kayroma cafe

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    kayroma cafe Empty kayroma cafe

    Pisanie by st. albans Sob Maj 29, 2021 12:48 am

    kayroma cafe El-mejor-cafe-en-el-mejor
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 6:33 pm

    siedział tu w kawiarni na zimniutkiej lemoniadzie i ogarniał zdjęcia w telefonie, bo miał ich mnóstwo. pewnie ustawiał sobie też nową tapetę z tiffy xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 6:40 pm

    przechodzila obok I zatrzymala sie by spojrzec czy maja tu cos ciekawego do picia. wtedy zobaczyla louisa I popedzila do niego w podskokach. - hejka! - powiedziala wesolo I usiadla obok niego. - ale slodkie - popatrzyla mu w telefon I pokazala palcem na jedno ze zdjec, ktore sobie zrobil z tiffy.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 6:44 pm

    zanim się obejrzał, już jedna z jego koleżanek była przy nim i gapiła mu się w telefon. spojrzał na zdjęcie a potem na nią - mam takich pół telefonu. nie wiem co się ze mną stało od czasu kiedy jesteśmy z tiffy ale robimy sobie tonę zdjęć razem - zaśmiał się. to była prawda, louis uwielbiał cykać fotki tiffany w każdej sytuacji - mają świetną lemoniadę, polecam! - zachęcił ją wskazując na swoją szklankę.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 6:52 pm

    - urocza z was para - rozesmiala sie. nie nabijala sie z niego I mowila to szczerze. - przynajmniej bedziecie mieli z czego wybierac - wzruszyla ramionami I spojrzala na jego lemoniade, ktora tak chwalil. - daj posmakowac - nie czekala na pozwolenie I od razu chwycila szklanke, upijajac lyka. - rzeczywiscie dobra - oblizala usta I zeskoczyla z krzesla, by isc sobie jedna zamowic.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 6:54 pm

    - taaaaa - przyznał jej rację. jedyne czego żałował to to, że niestety nie była z nim w jednym pokoju, ale na towarzystwo andersona nie mógł narzekać o ile oczywiście znajdowali się w jednym miejscu o tej samej godzinie. czasem się mijali, a ich pokój bywało, że non stop był pusty. jak już wróciła ze swoją lemoniadą, to odłożył telefon na chwilę - opowiadaj, co zwiedzałaś! - napił się lemoniady na ochłodę bo było mega gorąco.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 7:11 pm

    moze lepiej, ze nie byli razem w pokoju bo przynajmniej dziewczyny mogly sie nacieszyc jej towarzystwem przed spaniem hehe. pewnie opowiadaly sobie do snu co robily tego dnia. - co widzialam? - zamyslila sie. - glownie plaze I kluby - zasmiala sie.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 7:14 pm

    a to prawda, a on za to przynajmniej od czasu do czasu miał całe łóżko dla siebie. anderson najwyraźniej wolał podróżować po acapulco niż leżeć plackiem w hotelu - nie żebym ja też, ale zwiedziłem z przyjaciółką kościół, fort, z tiffy pokręciliśmy się po mieście tak przypadkowo... - zastanowił się co jeszcze więcej widział - jakiś wakacyjny romans się przytrafił czy nie? - zapytał nachylając się nad nią.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 7:23 pm

    Anderson przez przypadek pozna cale acapulco przez to ze gubi hehe. - o, przypomniales mi! tez zwiedzilam troche mist gdy sie w pierwszy dzien zgubilam z andersonem - zaczela mu opowiadac. najwyrazniej byla przyzwyczajona do takich akcji skoro zapomniala juz o tym xd - nie, ale jeszcze zostalo mi troche czasu - napila sie lemoniady.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 7:26 pm

    - zgubiliście się pierwszego dnia z andersonem? jezus maria, to dlatego go pierwszej nocy nie było w hotelu. z resztą, widuję go tylko na śniadaniach i to przelotnie bo zaraz znika gdzieś zawsze - zaśmiał się. nie wyrzucał mu tego, bo i tak mieszkali razem w albans, jednak chciał z nim też spędzić odrobinę czasu po męsku. a tak to spędzał go albo z dziewczyną albo przyjaciółkami xd - tylko uważaj tutaj na miejscowych, bo ojciec cię by zabił pewnie jakbyś wróciła z dzieciakiem - zaśmiał się.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 7:36 pm

