• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

cafe rogue

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

cafe rogue Empty cafe rogue

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:26 am

cafe rogue Comment_Xl4HcxnU0vg7UOzXnDlo21lLnnOkAW9y
sofia davies

sofia davies

mediolan
muzykologia
mokra włoszka
25

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by sofia davies Sro Kwi 07, 2021 8:40 pm

wcinała tu ciastko i popijała bezkofeinową kawą. uczyła się jakiegoś scenariusza na casting, robiła notatki i nerwowo zerkała na zegarek. za niedługo musiała biec do supermarketu na nocną zmianę żeby zarobić xd wyczuła jednak, że ta kawa nie była bezkofeinowa i podeszła do lady żeby zrobić awanti i może dostać coś za darmoszkę. np, kawałek sernika! dawaj ola chce szybką drame xd
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jake griffith Sro Kwi 07, 2021 8:47 pm

szybka drama? proszę bardzo! Jake przyszedł tutaj bo potrzebował inspiracji do swojego następnego obrazu. lubił malować ładnych, nietypowych ludzi. a akurat napatoczył się na Sofię, chciałam napisać że na elkę nie wiem czemu. Sofia darła się na pół lokalu, wszyscy próbowali ją uspokoić a ten z wielkim bananem na twarzy do niej podszedł. - ej, ty piękna, może trochę spuścisz z tonu? - zawachlował brewkami.
sofia davies

sofia davies

mediolan
muzykologia
mokra włoszka
25

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by sofia davies Sro Kwi 07, 2021 8:52 pm

nie wie co ci się z elką wzięło, za późno już na gry.... nawet nie umiarkowanie późno.
pewnie darła się i to po włosku, była głośną włoszką zdecydowanie. jake nie wyczuł zagrożenia, zero instynktu zachowawczego - nie mogę być spokojna, zaraz idę do pracy, potem muszę się porządnie wyspać, bo jutro mam ważny casting, a oni tutaj nie chcą żebym spała - wyjaśniała żywo gestykulując - założę się, że kelnerka też idzie na ten casting i zrobiła to specjalnie! - padły oskarżenia.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jake griffith Sro Kwi 07, 2021 8:56 pm

bo mam teraz kolejną elkę na koncie i to dlatego!! Eleanor, Elizabeth...
- Jezus maria, sofia, weź się trochę wyluzuj bo ci zaraz jakaś żyłka w głowie pęknie i nigdzie nie pójdziesz. albo nie, pójdziesz najprędzej ale na swój własny pogrzeb. umierać ci się jeszcze nie uśmiecha, prawda dziewczyno? dobra, proszę bardzo, głęboki wdech i wydech, moja w tym głowa, żeby ci wszystko załatwić - puścił do niej oczko a do pani ekspedientki zagadał tak, że nogi się pod nią ugięły. maślane oczy działają.
sofia davies

sofia davies

mediolan
muzykologia
mokra włoszka
25

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by sofia davies Sro Kwi 07, 2021 9:01 pm

za dużo elek xd
sofie się denerwowała na wszystko jak coś jej nieszło. ostatnio jej życie było pasmem nieszczęść bo wszystkie jej wysiłki w aktorstwie szły na marne. na pozór się uśmiechała i dobrze bawiła, ale wewnątrz gotowała się na samą myśl o kolejnej porażce - wdech, wydech - próbowała powoli oddychać, ale nic to nie dało na dany moment - nie potrafię jake! - zaczęła znowu żwawo gestykulować i potrąciła kelnerkę idącą z pustymi naczyniami. wszystko się rozbryzgało na podłodze - kurwa - odpowiedziała zrezygnowana - kolejna miejscówka do skreślenia - i zanim ktoś się zczaił chwyciła jake'a za rękę i wybiegła stamtąd chowając się w najciemniejszej uliczce. roześmiała się łapiąc oddech.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jake griffith Sro Kwi 07, 2021 9:06 pm

ale pierwsza elka na zawsze w moim serduszku będzie i to ona będzie oryginalna.
Sofia była narwana, a on musiał za wszystko wszystkich przepraszać jakby to była jego wina. a nie była. był po prostu w niej zadurzony, uwielbiał ją i uwielbiał z nią przebywać. był jak taki mały piesek, który podążał wszędzie za swoją panią, wierny a ona i tak miała go w dupie. nic z tego sobie nie robiła. Jake był tego świadomy, że będzie żył we wiecznym friendzone z każdą spotkaną dziewczyną, jakże przykro. wyszedł za nią wzdychając ciężko. - chodź, może się przejdziemy, co? - przeczesał palcami grzywę.
sofia davies

sofia davies

mediolan
muzykologia
mokra włoszka
25

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by sofia davies Sro Kwi 07, 2021 9:12 pm

