co go odzyskała!
- lubisz garażowe wyprzedaże? mówiłam ostatnio serio, że możesz do nas dołączyć - zaproponowała.
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by raven duffy Sro Paź 05, 2022 10:07 pm

a tak beda sie wkurzac osobno xd
raven za to bala sie, ze jak nie bedzie sie zgadzac na spedzanie czasu ze stefka to James zostawi ja dla przyjaciolki. - nie bylam jeszcze na takiej, myslisz, ze bedzie tam cos w moim stylu? - spojrzala na swoj outfit.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by stephanie miranda Sro Paź 05, 2022 10:14 pm

ups! żyją w takim uniwersum, że nie mogą połączyć mocy xd
obie były zazdrosne o jamesa i chciały go dla siebie. będą spędzać czas ze sobą, żeby james ich nie wykluczył, a potem to one wykluczą jego xd 
- to właśnie jest piękno takich wyprzedaży. tam jest wszystko! - zachichotała radośnie. wiadomo, to były jej tematy, więc poczuła się trochę pewniej - czasami można znaleźć niesamowite skarby. na przykład... - zerknęła na swój outfit. właściwie to wszystko było z garażu albo lumpeksu, więc wiedziała, że na pewno coś znajdzie do prezentacji - rękawy z kurtki, ale przeszyłam je do tej kurtki - oczywiście miała na sobie jakąś frankensteinową kreację z różnych elementów xd
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by raven duffy Sro Paź 05, 2022 10:19 pm

pech xd
haha zaczna spedzac razem tyle czasu, ze nie wystarczy dla James'a xd przynajmniej Silas bedzie zadowolony.
- nawet krysztaly? - pokazala jej amethyst, ktory sisal na jej szyi. to zlapalo jej uwage I zaciekawila sie czy moze znajdzie jakies spooky przedmioty. potem Camden bedzie jej mowil, ze duch sie do niej przyczepil bo nosi sweter jakies zmarlej babci xd - sama ja zrobilas? - przyjrzala sie jej z zaciekawieniem.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by stephanie miranda Sro Paź 05, 2022 10:25 pm

silas nie będzie zadowolony jak będzie miał nową konkurencję. chyba że problem leżał wyłącznie w jamesie xd
- no jasne! - zgodziła się tylko po to, żeby utrzymać hype, ale tak naprawdę nie mogła mieć pewności czy znajdą jakieś krysztaly, nigdy nie zwracała na to uwagi - interesujesz się tym? - zaczęła dopytywać. haha już widzę tę grę z camdenem. stephanie za to nie lubiła opowieści o duchach, fakty z karty. - niee, tylko przeszyłam rękawy - machnęła ręką uznając, że to nic takiego. nie uszyła kurtki od zera, więc nie przypisywała sobie autorstwa.
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by raven duffy Sro Paź 05, 2022 10:31 pm

w sumie nie pomyslalam o tym, ale raczej glownie chodzilo o James'a bo konkurowali o miano najbardziej opiekunczego brata.
- fajnie - usmiechnela sie. widac bylo, ze byla bardziej chetna niz z poczatku. - ladnie wygladaja - nie sklamala, ale nie chciala zdradzac glownego powodu dlaczego interesuja ja kamienie. nawet jej chlopak jeszcze nie wiedzial. najpierw musial sie w niej zakochac zeby jej nie rzucil bo jest dziwna xd - chyba az - zasmiala sie. ona nie miala takich zdolnosci.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by stephanie miranda Sro Paź 05, 2022 10:41 pm

no tak, ten tytuł mógł należeć tylko do jednego z nich.
cieszyła się widząc entuzjazm nowej koleżanki. wyczuwała bonding! 
- to prawda, też tak uważam - przytakiwała jej, żeby się przypodobać. jakby raven powiedziała jej teraz o swoich rytuałach to stefka też by przytakiwała, żeby to raven nie pomyślała, że ona jest dziwna i nie lubi takich akcji xd - to nic takiego - zapewniła ją, a potem pogadały jeszcze o pierdołach i raven przedstawiła ją psom, więc weszły już na wyższy stopień znajomości.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Sro Sty 18, 2023 8:00 pm

