toaleta

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    toaleta Empty toaleta

    Pisanie by st. albans Pią Lip 09, 2021 10:02 am

    toaleta 5e235eab3fd82.image
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by jack carswell Nie Lip 18, 2021 8:09 pm

    biegał po całej uczelni w panice bo nie wiedział co się stało! własnie inwigilował łazienkę i zabierał studentom alkohol - kto wam to dał!? - próbował z nich to wycisnąć.
    chloe lancaster

    chloe lancaster

    bristol
    kryminalistyka
    na drugie mam królowa dram
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by chloe lancaster Nie Lip 18, 2021 8:13 pm

    tyle że nikt nie był w stanie wskazać kto to zaczął, bo butelki jakoś same magicznie się rozniosły po całej imprezie! niektórzy, którzy mieli styczność z chloe i valentino, wskazywali samorząd albo nawet samego jacka jako osoby, które sprawiły im tę przyjemność. chloe weszła do łazienki, żeby przypudrować nosek i obserwowała w lustrze scenkę z jackiem i nieświadomymi studentami. uśmiechała się triumfalnie widząc wściekłość jacka. cel osiągnięty!
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by jack carswell Nie Lip 18, 2021 8:15 pm

    ale z niej mała szczwana lisicia
    - to nie ja! - zaczął się nerwowo tłumaczyć kiedy wskazywali na niego - nie dałbym wam tak kiepskiego alkoholu! - krzyczał do wychodzących ludzi. już jakby im coś dał to whisky a nie wódę. zaraz dostrzegł jednak chloe z perfidnym uśmiechem na twarzy - ty! - wskazał na nią i ruszył w jej kierunku wkurzony.
    chloe lancaster

    chloe lancaster

    bristol
    kryminalistyka
    na drugie mam królowa dram
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by chloe lancaster Nie Lip 18, 2021 8:23 pm

    odwróciła się kiedy jack zwrócił na nią uwagę.
    - niezła impreza, przewodniczący. - zaśmiała się od razu. - nie spodziewałabym się, że możesz zorganizować coś równie szalonego. muszę ci to oddać, że jestem pod wrażeniem. - grała skoro oficjalna wersja była taka, że wszystko zorganizował samorząd. ona o niczym nie wiedziała, nie miała z samorzadem nic wspólnego!
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by jack carswell Nie Lip 18, 2021 8:25 pm

    - przecież doskonale wiesz, że to nie ja! - stanął z rękoma założonymi na biodrach tuż przed nią - widzę, że coś wiesz - popukał ją paluchem po ramieniu. jego głos był zdecydowanie niezadowolony - mów kto to zrobił! - wiedział że chloe była wielką plotkarą, musiała coś słyszeć/wiedzieć! musiał to jak najszybciej ukrócić.
    chloe lancaster

    chloe lancaster

    bristol
    kryminalistyka
    na drugie mam królowa dram
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by chloe lancaster Nie Lip 18, 2021 8:33 pm

    zapomniałam napisać, że awek idealnie do niego pasuje.
    popatrzyła na niego. do tej pory myślała, że samo rozkręcenie dzikiej balangi na jego porządnym wydarzeniu będzie najbardziej satysfakcjonujące, ale teraz kiedy zaczął dopytywać o winowajcę dostrzegła nową okazję. oboje doskonale wiedzieli, że to nie była sprawka jacka, więc chloe wpadła na nowy przebiegły pomysł.
    - naprawdę nie wiesz? myślałam, że lepiej pilnujesz co się dzieje na twoich wydarzeniach. - zaśmiała się pod nosem. - poza tym to był twój chłoptaś, jak mu tam? holtzman. naprawdę nie robił tego w twoim imieniu? a rozgadywał wszystkim, że to prezent od samorządu. powinieneś go może trzymać na smyczy, wiem, że tak lubisz - skrzyżowała ręce.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by jack carswell Nie Lip 18, 2021 8:38 pm

    dziś robiony!
    chloe jest po prostu złą osobą jesli tak wykorzystuje relacje między ludźmi! jack nie wyczuł tutaj żadnego podstępu i dał się łatwo zwieść. szczególnie, że ostatnio nie miał zbyt wiele czasu dla archiego i dopisał sobie historie że zrobił to właśnie przez to.
    zmrużył oczy na początku jednak niedowierzając - mój kumpel archie? - podkreślił słowo klucz czyli kumpel! - nie wierzę w to! - warknął na nią. gdyby była facetem to postąpiłby gwałtowniej, ale tak nie wypadało mu się stawiać do dziewczyny.
    chloe lancaster

    chloe lancaster

    bristol
    kryminalistyka
    na drugie mam królowa dram
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by chloe lancaster Nie Lip 18, 2021 8:43 pm

    świeżutki.
    chloe jest bardzo paskudną osobą, nie planowałam tego w taki sposób xd
    - nie musisz mi wierzyć, jestem przecież tylko najlepszym detektywem w st. albans - wzruszyła ramionkami i wyciągnęła telefon, na którym coś wyklikała. - a dowodom uwierzysz? - podetknęła mu pod nos ekran, na którym było widać jak archie i inny student przekazują sobie wódkę, nie wiadomo kto komu. chloe dumna z akcji porobiła trochę fotek i tak się złożyło, że archie się tam nawinął. w sumie zarówno kłamstwo (archie) jak i prawda (valentino) były zdradą dla jacka xd
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by jack carswell Nie Lip 18, 2021 8:51 pm

    wyszło jak wyszło xd
    - sama sobie nadałaś ten tytuł - przewrócił oczami. szczęka mu jednak opadła kiedy okazało się, że to archie. no przynajmniej tak to wyglądało - zabiję go - mruknął pod nosem. archie wiedział ile to wszystko dla niego znaczy i tak go załatwił. na pewno będzie musiał się grubo tłumaczyć przed dziekanem jutro. może straci swoją pozycję! to prawda, za równo valentino jak i książe to wielka zdrada dla niego.
    chloe lancaster

    chloe lancaster

    bristol
    kryminalistyka
    na drugie mam królowa dram
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by chloe lancaster Nie Lip 18, 2021 9:01 pm

    - zasłużenie - stwierdziła niezrazona i zaraz jack również musiał jej to przyznać skoro pokazała dowody! ukartowane, ale zawsze dowody xd - już wysyłam ci tę foteczkę - przesłała mu ją szybko i schowała telefon, żeby nie próbował oglądać innych zdjęć, na których pozowali radośnie z valentino i wódeczką. i tak źle, i tak niedobrze! chloe jednak wywęszyła, że podrzucenie archie'go jako winnego wywoła większą dramę niż wkopanie swojego własnego partnera w zbrodni valentino. poza tym dzięki temu chroniła własny tyłek. - przykro mi, że wam nie wyszło. - dodała udawanym troskliwym tonem.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by jack carswell Nie Lip 18, 2021 9:08 pm

    pewnie widok tej fotki na swoim telefonie jeszcze bardziej go wkurzył. spojrzał tylko na chloe gniewnym wzrokiem. wiedział, że życzyła mu tylko źle. taka to była dziewczyna właśnie. trochę ją przejrzał, a trochę nie - pieprz się - powiedział jej na odchodne i poszedł szukać archiego!
    chloe lancaster

    chloe lancaster

    bristol
    kryminalistyka
    na drugie mam królowa dram
    24

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by chloe lancaster Nie Lip 18, 2021 9:16 pm

    - nie ma sprawy, nie musisz mi dziękować! - zawołała za nim i sama poszła pić dalej.

    Sponsored content

    toaleta Empty Re: toaleta

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 11:29 pm