    - tak wyszlo - zasmiala sie. - w dodatku okradli nas I jakies czarownice probowaly nas porwac czy cos - za ja ciarki przeszly na wspomnienie o babkach, ktore ich wtedy otoczyly. - jeszcze zdazycie sie soba nacieszyc - powiedziala z rozbawieniem a propos andersona I poklepala go po dloni. wszyscy wiedzieli jak chlopacy siebie uwielbiaja, wiec byla pewna, ze Anderson znajdzie w koncu dla niego czas xd - mozecie byc pewni, ze nie wroce z dodatkowym bagazem - pokrecila glowa. neil pewnie sam jej zapakowal tone gumek by nie powtorzyla jego bledu xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 7:39 pm

    pacnął się w czoło, jak usłyszał, że jakieś dziwne baby próbowały ich porwać - naprawdę?! ja pierdole, czemu jak anderson gdzieś jedzie to muszą się zawsze dziać jakieś dziwne jazdy! współczuję swoją drogą - przyznał na koniec - spokoojnie, mam go w domu non stop, więc zapewne zdążymy sobie wszystko opowiedzieć jak tylko będziemy na chacie. wtedy to nawet zamknę go pod kluczem i każę mu pokazywać wszystkie zdjęcia z wycieczek - zażartował - mam nadzieję! nie chcemy niańczyć dziecka w tak mlodym wieku - nasłuchał się od leili jak to było z nią xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 7:45 pm

    - juz taki jego urok najwyrazniej - zasmiala sie. zapomniala dodac tego jak sama jest Pechora I ze spadla z wysokiego murka przy sesji zdjeciowej, ktora sobie robili. - nie wiem czy bedzie mial co pokazywac, bo ukrali nam telefony - westchnela. - zapewniam cie, ze tak sie nie stanie - powiedziala tym razem juz troche bardziej powaznie. przerazala ja mysl bycia mama, wiec byla bardzo, bardzo ostrozna. to nie ona bedzie ta szczesciara, ktora zaciazy xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 7:49 pm

    louis na szczęście również nie zostanie tatusiem, bo tiffy i tak miała okres i tak. poza tym, byli rozsądnymi młodymi ludźmi i się zabezpieczali. nie skazałby siebie i tiffy na bycie rodzicami w takim młodym wieku! - aha, to dlatego nie mogę się do niego dodzwonić - zaśmiał się - wszystko już jest jasne i klarowne - podrapał się po nieogolonym policzku - właśnie, jak myślisz, kto z paczki najszybciej zostanie rodzicem? bez względu na to czy to będzie wpadka czy nie? - zapytał jej z ciekawości.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 7:59 pm

    cale szczescie! dziecko w palace troche skomplikowaloby sprawy. musieliby sie wymieniac obowiazkami I tym kto je ma pilnowac, zeby rodzice mogli isc na impreze. albo by je zabierali razem ze soba. pewnie tak bylo z Leila I wyrosla na w miare normalna xd - trudne pytanie.. - zapyslila sie. - moze Jake? - pomyslala, ze skoro zawsze jest w friendzonie to moze go za bardzo poniesc gdy w koncu kogos zaliczy xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 8:03 pm

    leila była wychowywana wśród ćpunów i imprezowiczów a wyrosła na w miarę rozsądną dziewczynkę! pewnie wujaszek casper i leoś najczęściej się nią opiekowali razem z neilem, do tej pory o nią dbają we trzech xd - jake? że niby jake miałby zostać najwcześniej z nas ojcem? błagam cię, on nikogo nie zaliczyłby nawet tutaj - skąd miał wiedzieć że już zaliczył i że kręcił teraz z ashley xd - ja stawiam na martiego. on na pewno wywinie jakiś numer... a z dziewczyn? bo z dziewczyn to obstawiam maud - zamyślił się.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 8:16 pm

    hehe pewnie tak rzeczywiscie bylo.
    - wlasnie dlatego o nim pomyslalam. ma najmniej doswiadczenia - wyjasnila. co oczywiscie nie bylo niczym zlym. to sie zdziwia jak Jake im opowie o swoich przygodach. musial wyjechac poza St Albans zeby zaliczyc dziewczyne z St Albans xd - w sumie Marty to dobry typ - pokiwala glowa. byl najbardziej nieogarniety chyba, wiec to bylo bardzo prawdopodobne. - o, z Maud sie zgodze - przyznala mu racje.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 8:21 pm