stal przed drzwiami katedry i zastanawial sie czy powinien wejsc sie pomodlic. albo znowu dolaczyc do kosciola i w ten sposob uciec od dramek. narkotyki sie nie sprawdzily xd
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by tiffany bowman Sro Sty 18, 2023 8:06 pm

czy on w końcu dołączył z tiffy do sekty? bo chyba go zapraszała xd
szła do fighting cocks, żeby spotkać się ze znajomymi, ale po drodze napotkała andy'ego.
- cześć! - podeszła do niego z radosnym uśmiechem. emanowała energią, chociaż nadal żaden magiczny penis jej nie wyleczył.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Sro Sty 18, 2023 8:10 pm

zapomnialam o tym xd dolaczyl xd
- czesc - usmiechnal sie do niej. tiffy nie byl potrzebny magiczny penis najwyrazniej. moze to i lepiej skoro nie miala szczescia za pierwszym razem. - gdzie pedzisz? - zagadal.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by tiffany bowman Sro Sty 18, 2023 8:14 pm

im więcej, tym weselej xd
julio ją wyleczył magicznymi słowami i ćwiczeniami oddechowymi xd może się okaże, że andy ma magicznego penisa.
- do baru - oznajmiła szybko i rozdziawiła buzię. - uwierzysz? idę do baru - powtórzyła dumnie i zaczęła wykonywać taniec radości. tak, to zdecydowanie była tiffy jak dawniej.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Sro Sty 18, 2023 8:21 pm

tak xd
przydal sie na cos julio xd sugerujesz, ze powinni sprawdzic? xd
usmiechnal sie szeroko widzac jej radosc. - brawo, jestem z ciebie dumny - pogratulowal jej xd wiedzial jaki duzy krok to dla niej! zdecydowanie wolal ta radosna tiffy niz przestraszona.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by tiffany bowman Sro Sty 18, 2023 8:27 pm

julio nie był jednak taki zły! tak mnie naszło. kiedyś tiffy się w nim podkochiwała xd
- ja z siebie też - odpowiedziała wesoło. - szkoda, że ty nie możesz iść ze mną - dodała z westchnięciem. nie chciała go zabierać w miejsce, gdzie mogłyby się obudzić w nim złe nawyki. - a ty idziesz tu? - wskazała na katedrę. każde z nich wracało do miejsca, gdzie zaczynało xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Sro Sty 18, 2023 8:32 pm

ciekawe na jak dlugo! haha, spoko. andy nie moglby odmowic pomocy xd
milo mu sie zrobilo kiedy to powiedziala. - szkoda - tez zalowal, ze musi unikac takich miejsc. - ale zawsze nastepnym razem mozemy sie umowic gdzies indziej - chetnie spedzi z nia czas. spojrzal na katedre, a potem na nia. - nie, przechodzilem tylko tedy - nie chcial sie przyznac.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by tiffany bowman Sro Sty 18, 2023 8:45 pm

hahah plot twist, skiba by się zdziwiła z dramki. pozdrawiam xd
- na przykład na jedzenie? - wiadomo, że już jej oczy rozbłysły na samą myśl. - właściwie to jestem głodna, a moi znajomi będą na pewno do późna siedzieć - zaczęła się zastanawiać, czy wypad na jedzenie nie jest dobrym pomysłem na ten moment. popatrzyła na katedrę. - wiesz, co julio mówi o wracaniu do miejsc, które nam się źle kojarzą - czyli nie wracać xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Sro Sty 18, 2023 8:49 pm

haha mialaby niespodzianke xd
- na przyklad na jedzenie - tez mu sie ten pomysl podobal. nie mial takiej obsesji jak tiffy, ale lubil dobre jedzenie. - skoro beda dlugo siedziec to mozemy isc cos zjesc zanim do nich dolaczysz - zaproponowal. potrzebowal towarzystwa, z ktorym nie laczyly sie dramki. - pamietam, julio ma racje - zerknal ostatni raz na katedre i odwrocil sie plecami, co znaczylo, ze mial zamiar sluchac madrosci julio.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by tiffany bowman Sro Sty 18, 2023 9:26 pm