elka i john, aww.
no sofia była narwana i nieogarnięta, ale taki był jej urok. i niektórych potrafiła nim zaczarować, a innych wkurzyć. sama chyba dostrzegała swoje wady, ale niewiele mogła z nimi zrobić. miała zbyt mało czasu żeby medytować i nad sobą pracować niestety. zaczęła przegrzebywać torebkę - zapomniałam scenariusza - westchnęła, biedaczka jutro będzie musiała improwizować - chętnie, możesz mnie odprowadzić do pracy co? - nie poczuwała się żeby przeprosić jake'a za tą sytuacje xd
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jake griffith Sro Kwi 07, 2021 9:17 pm

ultimate power couple, awww.
on nie chciał jej przeprosin, wystarczyło, że się mógł znaleźć blisko niej. to mu wszystko rekompensowało. miał ochotę się do niej przytulić, powiedzieć że wszystko będzie okej, ale nie tym razem. - jasne, mogę cię odprowadzić do pracy. ja i tak szukałem inspiracji do swojego nowego obrazu, ale chyba już znalazłem - puścił do niej oczko. miał ten swój urok osobisty, ale że na nią nie działał? Sofia chyba była jakaś dziwna.
sofia davies

sofia davies

mediolan
muzykologia
mokra włoszka
25

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by sofia davies Sro Kwi 07, 2021 9:23 pm

naiwniak jake xd sofia nie miała czasu na chłopaków, a nawet jeśli by znalazła to marzył jej się pewnie aktor lub książe (żyła złudzeniami!!). chciała mieć takie życie jak jej idolka barbara gilbert (nie wiem czy grałaś z nami i kojarzysz baśkę xd). dobra, sofia miała trochę poprzestawiany system wartości, może to dlatego że chociażby było niewiadomo jak źle zawsze odnajdywała w sobie tą nutę optymizmu - czyli twoją muzą będzie wrzeszcząca wariatka z kawiarni? urocze - poklepała go po policzku. jake pewnie ją odprowadził, a potem do późnej nocy sofia przerzucała zgniłe owoce w markecie marząc o wielkiej karierze xd NEXT!!!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by archie holtzman Nie Kwi 11, 2021 5:02 pm

archie dostal ochote na jakies dobre ciastko i kawe, wiec teraz stal w kolejce i probowal zdecydowac co powinien sobie zamowic.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jack carswell Nie Kwi 11, 2021 5:08 pm

archieeee, kawał historii naszych xd dalej jestem pełna podziwu, że udało ci się go zrobić!
a za nim stał jackie, który siedział dziś wyjątkowo na uczelni i to długo więc teraz potrzebował dużej dawki kofeiny.
- to jest dobre - wskazał na brownie z malinami, bo widział jak archie się wewnętrznie wahał.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by archie holtzman Nie Kwi 11, 2021 5:13 pm

mowilam, ze zrobie to zrobilam! czulam duza presje i dlatego tak dlugo mi to szlo xd
spojrzal na ciasto, ktore wstazywal jack. - wlasnie o tym myslalem. wyglada bardzo apetycznie - przyznal, usmiechajac sie szeroko. zaraz byla jego kolej, wiec zamowil sobie to brownie i do tego czarna kawe. - co slychac? - odwrocil sie do jacka.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jack carswell Nie Kwi 11, 2021 5:20 pm

ja to rozumiem, to jest chyba dla wszystkich duży sentyment xd
- tak samo smakuje - przytaknął jackie. pewnie był tutaj stałym bywalcem więc wiedział! potem i on zamówił sobie czarną kawę - wracam z uczelni - skrzywił się - praca, praca, praca - pewnie archie wiedział doskonale jaki jack był zapracowany bo na pewno na jakiś imprezach mu się żalił - a co u ciebie? - wskazał na wolny stolik - może usiądziemy? - lubił z nim rozmawiać, był ciekawym chłopakiem!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by archie holtzman Nie Kwi 11, 2021 5:28 pm

jego rodzice byli iconic xd
- w takim razie musze sprobowac - powiedzial wesolo, po czym posmakowal ciastko, nie czekajac az usiada przy stoliku. - nad czym teraz pracujesz? - zapytal. archie szanowal bardzo pracowitych ludzi, wiec jack mu pewnie imponowal tym jaki zawsze byl zajety. - jasne - ruszyl w strone stolika. nie spieszylo mu sie nigdzie, wiec z checia poswieci troche czasu na rozmowe.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jack carswell Nie Kwi 11, 2021 5:32 pm

te gry do czwartej rano coś o tym mówią. że też w końcu przetrwali i spłodzili dzieci. pamiętam, że w którymś momencie graliśmy niby jak byli po rozwodzie i nie ze sobą.
- i jak? - zapytał wskazując na ciastko kiedy usiedli do stolika. był ciekaw jego opinii - własciwie to szukamy dofinansowania na nowe laboratorium dla kierunków biologicznych i medycznych - jack zajmował się poważnymi sprawami i lubił jak komuś to imponowało he he.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by archie holtzman Nie Kwi 11, 2021 5:36 pm

tyle razem przeszli, ze nalezalo im sie w koncu spokojne zycie i szczesliwa rodzina! tez to pamietam! ja ostatnio wspominalam sobie jak to sie poznali przez przypadek przez daniela <3
- miales racje, bardzo smaczne! - powiedzial i wzial kolejnego gryza brownie. bedzie sie musial czesciej chyba radzic jacka w sprawie slodkosci. - i jak wam idzie? - zapytal z zainteresowaniem.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jack carswell Nie Kwi 11, 2021 5:41 pm

