• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

katedra

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

katedra - Page 2 Empty katedra

Pisanie by st. albans Pon Maj 17, 2021 8:28 pm

First topic message reminder :

katedra - Page 2 Saint-Albans-Cathedral-Hertfordshire-Eng
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Nie Cze 27, 2021 6:42 pm

kucnal obok niej i zlapal ja za ramie, probujac ja wytrzasnac ze snu. a kiedy to nic nie dalo to wstal i po prostu oblal ja woda z konewki.
diana kent

diana kent

derby
-
unlovable
27

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by diana kent Nie Cze 27, 2021 6:53 pm

krzyknęła kiedy poczuła wodę na twarzy i została wybudzona ze swojego snu. lekko się podniosła i przetarła oczy, a wtedy zobaczyła andy'ego i jej skwaszona mina skwasiła się jeszcze bardziej.
- co - mruknęła z wyrzutem.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Nie Cze 27, 2021 7:04 pm

- wygodnie ci tak tutaj? - zapytal, krzywiac sie przy tym lekko. jemu ziemia nie wydawala sie najlepszym miejscem na drzemke. - jeszcze cie ktos okradnie - zauwazyl. niby bylo pod katedra, ale nigdy nie wiadomo kto sie czai za rogiem. juz wiedzial, ze trudno mu bedzie ja przekonac by poszla do domu. tym bardziej, ze nie miala domu.
diana kent

diana kent

derby
-
unlovable
27

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by diana kent Nie Cze 27, 2021 7:10 pm

- do tej pory było, ale ktoś mi przeszkodził. - cały czas patrzyła na niego z wyrzutem, bo dla niej spanie na ziemi było tak samo dobre jak spanie w samochodzie czy na zapleczu baru. - to bardzo by się zawiódł - zaśmiała się pod nosem, bo nie posiadała żadnych kosztowności, więc złodziej nie miałby czego szukać. podniosła się z ziemi i usiadła.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Nie Cze 27, 2021 7:19 pm

rozejrzal sie dookola. moze nie chcial by go ktos zobaczyl w towarzystwie diany. szczegolnie teraz gdy wygladala jak zul. wystarczylo juz mu, ze ostatnio musial niesc pijana annie do domu. - robi sie juz chlodno - zauwazyl.
diana kent

diana kent

derby
-
unlovable
27

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by diana kent Nie Cze 27, 2021 7:25 pm

w porównaniu do diany annie była wtedy w bardzo dobrym stanie xd teraz diana co prawda w miarę wytrzeźwiała, ale miała podkrążone włosy i rozczochrane włosy, w których pozaczepiały się liście.
- to idź do swojego idealnego domu, usiądź pod kocem ze swoimi idealnymi dziećmi i niech twoja idealna żona ci zrobi herbatę. - ciągle miała takie wyobrażenie o aktualnym życiu andy'ego.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Nie Cze 27, 2021 7:35 pm

tym gorzej, ze teraz bylo jeszcze jasno xd dobrze, ze nie bylo tu za bardzo ruchu i nikt ich nie widzial. chociaz nigdy nie wiadomo skoro ted utknal na ulicy to moze tu tez bylo bardzo busy xd
- nie mam idealnego zycia. a tym bardziej zony czy dzieci - westchnal. zaraz przeszla obok nich jakas babcia, mowiac do niego niech bedzie pochwalony. skinal glowa i odpowiedzial jej, usmiechajac sie niezrecznie.
diana kent

diana kent

derby
-
unlovable
27

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by diana kent Nie Cze 27, 2021 7:46 pm

może leżała tu cały dzień i widziały ją wszystkie pobożne rodziny zmierzające na niedzielną mszę, ale nikt nic nie powiedział xd albo myśleli, że znowu ktoś żebrze pod kościołem.
- ojej, biedny andy, nie ma żonusi, która robiłaby mu obiadki. - posłała mu udawaną smutną minę. - jeszcze jaki nagle świętoszkowaty! - machnęła ręką zniecierpliwiona jak przywitał się z babcią. wstała z ziemi i nawet zaczęła otrzepywać tyłek.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Nie Cze 27, 2021 7:56 pm

haha dobrze, ze w nia drobnymi nie rzucali. chociaz moze nawet taka kasa by sie jej przydala.
nie przejal sie jej komentarzami. juz sie zdazyl do tego przyzwyczaic. za kazdym razem gdy ja spotykal o cos sie go czepiala. - jestem ksiedzem - spojrzal na nia, czekajac az sie z niego zacznie nasmiewac.
diana kent

diana kent

derby
-
unlovable
27

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by diana kent Nie Cze 27, 2021 8:02 pm

chętnie pozbierałaby grosiki xd
- jaja sobie robisz - popatrzyła na niego z niedowierzaniem. wiedziała, że andy wszedł na dobrą drogę, ale nie wiedziała, że aż tak bardzo xd poza tym nie spodziewała się, że ktoś z kim kiedyś ćpała i spała może być teraz księdzem. to nierealne.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Nie Cze 27, 2021 8:07 pm

- nie robie - zapewnil ja. nie mogl klamac bo inaczej przy spowiedzi proposzcz na pewno bylby nim bardzo zawiedziony. szkoda ze sam sobie sie nie mogl wyspowiadac. no to miala niespodzianke. cala sytuacja wydawala sie bardzo nieprawdopodobna, a jednak.
diana kent

diana kent

derby
-
unlovable
27

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by diana kent Nie Cze 27, 2021 8:10 pm

wpatrywała się w niego chwilę szukając odpowiednich słów do skomentowania tego czego właśnie się dowiedziała.
- pojebało cię - odezwała się w końcu. tak, ze wszystkich możliwości uznała, że to właśnie jest najlepsza reakcja na tę nowinę.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by andy harris Nie Cze 27, 2021 8:22 pm