    leila była dobrze zaopiekowana xd
    - to też prawda, niech będzie, jake też pasuje na przypadkowego tatusia. chociaż on może mieć odwrotnie i okazać się najbardziej rozsądnym kolesiem, który tak rzadko uprawia seks że zawsze zabiera ze sobą gumki - zauważył. nie wiedział czy tak jest czy nie xd - nie mam nic do martiego, ale marty jest najmniej rozgarnięty i jak zostanie ojcem za jakiś rok to się wcale nie zdziwię - zaśmiał się - a maud, no to chyba sama wiesz - widział, że lgnie do dosłownie każdego faceta, który się przy niej pojawił.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 8:26 pm

    tak xd
    - to prawda, tak tez moze byc - pokiwala glowa. nie wiem czy marty znalazl jegnak tego swojego psa, ktorego ostatnio z valentino zgubili, ale to nie swiadczylo o nim dobrze xd zostawilby dzieciaka w autobusie tak jak joey I chandler w friendsach xd - no wiem - upila lyka ze swojej szklanki. juz nic nie wspominala o tym, ze zanim tiffy zeszla sie z Louisem to tez latala za wieloma kolesiami hehe
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by louis wilson Sob Cze 05, 2021 8:29 pm

    - dobra, dość o tych dzieciakach! mam nadzieję, że żadnemu z nas jednak się nie przytrafi, przynajmniej do trzydziestki! - uśmiechnął się do niej. znając jednak życie, będą mieli dzieciaki znacznie wcześniej, tak samo jak ich rodzice. ich rodzice w ich wieku właśnie szykowali się do zakładania rodzin i czekali na swoje śluby. albo przeżywali dramy z tym związane. - idziemy na obiad i na piwko? - zaproponował - ja stawiam - miał gest chłopak xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 05, 2021 8:34 pm

    - skoro stawiasz to nie moge odmowic - rozesmiala sie. wiec dopili swoje napoje I poszli. mozemy teraz w koncu martha Marcus xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by marty singleton Pon Cze 07, 2021 6:47 pm

    próbował jakiś ichniejszych ciastek z fasolą, które kupił w kawiarni, ale niezbyt mu smakowały i właśnie wypluwał je do kosza pod gniewnym wzrokiem tubylców.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by tiffany bowman Pon Cze 07, 2021 6:54 pm

    a tiffy kręciła się tu z innymi ziomkami, bo skoro miała spinę z dziewczynami, to spędzała czas z męską częścią paczki. miała na sobie kapelusz z wielkim rondem i bluzkę z długim rękawem, ale i tak jej spalenizna na twarzy świeciła z daleka.
    - nie marnuj jedzenia! - przejęła od niego ciastko, ale zaraz też wypluwała je do kosza. - ale to nie jest jedzenie. - podsumowała.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by marty singleton Pon Cze 07, 2021 6:57 pm

    pewnie siedziała cały czas chłopakom na głowie i nie mogli obgadywać dziewczyn xd łatwiej by było jakby się pogodziły!
    - dokładnie - zaczął macać swój język paluchami żeby pozbyć się tego ohydnego smaku - to nie jest jedzenie, tęsknie za frytkami - położył smutny głowę na ramieniu tiffy. liczył na to, że wyczaruje mu frytki - jestem głodny - jęknął zupełnie jakby już nie zostało żadne jedzenie na świecie.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by tiffany bowman Pon Cze 07, 2021 7:07 pm

    najgorzej xd wszyscy byli stratni.
    - o nieee, teraz mam ochotę zjeść frytki! twoja wina! - uderzyła go po łapkach. jak położył głowę na jej spalonym ramieniu to oczywiście cierpiała. wszystkie twoje postacie chcą, żeby tiffy cierpiała i ją dotykają xd - au, au. - odsunęła się od niego i rozejrzała się naokoło i powiedziała bojowo: - musimy znaleźć maka. muszą tu mieć gdzieś maka, prawda? to cywilizowany kraj. poza tym w niecywilizowanych też jest mak. - złapała się pod boczki, ale zapiekło, więc szybko zabrała rączki.

    Sponsored content

    kayroma cafe Empty Re: kayroma cafe

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 10:31 am