#3 delilah + nari + samuel + charlotte

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by st. albans Pią Lip 09, 2021 6:10 pm

    1. zwinąć klucze z kantorka woźnego
    2. przejść do kolejnego punktu cały czas idąc tyłem
    3. zaśpiewać i zatańczyć na środku market place
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by delilah jones Pią Lip 09, 2021 6:17 pm

    deli miała bardzo prosty plan żeby wykonać wszystkie zadania wyznaczone w dzisiejszym konkursie. przynajmniej tak się jej wydawało! - no to tak, trzeba jakoś ogarnąć te klucze, ale to będzie proste, wystarczy pokazać cycki woźnemu - zaśmiała się a potem spojrzała na koleżanki.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 09, 2021 6:21 pm

    nari juz od samego poczatku walnela focha bo nie podobalo sie jej, ze jest w druzynie z delilah. dlatego stala tylko z skrzyzowanymi rekami na cyckach i gapila sie na nia niezadowolona.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by samuel berenson Pią Lip 09, 2021 6:26 pm

    czy nari i delilah się nie lubią? xd nie chce mi sie w relkach grzebać ;x
    samuel potraktował to wyzwanie bardzo na serio. ubrał się w strój moro w ramach kamuflażu i nawet wziął plecak taktyczny, w którym miał saperkę. te wojskowe nawyki hehehe. - mam łom! - odparł dumnie wyciągając łom, którym chciał otworzyć drzwi i zabrać klucze! już się nawet przymierzał do tego pod jakim kątem go użyć.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lip 09, 2021 6:34 pm

    jako że przekopałam relki to potwierdzam, że się nie lubią, tak samo jak nari nie lubi samuela ups. miała podwójnego foszka!
    charlotte za to nikogo nie znała, ale była otwarta na nowe znajomości i noc przyzwolonych szaleństw.
    - sorry, moje cycki muszą pozostać tajemnicą narodową. ale ty możesz się tym zająć. - zwróciła się do delilah. za to na samuela patrzyła jak na wariata. - przygotowałeś się. - wyśmiała go.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by delilah jones Pią Lip 09, 2021 6:53 pm

    spojrzała na samuela, który wyglądał jak jakiś wariat teraz no ale cóż poradzić w sumie. nari ją interesowała jak zeszłoroczny śnieg, samuela lubiła a charlotte nie znała - w takim razie ja to zrobię - jako, że stali przed drzwiami woźnego, to ona sama weszła, musiała się trochę do niego powdzięczyć ale dała radę i teraz mieli klucze! - mamy to! - pokazała im swoją zdobycz.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 09, 2021 6:59 pm

    hehe zapomnialam, ze nie lubi samuela xd
    popatrzyla na chlopaka jak na wariata. - gdybym wiedziala, ze mnie przydziela do takiej grupy to byc sie nie zglaszala - wymamrotala bardziej sama do siebie, wywracajac przy tym oczami. tylko z charlotte miala szanse na dogadanie sie, ale nie za bardzo byla w humorze na nowe znajomosci. - w koncu - mruknela gdy delilah wrocila z kluczami.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by samuel berenson Pią Lip 09, 2021 7:03 pm

    nari taka na nie dla wszystkich.
    dobrze, że delilah była zielona to musiała go lubić. faktycznie mógł się wydawać nieco ekscentryczny.
    - ale... - jęknął kiedy przejęła inicjatywę bo chciał się wykazać. trochę się zaczerwienił na myśl co musiała tam zrobić żeby te klucze ogarnąć. zaraz jednak odgonił te myśli i schował łom do plecaka. wyjął jakieś batoniki energetyczne i podał każdej - po to żebyśmy mieli dużo energii - zachowywał się jak harcerzyk. ustawił się tyłem do wyjścia - za mną! - zarządził, ale nie miał cech przywódczych więc raczej nikt się go nie słuchał jak peggy.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lip 09, 2021 7:08 pm

    zaklaskała w dłonie kiedy pierwsza misja zakończyła się sukcesem. charlotte popierała skuteczne działania delilah i już ją polubiła. nari nie chciała z nikim gadać, a samuel zachowywał się... no, dziwnie.
    - dziewczyny, jeśli któraś z was chce go dla siebie, to ja go odpuszczam. - poinformowała je kiedy zostały trochę z tyłu za samuelem. pewnie liczyła na to, że podczas nocy wyzwań będzie w drużynie z samymi przystojniakami, a zadaniem będzie całować się ze wszystkimi po kolei.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by delilah jones Pią Lip 09, 2021 7:17 pm