- moze troche - pomachal do kolejnej babci, ktora wlasnie wchodzila do kosciola. - nie mialem innego wyjscia - wzruszyl ramionami. zaraz spojrzal na zegarek i westchnal. - na mnie juz czas, trzymaj sie - i poszedl odprawiac msze.
diana kent

diana kent

derby
-
unlovable
27

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by diana kent Nie Cze 27, 2021 8:30 pm

kiedy powiedział, że 'nie miał innego wyjścia' to zaczęła sobie dorabiać historię, że andy jest tu w ramach ochrony świadków czy pod inną przykrywką. poszła do siebie, bo jednak spanie w samochodzie jest wygodniejsze niż w krzakach.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 02, 2021 3:59 pm

siedziala sobie na trawce I jadla sobie ostre frytki, przygladajac sie golebia, ktore obok niej chodzily.


Ostatnio zmieniony przez leila fairbrother dnia Pon Sie 02, 2021 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by nate berube Pon Sie 02, 2021 4:03 pm

nie bala się gołębi? xd przyszedł do katedry w poszukiwaniu przewodnika duchowego, ale zamiast tego zobaczył na trawie leilę. też się nada!
- cześć! - była chyba jedyną osobą na świecie, do której podchodził z zamiarem dłuższej rozmowy, a nie tylko przywitania się. - co robisz? - dla niego nawet jedzenie frytek na trawie było szaleństwem xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 02, 2021 4:06 pm

Thomas sie bal golebi xd Leila byla odwazna.
usmiechnela sie szeroko na jego widok. - czesc! - powiedziala wesolo I poklepala miejsce obok siebie, zachecajac go by do niej dolaczyl. - jem - zasmiala sie I podsunela mu frytki pod nos. nawet nie skomentowalas tego, ze Leila juz nie jest blondynka hehe
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by nate berube Pon Sie 02, 2021 4:11 pm

ryzykantka!
nate ostatnio żył na krawędzi, więc usiadł koło leili zamiast pójść do domu.
- nie, dzięki. wiesz, że nie jadam takich rzeczy. - może i przestał brać połowę tabletek, ale nadal odżywiał się zdrowo. zachowywał pozory. skomentowałam to w myślach i zapomniałam napisać xd w takim razie nate to skomentuje. - widzę, że naszły cię zmiany. - przyglądał się jej włosom. nate taki dobry obserwator, że dostrzegał jak dziewczyny zmieniały kolor włosów!
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 02, 2021 4:21 pm

wow! nate szalony.
- zapytalam z uprzejmosci - wsadzila sobie do buzi kilka frytek na raz. haha, spoko tez mi sie czasami zdarza xd - tamten kolor juz mi sie znudzil - wzruszyla ramionami. pewnie znowu przechodzila zalamanie, ale nie byla na tyle szalona by przefarbowac sie na cos innego niz blond. - co tam u ciebie, panie przewodniczacy? - wyszczerzyla sie.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by nate berube Pon Sie 02, 2021 4:56 pm

- dzięki - posłał jej wyrozumiały uśmiech. dobry mieli układ, leila mogła przy nim jeść wszystko i nie musiała się dzielić. - wyglądasz bardzo ładnie. - powiedział. - ale wtedy też wyglądałaś. - dodał jeszcze, bo jednak trzeba być ostrożnym jeśli chodzi o kobiety i komplementy. słysząc słowo "przewodniczący" aż cały się skulił. - nieee mów tak na mniee - zamarudził. dla niego to było jak kara i obraza.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 02, 2021 5:00 pm

pewnie dlatego lubila z nim spedzac czas, bo mogla przy nim sie najesc pozadnie skoro nie mogl jesc jej smieciowego zarcia. - dziekuje - usmiechnela sie. zdziwila sie torche widzac jego reakcje. nawet odlozyla frytki na bok. - dlaczego? nie cieszysz sie? - objela go, przygladajac mu sie uwaznie.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by nate berube Pon Sie 02, 2021 5:04 pm

to był na pewno główny filar ich przyjaźni xd
ułożył głowę na jej ramieniu i chwilę nic nie mówił, uważnie dobierając słowa. jak do tej pory wcale nie krył się ze swoim niezadowoleniem z nowej posady, co było największym okazaniem jego uczuć od lat.
- dlaczego miałbym się cieszyć? nie chciałem tego. - mruknął.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 02, 2021 5:08 pm

na pewno xd
westchnela I zaczela go miziac po ramieniu. - wiec dlaczego cie do tego zmuszaja? - zapytala chociaz pewnie znala juz na to odpowiedz. Alfons pewnie nie raz probowal do czegos zmusic nate'a. nie lubila go za bardzo, ale nic nie dalo sie z tym zrobic niestety. nate sam musi sie zbuntowac jezeli chce by inaczej go traktowali.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by nate berube Pon Sie 02, 2021 5:12 pm

- a bo ja wiem? tata zobaczył, że zacząłem chodzić na piłkę i najwyraźniej stwierdził, że to oznacza, że mam czas, żeby spełniać jego własne ambicje z młodości. - westchnął. alfons zawsze marzył o tym, żeby jego syn interesował się samorządem i bardziej intelektualnymi sprawami, nawet kiedy nate był gwiazdą drużyny i miał własne osiągnięcia.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by leila fairbrother Pon Sie 02, 2021 5:30 pm

- I powiedziales mu, ze to cie wcale nie interesuje? - dalej wypytywala. twoje postaci takie posluszne rodzicom. fajnie ze nate'owi trafila sie taka okazja ale skoro wcale tego nie chcial to powinien miec cos do powiedzenia w tej sprawie.

Sponsored content

katedra - Page 2 Empty Re: katedra

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 12:51 pm