też czytałam ich gry ostatnio, jedne z moich ulubionych dram i wszystko przez daniela/dagne xd
pewnie będzie teraz do niego wypisywał w sprawie ciastek i ciasteczek, a jack nie zawsze miał czas odpisać! - powoli, ale do celu - pokiwał głową - zresztą wiesz jak to jest z kasą... nigdy nie jest łatwo - westchnął. pewnie łatwiej było postawić nową fontannę na środku dziedzińca xd - oprócz brownie powinieneś spróbować ciasta marchewkowego, polecam - jack chyba jadł dużo ciast tutaj, dobrze że nie było jednak tego po nim widać.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by archie holtzman Nie Kwi 11, 2021 5:51 pm

dagna nigdy nie zawodzi hehe
bez przesady! wiedzial, ze byl bardzo zajety i nie mial zamiaru az tak mu dupy zawracac blahostkami xd - to najwazniejsze - usmiechnal sie. - dacie rade, wierze w was - powiedzial rozbawiony, po czym zabral sie za picie kawy. w sumie to archie pewnie mial wystarczajaco kasy, zeby pomoc koledze, ale sam mial wazne sprawy do oplacenia. ostatnio pewnie zobaczyl jakiegos bezdomnego psa, ktorego zrobilo mu sie zal i zdecydowal przeznaczyc troche kasy na schronisko. - to bardzo dobry pomysl. myslalem tez nad sernikiem - spojrzal w strone ciast.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jack carswell Nie Kwi 11, 2021 5:57 pm

nawet jak jej nie ma to i tak o niej gadamy, to się nazywa popularność xd
kreuje sobie wyobrażenie o archim, tak jak jack pewnie. chociaż nie, on pewnie miał jakieś wyobrażenie skoro czasami byli bliżej niż normalnie - na pewno damy, musimy sie tylko uzbroić w cierpliwości i hektolitry kawy - zaśmiał się wskazując na swoją kawę i pijąc kilka łyków - a może chcesz zjeść sernik na pół? - zaproponował. jack był fanem serników. archie jaki łaskawy w kwestiach społecznych, ciekawe po kim to miał xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by archie holtzman Nie Kwi 11, 2021 6:06 pm

co nie xd
pewnie mial skoro lubili sie czasem poprzytulac. - cierpliwosc to podstawa - potwierdzil. - no i kawa oczywiscie tez - dodal zaraz i zasmial sie. przeniosl wzrok na jacka slyszac jego propozycje. - mozemy. ktory polecasz? - usmiechnal sie. z brownie mial racje, wiec sernik tez mu da wybrac.
raczej nie po harrym xdd aggie chyba miala w karcie cos o pokoju na swiecie, wiec pewnie po niej!
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jack carswell Nie Kwi 11, 2021 6:13 pm

może to ją uzdrowi.
to przytulanie po imprezach trzeba będzie odegrać na domówce u gabriela - uczę się jej codziennie - zasmiał się. faktycznie uczył się tego każdego dnia kiedy działał w samorządzie.
zerknął na kartę - ten z brzoskwiniami jest najlepszy - przynajmniej jego zdaniem, tak też zaproponował.
aggie była wspaniała ;x
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by archie holtzman Nie Kwi 11, 2021 6:33 pm

mam nadzieje.
zgadzam sie. trzeba w koncu zabrac sie za jakies dramki hehe - w to nie watpie - rowniez sie zaczal smiac. archie tak gada o cierpliwosci, a teraz mi sie przypomnialo, ze jej brak bylo jego jedyna wada ups. moze jack go jej nauczy. - w takim razie niech bedzie z brzoskwiniami - wyszczerzyl sie i szybko wstal, zeby isc go zamowic. byl gentelmenem, wiec zawsze placil.
no wiadomo xd
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by jack carswell Nie Kwi 11, 2021 6:40 pm

trzymamy kciuki!
i kto to mowi w sprawie dramek, ale tak koniec pieszczenia się! jack może go nauczyć cierpliwości, jeśli tylko archie będzie chciał. miał już w tym doświadczenie. archie jak harry, płacił zawsze bez znaczenie czy to randka czy też nie! sam jack chciał tez zapłacić, ale holtzman go wyprzedził - no dobra, to czekam - przebierał nóżkami, bo na prawdę lubił ten sernik.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by archie holtzman Nie Kwi 11, 2021 6:49 pm

tak!
skoro mial w tym tyle doswiadczenie to pewnie byl najlepsza osoba, ktora moglaby archiego nauczyc. oczywiscie, ze tak! dobrze go jednak ojciec wychowal. chociaz w sumie to mozliwe, ze harry lubil sie przechwalac tym jaki jest bogaty i tylko dlatego zawsze placil xd - jestem - postawil sernik na stole i podal mu lyzeczke.

Sponsored content

cafe rogue Empty Re: cafe rogue

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 7:31 am