    - dobra to co teraz? aha mamy iść na market place idąc cały czas tyłem... - mruknęła czytając następne zadanie, bo wiadomo, musiała teraz ogarnąć co dalej - idziemy czy nie idziemy drużyno? - zapytała klaskając w dłonie.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 09, 2021 7:22 pm

    nari wstala lewa noga najwyrazniej xd
    spojrzala na tego batona z lekkim obrzydzeniem. - nie dzieki - pokrecila glowa. nie wiadomo gdzie to predzej trzymal. zreszta byla na diecie i nie mogla sie opychac takimi rzeczami. - ja tez sobie podaruje - odpowiedziala do charlotte, po czym ruszyla za nimi.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by samuel berenson Pią Lip 09, 2021 7:25 pm

    tak sobie myśle że samuel mógłby być prepersem, ale nie chce z niego świra robić xd powiedzmy, że batoniki miał na czarną godzinę i właśnie ta nastała. a dziewczyny nawet tego nie doceniły!
    - idziemy? - zaklaskał w dłonie wskazując nari i charlotte że powinny iść tyłem! wsadził sobie batonika do buzi i spojrzał na deli która była najbliżej - myślisz, że mamy szansę wygrać? - on by chciał, ale nie mówił tego głośno.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lip 09, 2021 7:30 pm

    - już idziemy, nasz dowódco! - zasalutowała do niego, najwyraźniej dzisiaj wszystkie moje postacie będą salutować. w przypadku towarzystwa samuela bardziej to pasowało. odwróciła się tyłem i zaczęła robić kroki do tyłu, zerkając co chwilę do tyłu i sprawdzając czy na coś nie wpadnie. nie mogła zaliczyć żadnego upadku, w końcu musiała prezentować się idealnie! jej nie zależało na wygranej, bo chciała po prostu dobrze się bawić.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by delilah jones Pią Lip 09, 2021 7:33 pm

    wzięła ten batonik od samuela i schowała go do kieszeni spodni, ale go nie zjadła bo był pewnie jakiś niedobry xd zaczęła iść tyłem powoli i niepewnie - ile mamy stąd na market place? może jak się pospieszymy to będziemy pierwsi i wygramy! - podjarała się tematem i przyspieszyła kroku.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 09, 2021 7:38 pm

    - kto bedzie widzial, ze nie szlismy tylem? - powiedziala niezadowolona. wszyscy jednak sie odwrocili wiec w koncu zrobila to i ona. - mam nadzieje, ze ostatnie zadanie bedzie bardziej ciekawe - mruknela do charlotte.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by samuel berenson Pią Lip 09, 2021 7:48 pm

    charlotte podbudowała go tym że go nazwała dowódcą i swojej głowie już się nim mianował! wyjął kompas pamiętając że market place jest na zachodzie - w tamtą stronę - wskazał kierunek. zaraz wyjął telefon i mapach wklikał dokładną trasę - powinniśmy iść jakieś siedem minut! - wyjaśnił swojej grupie i nawet zaczął nagrywać dowód że idą tyłem bo jako jedyny nie narzekał w porównaniu do pozostałych lasek xd już im więcej nie da batoników!
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lip 09, 2021 7:52 pm

    posłusznie szła tyłem i nawet uśmiechnęła się uśmiechem numer pięć do video.
    - może będzie trzeba pocałować nieznajomego w barze albo zdobyć jak najwięcej numerów telefonów. - zaczęła wymyślać. widziała takie rzeczy w filmach i liczyła na to, że ta noc wyzwań też będzie trochę bardziej niegrzeczna. gdyby chciała grać w jakieś zadanka to by biegała po pałacu z royal babies.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by delilah jones Pią Lip 09, 2021 7:54 pm

    pomachała do wideo nawet i posłała parę uśmiechów - to nie byłoby takie nawet głupie czy coś, zgadzam się z tobą dziewczyno - przybiła z charlotte piąteczkę w ramach damskiej solidarności - a jeżeli nie to hmmm, to same sobie pójdziemy na tańce i na szampana, co ty na to? - zaproponowała charlotte, bo była bardziej rozrywkowa niż nari.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 09, 2021 8:06 pm