hehehehe. no spoilers xd
jej uśmiech się poszerzył, gdy zgodził się pójść z nią na jedzenie. bardziej cieszyła się z jego towarzystwa niż z tego, że zaraz będą wpychać w siebie frytki. to mogła też robić z paczką w fighting cocks, ale chciała z andy'm. tiffy taka bezdramkowa wyjątkowo xd
- na co masz ochotę? - pozwoliła mu wybrać xd - cieszę się, że tobie też julio pomaga - widziała już, jaki ma wspaniały wpływ na jej przyjaciół andy'ego i sama xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Sro Sty 18, 2023 9:31 pm

hahah xd
musiala rozdzielic swoj czas skoro nie mogl isc do pubu. na weselu udalo mu sie uniknac patrzenia na alkohol wiec moze teraz tez by sobie poradzil, ale siedzenie w towarzystwie pijanych ludzi nie zawsze bylo dobra zabawa. no i na imprezie byl zbyt zajety uciekaniem przed osobami, z ktorymi mial dramki xd - mialas mi ostatnio pokazac swoj ulubiony bufet - przypomnialo mu sie. chcial zeby tez jej smakowalo. zapomnial, ze nie byla wybredna i mogla jesc byle co xd - ja tez, ciesze sie, ze mnie zaprosilas - tez wydawalo mu sie, ze julio mial na wszystkich dobry wplyw. na razie xd
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by tiffany bowman Sro Sty 18, 2023 9:39 pm

tiffy też się jeszcze nie upijała, ale była już w stanie wyjść wieczorem do głośnego pubu i sączyć piwko. po własnych doświadczeniach wiedziała, że andy nie powinien się zmuszać do przebywania tam, gdzie nie czuł się komfortowo.
- czyli chińszczyzna - zadecydowała za niego. może będą promki na chiński nowy rok. albo odwrotnie, będzie taki ruch, że się nie dopchają. - to nie ja cię zaprosiłam, tylko wewnętrzna potrzeba cię wezwała - powtarzała farmazony julio xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Sro Sty 18, 2023 9:44 pm

dobrze sie rozumieli. docenial troske annie i romy, ale milo bylo pogadac z kims kto mial podobne problemy w zyciu.
- brzmi dobrze - zgodzil sie. jak sie nie dopchaja to pojda na kurczaka do kfc. tiffy bedzie miala o czym rozmawiac z kylem. moze go spotkaja xd - mozliwe - zgodzil sie, ale nie patrzyl na to az tak filozoficznie jak ona.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by tiffany bowman Sro Sty 18, 2023 9:58 pm

plus tiffy nie miała czasu skakać nad nim i jego problemami, bo skupiała się też na swoich. annie i romy nie miały nic lepszego do roboty xd
już widzę jak kyle zaprosiłby tiffy na romantyczną randkę do kfc i byłaby zachwycona xd
nie patrzył tak filozoficznie, bo jeszcze za krótko chodził na spotkania sekty. dajmy mu czas xd
- ja też zaczynam odczuwać nowe potrzeby wewnętrzne - zaczęła opowiadać, gdy ruszyli w stronę knajpy.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Sro Sty 18, 2023 10:03 pm

haha musial szukac znajomych z problemiami xd
potem by sie chwalil wesowi, ze udalo mu sie wyrwac laske na kfc. on drogie bilety z ostatnich oszczednosci kupywal, a kyle'owi sie udalo na kurczaka.
hah ciekawe czy by zaczal miec watpliwosci czy tez by sie zaangazowal jak tiffy xd - to znaczy? - zainteresowal sie. moze to bylo cos w czym bedzie jej w stanie pomoc xd
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by tiffany bowman Sro Sty 18, 2023 10:11 pm

na szczęście w sekcie było ich sporo xd
jakby podryw kyle'a na kurczaka był bardziej skuteczny niż wszystkie kreatywne oraz wymagające czasu i pieniędzy metody wesa, to by się chłopak załamał zupełnie.
- takie, które jeszcze niedawno mnie przerażały. żeby wypić piwo. zatańczyć na ulicy - złapała się lampy ulicznej i zakręciła się wokół niej - całować chłopaków - wymieniała z wypiekami na twarzy.

Sponsored content

katedra - Page 10 Empty Re: katedra

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:18 am