    nari jako jedyna nie szczerzyla sie do kamery. bardziej sie skupila na tym zeby nie wyladowac zaraz na tylku i nie zrobic sobie siary. - takie zadanie mi sie podoba - predzej nie przyszlo jej na mysl ze moze byc taka mozliwosc. teraz miala nadzieje ze tak wlasnie bedzie wygladac ich kolejne zadanie. zignorowala pytanie delilah skoro mowila tylko do ksiezniczki. sama rowniez lubila imprezy ale nie bedzie sie sama wpraszac!
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by samuel berenson Pią Lip 09, 2021 8:08 pm

    a samuel szedł bardzo skupiony bo najwyraźniej wkręcił sobie dopięcie tych zadań do końca - ja mam nadzieję, że następnym zadaniem będzie błotny tor przeszkód, albo wspinanie na drzewa - wtrącił się do rozmowy dziewczyn zupełnie jakby był proszony o zdanie - pięć minut jeszcze! - zarządzał cały czas czasem.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lip 09, 2021 8:12 pm

    hahahaha samuel! raczej miał inne wyobrażenie tego jak ten wieczór będzie wyglądać xd
    delilah i nari obie próbowały się zakumplować z księżniczką, zaraz się pokłócą o jej uwagę xd
    - świetny pomysł na zakończenie wieczoru! idziesz z nami? - zerknęła od razu na nari, którą trzeba było trochę rozkręcić, ale na pewno też okazałaby się dobrą towarzyszką. zapomniała o tym, żeby uwzględnić samuela, ale ten zaraz już przypomniał o swoim istnieniu. - jeżeli tak będzie wyglądało kolejne zadanie to możemy to olać i od razu pójść na imprezę. - zaśmiała się. halo księżniczka nie zamierzała się ubrudzić!
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by delilah jones Pią Lip 09, 2021 8:15 pm

    - nie sądzę, żebyśmy miały się taplać w błocie... samuel już byś chciał zobaczyć nasze nagie ciała wijące się w jakimś smarze, co nie? o tym to sobie możesz zapomnieć - zaśmiała się a potem poprawiła sobie bluzkę - daleko jeszcze? już mi się nie chce iść, daleko - zaczęła jęczeć bo niby ją nogi bolały - wolałabym tańczyć na impreeeezie - już poczuła ten rytm muzyki i zaczęła tańczyć idąc tyłem.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 09, 2021 8:22 pm

    teraz sie zastanawiam jakim cudem cedric ma sie dogadac z samuelem xd moze beda razem sie na tor przeszkod chodzic xd
    - z checia pojde na impreze - oznamila skoro sama ksiezniczka ja zapraszala. glupio by odmowic! nawet juz sie nie przejmowala tym ze deliliah tam tez bedzie i ze to byl jej pomysl. moze sie jednak polubia jak sie dobrze upija. albo jeszcze bardziej nari jej nie bedzie lubic i tym razem pokloca sie o charlotte a nie o chlopaka hehe. - jesli kolejne zadanie tak ma wygladac to jestem za olaniem go - zgodzila sie.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by samuel berenson Pią Lip 09, 2021 8:26 pm

    mają wojskowy bonding xd choć samuel był bardziej pacyfistą hehee.
    zestresował się i zaczerwienił słysząc że niby jest zboczeńcem i chce je obczajać taplające się w błocie - wcale nie! - zaprotestował zaraz - wcale nie interesują mnie wasze ciałe - wyjaśnił prędko. był mistrzem dawania sprzecznych sygnałów i to był jeden z nich bo lubił ładne dziewczyny, a teraz trzem na raz dał znać że go nie obchodzą, brawo - już jesteśmy, nie marudźcie - zamachał zaraz i zaprosił je do zdjęcia na samym środku market place!
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lip 09, 2021 8:29 pm

    - czemu nie? nie jesteśmy wystarczająco ładne i zgrabne? - uniosła lekko bluzeczkę, żeby zaprezentować mu kawałek brzucha i go skusić. może i był w jej oczach dziwakiem, ale nie lubiła jak ktoś jej nie adorował! - dotarliśmy! świetnie, to może od razu olejemy resztę zadań i ruszymy w tany? - zamachała bioderkami, bo już ją nowe koleżanki zdążyły nakręcić na imprezę i ta wizja była lepsza od czegokolwiek co będą mieli zrobić za chwilę.

    Sponsored content

    #3 delilah + nari + samuel + charlotte Empty Re: #3 delilah + nari + samuel + charlotte

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 7:02 am